>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • W sobotę koejna gala Clout MMA, z tej okazji zapraszamy na
    CLOUT MMA 5: AJ Challenge [8.06.2024] w puli nagród 250zł od Fortuny + punkty reputacji!
    Nie masz konta w Fortunie? Założysz je w kilka minut TUTAJ!
    Typy w konkursie oddajemy do 8 czerwca do godz. 18:59.

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Żyjmy z bukmachera - powolutku aż do skutku

M 62

moreno

Użytkownik
Tobet
⚽ Shelbourne - Athlone Town kurs 1,12 ✅
⚽ Dundalk - Galway United kurs 1,11 ✅
⚽ Dinamo Minsk - BATE Borisov kurs 1,65 ⛔ (10 minuta czerwona kartka BATE)
Stawka 50,00
Zysk 52,56
Tobet
:siata: Polska - Portoryko HC -2,5 kurs 1,42 ⛔
???? Rafael Nadal - Gilles Muller UNDER 30,5 kurs 1,75 ⛔
???? Gael Monfils - Lukasz Kubot HC +5,5 kurs 1,90 ✅
???? Elena Baltacha - Shuai Peng OVER 21 kurs 1,85 ✅
Stawka 12,17
Zysk 94,13
WilliamHill
???? Maria Jose Martinez Sanchez - Venus Williams kurs 1,25 ✅
⚽ Wexford - Limerick HC +2 kurs 1,33 ✅ 2:3
:siata: Polska - Portoryko HC -2,5 kurs 1,40 ⛔ SZOK - dziękujemy łamagi
Stawka 400,00
Zysk 531,00
O ile BATE można wybaczyć, bo grali w 10 przez praktycznie całe spotkanie, to jestem zażenowany postawą Polski. Taki bój z Portoryko ??? U siebie ??? o_O
 
E 5

el-nino09

Użytkownik
Twoim błędem było granie tego samego typu na jednym kuponie, tego się nie robi nawet w przypadku pewniaków, tfu, przecież nigdy nie ma pewniaków ????
Trochę kiepsko ostatnio w temacie, aczkolwiek graj nadal swoje, wcześniej szło Ci całkiem nieźle, graj nadal swoje, nic nie rób na siłę, zresztą wiesz. ????
Pozdrawiam i życzę powodzenia
 
M 62

moreno

Użytkownik
Twoim błędem było granie tego samego typu na jednym kuponie, tego się nie robi nawet w przypadku pewniaków, tfu, przecież nigdy nie ma pewniaków ????
Trochę kiepsko ostatnio w temacie, aczkolwiek graj nadal swoje, wcześniej szło Ci całkiem nieźle, graj nadal swoje, nic nie rób na siłę, zresztą wiesz. ????
Pozdrawiam i życzę powodzenia
Dzięki. Odnośnie zdublowanego typu to najpierw znalazł się on na kuponie za 400 zł, a dopiero później na opcji z wyższym kursem. Tak więc tak, czy siak kupony by nie weszły. Ale to faktycznie podstawowy błąd.
A w temacie nie jest &quot;troszkę słabo&quot;, ale jest &quot;bardzo słabo&quot;. Zaczynam szczerze mówiąc wierzyć już w jakieś fatum, bo te ryzykowne typy, których tutaj nie zamieszczam spokojnie wchodzą o_O

Ale cóż ...
Jak na razie wrzucam kuponik na cele prywatnego konkursu. Gramy po 10 funtów kupony z kursem powyżej 50 ???? I czekamy kto pierwszy to trafi.
WilliamHill
⚽ USA - Meksyk kurs 2,40 ✅
⚽ Flamengo - Atletico MG kurs 2,05 ✅
⚽ Ham-Kam - Hodd kurs 1,75 ✅
???? Xavier Malisse - Jurgen Melzer kurs 1,73 ✅
???? Andy Murray - Richard Gasquet kurs 1,25 ✅
???? Nadia Petrova - Victoria Azarenka kurs 1,36 ✅
???? Robin Soderling - Bernard Tomic kurs 1,14 ⛔ 0:3 WTF :;/:
???? Venus Williams - Tsvetana Pironkova DW 2:0 kurs 1,83 ⛔
Stawka 40,00 ~ 10GBP (przy kursie 93,16)
Zysk 2073,07
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
M 62

moreno

Użytkownik
No Soderling zszokował o_O Próbujemy jeszcze raz zmieniając Soderlinga, który to znalazł się tylko po to, żeby ten kurs 50 osiągnąć ???? No cóż ... zasady, to zasady.
WilliamHill
⚽ USA - Meksyk kurs 2,40 ✅
⚽ River Plate - Belgrano kurs 1,53 ⛔ remis
⚽ Flamengo - Atletico MG kurs 2,05 ✅
⚽ Ham-Kam - Hodd kurs 1,75 ✅
⚽ Tromso - Stabaek kurs 1,83 ⛔ remis
???? Andy Murray - Richard Gasquet kurs 1,25 ✅
???? Nadia Petrova - Victoria Azarenka kurs 1,36 ✅
???? Venus Williams - Tsvetana Pironkova DW 2:0 kurs 1,83 ⛔
Stawka 40,00 ~ 10GBP (przy kursie 75)
Zysk 2960
Doszedłem do wniosku, że muszę pograć trochę live żeby bardziej wejść w mecze. Więc jeśli podam jakieś kupony za normalne stawki, to będą to tylko typy, których będę pewny (na tyle, na ile się da).
Za niedługo wrzucę, bo buki znowu Venus nie doceniają według mnie ???? Pytanie tylko, czy znajdzie się coś oprócz typu na Venus.
 
M 62

moreno

Użytkownik
400 zł przed chwilą wygrałem na singlu Flamengo vs. Atletico. Drużyna Ronaldinho wygrała 4:1, ale jeśli ktoś ma zamiar stawiać na nich w przyszłości, to niech nie zwiedzie was ten wynik. Szczerze mówiąc opaska kapitańska dla Ronaldinho jest, jak przywiązanie mu kuli do każdej kończyny. Chociaż z drugiej strony, nie znajduję w drużynie Flamengo innego kandydata o_O Jeśli ktoś chce szerzej podyskutować nt. tego meczu to zapraszam ????
Tymczasem skupmy się na tym, co będzie. Mam nadzieję, że ten kuponik odwróci złą passę.
WilliamHill
???? Venus Williams - Tsvetana Pironkova kurs 1,33 ⛔
⚽ USA - Meksyk DNB kurs 1,61 ✅
⚽ Sapporo - Toyama kurs 1,73 ⛔ ???? 0:0
Stawka 400,00
Zysk 1081,78
 
M 62

moreno

Użytkownik
Jeśli to nie wejdzie, to bardzo się zdziwię.
WilliamHill
???? Bernard Tomic - Xavier Malisse kurs 1,50 ⛔ 3:0 :cool:
???? Łukasz Kubot - Feliciano Lopez kurs 1,30 ✅
???? Venus Williams - Tsvetana Pironkova kurs 1,36 ⛔
???? Sabine Lisicki - Petra Cetkovska kurs 1,22 ✅
Stawka 400,00
Zysk 894,18
 
R 31

rafaln90

Użytkownik
Nie widać żebyś cokolwiek obstawiał, tak mocno popłynąłeś ? Daj jakiś porządny kambek ! ;D ja też trochę straciłem- 2700zł, trzeba się odegrać, jutro biorę 3 typy na śniadanie :
Sabine Lisicki i Samantha Stosur v Sorana Cirstea i Ayumi Morita - 1
Rafael Nadal v Mardy Fish 1 set over 9,5 gema
Jo-Wilfried Tsonga v Roger Federer 1 set over 9,5 gema
co o tym powiesz ;) pozdrawiam.
 
M 62

moreno

Użytkownik
Nie widać żebyś cokolwiek obstawiał, tak mocno popłynąłeś ? Daj jakiś porządny kambek ! ;D ja też trochę straciłem- 2700zł, trzeba się odegrać, jutro biorę 3 typy na śniadanie :
Sabine Lisicki i Samantha Stosur v Sorana Cirstea i Ayumi Morita - 1
Rafael Nadal v Mardy Fish 1 set over 9,5 gema
Jo-Wilfried Tsonga v Roger Federer 1 set over 9,5 gema
co o tym powiesz ;) pozdrawiam.
Aż tak mocno nie popłynąłem, ale powolutku staram się łapać formę. Trzeba się troszkę oderwać i skorzystać z tych pieniędzy i może wtedy lepiej pójdzie. Nowe sprzęty elektroniczne w drodze, lodóweczka pełna piwa ????
A tymczasem typowanie ...
Teraz już nie ma sensu pisać o tych twoich typach ^^ A szkoda, bo Federera naprawdę bym odradził, bo on radzi sobie rewelacyjnie. Aczkolwiek obstawiałbym pewny win Rogera ... a jak się skończyło to już niestety wiemy ???? Mam nadzieję, że Djoko wygra z Tsongą (powinien być fajny kursik) no i w finale spotka się z Rafą. Wtedy również powinien wygrać z Hiszpanem. No ale zobaczymy jak to będzie.
Dzisiaj zastanawiam się jeszcze nad BATE, które gra za 20 minut.
 
R 31

rafaln90

Użytkownik
No co zrobisz, peffki teraz już nie są tak pewne- tylko wyjątki ;) a tej zawartości to ci zazdroszcze chociaż po dzisiejszym typowaniu mam jeszcze na jakiegoś małego dziabąga ;D ^^
 
R 31

rafaln90

Użytkownik
Chyba opętał nas pech, a dziewczyna ma mówiła, wygrałeś Rafał, to przestań być już ku**a taki pazerny...no i miała rację ;D
 
M 62

moreno

Użytkownik
Hahaha to są cholery 4:4 o_O No dobra ... czas znowu coś przegrać ^^
WilliamHill
⚽ Gremio - Avai kurs 1,40 ⛔ 2:2
⚽ America MG - Flamengo kurs 2,10 ✅
⚽ Sao Paulo - Botafogo RJ kurs 1,67 ⛔ no coment 0:2
⚽ TPS Turku - Haka kurs 1,50 ⛔ sędzia ustawił mecz czerwoną kartką
Stawka 200,00
Zysk 1272,94
Widziałem ostatni mecz Flamengo. Ronaldinho powolutku wchodzi w skład, a Flamengo jeszcze nie przegrało spotkania. Ciągle remis albo win, a tak ligi nie wygrają - trzeba wygrywać. Więc spróbujmy. Natomiast Avai regularnie dostają po dupce i mam nadzieję, że Gremio u siebie również ich złoją. Sao Paolo powinni wygrać 1 bramką z remisowym i mało agresywnym Botafogo. Odnośnie Turku nic nie piszę, bo mam uraz do tego miasta. Liczę na odczarowanie :p
 
M 62

moreno

Użytkownik
W innych bukach można zgarnąć duuużo lepsze kursy na to wydarzenie, ale cóż. Postanowiłem, że &quot;wchodzę w grę&quot; kolejno w bet365, BetClic i WilliamHill no i trzeba dotrzymać postanowienia.
WilliamHill
???? Rafael Nadal - Andy Murray kurs 2,75 ⛔
???? Maria Sharapova - Sabine Lisicki kurs 2,75 ⛔ (no i sabinka poleciała)
???? Jo-Wilfried Tsonga - Novak Djokovic kurs 1,40 ✅
Stawka 100,00
Zysk 958,75
Może i Wanda nie chciała Niemca, ale ja chcę, żeby Niemka wygrała ten turniej ???? Sabina gra rewelacyjnie. Sharapova gra oczywiście swoje, ale teraz trafiła na przeciwniczkę w życiowej, rewelacyjnej formie i powinna wreszcie jej ulec. Nadal to szalenie podobny typ do Sharapovej - on gra swoje i ciągle wygrywa, ale nie jest to szczególnie zachwycający tenis i miażdżenie rywali. Tutaj trafił zaś na szalenie zmobilizowanego Murraya, który naprawdę ma spore szanse na wygranie tego spotkania. No i wreszcie Novak zmierzy się z pogromcą Federera. Myślę, że Djoko ucieszył się z przegranej Rogera, który przerwał jego rewelacyjną passę w poprzednim turnieju. To idealny układ dla niego i z pewnością będzie się starał, by tego nie zmarnować. Jak dla mnie zwycięzcy tego Wimbledonu to Lisicki i Djokovic. Zobaczymy czy te typy się potwierdzą.
 
M 62

moreno

Użytkownik
Tobet
(boks) Wladimir Klitschko - David Haye kurs 1,50 ✅
(kolarstwo) Jurgen Van Den Broeck - Samuel Sanchez kurs 2,35
Stawka 100,00
Zysk 256,00
Za niedługo zrobię podliczenia za czerwiec. Rewelacyjny początek, ale tragiczna końcówka miesiąca. Pieniądze z WilliamHill wypłacone. Ostatni kupon &quot;półpewny&quot; na Tobecie i zaczynam dawać tylko typy, za które mogę ręczyć głową :p
Takim typem z pewnością jest Władimir. Kurs powinien lecieć w dół ... zresztą w WilliamHill już spadł z 1.57 na 1.50 ???? Odnośnie kolarstwa to główny faworyt do wygrania Tour de France przyznał, że może przegrać jedynie ze Shleckiem lubie właśnie z Den Broeckiem. Mam nadzieję, że Jurgen da z siebie wszystko.
 
M 62

moreno

Użytkownik
Tobet
???? Albert Ramos - Daniel Munoz De La Nava kurs 1,40 ✅
:siata: Włochy - Kuba HC +1,5 kurs 1,72 ✅
Stawka 100,00
Zysk 140,80
Sprawdzamy VIPów ... to tak w skrócie ????
EDIT
CZARNA SERIA PRZEŁAMANA !!! ✅✅✅
 
M 62

moreno

Użytkownik
Tobet
???? K. Peschke/K. Srebotnik - S. Lisicki/S. Stosur kurs 2,02 ✅
Stawka 100,00
Zysk 102,00
Tobet
:siata: Brink - Reckermann (GER) - Rogers - Dalhausser kurs 1,48 ⛔
⚽ Kolumbia - Kostaryka kurs 1,32 ✅
Stawka 100,00
Zysk 95,36
Kusi mnie jeszcze żeby zaszaleć na walce Kliczki. Jeśli już nie dla samego zysku, to dla większych emocji podczas walki ???? Władek zapowiada KO.
EDIT:
Pierwszy zakład pożyczony od Sałaty i wtopa ^^
 
M 62

moreno

Użytkownik
Mam to w nosie. Jeśli Władimir przegra to ja też chcę przegrać ????
Tobet
Wladimir Klitschko - David Haye kurs 1,45 ✅
Stawka 300,00
Zysk 135,00
Tobet
Wladimir Klitschko - David Haye KO, TKO or DQ kurs 2,15 ⛔
Stawka 100,00
Zysk 115,00
 
Do góry Bottom