>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Środa 4 listopada 2009r - 4 kolejka fazy grupowej

Status
Zamknięty.
D 5

devil13england

Użytkownik
???? Barcelona własnie pokazała ???? . . i tak o to połowa forum wtopiła na Porcelanie...a Ja z tej grupy wybralem Inter ...bo znam sie na rzeczy. Nie gadajcie a oglądajcie . Mecz za 5 min rusza .
Kurde przedtem Barcelona zawiodła rzesze grających a teraz pewnie Inter zawiedzie nie tyle rzesze grajacych co kolege którego cytuje:jezora:
No ja tez sie wkurzam bo myslalem ze stac Inter chociaz na remis do przerwy a tu bedzie pewnie lipton ????
Miejmy nadzieje ze kolega jednak zna sie na rzeczy i przekreci do Mourinho i powie jak ma zagrac Inter w drugiej połowie:spokodfhgfh:
 
fan_thc 10

fan_thc

Użytkownik
To nie była analiza Trollu. Tylko spostrzeżenie. Analiza jest ciut wyżej i to skrócona. także wysil wzrok i nie pisz tu epopei swoich. NIe porównuj klasy Dynama do Interu bo smieszy mnie takie spostrzezenie. Wpadki się zdarzają. A co będzie to się okaże. 4 remisu Inter nie zanotuje i powinien ten mecz wygrać.
Co jest cwaniaczku ? jak humorek po połowie ?
Inter musi wygrac :spokodfhgfh:
Nie odpisuje już na Twoje posty. Dynamo moze i nie ma tak wielkich gwiazdeczek piłkarskich jak Inter ale nie potrzebuje tego, ma cos wiecej... Ma zespol. Nie odpisuj.
 
anarky 0

anarky

Użytkownik
NO jak tam humorek synu ?? Fan_THC ?? Pogratuluj mi i nie fucz bo już się osmieszyłeś post wyżej ????


I kopary wam opadły....


Żenada ale ok...(po prostu wygrał zespół lepszy....)

Inter @2.25 i gitara
 
anarky 0

anarky

Użytkownik
Kurde przedtem Barcelona zawiodła rzesze grających a teraz pewnie Inter zawiedzie nie tyle rzesze grajacych co kolege którego cytuje:jezora:

No ja tez sie wkurzam bo myslalem ze stac Inter chociaz na remis do przerwy a tu bedzie pewnie lipton ????

Miejmy nadzieje ze kolega jednak zna sie na rzeczy i przekreci do Mourinho i powie jak ma zagrac Inter w drugiej połowie:spokodfhgfh:

Mówisz i masz :spokodfhgfh:
 
anarky 0

anarky

Użytkownik
myślę że zielone oko kolegi jeszcze bardziej zielenieje jak ogląda to spotkanie hłe hłe pozdrawiam wszystkich
NOm chyba jednak mi nie zzieleniało koleżko...

Nie doceniacie nie raz niektórych osób a to błąd.

(sorry za taki spam 3 postowy)..

Pozdrawiam
 
A 0

atrxevu

Użytkownik
heh &quot;śmiesznie&quot; się zrobiło w tym temacie. odpuście sobie bo wszyscy sie mienicie poważnymi graczami a zachowujecie sie jak dzieci... i to przestaje być smieszne
 
szeryf84 0

szeryf84

Użytkownik
Slabszy czytaj biedniejszy i mniejszy klub niz Inter musial odpasc z dalszej fazy LM zeby zostac mogl ktos ;) Nie ma co fajne te mecze pod egida UEFA buhaha koncowka podlatywala troche pod pamietny mecz Legia Widzew co prawda dwie bramki ale w przeciagu 3 min :p
 
anarky 0

anarky

Użytkownik
heh &quot;śmiesznie&quot; się zrobiło w tym temacie. odpuście sobie bo wszyscy sie mienicie poważnymi graczami a zachowujecie sie jak dzieci... i to przestaje być smieszne
nie chodzi o to..a o fakt, że każdy może wyrazić tu swoją opinie ale jak widzisz kazdy sie rzucac zaczą o nic....

Wyszło akurat na moim....to wszystko...
 
anarky 0

anarky

Użytkownik
Dynamo vs Inter - &gt; 2 (2.25)
✅
Dla Interu to bardzo ważne spotkanie tak samo oczywiście jak dla Dynama. Ale myślę, że zwycięży tu jednak mimo wszystko doświadczenie i klasa zespołu. Teren ukraincow jest bardzo ciężki i wiele zespołów gubiło tam punkty. Jednak dodam tak jak już wcześniej pisalem, że Inter ma mecz wyjazdowy z Barcą gdzie o zwycięstwo będzie im tam ciężko. Także tutaj liczą się tylko i wyłącznie 3 punkty aby mogli liczyć się w walce o awans tym bardziej, że jeszcze w grupie nie wygrali a zanotowali 3 remisy. Czas najwyższy panie Mourinho przełamać tą passe ???? Nie ukrywam, że liczę tu głównie na siłę ataku interu która doskonale spisuje się w ostatnich kolejkach.

Sevilla vs Stuttgart -&gt; 1 (1.46) ⛔
Świetna forma gospodarzy i w lidze i w europejskich pucharach dała mi do zrozumienia, że tym zwycięstwem przypieczętują swój awans z grupy.
Tak naprawdę punkt daje już awans gospodarzom, ale kto w tych czasach gra na remis? Przypuszczam, że trener Sevilli zrobi wszystko by wygrać ten mecz, aby w w ostatnich meczach grupowych dał szansę zawodnikom drugo i trzecioplanowym. Stuttgart nie zachwyca formą. Ostatnio remis z Bayernem w lidze, ale każdy wie jaką grę prezentuje Bayern.

Lyon vs Liverpool -&gt; X (3.20) ✅
Oba zespoły formą nie prezentują zbyt wiele. Liverpool w lidze tragiczny ???? . Lyon ostatnio ledwo wygrał 1-0 co prawda na trudnym terenie, ale mimo wszystko poprzednie spotkania w lidze nie zachwyciły również. Dzisiaj jeśli Liverpool przegra to spotkanie to praktycznie sytuacja w grupie dla nich będzie beznadziejna i w sumie zostanie im gra w Pucharze UEFA.
Teren Lyonu dla Europejskich drużyn łatwy nie jest i nieliczni tutaj wygrywali i z racji tego, że Liverpool jest w słabej formie, ale gra mimo wszystko o być albo nie być, myślę że remis jest tu bardzo realny.

Unirea vs Rangers -&gt; X (3.20)
✅
W ostatnim meczu zobaczyliśmy 3 &quot;swojaki&quot;. Kto wie jaki by był wynik ? Przyznaje, że w tamtym spotkaniu typowałem ekipe ze Szkocji lecz myślę, że gdyby nie pech jaki im towarzyszył w tamtym meczu to zdołali by utrzymać to jednobramkowe prowadzenie. Dzisiaj jednak teren trudny...Ale zespół Rangersów jest bardzo waleczny i zazwyczaj nie odpuszcza w takich spotkaniach ani troche. Dzisiaj oba zespoły będą osłabione, ale formą są do siebie zbliżone także remis tutaj również bedzie dosyć realny tym bardziej, że goście przegrywając to spotkanie całkowicie mogą zapomnieć nawet o Pucharze UEFA bo ich szanse na awnas będą tylko matematyczne.

Standard vs Olympiakos -&gt; X (3.20) ⛔
Mecz dwóch równych drużyn w sumie Standard dzisiaj walczy o życie także na pewno gościom łatwo nie będzie. Z racji tego, że uważam, że Olympiakos to jednak ciut lepszy zespół to postawie remis gdyż przewaga własnego boiska robi jednak swoje...zaznacze, że z Arsenalem Standard również bardzo dobrze sobie poradził więc też kusiło mnie 1x...ale zobaczymy.


-----

Powodzenia Wszystkim ????


Wyszło całkiem nieźle .. szkoda Sevilli
 
piotrek21 0

piotrek21

Użytkownik
Niektórzy nie rozumieją idei tej dyskusji. Wiele osób obruszyło się na lekceważenie drużyn dawnego bloku wschodniego, że niby nie dorastają do pięt europejskim gigantom. Ten mecz pokazał że walczyc potrafia i przepaści między tymi zespołami w cale nie widziałem. Inter mecz wygrał, zagrał lepiej w końcówce, pokazał pazur. Ale kolega Anarky po pierwszej połowie na forum do nas nie zajrzał, kiedy Inter grał jak drużyna z Serie B, ale po meczu do powiedzenia ma najwięcej i to w kilku postach jeden pod drugim.
 
anarky 0

anarky

Użytkownik
Niektórzy nie rozumieją idei tej dyskusji. Wiele osób obruszyło się na lekceważenie drużyn dawnego bloku wschodniego, że niby nie dorastają do pięt europejskim gigantom. Ten mecz pokazał że walczyc potrafia i przepaści między tymi zespołami w cale nie widziałem. Inter mecz wygrał, zagrał lepiej w końcówce, pokazał pazur. Ale kolega Anarky po pierwszej połowie na forum do nas nie zajrzał, kiedy Inter grał jak drużyna z Serie B, ale po meczu do powiedzenia ma najwięcej i to w kilku postach jeden pod drugim.
Teraz jest ci po prostu głupio i gadasz bzdety...oglądałem mecz do końca bo w przeciwienstwie do ciebie wiem, że mecz trwa 90min + czas doliczony...a nie 45 ???? ....) takze udzieliłem się po meczu.
Nastepnym razem nie komentuj głupio moich postów tylko zajmij się pisaniem swojego albo daj sobie spokój.

Zycze powodzenia na UEFA
 
piotrek21 0

piotrek21

Użytkownik
Głupie to są twoje argumentacje. Ja tak w podstawówce z kolegami dyskutowałem, wygra Real bo tam jest Ronaldo, albo nie, wygra Inter bo tam są fajni piłkarze. Pisałeś parę postów wyżej żę studiujesz, ludzie inteligentni mają taka cechę że umieją swoje wybory logicznie uzasadnic, tak żę stają się jasne dla takiej ciemnej masy jak &quot;my&quot;, którzy się nie znamy.

oglądałem mecz do końca bo w przeciwienstwie do ciebie wiem, że mecz trwa 90min + czas doliczony...a nie 45....)
Cieszę się że ogarniasz upływ czasu. Ja jednak liczyłem na jakiś komentarz, nic więcej.

Nastepnym razem nie komentuj głupio moich postów tylko zajmij się pisaniem swojego albo daj sobie spokój.
Po analizie twoich wypowiedzi nachodzi mnie jedna myśl: szkolnictwo wyższe prywatne powinno zostac zdelegalizowane.
 
stepic88 5

stepic88

Użytkownik
Jak mówiłem nie taki &quot;słabiutki&quot; ten Inter ???? W drugiej połowie zupełnie inna ekipa, pokazali sie z dobrej strony mieli kilka świetnych akcji, ale też trochę szczęścia brakowało! Na sczęście dopięli sewgo, strzelili dwa gole i z ostatniego miejsca nagle stali sie liderem. Nie można zapomnieć o drużynie z Kijowa, która walczyła z całych sił ale kondycja była po stronie piłkarzy Mourinho. Typ obie strzelą wszedł, więc jest na plus!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom