>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Luźna dyskusja Żużel 2020 - wrażenia, opinie, luźne rozmowy

Status
Zamknięty.
damianprz 3,8K

damianprz

Użytkownik
Motor ma granicę punktów ustawioną na 17,5 a Falubaz na 12,5 ale przy założeniu, że Leszno i Wrocław wygrają w Zielonej Górze to chyba będzie im ciężko przekroczyć tę granicę.

Ciekawy kurs na Leszno over 6,5 bonusów kurs 2,22
W ubiegłym sezonie bez problemu, a czy Częstochowa może tutaj coś zdziałać...
 
L 3,1K

ledek

Użytkownik
"Po dwóch fatalnych meczach Daniela Bewleya i Maksa Fricke władze Betard Sparty Wrocław straciły wiarę w nagłe odrodzenie obu zawodników i postanowiły zatrudnić w roli gościa byłego mistrza świata, Chrisa Holdera. Zawodnik będzie do dyspozycji trenera Dariusza Śledzia już podczas niedzielnego spotkania z Eltrox Włókniarzem Częstochowa."
 
Sándor Tihanyi 39,9K

Sándor Tihanyi

Użytkownik
To jest własnie nasz speedway. Najlepsza żużlowa liga świata wzór nad wzory. Produkt do naśladowania. Dobrze dość, bo wolne żarty. Nasi działacze tym zapisem strzelili sobie w kolano. Nie jestem przeciwnikiem instytucji gościa ale tylko i wyłącznie z uwagi na kontuzję lub w obecnych czasach zarażenie wirusem. Jednak to w regulaminie się nie znalazło i o to mamy sytuację gdzie można sobie robić okienko transferowe w trakcie sezonu. Śmiech na sali. Stosowanie gościa kojarzy mi się z raczej niższymi lub półamatorskimi ligami. Jak nasza II liga, II liga w Szwecji czy Anglia, tylko tam speedway to hobby to jazda dla pasji niż zarobku i nie lezą na stole takie pieniądze. Tu mamy najwyższą klasę ligową szeroko reklamowany produkt i jest on o tyle śmieszny ze jak komuś nie idzie to może sobie kogoś dokupić. Co więcej twierdzę, że żużel przetrwa na dobrym poziomie jeszcze kilkanaście lat a instytucję gościa w zawodowej lidze wbijają mały gwoździk. Żużel to sport gdzie zawodnicy starują od lat w kilku krajach a teraz idzie nowe, żużel to sport gdzie zawodnicy startują w kilku ligach naraz tego samego kraju. W kolejce do podbicia ceny czeka Wiktor Kułakow, czeka Jack i jeszcze kilku innych, którzy wybiją się po 2-3 kolejkach PLŻ. Kabaret bo zaraz Lindbaeck zastąpi Kułakow, a za fricke przyjdzie brat Holdera. i jaki to ma sens?
Zawsze żużla bronię, bronię go przed szyderczym opiniom osób, które tego sportu nie kochają, ale teraz to jest to już tak śmieszne, że nie ma jak tego bronić.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
rodzyn7 rodzyn7 w Nordicbet, gdzie grałem zanim zlimitowali mnie do stawki 0.90 PLN :LOL: Też to widziałem (to siostrzane marki). Można postawić, a jak nie wejdzie to walczyć o zwrot bo nie ma takiego żużlowca, a możesz być laikiem żużlowym i nie wiedzieć tego 😇

Ale mecz w ZG. Co zrobili w 15 biegu... GKM wyjechał na 5:1 co dałoby im wygraną. Wina Nickiego, bo to jego pociągnęło (albo jak mówią często goście w studiu "pociągło"), i wszystko spaprał, bo Bjerre też był szybki. Nawet gdyby Dzik wygrał, a Bjerre był trzeci to wyjechaliby z jednym punktem. W każdym razie całkiem niezły wynik na wyjeździe i będą mogli powalczyć u siebie o bonus.

Ja dziś jeden typ trafiony, akurat +6.5 na GKM więc trochę strachu było, drugi typ który dodałem z analizą w dziale, czyli Hampel z overem, totalna padlina, niech ten złotówiarz już zawiesza motor na kołek i niech nie kaleczy oczu. Przez to wszystko zapomniałem podać typy w konkursie żużlowym na mecz ZG-GKM i spadnę z pozycji lidera :( ;)

Teraz czekamy na jutro, super są te żużlowe weekendy (nawet w wydaniu piątkowo-niedzielnym). Trzeba pomyśleć nad jutrzejszymi spotkaniami. Jeśli macie jakieś spostrzeżenia czy komentarze to ŚMIAŁOOO, ładnie rozruszał się ten dział!
 
rodzyn7 5,7K

rodzyn7

Użytkownik
Ja mam tylko jedno spostrzeżenie po wczoraj - cholernie mocna jest Unia i jeśli nie będzie kontuzji to nawet Częstochowa ich nie ruszy. Za mocni, Kołodziej robi jakieś marne 6+1 a oni roznoszą ten Lublin jak chcą.
 
Sándor Tihanyi 39,9K

Sándor Tihanyi

Użytkownik
Kiedyś rok temu czytałem fajny artykuł, że Leszno zbudowało Hybrydę. Jeśli ktoś ma słabszy dzień to kolega z drużyny zastępuję. Idealnie to było tez widać w pierwszych dwóch kolejkach u Pawlickiego i Kołodzieja. Nie lubie mroźić kasy, ale jak dla mnie jeśli zdrowo odjadą ten sezon to mistrzostwo jest dla Leszna.
 
rodzyn7 5,7K

rodzyn7

Użytkownik
W Gorzowie panika na całego. Pomijając już fakt, jak bezsensownym przepisem jest ten gość w Ekstralidze, to ja nie wróżę świetlanej przyszłości Stali. Holder nie może jechać już spod 8, czyli zastąpi kogoś z dwójki PUK/Woźniak. Niby spoko, ale morale w drużynie od razu spadnie. Ściągają zawodnika, ze średnią 1,39, on żadnym zbawieniem nie będzie. Dla porównania - Szymek 1,97, PUK 1,76. Zamiast odbudować zawodników Chomski poszedł na łatwiznę i to praktycznie po jednej wpadce - porażkę z Lesznem trzeba wkalkulować, w Lublinie jeszcze pewnie nie jeden dostanie oklep. Porażka w Rybniku dość przykra, ale przecież z potencjałem na bonus. Naprawdę nie rozumiem takich nerwowych ruchów.
 
rodzyn7 5,7K

rodzyn7

Użytkownik
1593778083110.png
Kolejna perełka od betssona (mam nadzieję, że nikomu nie przeszkadza taki spam, bo mnie to wyjątkowo śmieszy ;))
 
Sándor Tihanyi 39,9K

Sándor Tihanyi

Użytkownik
Ryszard Holtański:)

Swoją drogą o co im chodzi? ani to marketing ani błąd. Próba zabezpieczenia do zwrotu? Z uwagi na błędnego zawodnika?

Ktos stawiał wtedy na Pawła Month? Rozliczyli?
 
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
Chodzi po prostu o tłumaczenie strony. Nasz polski lampart to po angielsku leopard, a miesiąc no to wiadomo, month.

Muszę pomyśleć jakiego zawodnika jeszcze może stworzyć to ich tłumaczenie strony :)
 
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
damianprz damianprz

No jako abonent C+ na pewno będziesz miał do tego dostęp. Ja będąc poza domem oglądam na kompie przez Player.pl, gdzie można wykupić dostęp do nSport.

Tak przy okazji, www.gurustats.pl to strona skąd biorą w TV te wszystkie ciekawostki statystyczne. Panowie Gurgulewicz robią mega robotę. Ja jako fan NBA i NFL, gdzie pełno jest liczb i statystyk, bardzo się cieszę, że w końcu w żużlu zaczęto zbierać dane i ciekawe rzeczy prezentować. Do tego mamy dostęp do rozbudowanych statystyk. Przydatna rzecz nie tylko do bukmacherki, po prostu dla fanów żużla. Inna legendarna strona Rlach widzę w końcu ma swoją domenę :D www.speedwayw.pl
 
Otrzymane punkty reputacji: +62
rodzyn7 5,7K

rodzyn7

Użytkownik
damianprz damianprz

No jako abonent C+ na pewno będziesz miał do tego dostęp. Ja będąc poza domem oglądam na kompie przez Player.pl, gdzie można wykupić dostęp do nSport.

Tak przy okazji, www.gurustats.pl to strona skąd biorą w TV te wszystkie ciekawostki statystyczne. Panowie Gurgulewicz robią mega robotę. Ja jako fan NBA i NFL, gdzie pełno jest liczb i statystyk, bardzo się cieszę, że w końcu w żużlu zaczęto zbierać dane i ciekawe rzeczy prezentować. Do tego mamy dostęp do rozbudowanych statystyk. Przydatna rzecz nie tylko do bukmacherki, po prostu dla fanów żużla. Inna legendarna strona Rlach widzę w końcu ma swoją domenę :D www.speedwayw.pl
Rafał też wrzuca na bieżąco sporo ciekawostek na Twitterze, polecam. Też jestem fanem rozbudowanych statystyk, trochę pasjonuje mnie temat big data, pytałem Rafała czy może udostępnia swoje dane, ale strzeże ich. ;)
 
damianprz 3,8K

damianprz

Użytkownik
No jako abonent C+ na pewno będziesz miał do tego dostęp. Ja będąc poza domem oglądam na kompie przez Player.pl, gdzie można wykupić dostęp do nSport.

Znalazłem na ich stronie w pytaniach:

CANAL PLUS napisał:
Korzystam z CANAL+ przez antenę satelitarną. Czy automatycznie dostanę dostęp do CANAL+ telewizji przez internet?
Obecnie serwis CANAL+ jest dostępny jako osobny produkt, obok oferty satelitarnej. Jednak pracujemy już nad jego udostępnieniem także dla obecnych Abonentów Platformy CANAL+. Już jesienią obecnego roku udostępnimy nowy serwis CANAL+ w ramach dotychczasowych opłat. Zakres oferty, którą udostępnimy, będzie analogiczny do tej w serwisie nc+ GO, z którego obecnie może korzystać Abonent.
Jeżeli interesuje Cię dostęp do nowej usługi, wejdź na stronę ogladaj.canalplus.pl i skorzystaj z bezpłatnego dostępu testowego.
Czyli na razie warto odpalić to przed 1. meczem 1. ligi a po darmowym miesiącu czekać aż udostępnią abonentom satelitarnym.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom