>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Środa 4 listopada 2009r - 4 kolejka fazy grupowej

Status
Zamknięty.
esek14 35

esek14

Użytkownik
Jak dla mnie pewniakiem w tej kolejce jest FC Barcelona. Nie wierzę, że piłkarze &quot;Dumy Katalonii&quot; mogą dwukrotnie stracić punkty z Rubinem. Na pewno będą chcieli się zrewanżować Rosjanom za upokorzenie, którego doznali w poprzedniej kolejce na Camp Nou. Gniew Barcelony mieli nieszczęście poznać piłkarze Saragossy, którzy, niestety dla nich, grali mecz z Barcą zaraz po jej spotkaniu z Rubinem. Wynik 6:1 mówi sam za siebie. To była takie małe zadość uczynienie dla kibiców Barcy. Dokończenie tego dzieła w środę w Kazaniu. I nie doszukiwałbym się to jakiejś niespodzianki. Barcelona to wygra, bo po prostu jest lepsza, a kurs w granicach 1,50 dla mnie naprawdę znakomity.
Drugi mecz, który moim zdaniem jest naprawdę ciekawym kąskiem dla typerów to mecz Dynama z Interem. Inter jak wiadomo w lidze szaleje, bijąc każdego rywala. Jak jednak wiadomo w LM nie radzą sobie od lat i jak dla mnie w tym roku także nie awansują z grupy. Dynamo u siebie naprawdę silne, przekonały się o tym już nie raz wielkie europejskie potęgi tracąc punkty w Kijowie. Ponadto warunki atmosferyczne, które na pewno nie będą na rękę Włochom. Kurs w granicach 3,50 to prawdziwy prezent. Skoro Dynamo dało radę na wyjeździe, to u siebie tym bardziej sobie poradzi. Kurs na 1X to aż 1,65! Ja biorę to w ciemno. Moim zdaniem padnie remis, bądź Dynamo wygra jednym golem. Nie sądzę, aby Inter coś zdziałał.
Oba typy dają świetnego dubla z AKO około 2,40! Jak dla mnie naprawdę warto!
 
karoluhu 10

karoluhu

Użytkownik
mentosek zobaczymy ile wejdzie a ile nie...
a co to za pytanie ile mam lat??
mam 20 .. jak takiś ciekawy
Pozdro.. ;)
i ten dział nie wymaga długich i wyczerpujących analiz tylko dyskusji i sporów..
więc od*al sie odemnie ..
bo nie masz podstaw
na typy dnia się mozna popisywac swoimi znajomościami i .. fajnymi analizami..
a i co twoim zdaniem nie wejdzie ???
Mentosku.. ????
 
olek308 0

olek308

Użytkownik
Oj ludzie ja podam swoje typy. Tym razem gram ostrożnie i bez szału. ważne żeby być na ✅ i nie bawcie się w filozofów, bo kolejna kolejka z niespodziankami to by były po prostu jakieś jaja. A więc podaje typy na 4 listopada:

Rubin - Barcelona - Handi (1,5-0) 2.35
- to jest mecz o to aby pokazać, że na Camp Nou po prostu nie chciało im się grać tego dnia i tyle. Jutro powinien być istny pogrom. Liczę na minimum 0:3. Jeśli wykorzystają wszystkie okazje do strzelenia bramek to proponowałbym w tym meczu dać Over 3,5. Bo niewykluczone, że Rubin tez coś strzeli.
⛔???? masakra po prostu.

Arsenal - Alkmaar Handi (0-1,5) 1.55 - Arsenal po niefortunnym remisie na pewno nie da sobie odebrać zwycięstwa. A ponadto Arsenal gra u siebie znakomicie, strzela dużo bramek zwłaszcza van Persie. Drużyna w której wiele piłkarzy strzela gole w związku z tym i wynik będzie wysoki zwłaszcza na Emirates Stadium i wygrana to pewniak na 101% a Handicap niemal 100%.
✅✅ Bez niespodzianki.

Sevilla - Stuttgart Handi (0-1,5) 1.95
- Ludzie!! Sevilla zremisuje? NA głowę upadliście? Fabiano dopiero niedawno do składu wrócił głodny bramek i jutro wygrana jest pewna jak śmierć i podatki ???? poza tym w składzie mają Navas&#39;a , Romarica i wiele innych dobrych zawodników. Niewykluczone że Stuttgart nawet bramki nie strzeli bo u siebie ledwo 1 strzelił a w Hiszpanii może tylko pomarzyć. Drużyna jest w dołku i nie zapowiada się na to by sprawiła niespodziankę w tym meczu mimo, iż Sevilla ma dużą przewagę punktową. Na pewno Sevilla nie odda meczu i pokaże, że będzie walczyła o jak najwyższą lokatę w LM pokonując jutro bez problemu Stuttgart.
⛔⛔ a mogli wygrać.

Lyon - Liverpool - Obie strzelą gola 1.75 - krótko i zwięźle. Liverpool gra o wszystko. Nie wiem czy w podstawowej jedenastce będzie Torres i Gerrard. Jeśli tak to będzie to ciężki mecz dla francuskiego zespołu. Lyon na pewno zechce strzelić bramkę a że Liverpool to również zrobi to jest niemal pewne. Jeśli Lyon będzie się dzielnie bronił niewykluczony wynik 1:1.
✅✅ nawet dokładny wynik trafiłem :-D
 
robin-hood 0

robin-hood

Użytkownik
ciekawe spotkania nam sie zapowiadaja w srode co zreszta widac po dyskusji :) mysle ze wiele sie wyjasni wciagu najblizszych 24 godzin. kilku klubowych lekarzy walczy z czasem :)
osobiscie przymierzam sie do zagrania na inter. mourinho zabiera do kijowa najlepszy sklad chociaz sneijder, motta, balotelli i muntari trenowali dzisiaj indywidualnie wiec tutaj sa jakies znaki zapytania. inter ma jeszcze do rozegrania mecz w barcelonie a po ostatnich wynikach sytuacja w grupie mocno sie skomplikowala.
ps.
co do liverpoolu to juz wiemy ze gerrard nie zagra w srode. torres, aquilani i kilku inny zawodnikow walczy z czasem. przed sobotnim meczem z fulham benitez mial 11 graczy na liscie kontuzjowanych
 
piotrek21 0

piotrek21

Użytkownik
Opierasz sie na tej niespodziance z przed dwoch tygodni?
Nie, opieram się na obserwacji Champions League i wiem, że drużyny ze wschodu u siebie są dośc groźne na co wpływa co najmniej kilka czynników. Może i barca wygra, ale termin &quot;łatwo&quot; dajesz trochę na wyrost. Spójrz dookoła, Zurich ogrywa Milan, Juventus walczy do ostatnich minut z Maccabi, Unirea pokonuje na wyjeździe Rangersów. Tyle było już niespodzianek, tyle zaciętych pojedynków między wielkimi zespołami i malutkimi debiutantami a ty walisz z uporem maniaka &quot;Barcelona łatwo się rozprawi&quot;. To mistrz Rosji, a nie Xerez albo Getafe.
 
olek308 0

olek308

Użytkownik
mentos..
(...) Z sevillą sie zgodze odpuściłem ten mecz.. za duze ryzyko (...)

dla mnie Sevilla to największy pewniak jutrzejszego dnia. Grają tam świetni zawodnicy a na pewno wystąpi taki gracz jak Luis Fabiano, który powinien pokazać drużynie z Niemiec gdzie ich miejsce. Reszta piłkarzy jest w świetnej formie i 3 lub 4 zawodników z ławki nie zmieni stylu gry tej drużyny bo po prostu wszyscy się tam rozumieją.
 
karoluhu 10

karoluhu

Użytkownik
ok ok.. ale Niemcy.. mogą pokusić sie o niespodzianke bo Sevilla musi w lidze trzymać tą niewielką stratę nad Barco i Realem tu trener postwi na Fabiano który wraca po kontuzj.. ławkowiczów też wystawi..
nie obiecuje tu copa cabamy ze strony Niemców ale mecz 50/50 z Bayernem ( choć są bez formy) to zasługują na szacunek jeden błąd a Hlieb może coś strzelic
..
bo powiedz mi kto wyjdzie z tej grupy Sevilla na 100% i&gt;?????
Niemcyy bo co Unirea to jak wyjdą to tak jak San Marino by wygrało z Polakami.. Rengers .. coś nie tak ise z nimi dzieje ... ????
ale 3 miejsce realne..
Pozdro.. ????

tak tak ale patrze mecz ostatni włochów i Muntari kontuzja chyba więc Snejder lub Quarezma w pierwszej 11 ..
mam nadzieje ze duet Millito i Eto wystawi bo nie ma co sie bawić tylko optymalnie sie nastawić
w lidze milito na ławcie siedziałtylk ow 2 wszedlwięc raczej w LM wyjdzie w pierwszej..
wiesz cos na ten temat.?
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
i ten dział nie wymaga długich i wyczerpujących analiz tylko dyskusji i sporów..
więc od*al sie odemnie ..
bo nie masz podstaw
na typy dnia się mozna popisywac swoimi znajomościami i .. fajnymi analizami..
a i co twoim zdaniem nie wejdzie ???
Mentosku.. ????
Karoluhu Na forum jesteś ponad miesiąc a robisz zamieszania że szkoda słów.
Jak masz jakieś ciekawe typy a nie chcesz ich uzasadniac to załóż swój temat w dziale kupony/ kupony ze statami !
Co do zacytowanego zdania to nie masz w żadnym słowie racji ! Ten dzial właśnie jest od tego by się dzielic wyczerpującymi i co ważne merytorycznymi analizami !! A nie pieprzeniem farmazonów że Rosja przy Hiszpanii to jak San Marino przy Brazylii. Człowieku czegoś bardziej pustego i śmieszniejszego nie zauwazyłem odkąd jestem na tym forum ????
Ten dzial nie służy do nabijania postów. Ok fajnie że chcesz coś napisac , ale przeciez można to zmieścic w jednym poście a nie co 5 sekund pisac kolejny ..

Ludzie kolejne takie dyskusje na marnym poziomie skoncza się czymś więcej niż tylko usuniętymi postami :!:
 
draco09 0

draco09

Użytkownik
Spotkanie: Dynamo Kijów - Inter Mediolan
Typ: 2
Kurs: 2,20

Ostatni w grupie Inter zmierzy się dzisiaj, a w zasadzie jutro w meczu ostatniej szansy z Dynamem Kijów. Chodź sam Jose Mourinho twierdzi, że przegrana w tym meczy nie będzie kląska i wciąż nie przekreśli szans na awans to nie sądzę, że mediolańczycy pozwolą sobie na stratę punktów. Inter w ostatnim czasie pokazuje wysoką formę w Serie A. Chociaż w ich przypadku w ogóle niema to przełożenia na ligę mistrzów, co pokazał poprzedni sezon i pokazuje obecny. W lidze jadą z wszystkimi a europejskie puchary zawalają na całej linii. Był czas, że zastanawiałem się, czy któryś z zawodników nie miał przygody z kapryśną Paris H., po czym zranił jej „zapewne kamienne” serce a ta w zemście wynajęła czarownika i rzuciła na całą drużynę klątwę :jezora: – jak to podobno było z kontuzją lalusia C.Ronaldo :-D Porzucając wszelkie teorie spiskowe ciężko jest wytłumaczyć niemoc w europejskich pucharach. Z taką ekipą, Inter nie powinien mieć żadnych problemów z rywalami jak Rubin czy Dynamo a mimo to gubi punkty. Myślę, że to najwyższy czas na przełamanie złej passy dziewięciu meczów bez zwycięstwa. Gdybym miał podchodzić do tego meczy bazując na czystej analizie to wychodzi murowany remis, ale w sporcie analizy czasem to nie wszystko. Uważam, że tym meczem Inter w końcu pokaże, że nie zapomniał jak wygrywa się w europejskich pucharach a Jose wykorzysta wszystkie atuty jakie posiada przechylając szalę zwycięstwa na stronę Nerazzurri :spokodfhgfh:
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Dynamo Kiev - Inter Mailand----&gt; 2 @@ 2,15 (Zwycięstwo Interu) Bet365
Bardzo ciekawie rywalizacja zapowiada się w grupie F ponieważ wszystkie drużyny mają szanse na awans a znajdują się w niej Dynamo Kijów , Inter Mediolan , Barcelona oraz Kazań sytuację najgorszą mają zdecydowanie &#39;&#39;reprezentanci&#39;&#39; Włoch , Którzy mają zaledwie 3 pkt. jeżeli w Kijowie nie odniosą zwycięstwa ich sytuacja może stać się dramatyczna a na to pewnie nie pozwoli Jose Mourinho szkoleniowiec Interu który przed tym meczem dał odpocząć największym gwiazdą i jedzie do Kijowa z pełną mobilizacją. Nieobliczalny zespół Dynama jednak u siebie gra znakomicie i będzie zapewne ciężko go pokonać. Jednak uważam że ekipa Interu jest na tyle mocna że może pokonać spokojnie ekipę z Kijowa kurs jest bardzo obiecujący i warty ryzyka.
Dynamo: Shovkovsky – Eremenko, Khacheridi, Betao, Magrao, Yussuf, Vukojević, Gusev, Ninković, Jarmolenko, Shevchenko
Inter: Julio Cesar – Santon, Samuel, Lucio, Zanetti, Stankovic, Cambiasso, Vieira, Mancini, Eto’o, Milito
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Sevilla vs Stuttgart 1, 1.48 Betsson 4/10
Sevilla w LM radzi sobie świetnie. Trzy mecze i trzy łatwe zwycięstwa. Co prawda od początku byli faworytami swojej grupy, ale nikt nie sądził, że tak łatwo będą ogrywali swoich przeciwników. Wygrana na początek z Unireą 2:0 była małym zaskoczeniem, bo wszyscy spodziewali się pogromu, ale w następnych meczach i to wyjazdowych Sevilla potwierdziła swoją formę w LM. Rozgramiając Rangersów 4:1 i Stuttgart 3:1 pokazali kto rządzi w grupie. W Primera Division także są w dobrej dyspozycji. Aktualnie zajmują 3ą pozycję tuż za wielką dwójką Hiszpanii. Gospodarze nie będą mieli większych problemów kadrowych.
Stuttgart natomiast gra fatalnie, nawet debiutująca w LM Unirea jest z lepszym bilansem :!: Dwa zdobyte punkty dotychczas (z Glasgow i właśnie Unireą) nie są dobrymi wynikami. Jednak to nie tylko w LM sobie nie radzą. Bundesliga w tym sezonie to również nie wypał. Czternaste miejsce w tabeli to kompletna kompromitacja dla ekipy Babbela. W lidze w ostatnich 9u spotkaniach wygrali tylko raz, a sześciokrotnie przegrywali. Jednym słowem tragedia. Kolejnym atutem przemawiającym za drużyną gospodarzy jest fakt, że goście przyjadą bez pięciu podstawowych graczy: Maricia, Cacau, Khediryego, Osorio i Traschy.
Kurs, który oscyluje w granicach 1.40-1.50 jest dla mnie błędem, nawet jak na LM, która rządzi się swoimi prawami. Warto wykorzystać, a nawet spróbować handi. Jak dla mnie to jest większa peFFka niż Barca.
 
A 0

amazon

Użytkownik
Szczerze nie podzielam aż wielkiego entuzjazmu w spotkaniu Fc Barcelony ale jednak jestem dość pewny ich wygranej. Na pewno motywacja jest wielka, no ale to po obu stronach naturalnie. Niby wszystko byłoby ok ale wiadomo Hiszpanie niezbyt przywykli do gry w mrozie, Alves nie gra, w jego miejsce idzie Puyol który jednak jest środkowym obrońcą.No i to chyba wszystkie zmartwienia Barcelony.Pomoc+atak totalna dominacja mistrzów Hiszpanii. Pewnie łatwy mecz to nie będzie dlatego omijam typowianie handicapów, ale sądzę że czystą 2 po 1.55 można zagrać nieco mniejszą stawką.
 
flamaster 875

flamaster

Forum VIP

Olympique Lyon - FC Liverpool
1:1​

Dzisiaj dla mnie najciekawiej zapowiada się pojedynek Lyonu z Liverpoolem. Obie drużyny to uznane marki. Ekipa z Francji ewentualną dzisiejszą wygraną może przypieczętowac swój awans do daszej części rozgrywek. Natomiast The Reds jeśli przegrają mogą pomału skupic się wyłącznie na lidze, co na pewno byłoby niespodzianką ponieważ do tej pory Liverpool słynął z dobrych występów w Champions League. W pierwszym pojedynku rozegranym na Anfield Road lepsi okazali się goście wygrywając 1:2. Co do poczynań dzisiejszych rywali w ligach to ostatnio radzą sobie podobnie. W ostatniej kolejce francuskiej ligi Lyon pokonał skromnie 1:0 Saint-Etienne, a we wcześniejszych dwóch zaliczył niespodziewane porażki (z Nice 1:4 i Sochaux 0:2). Liverpool w ostatniej kolejce uległ Fulham 3:1. Kolejkę wcześniej pokonał Manchaster 2:0 a wczesniej zanotował także porażki z Sunderlandem oraz Chelsea. Tak więc kibice The Reds nie mają powodów do radości. Ewentualna dzisiejsza porażka może ostatnim meczem trenera Beniteza. Sytuację pogarsza również fakt, że braku kilku kluczowych zawodników: Gerrarda, Riery, Aurelio. Niewiadomo również czy na murawie zobaczymy Torresa. W drużynie gospodarzy nie wystąpią Anderson, Boumsong i Bodmer. Niepewny jest występ Cissokho. Te braki na pewno osłabiają linię defensywną Lyonu. A jeśli do tego dodac podobne kłopoty Liverpoolu (na 16 rozegranych spotkań, czyste konto zachowali zaledwie w 5) to można śmiało spodziewac się kilku bramek w tym meczu. Jeśli chodzi o zwycięzcę to faworytem według bukmacherów są piłkarze Lyonu. Faktycznie wydaje się, że są oni w lepszej sytuacji od gości. Jednak nie zapominajmy, że Liverpool to klasowa drużyna i dla piłkarzy tego klubu gra pod presją to żadna nowośc. Liczę więc, że wyjdą na dzisiejsze spotkanie pełni determinacji i będą walczyc o to by pozostac w Lidze Mistrzów. Dlatego mimo słabych występów tej ekipy oraz braków kadrowych postanawiam spróbowac zagrac na nich, choc postawienie z podpórką wydaje się optymalnym rozwiązaniem.​

Moje propozycje:
Liverpool⛔ / X2✅ (około 3.10 / 1.64)
over 2.5 (około 1.95)⛔
 
benqsimens 61

benqsimens

Użytkownik
Spotkanie: Lyon - Liverpool
Typ: połowa/koniec: 2/2
kurs: 5.50
buk: bet365
Analiza:
Dzis o 20:45 na Stade de Gerland odbedzie sie &quot;rewanżowy&#39;mecz LYonu z Fc Liverpoolem.
Gospodarze mogą sie cieszyć dziś wieczorem z awansu do nastepnej fazy rozgrywek Champions League.Do szcześcia potrzebny jest im jedynie peden punkcik.Mogło by sie wydawac ,ze po zwyciestwie na Anfield jeden punkcik na Stade de Gerland jest pewny ale ja spodziewam sie innego obrotu sytuacjii.
Mimo,że The Reds przyjechali do Francjii bez ikony klubu Gerrarda, Riery,Aurelio,Skretela,a takze nie zagra fantastyczny ,bramkostrzelny i cuda robiacy w ataku obrońca Liverpoolu Glen Johnson.
Pewny gry nie jest takze Fernando Torres,który ma problemy z kontuzjami ale jak znam jego ducha walki to wyjdzie dzis od pierwszej minuty.
Nie za duży wybór ma Benitez bo jedenastke bedzie musiał wybrać z nastepujacych zawodników:
Reina, Cavalieri - Carragher, Ayala, Darby, Insua, Agger, Kyrgiakos - Kuyt, Lucas, Benayoun, Aquilani, Babel, Mascherano, Spearing, Plessis - Ngog, Voronin, Torres.
Wybór trenera Martin, Degen ,El-Zhar.
Lyon wyjdzie podobnym składem jak w poprzednim meczu z FCL ,bo po co zmieniać coś kiedy wszystko idzie w dobrym kierunku...
Z pewnoscia jutro najbardziej bedzie straszył Lisandro i nie ma sie co dziwić bo gra on fantastycznie.Jest bardzo szybki ,umiejetnosci tehniczne na wysokim poziomie, dużo widzi na boisku.Można go porównac do Torresa,gdy ten jest w optymalnej formie.
kadre jaką ogłosił Claude Puel na jutrzejsze spotkanie:
Lloris, Vercoutre - Cris, Réveillère, Abenzoar, Gassama, Cissokho, Kolodziejczak, Toulalan - Gonalons, Makoun, Källström, Pjanic, Bastos, Delgado, Ederson, Govou - Belfodil, Tafer, Gomis, Lisandro
Kontuzjowani : Clerc, Bodmer, Boumsong, Cleber Anderson
Zawieszeni : Brak
Wybór trenera : Hartock, Beynie, Mehamha, Lacazette, Grenier, Seguin, Faure, Fontaine.
Stawiam na prowadzienie The Reds do połowy jak i zwyciestwo końcowe.
Powód jest jeden, Liverpool jest pod ściana, Benitez stoi na krawedzi odejscia z tak fantastycznego zespołu.By mieć podstawy do myślenia o kolejnej fazie tych rozgrywek muszą dzis zdobyć 3 punkty,w przeciwnym wypadku zostaną tylko iluzoryczne szanse.
Lyon zagra prawdopodobnie dosc asekuracyjnie po z wypowiedzi Claude Puel&#39;a można wywnioskowac ustawienie...
Boss Olympique Lyon - Claude Puel – ostrzegł swoich podopiecznych, by nie byli zbyt pewni siebie przed dzisiejszą potyczką z Liverpoolem. Według szkoleniowca francuskiej ekipy the Reds to świetna drużyna, która potrafi wrócić do gry.
Tak wiec licze na The Reds i stawiam prowadzenie do połowy jak i zwyciestwo końcowe tej ekipy.
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Radzę uważać na mecz Standardu z Olympiakosem. Nie wiem jak Olympiakos, ale Standard dzisiaj stawia wszystko na jedną kartę. 1x jest jedynie warty uwagi, ale kurs jest żenujący. NO BET.
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Ja myślę że Dynamo wygra z Interem. Taki Inter jaki jest teraz moim zdaniem nie da rady wyjść z grupy. Dynamo dobrze gra u siebie, kto widział ich w meczu jak grają a nie oceniają po samym wyniku to wie że grają ładnie. Myślę że słabiutki Inter jest do ogrania. Jak dla mnie Dynamo - DRAW NO BET po kursie 2,05.
 
stepic88 5

stepic88

Użytkownik
Myślę że słabiutki Inter jest do ogrania.
Sam jesteś słabiutki i do ogrania. Internazionale nie jest słabe. Jest liderem swojej ligi, bijącej o dwie głowy lige Ukraińską. Jak śmiesz porównywać Serie A z ligą gdzie o prymat walczą zaledwie dwie drużyny, z których jedna gra w LE a druga w LM. Z Ligi włoskiej w LM grają ZAWSZE 4 ekipy, do tego kilka w LE.
Rozumiem, że można typować Dinamo ale nie dlatego, że Inter jest słabiutki. Ukraińcy mają dużo słabszą kadrę, wiec Twój pierwszy argument odpada. Mogą za to zwyciężyć dzięki niesprzyjajacym warunkom pogody, na którą nieprzygotowany ejst FCI. Bo ni jak sie ma forma u siebie lidera ligi ukr do wyjazdowej formy lidera Serie A (trzeciej ligi świata). Podsumowując Inter nei jest mega mocny ale napsianie, że jest słabiutki jest żałosne. Najlepszy typ? Obie strzelą ;)
 
vatoloco123 3

vatoloco123

Użytkownik
Sam jesteś słabiutki i do ogrania. Internazionale nie jest słabe. Jest liderem swojej ligi, bijącej o dwie głowy lige Ukraińską. Jak śmiesz porównywać Serie A z ligą gdzie o prymat walczą zaledwie dwie drużyny, z których jedna gra w LE a druga w LM. Z Ligi włoskiej w LM grają ZAWSZE 4 ekipy, do tego kilka w LE.
Rozumiem, że można typować Dinamo ale nie dlatego, że Inter jest słabiutki. Ukraińcy mają dużo słabszą kadrę, wiec Twój pierwszy argument odpada. Mogą za to zwyciężyć dzięki niesprzyjajacym warunkom pogody, na którą nieprzygotowany ejst FCI. Bo ni jak sie ma forma u siebie lidera ligi ukr do wyjazdowej formy lidera Serie A (trzeciej ligi świata). Podsumowując Inter nei jest mega mocny ale napsianie, że jest słabiutki jest żałosne. Najlepszy typ? Obie strzelą ;)
Kurs na Dynamo to prezent od buków. Nieudacznicy z Mediolanu non stop zawodzą w CL a bukmacherzy jeszcze nie przejrzeli na oczy.
Mój typ Dynamo - Inter 1 3,65 Bukmacher: Unibet
 
anarky 0

anarky

Użytkownik
Tak naprawdę ci co długo grają w bukmacherke i znaja się na rzeczy wiedzą jaki tu dać typ...... Oczywiście, że Inter powinien a raczej musi wygrać gdyż fakt, że Barca straciła punkty z Rubinem tak jak Inter z Dynamem jest taki sam....

Inter z tej grupy wyjść musi gdyż jest to drużyna, która walczy o wyjście i pierwsze miejsce w grupie razem z Barcą.

Inter dziś wygrywa być może po zaciętym boju, ale wygrywa tym bardziej, że w razie porażki mieli by nie ciekawą sytuację w grupie gdyż czeka ich mecz na Camp Nou Panowie..... ???? .

:spokodfhgfh: Powodzenia

Typ: INTER @2.10
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom