>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

1/16 finału Ligi Europejskiej - 15-17.02.2011 (czwartek)

Status
Zamknięty.
pitekk 69

pitekk

Forum VIP
Losowanie 1/16 finału Ligi Europejskiej, które odbyło się 17 grudnia w Nyonie, już dawno za nami, znamy już pary 32 drużyn, rywalizujących ze sobą na tym etapie rozgrywek. Oto one:

A tu kursy na te spotkania:




Zapraszam do pisania swoich przemyśleń i podawania typów na tą fazę rozgrywek! ????​
 
W 0

wojsed

Użytkownik
W Betssonie zauważyłem taki typ (akurat na całe rozgrywki):
First Time Winner? : Zwycięzca
Tak 1,92
Nie 1,88
I czy ktoś może wie jak oni to liczą? Bo w teorii to pierwszym (i jedynym) zdobywca Pucharu Ligi Europy jest Atletico Madryt, które jak wiemy już zostało wyeliminowane.
 
T 0

tobi_kks

Użytkownik
W Betssonie zauważyłem taki typ (akurat na całe rozgrywki):

First Time Winner? : Zwycięzca
Tak 1,92
Nie 1,88

I czy ktoś może wie jak oni to liczą? Bo w teorii to pierwszym (i jedynym) zdobywca Pucharu Ligi Europy jest Atletico Madryt, które jak wiemy już zostało wyeliminowane.
Z tego co wiem to Liga Europejska to nowa wersja Pucharu UEFA. Na stronie uefy w zakładce historia, w liście zwycięst są drużyny którzy w poprzednich latach zdobywał Puchar UEFA.
 
friday79 1

friday79

Użytkownik
Na pierwszy rzut oka zainteresował mnie mecz Aris – Manchester City gdyż jest bardzo zachęcający kurs na City, który wynosi 1.60 ???? Myśle że w tym meczu goście spokojnie rozprawią się z Arisem. Aris ten mecz rozgrywa u siebie i pewnie będą chcieli pokazać się z dobrej strony, lecz uważam że goście im na to nie pozwolą i wygrają ten mecz.

Moje typy:
Aris – Manchester City typ: 2 kurs: 1.60
I połowa typ: 2 kurs: 2.15
strzeli/nie strzeli typ:Nie strzeli Aris kurs: 1.92
 
R 0

rafa91

Użytkownik
Besiktas - Dynamo Kijów
Typ: 1 DNB, @1,65, tobet
Budujący silny skład Besiktas Stambuł podejmuje na własnym podwórku Dynamo Kijów. Według mnie na papierze dużo silniejsi są gospodarze, którzy dokonali znakomitych wzmocnień i mają znacznie silniejszą kadrę aniżeli Ukraińcy.
Besiktas, choć w lidze gra mocno w kratkę, zajmuje piątą pozycję w tabeli i ma duże aspiracje. Drużyna, w której szeregach występują Quaresma, Simão, Manuel Fernandes, Guti, Hugo Almeida, Ernst, Nihat, Rüstü czy w końcu Bobô, poważnie traktuje rozgrywki Ligi Europy i w pierwszym meczu granym przed własną widownią będzie chciała wypracować sobie zaliczkę przed znacznie trudniejszym meczem rewanżowym.
Myślę, że typ z zabezpieczeniem, czyli zwrotem w razie remisu po kursie 1,65 to dobre rozwiązanie na najbliższą kolejkę Europa League.
 
groven 2,2K

groven

Forum VIP


FC Sevilla - FC Porto 1:2

Typ: 2 DNB
Kurs: 2.16

Do meczy jeszcze zostało trochę czasu, warto już dzisiaj zagrać niektóre spotkania. Po weekendzie kursy jeszcze bardziej polecą w dół. Z całym szacunkiem dla Sevilli, ale to co wyprawia Porto w swojej lidze w tym sezonie przechodzi największe oczekiwania.. Bilans w ciągu 19 meczy wynosi: 17-2-0. Nie postawić na nich byłoby dosłownie grzechem. Sevilla faworyzowana kursami przez buki, dopiero 7 pozycja w Spanish Primera Division 2010/2011. Dwa ostatnie mecze ligowe zremisowała z drużynami Malaga (ostatnie miejsce w tabeli) oraz Deportivo (16 pozycja). Ciekawe jak zagrają w najbliższą sobotę Santanderem. Ale wydaje mi się że wygrana będzie dla nich sukcesem. Ciekawy mecz zapowiada się dla napastnika Sevilli Luisa Fabiano, który jeszcze do niedawna był kojarzony z zespołem Porto. Alvaro Negredo oraz Frederic Kanoute nieco zablokowani. Nie strzelają regularnie, co odbija się niekorzystnie na wynikach osiąganych przez zespół. Szczerze mówiąc korciła mnie czysta dwójka w tym meczu, ale Sevilla z racji, że gra u siebie nawet przy wyniku 0:0 będzie zadowolona, podobnie zresztą jak Porto. Jeżeli goście nie przegrają pierwszego meczu to awans mają w kieszeni. Sevilla jeżeli chodzi o mecze wyjazdowe spisuje się przeciętnie. Generalnie to nie jest ich konik. Jeżeli mają w zamiarze awansować muszą pierwszy mecz na Ramon Sanchez Pizjuan wygrać. W zespole Porto panuje sjesta. Atmosfera wręcz wspaniała. Chłopaki cieszą się z każdego ligowego zwycięstwa, a trener Andre Villas-Boas stwierdził że w Hiszpanii jego drużyna pokaże na co stać Smoki. Kilka dni temu Międzynarodowa Federacja Historyków i Statystyków Futbolu (IFFHS) opublikowała najnowszy klubowy ranking. FC Porto zanotowało awans w rankingu z dziesiątej pozycji na ósmą. Jest to spory sukces. Porównując to do osiągnięć Sevilli, sklasyfikowanej około 30 miejsca to niezły wynik. Ale wracajmy do meczu. Porto wydaje mi się bardziej poukładane taktycznie. Drużyna ta nie traci głupich bramek, gra ostrożnie, wygrywa z przeciwnikami niskim nakładem sił. Gdy potrzeba walczy o zwycięstwo przez 90&#39; minut, to charakteryzuje najlepsze drużyny. Sevilla w tym sezonie miała okres, w którym przegrała nawet 5 spotkań z rzędu. A mimo tego że grała u siebie, ogrywały ją takie zespoły jak Almeria czy Getafe, znajdujące się poniżej 10 miejsca w tabeli. Ja wiem, że na spotkanie w LE Sevilla się zmobilizuje, ale co to samo można powiedzieć o Porto. Oni nie zaznali w tym roku smaku porażki, nikt nie wyobraża sobie przegranej z Sevilla. Ja także myślę że nie przegrają tego meczu. Los nervionenses jak mawia się o piłkarzach Sevilli wyjdą zapewne najlepszym składem na mecz z Porto. Już w ligowym meczu przeciwko Rancingowi Santander trener da odpocząć kluczowym zawodnikom. Ivan Rakitic stara się ciągną ataki Sevilli, lecz wydaje mi się, że lepiej funkcjonowała ich gra kiedy mieli system 4-4-2. Teraz w zasadzie wygląda to tak że często widzimy na boisku nawet 3 nominalnych napastników, dwóch pomocników (w tym jednego defensywnego) i aż 5 obrońców. Zokora czy Romarić nie są stworzeni do atakowania bramki. W praktyce wygląda to tak, gdy Sevilla atakuje to stara się pominąć 2 linię i zagrywać piłki na napastników. Gdy się broni to zostaje luka w środku pola i ciężko się przebić z tyłu. Tak właśnie wygląda ich gra przez ostatnie kilka spotkań. Czy Porto jest w stanie wykorzystać słabości gospodarzy? Z pewnością tak, tym bardziej że mecze wyjazdowe nie stanowią dla nich problemu, kibiców gości także nie powinno zabraknąć na stadionie Sevilli, co dodatkowo powinno zmotywować ich do lepszej gry.

Benfica Lissbon - VFB Stuttgart 2:1

Typ: 1
Kurs: 1.75

Benfica podejmuje VFB Stuttgart. W sumie Niemcy ostatnimi czasy zaczęli nieco wychodzić na prostą, jednak, nadal jakoś nie mam przekonania do Stuttgartu. Dla mnie jest to drużyna bardzo niestabilna i grająca chimerycznie. Wyniki osiągane w Bundeslidze są z kosmosu. Piłkarze VFB potrafią pokonać Mainz, zremisować z fenomenalną drużyną z Dortmundu, ale też przytrafiają im się wpadki takie jak porażka z Freiburgiem. Obecnie VFB Stuttgart zajmuje 17 przedostatnie miejsce w Bundeslidze i są zagrożeni spadkiem z ligi. Nie mam zamiaru stawiać na tak niestabilną drużynę. Benfica jest nieco na innych obrotach. Wicelider Portuguese Super Liga 2010/2011 poczyna sobie całkiem nieźle na własnym podwórku i to w nim upatruje faworyta w tym pojedynku. W najbliższą niedzielę zagrają z 3 siłą ligi Victoria Guimaraes i kurs na Benficę wynosi 1.27. Gospodarze myślami przy meczu z Niemcami, mogą trochę spuścić z tonu i odradzam granie tego meczu po mizernym kursie na gospodarzy. Na mecz pucharowy z VFB pełna mobilizacja w zespole gospodarzy. 8 ostatnich meczy z rzędu wygranych w lidze i moim zdaniem szykuje się dziewiąte ze Stuttgartem. Co ciekawe Benfica dysponuje bardzo dobrą defensywą, traci mało bramek w lidze portugalskiej i walczy o mistrzostwo z Porto. Benfica wywalczyła awans do LE odpadając z LM zajmując odpowiednio 3 pozycję, gwarantującą grę w Lidze Europy. Mecz na Estadio da Luz przyciągnie z pewnością bardzo wielu sympatyków gospodarzy. Atak Pogrebnyak-Cacau po stronie Niemieckiej wygląda dość nieźle, jednak patrząc na rezultaty osiągane przez ich drużynę nie jest już tak wesoło. W najbliższym meczu ligowym Stuttgart przystąpi bez pauzujących za kartki Georga Niedermeiera i Timo Gebharta, a także kontuzjowanych Arthura Boki, Johana Audela, Mamadou Baha i Christian Gentnera. Sytuacja do potyczki z Benficą zmieni się nieznacznie. Portugalczycy według mnie dysponują lepszym składem i grając u siebie pokonają przyjezdnych.Zawodnicy tacy jak: Oscar Cardozo, Javier Saviola, czy młodociany pomocnik Franco Jara, oraz Nicolas Gaitán (Argentyna) podczas ostatnich spotkań tryskają formą i trener liczy głównie na ich skuteczność w meczu pucharowym. Benfica zaczęła stawiać na młodzież co widać opłaciło się. W perspektywie Benficę czeka mecz rewanżowy na trudnym niemieckim terenie. Dlatego trzeba wygrać pierwsze spotkanie i spokojnie kontrolować sytuację.
W lepszej sytuacji są piłkarze Benfiki, dostali słabszego rywala niż Porto i są faworytem w tym meczu. Podsumowując dwa zespoły portugalskie powinny wygrać swoje pierwsze mecze. Kurs wysoki i ryzyko opłacalne.
Saviola i spółka są groźni, a gdy grają u siebie, są wręcz nie do zatrzymania.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
legionista87 65

legionista87

Użytkownik
Taką ciekawostkę odnośnie meczu Aris - City wrzucę
Przez 40 lat, podczas 24 meczów w rozgrywkach UEFA, żaden zespół nie pokonał Arisu w Salonikach, mimo że gościły tam naprawdę uznane firmy piłkarskie. W meczu z Manchesterem City Aris będzie bronił 40-letniego rekordu.Nie wygrywały tam takie ekipy jak Chelsea Benfica czy Atletico Madryt
Co myślicie o 1x po kursie 2,05 w tym meczu??Wiadomo że w Greckich klimatach gra się ciężko tym bardziej gorąco będzie dla tego że przyjeżdżają Anglicy.City na wyjazdach przeciętnie tak w Premiership jak i w Lidze Europy o czym można było się przekonać w Poznaniu gdzie zagrali słabo.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
tbm 642

tbm

Forum VIP
Co myślicie o 1x po kursie 2,05 w tym meczu??Wiadomo że w Greckich klimatach gra się ciężko tym bardziej gorąco będzie dla tego że przyjeżdżają Anglicy.City na wyjazdach przeciętnie tak w Premiership jak i w Lidze Europy o czym można było się przekonać w Poznaniu gdzie zagrali słabo.
W Poznaniu zagrali słabo, ale mieli pewną asekurację. Tutaj nie ma czasu na błędy. Aris sprzedał Mehdi Nafti, Javito oraz Toni Calvo, który był istotnym ogniwem tego zespołu. Nowi jak Bobadilla czy wypożyczony z Szachtara Castillo póki co nie zachwycają kibiców w Grecji. Do tego Aris ma problemy ze skuteczną grą na własnym stadionie. 1:2 z Olympiakosem, 0:0 z PAOK, 0:2 z Panionios nie sprawiają dobrego wrażenia. W City mecz traktują poważnie i nawet jak zagrają Dzeko, Wright-Phillips czy Vieira, czyli teoretycznie nie podstawowi zawodnicy uważam, że to City może wygrać ten mecz i na nich stawiam. Manchester City - 1,65 w Tobet ⛔ 0:0
 
legionista87 65

legionista87

Użytkownik
Jak tam uważasz.Ja skuszę się na 1x bo skoro nie przegrali tam 40 lat to czemu mają przegrać jutro??To że w lidze u siebie prezentują się źle to jedna bajka.To że mogą jutro przełamać ta fatalna serie to druga bajka.To że City jest po meczu z United to trzecia bajka a czwarta bajka jest taka że rewanż mają w Anglii więc remis z pierwszego meczu na pewno nie będzie zły.Zobaczymy jutro.Niby kurs na City spada ale zobaczymy co się wydarzy jutro.I kto miał racje.Powodzenia z typem
✅
 
K 23

kajzer

Użytkownik
Aris - Manchester City





Typ:2
Kurs:1.57

I na zakończenie typów w tym tygodniu znowu wracam do piłki nożnej ale tym razem w końcu pod długiej przerwie wraca Liga Europejska, w ramach której zmierzą się Aris - Manchester City. Oczywiście dużo bardziej utytułowaną, znaną i zamożną drużyną jest Manchester, który będzie zdecydowanym faworytem zarówno tego meczu jak i całej rywalizacji. Myślę, że mimo iż Manchester nie grał ostatnio rewelacyjnie w lidzę angielskiej to i tak bez większych problemów powinien sobie poradzić z pochodzącym z dość słabiutkiej ligi greckiej Arisem, który nawet w swojej słabej lidze spisuję się bardzo przeciętnie i zajmuję dopiero 8 pozycję dla porównania Manchester grający w bardzo mocnej lidze angielskiej zajmuję tam trzecią pozycję. Wiadomo, że Manchester dużo gorzej spisuję się w meczach wyjazdowych ale w losowaniu miał naprawdę szczęście i z tak słabym rywalem powinien sobie bez żadnych problemów poradzić nawet w meczu wyjazdowym.
 
super_pit3r 16

super_pit3r

Użytkownik
Jak tam uważasz.Ja skuszę się na 1x bo skoro nie przegrali tam 40 lat to czemu mają przegrać jutro??To że w lidze u siebie prezentują się źle to jedna bajka.To że mogą jutro przełamać ta fatalna serie to druga bajka.To że City jest po meczu z United to trzecia bajka a czwarta bajka jest taka że rewanż mają w Anglii więc remis z pierwszego meczu na pewno nie będzie zły.Zobaczymy jutro.Niby kurs na City spada ale zobaczymy co się wydarzy jutro.I kto miał racje.Powodzenia z typem

bo 40 lat temu bylo inaczej.. to nie jest zaden argument.. pilkarsko city jest jednym z najlepszych zespolow na swiecie, wlasnie daltego aris powinien to przegrac
 
leon92mielonka 355

leon92mielonka

Użytkownik
Aris - Manchester City ✅ 0-0

Dwumecz, w którym faworyt może być tylko jeden. Manchester City jest wyraźnie lepszym zespołem, liga grecka nie ma porównania z angielską. Arisu na pewno nie można lekceważyć. Grecy dwukrotnie pokonali w fazie grupowej Atletico Madryt. Poza tym od wielu lat są niepokonani w europejskich pucharach na własnym terenie. Dlatego wyjazd City do Grecji nie musi być wcale wycieczką. Aris może postawić twarde warunki. Oba zespoły przegrały swoje ostatnie mecze z silniejszymi rywalami. Forma jednak nie jest najgorsza, choć w porównaniach poczynań ligowych zdecydowanie lepiej wypada Manchester.
Gospodarze to bardzo underowy zespół, szczególnie u siebie. W fazie grupowej nikt nie był w stanie zdobyć gola w Salonikach. Manchester City nie gra na wyjazdach tak skutecznie jak w domu. W ogóle nie jest to jakiś super skuteczny zespół. Wniosek nasuwa się sam:
Aris spróbuje zagrać na zero z tyłu. Manchester nie będzie przesadzał z ciśnięciem, bo ma w zanadrzu mecz na CoMS, w którym powinien pewnie wygrać. Wiele wskazuje na to, że dzisiejszy mecz zakończy się niskim wynikiem, dlatego rozsądnym typem jest under 2,5. Tym bardziej, że City ma być osłabione brakiem Milnera, Johnsona i być może Balotellego.

Typ: Manchester City powinien spokojnie przejść przeciętnego rywala, jakim jest Aris. Nie ulega jednak wątpliwości, że Grecy i ich trener wiedzą, że jedyną szansą na pokonanie Anglików jest konsekwentna gra w obronie i czekanie na ewentualne kontry. Właśnie taka gra zapowiada się dzisiaj W Salonikach.

Aris - Manchester City | Typ: under 2,5 - 1,74 ✅

Aris Saloniki 0-0 Manchester City ????
 
B 94

bart7890

Użytkownik
Aris Saloniki - Manchester City
Spotkanie ligi europejskiej nietypowo odbędzie się w dniu dzisiejszym o godzinie 18:00 w Salonikach gdzie miejscowy Aris podejmować będzie bardzo mocną ekipę Manchesteru City. Aris jakby nie patrzeć to bardzo przeciętna drużyna, która nie radzi sobie nawet w swojej lidze, w 22 spotkaniach zdobyli zaledwie 28 punktów, bilans bramkowy 14-19 tragiczny, a to wszystko daje im ósmą pozycję, czyli w samym środku całej stawki. Skoro tak słabo idzie im w lidze zastanawiam się jakim cudem wyszli z mocnej moim zdaniem grupy w lidze europejskiej, pozbawili awansu Atletico Madryt i Rosenborg, byli gorsi tylko od Bayeru Leverkusen. Dobre trzy występy na własnym terenie bez utraty bramki, które dały 7 punktów sprawiły, że awans stał się możliwy, a po zwycięstwie w Madrycie stał się faktem! Reasumując wszystko wygląda dobrze, ale moim zdaniem nie wystarczy na jeden z najmocniejszych klubów świata, czyli Manchester City. Pamiętajmy, że drużyna Manciniego zajmuje trzecią pozycję w Premier League, potrafi ogrywać takie ekipy jak Chelsea, Arsenal czy też Manchester United i spokojnie stać ją na wygranie całej ligi europejskiej! Trzeba jeszcze nadmienić o tym, że wyspiarze nie zlekceważą swojego rywala po ostatniej porażce ligowej czy też pucharowej i po tym jak zobaczyli kogo Aris potrafi ogrywać na własnym terenie, znane już są przypuszczalne składy i po nich również widać, że City nie ma zamiaru odrabiać wyniku na własnym terenie tylko już dzisiaj zapewnić sobie awans!
Przypuszczalne składy:
Aris Saloniki: Sifakis; Lazaridis, Kouloucheris, Vangjeli, Michel; Prittas, Faty, Mendrinos, Toja; Koke, Cesarec.
Manchester City:
Hart; Richards, Kompany, K Toure, Kolarov; Silva, Y Toure, Barry, Vieira, Wright-Phillips; Tevez
Moje propozycje na to spotkanie:
Manchester City awans Betclic 1.12
Manchester City strzeli Betclic 1.16
 
legionista87 65

legionista87

Użytkownik
bo 40 lat temu bylo inaczej.. to nie jest zaden argument.. pilkarsko city jest jednym z najlepszych zespolow na swiecie, wlasnie daltego aris powinien to przegrac
zapomniałem dopisać ważnego &quot;od&quot; przed 40 lat ????
Jak wiele przypadów pokazało w tym sezonie to nie takie City straszne jak się go maluję no ale jak tam uważacie róbcie masóweczkę jak z overu w Juventusie i jak BTS w Fulham - Chelsea ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
tbm 642

tbm

Forum VIP
Jak wiele przypadów pokazało w tym sezonie to nie takie City straszne jak się go maluję no ale jak tam uważacie róbcie masóweczkę jak z overu w Juventusie i jak BTS w Fulham - Chelsea
Po składzie City widać, że poważnie traktują ten puchar i sprawę awansu chcą rozstrzygnąć w pierwszym meczu. Jak będzie dowiemy się już niebawem.
Warto wspomnieć, że trenerem Arisu nie jest już Hector Raul Cuper.

EDIT: Gratuluję trafienia 1x ;)
 
sumada90 19,8K

sumada90

Forum VIP
VS

Glasgow Rangers - Sporting Lizbona under 2,5 1,75 tobet✅


Jutro na stadionie Ibrox Park w Glasgow miejscowy zespół Rangersów podejmie przybysza z portugalskiej Lizbony w 1/16 finału Ligi Europejskiej. Sporting, bo o nich mowa, po zwycięstwie w grupie, gdzie zdołali wyprzedzić m.in. Lille, spróbuje pójść za ciosem w kierunku upragnionego finału. Pokrzyżować szyki z pewnością pragnie im gospodarz, który jesienią toczył ciężkie boje z Manchesterem United i Valencią w Lidze Mistrzów.
Zespół Waltera Smitha zajmuje obecnie drugą lokatę w tabeli ligowej tracąc do liderującego sąsiada zza miedzy 5 oczek i mając dwa spotkania mniej rozegrane. W lidze na własnym obiekcie wygrali 9 spotkań, przy 1 remisie i 2 porażkach. Zespół wzmocnił się podczas zimowego okienka transferowego. Do drużyny dołączył najlepszy strzelec w historii reprezentacji Irlandii Północnej – David Healy, a także wypożyczony Senegalczyk El-Hadji Diouf. Dobrą formę zespołu potwierdza ostatni mecz w lidze wygrany 6-0. Szukając absencji znalazłem informację o kontuzji Lee McCullocha, który najprawdopodobniej nie zagra już do końca sezonu.
Sporting to już nie ta drużyna, która jeszcze kilka lat temu regularnie grała w Lidze Mistrzów. Dość chyba powiedzieć o sytuacji w lidze, gdzie do czynienia mamy z duopolem Benfiki oraz FC Porto. Zespół z Jose Alvalade traci do nich kolejno 12 i aż 23 punkty. Różnica więc olbrzymia. W składzie na dzisiejszy mecz zabraknie: Abela, Cedrica Soraesa, Leandro Grimi, Marata Izmailova oraz Jaime Valdesa. Wielkim osłabieniem dla drużyny ze stolicy Portugalii będzie również brak Liedsona – ikony zespołu ostatnich lat, który powrócił do Corinthians.
Kilka słów o tym, dlaczego typuję poniżej 2,5 bramki. Przyczyna jest prosta: Ibrox Park i postawa Rangersów w tym miejscu w europejskich pucharach. Szkocki zespół słynie z solidnej grze defensywnej na własnym obiekcie ale również i nie strzela zbyt wielu goli. W tegorocznej edycji Ligi Mistrzów na własnym stadionie przegrali z Manchesterem United 1-0, po dobrej grze zremisowali z Valencią 1-1 oraz wygrali skromnie z tureckim debiutantem Bursasporem tylko 1-0. Gra Sportingu na wyjazdach w Europie również nie napawa optymizmem- mimo wygrania swojej grupy zaliczyli tam 1 zwycięstwo i aż 2 porażki na wyjazdach. Sądzę, że mecz będzie toczył się przede wszystkim w środkowej strefie boiska i zważając na dobrą grę defensywną gospodarzy nie przewiduje w tym spotkaniu gradu bramek.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
huczek 14

huczek

Użytkownik
Piłka nozna, Liga Europejska 17.02.2011 19:00
Spotkanie: BATE - PSG (hc 1-0)
Typ:2
Kurs:4.45
Buk:Unibet
Analiza:
Odwiedzając strone internetową PSG w oczy rzucaja sie przede wszystkim echa potyczki Z Lensem. Frustracja w druzynie i fanow tej ekipy jest z pewnoscia zrozumiala. Byli oni zdecdyowanie lepsza ekipa, kontrolowali przebieg meczu jednak tylko podzielili sie punktami ze swoim rywalem. Wogole apetyt w druznie wzrosl po udanym poczatku rundy wiosennej. Odnotowali komplet punktow z Sochaux i Arles. Pozniej przyszla nieszesliwa porazka na wyjezdzie z Rennes 1-0 i teraz ten remis z LEnsem. Ogolnie w druzyynie tej jest potencjal. W koncu sklad maja wyceniany na blisko 100mln E. Na najwieksze uznanie w ich szeregach zasluguje pomocnik Nene. W tym sezonie ma na swoim koncie az 13 bramek i 5 asyst. Duet napastnikow Erding i Hoarau takze radzi sobei calkiem przyzwoicie pod bramkami rywali. Wspolnie ustrzelili 12 bramek. POchwalic nalezy takze obronce Sakho wycenianego obecnie na blisko 13,5mln E. Przyzwoicie radzi sobie w swojej formacji poza tym dysponuje silnym uderzeniem dzieki ,ktoremu udalo mu sie zdobyc 3 bramki w tym sezonie. Jutro w ich skladzie zabraknie jedynie Siaki Tiene i Armanda . Jezeli chodzi o BATE to nie mozna powiedziec o nich zbyt duzo. Sklad wyceniany na zaledwie 14 mln E. Udany start w Lidze Euroepjskiej, pozniej kompromitacje z Almaarem(3-0) i z D. Kijow(1-4). Jak dla mnie zdecdyowanym faworytem sa goscie,a taki kurs tylko zacheca do gry. Tak naprawde nic nie przemawia za BATE. Nawet nie zagraja na wlasnym staidonie bo pojedynki w Lidze Europejskiej rozgrywaja w Minsku i w dodatku nie sa w rytmie meczowym. Mam nadzieje,ze te -20 stopni nie zamrozi gosci.
 
zarabiajacy 0

zarabiajacy

Użytkownik
UWAGA NA BESIKTAS, tutaj sie ktos podpalil , a przeciez ostatnio nie sa w dobrej formie. Po drugie ktos sie podniecał ze u nich gra Simao, Almeida - ONI GRALI W SWOICH KLUBACH w europejskich pucharach i jutro ich nie ma.
Warto poscisnac Leszka 1X 1,30 - skoro takie oslabienia u gosci
Young Boys Berno-Zenit over 2,5 1,80 dobry typ
Bate-Psg rowniez widzi mi sie over , ale to jutro bedzie sie rozkminialo ;]
 
pirelli 739

pirelli

Forum VIP
Zawodnicy tacy jak: Oscar Cardozo, Javier Saviola, czy młodociany pomocnik Franco Jara, oraz Nicolas Gaitán (Argentyna) podczas ostatnich spotkań tryskają formą i trener liczy głównie na ich skuteczność w meczu pucharowym.
Tak się akurat składa, że dzisiaj Saviola nie zagra, bo jest zawieszony za kartki.
info z oficjalnej strony: http://www.slbenfica.pt
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom