>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Śmierć Osamy bin Ladena

typer36 456

typer36

Użytkownik
akurat tak się składa, że kręcą ????
Bardzo skutecznie tracą tą dominację. Gospodarka Stanów powoli pada, gdyby nie &quot;kolonializm&quot; polityczny, narkotykowy i naftowy, byłoby już po nich. Bank centralny nie zdaje do końca rezultatu, bo jego działalność nie jest w stanie nadrobić zaległości do Chińskiego marketingu. Nawet kryzys mający zmniejszyć wartość chińskich dolarów przyniósł odwrotny do zamierzanego skutek poprzez reformę technologiczną Chin
 
aerts 78

aerts

Użytkownik
Do tej pory USA wszystkie problemy włącznie z gospodarczymi rozwiązywały zbrojnie, ciekaw jestem jak długo tak pociągną, bo Chiny w przeciwieństwie do nich to za kilka lat takiego rozwoju w każdej ale to każdej dziedzinie wyprzedzą ich o lata świetlne.
I co wtedy USA zrobi? zaatakuje Chiny żeby utrzymać pozycję światowego dominatora,a przy okazji może uda się anulować długi.
 
timao 178

timao

Użytkownik
Całkiem nie zła pożywka... najpierw zdjęcia jak Obama przeżywał walkę z Osamą, teraz filmik jak gratuluje swoim współpracownikom.
Nie wydaje Wam się to wszystko dość dziwne ? Tym bardziej ciekawe , że to wszystko zaraz po tym jak co raz więcej ludzi dowiaduje się , że USA za jakiś czas kaput finansowo.
Napisałem wcześniej co sądzę na temat , ale mój post znikł , więc napisze jeszcze raz: tuczyli świnkę aby ubić ją w najbardziej odpowiednim momencie.
Dla mnie medialna pożywka dla świata ????
 
K 10

kgmarcin

Użytkownik
Widzę Pan moderator jest wszechwiedzący i nie dopuszcza do siebie zdania innych osób. Ten temat jest stworzony do tego, aby prowadzić dyskusję i każdy ma szansę wypowiedzieć swoje zdanie. Nie rozumiem po co to spinanie się ? Żądasz ode mnie, żebym ci podał numer artykułu a sam piszesz tylko puste hasła jak &quot;Międzynarodowe Prawo Humanitarne&quot; czy &quot;prawo Haskie&quot; .
Co do schwytania samego Osamy, napisałeś że na terenie Pakistanu nie obowiązuje prawo amerykańskie, ale istnieje takie coś jak prawo międzynarodowe, które wg mnie zostało pogwałcone. I nie próbuję w żaden sposób bronić zbrodniarza, który jest odpowiedzialny za śmierć setek ludzi, ale patrzę na to z innej strony. Moim zdaniem powinien on najpierw zostać aresztowany i przewieziony do Stanów, a następnie osądzony zgodnie z prawem. Przykład : były prezydent Jugosławii Slobodan Miloszevic, który za zbrodnie wojenne został postawiony przed Międzynarodowym Trybunałem Karnym w Hadze, po aresztowaniu go w 2001 r.
Ponadto, jako że cała akcja została przeprowadzona bez wcześniejszego powiadomienia o tym Pakistanu, państwo to może wnieść skargę na forum ONZ.
Tyle ode mnie, bez napinki.
 
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
Nie wydaje Wam się to wszystko dość dziwne ? Tym bardziej ciekawe , że to wszystko zaraz po tym jak co raz więcej ludzi dowiaduje się , że USA za jakiś czas kaput finansowo.
nic takiego nie będzie miało miejsca, bo zwyczajnie nikomu się to nie opłaca

Widzę Pan moderator jest wszechwiedzący i nie dopuszcza do siebie zdania innych osób. Ten temat jest stworzony do tego, aby prowadzić dyskusję i każdy ma szansę wypowiedzieć swoje zdanie. Nie rozumiem po co to spinanie się ? Żądasz ode mnie, żebym ci podał numer artykułu a sam piszesz tylko puste hasła jak &quot;Międzynarodowe Prawo Humanitarne&quot; czy &quot;prawo Haskie&quot; .


Ponadto, jako że cała akcja została przeprowadzona bez wcześniejszego powiadomienia o tym Pakistanu, państwo to może wnieść skargę na forum ONZ.

Tyle ode mnie, bez napinki.
jak mi zapłacisz, to Ci przedstawię opinię prawną ????

Poza tym, ja podałem konkretne &quot;prawo&quot;. Puste hasło podałeś Ty, bo piszesz o bliżej niezidentyfikowanej konstytucji.
Prawem międzynarodowym jest własnie Międzynarodowe Prawo Humanitarne czyli prawo konfliktów zbrojnych (konkretnie prawo haskie, zwane wojennym). Zgodnie z tym, eliminacja Bin Ladena była całkowicie legalna. Mogli go złapać i osądzić, ale mogli też go zgodnie z prawem wyeliminować.

A skarga na forum ONZ znaczy tyle, co mój i Twoj wpis na forum. ONZ to fasada.
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
nic takiego nie będzie miało miejsca, bo zwyczajnie nikomu się to nie opłaca
Jak to nie?? Niezależni od Banku światowego tracą konkurencję. Zależni odczuwają odwilż od przymusowej lichwy. Że już nie wspomnę o szerokich aspektach czysto politycznych.

Czy coś takiego będzie miało miejsca, temat bardzo szeroki. Wydarzenia jasno wskazują, że &quot;Amerykanie&quot; (nie chce tu pisać kto co i jak bo zaraz specjaliści od odrzucania teorii jawno-spiskowych podniosą raban) przeliczyli się z możliwościami. Niestety rynek konkurencyjny jest zbyt silny. A problem dla USA będzie narastał bo wschodni ludzie ze względu na swoje konkretne przyzwyczajenia są w wieku 0-50 lat biologicznie sprawniejsi. Dodając ich ogromną ilość stanowią niepowstrzymaną siłę

Natomiast twierdzenie że USA zaatakuje Chiny jest już trochę komiczne. Nawet Iranu się boją zaatakować. Mahmud na szczęście to kumaty człowiek i z propagandą potrafi postępować
[/quote]
 
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
Swiat jest zakładnikiem dolara, czy to się komuś podoba czy nie. Jeżeli upadnie gospodarka amerykańska, za nią upadną inne. Stan gospodarki amerykańskiej jest jaki jest, Amerykanie owszem przeliczyli się,żyli ponad stan, ale nie zmienia to faktu, że to wciąż Amerykanie mają wszystkie karty w ręku w tej grze. Jest takie amerykańskie powiedzenie o dolarze, które bardzo ładnie wszystko oddaje: Nasza waluta, ale WASZ problem.
 
aerts 78

aerts

Użytkownik
Do tej pory USA wszystkie problemy włącznie z gospodarczymi rozwiązywały zbrojnie, ciekaw jestem jak długo tak pociągną, bo Chiny w przeciwieństwie do nich to za kilka lat takiego rozwoju w każdej ale to każdej dziedzinie wyprzedzą ich o lata świetlne.
I co wtedy USA zrobi? zaatakuje Chiny żeby utrzymać pozycję światowego dominatora,a przy okazji może uda się anulować długi.
To z atakowaniem Chin to raczej była ironia ale widzę,że nie wychwyciłeś.
Swiat jest zakładnikiem dolara, czy to się komuś podoba czy nie. Jeżeli upadnie gospodarka amerykańska, za nią upadną inne. Stan gospodarki amerykańskiej jest jaki jest, Amerykanie owszem przeliczyli się,żyli ponad stan, ale nie zmienia to faktu, że to wciąż Amerykanie mają wszystkie karty w ręku w tej grze. Jest takie amerykańskie powiedzenie o dolarze, które bardzo ładnie wszystko oddaje: Nasza waluta, ale WASZ problem.
Narazie tak jest i pewnie przez długi czas jeszcze tak będzie, aż do chwili gdy Azja z Chinami na czele i Indiami za nimi stanie się samowystarczalna i ona będzie rozdawać karty(nie żebym był jasnowidzem, scenariuszy może być mnóstwo) wystarczy spojrzeć co się dzieje z PKB Chin z roku na rok, a nie są już tylko tania siłą roboczą jak się większości do tej pory wydawało.Na rozwój nowych technologi wydają już zdecydowanie więcej niż inne państwa, ostatnio coraz więcej słyszy się o hakerach z Chin(których podobno szykują specjalnie na możliwość konfliktów).
No ale to temat rzeka i wszystko jest możliwe,więc my możemy sobie tylko tutaj powymieniać zdania i odczucia. Brauh
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
Swiat jest zakładnikiem dolara, czy to się komuś podoba czy nie. Jeżeli upadnie gospodarka amerykańska, za nią upadną inne. Stan gospodarki amerykańskiej jest jaki jest, Amerykanie owszem przeliczyli się,żyli ponad stan, ale nie zmienia to faktu, że to wciąż Amerykanie mają wszystkie karty w ręku w tej grze. Jest takie amerykańskie powiedzenie o dolarze, które bardzo ładnie wszystko oddaje: Nasza waluta, ale WASZ problem.
Oj nie zgodzę się, USA ma władzę i potęgę do czasu.
Gdyby nakłonić Arabów do realizowania zamówień na ropę w EURO to USA by sflaczało, ich gospodarka by kipnęła, a wtedy by pracowali u Chińczyków za przysłowiową miskę ryżu.
TO co się dzieje w świecie teraz to określę jednym słowem - barbarzyństwo. USA non stop chce posiadać największe złoża ropy bo ich gospodarka jest strasznie paliwożerna.
Co do sposobów USA na pokonywanie niepokornych to polecam ten filmik
http://finanse.wp.pl/gid,13394847,galeria.html?T[page]=10
Następnie radzę wpisać sobie hasło na YouTube:&quot;Wezwanie do przebudzenia&quot;
A wracając do tematu, całe zamachy na Wtc i Al-Kaida to jedna wielka Amerykańska mistyfikacja zrobiona by nakręcić gospodarkę. Kto oglądał film Farenheit 9/11 ten wie, Bush i ojciec Bin Ladena to dobrzy kumple, ojciec Bin Ladena inwestował w przemysł wydobywczy w USA, a dziwnym trafem tuż przed atakami zainwestował milionowe sumy w przemysł zbrojny.
Powiem tak, wojna jest wielu krajom na rękę, w tym stan psychozy i podwyższonego ryzyka - nawet sam FED i Urząd Statystyczny USA przyznają, że gdy był podwyższony stan zagrożenia terrorystycznego ludzie więcej kupowali w obawie przed atakami, brakiem dostaw - sprzedawcy podkręcali cenę, producenci też, gospodarka się nakręciła - zwiększyła się konsumpcja.
Co do akcji na Bin Ladena - jedna wielka szopka, nie trzeba być specem by widzieć, że to zdjęcie to wierutny Photoshop!! Dodatkowo, znów włączmy logikę, po co USA tak spieszyło się z pochówkiem Bin Ladena? Skąd mieli jego DNA - to, że leczył się gdzieś w Dubaju w szpitalu to co?-Wycięli mu migdałki? Wyrostek, mieli włosy - widzicie tutaj jest totalne &quot;BLACKOUT&quot; (cisza, zmącenie).
Cała ta szopka ma na celu jedno - odebranie coraz mniejszych praw obywatelowi w imię &quot;ochrony antyterrorystycznej&quot;.
Polecam jeszcze raz obejrzeć filmik WEZWANIE DO PRZEBUDZENIA.
&quot;Osama i tak Cię [........]&quot; ;)
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
zarówno ten film, jak i inne z tego rodzaju tłumaczące światową prawdę objawioną mówią prawdę, ale pewne rzeczy w ogromnej mierze wyolbrzymiają. Z resztą z pewnych źródeł wiem, że autorami wielu filmów przeciwko NWO itp są środowiska promasońskie, odcinające się od nieoficjalnych celów wyższych kast masonerii właściwej. W Polsce dociera i tak tylko echo tych zjawisk. W krajach całkowicie już podporządkowanych tworzą się coraz liczniejsze grupy antyglobalistyczne jak chociażby francuski &quot;La Rage&quot;, hiszpańska &quot;Cabeza&quot; czy amerykański Libertanizm. Film warto obejrzeć jakby nie było i wynieść co ważne.

A tak pozatym to po prostu wielki biznes. Po to właśnie się obala wszelkie ustroje prospołeczne nawiązujące w mniejszym lub większym stopniu do socjalizmu, żeby na kapitalistycznych zasadach móc ciągnąć kesz.

Swoją drogą jestem na etapie pisania publikacji na temat koncepcji światowego obrotu bezpieniężnego. Ekonomia trochę za daleko poszła, ale z tego co wiem, w juesej opracowują takie koncepcje
 
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
Oj nie zgodzę się, USA ma władzę i potęgę do czasu.
Gdyby nakłonić Arabów do realizowania zamówień na ropę w EURO to USA by sflaczało, ich gospodarka by kipnęła, a wtedy by pracowali u Chińczyków za przysłowiową miskę ryżu.
Stary..co Ty za bzdury piszesz?
Zgadzać się nie musisz, ale to co napisałem jest FAKTEM. Reszta to fantazja, bo nikt nie przekona Arabów od ropy do Euro. Powodów jest wiele. Gospodarka amerykańska i chińska jadą na jednym wózku, dlatego Chiny nie są zainteresowane &quot;kipnięciem&quot; ich gospodarki.


Podobno nie zabili go, bo nie mają ciała. Uwierzycie że po zabiciu największego terrorysty świata jego ciało zostało pochowane w morzu ? A dodatkowo mówią że to zgodne z tradycją, a sami muzułmanie się wypowiadali że nie ma takiej tradycji.
oczywiście, że jest taka tradycja, która nakazuje pochować w ciągu 24h. Uwierzymy - morze jest duże i szerokie, nie ma miejsca kultu.
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
Stary..co Ty za bzdury piszesz?
Zgadzać się nie musisz, ale to co napisałem jest FAKTEM. Reszta to fantazja, bo nikt nie przekona Arabów od ropy do Euro. Powodów jest wiele. Gospodarka amerykańska i chińska jadą na jednym wózku, dlatego Chiny nie są zainteresowane &quot;kipnięciem&quot; ich gospodarki.
Aby napewno znasz sytuację ekonomiczną Stanów Zjednoczonych?
 
aerts 78

aerts

Użytkownik
Stary..co Ty za bzdury piszesz?
Zgadzać się nie musisz, ale to co napisałem jest FAKTEM. Reszta to fantazja, bo nikt nie przekona Arabów od ropy do Euro. Powodów jest wiele. Gospodarka amerykańska i chińska jadą na jednym wózku, dlatego Chiny nie są zainteresowane &quot;kipnięciem&quot; ich gospodarki.



oczywiście, że jest taka tradycja, która nakazuje pochować w ciągu 24h. Uwierzymy - morze jest duże i szerokie, nie ma miejsca kultu.
Wydaje mi się że zdecydowanie przeceniasz siłę gospodarki amerykańskiej, teraz nie jest to takie państwo jak za czasów kiedy zdobywało swój status i rozwijało się dzięki typowo prawicowym rządom. Teraz nie jest to już &quot;american dream&quot;. Z roku na rok robi się coraz bardziej socjalne i opiekuńcze. Do czasów wspaniałego rozwoju już raczej nie wróci bo do tego potrzeba przede wszystkim wolności(gospodarczej i nie tylko).
Kto by kiedyś w USA myślał o konieczności płacenia na ubezpieczenie społeczne czy zdrowotne. A takimi właśnie niuansami potęga tego kraju została zbudowana.
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
Powodów jest wiele. Gospodarka amerykańska i chińska jadą na jednym wózku, dlatego Chiny nie są zainteresowane &quot;kipnięciem&quot; ich gospodarki.
Drogi lukascash&#39;u ;) gospodarka Amerykańska to jest wrak i każdy o tym wie, a sposoby rozwiązywania problemów finansowych przez FED w postaci dodrukowania pustego pieniądza w końcu się skończą, ileż można rabować biedne kraje.
Nie zauważyliście pewnej zależności im bardziej doskwiera Amerykańcom jakiś problem w postaci wskazówki przy E jak empty to jakaś wojenka po surowce (Irak) teraz Libia.
Chińczycy mają o ile pamiętam 2,5 biliona zdeponowanych w papierach dłużnych USA, a uwierz mi gdyby Chińczycy byli bezwzględni i chcieli się zemścić, to zażądali by natychmiastowego uregulowania długu, gospodarka USA by kipnęła na 100%, Chiny straciły by największy rynek zbytu i jakoś to jest nie na rękę.
Wracając do tematu.
Tak jak wspomina Aerts znieśmy ZUS, składki ubezpieczeniowe to też zbudujemy Polish dream ;) o ile pracodawcy nie będę wyzyskiwać i wykorzystywać sytuacji.
Wracając do tematu-śmierć Bin Ladena zbiegła się w momencie gdy Barack Obama tracił poparcie i nagle hop siup wielki wódz wolnego narodu amerykańskiego pokazuje siłę.
Dla mnie 99% tych wydarzeń to akcje spreparowane przez CIA by USA miała jakiś pretekst (wojna w Iraku, w Afganistanie) i nie trzeba być debilem by rozróżnić obłudę niespotykaną do przypadku (powiązanie wojsk Kadafiego z AL-Kaidą).
Jak taki tępy Amerykanin usłyszy Al-Kaida, terroryści to momentalnie jest za &#39;interwencją&#39; pokojową i zlikwidowaniem tego w imię zasad [.....].
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
Drogi lukascash&#39;u ;)
Chińczycy mają o ile pamiętam 2,5 biliona zdeponowanych w papierach dłużnych USA, a uwierz mi gdyby Chińczycy byli bezwzględni i chcieli się zemścić, to zażądali by natychmiastowego uregulowania długu, gospodarka USA by kipnęła na 100%, Chiny straciły by największy rynek zbytu i jakoś to jest nie na rękę.
przecież już zażądali. Ale jak narazie zostali postawieni w szachu i nakazano im przeznaczyć te pieniądze na programy kosmiczne pod groźbą całkowitej dewaluacji. I tak od 2011 roku (grudzień) będzie wdrażany EFI. A siłą przecież nie odbiorą. Owszem Bank światowy i Fed zaliczą upadek, ale długa droga do tego. Tam pracują najlepsi ekonomiści, pomysłów alternatywnych w razie kłopotów mają na pęczki jak narazie. Po stronie przeciwników obserwujemy politykę wyczekiwania, nie konfrontacji.
 
aerts 78

aerts

Użytkownik
przecież już zażądali. Ale jak narazie zostali postawieni w szachu i nakazano im przeznaczyć te pieniądze na programy kosmiczne pod groźbą całkowitej dewaluacji. I tak od 2011 roku (grudzień) będzie wdrażany EFI. A siłą przecież nie odbiorą. Owszem Bank światowy i Fed zaliczą upadek, ale długa droga do tego. Tam pracują najlepsi ekonomiści, pomysłów alternatywnych w razie kłopotów mają na pęczki jak narazie. Po stronie przeciwników obserwujemy politykę wyczekiwania, nie konfrontacji.
Ostatnio czytałem że Chiny przez okres kilkunastu lat były skupione na sobie i nie angażowały się w sprawy globalne, co widać wychodzi im na dobre.
Natomiast teraz gdy powoli przychodzi zmiana warty to Chiny mogą diametralnie zmienić swoje nastawienie do robienia polityki i zdobywania pozycji na świecie i to nie tylko gospodarczej która już mają albe przede wszystkim politycznej. Zauważyliście chyba ,że do tej pory nie zabierali oni za często głosu i żyli swoim życiem.
Nie mówię ,że maja od razu rozdawać karty w światowej grze(czyt.polityce) ale mogą na pewno dużo i będą mogli z roku na rok coraz więcej.
Wracając do tematu Bin Ladena to :http://i.imgur.com/2mmS4.jpg
;)
http://i.imgur.com/2mmS4.jpghttp://i.imgur.com/2mmS4.jpg
 
mrlysy 8

mrlysy

Użytkownik
Co najmniej 80 osób zginęło, a kolejnych 120 zostało rannych w zamachu na akademię sił paramilitarnych koło Peszawaru, na północnym zachodzie Pakistanu. Do zamachu przyznali się talibowie.
- To pierwsza zemsta za męczeństwo Osamy bin Ladena. Będą kolejne - oświadczył rzecznik talibów Ehsanullah Ehsan. Dodał, że atak przeprowadzono, by ukarać władze Pakistanu za to, że nie zapobiegły operacji sił USA, w której zginął szef Al-Kaidy. - Pakistańska armia nie zdołała ochronić swojego kraju - dodał. Jak poinformowała pakistańska policja 66 zabitych w podwójnym zamachu to rekruci jednostek paramilitarnych walczących z rebeliantami na pograniczu pakistańsko-afgańskim. Agencja Associated Press podkreśla, że był to najkrwawszy zamach w Pakistanie od czasu, gdy 2 maja amerykańscy komandosi zabili bin Ladena w jego kryjówce w Abbotabadzie, mieście leżącym koło Islamabadu.
Zamachowcy wysadzili się w powietrze przy głównej bramie ośrodka szkoleniowego w miejscowości Charsadda w pobliżu Peszawaru w momencie, gdy rekruci pakowali do mikrobusów swoje rzeczy przed wyjazdem do domów na krótką przerwę po zakończonym właśnie szkoleniu. W wybuchach zniszczonych zostało co najmniej 10 mikrobusów. Pierwszy, około 20-letni zamachowiec podjechał pod bramę ośrodka szkoleniowego na skuterze i tam zdetonował ładunek. Po chwili doszło do drugiej eksplozji. Ładunki wybuchowe zawierały metalowe kulki i gwoździe. - Do pierwszej eksplozji doszło na środku drogi, potem był drugi wybuch, który był silniejszy niż pierwszy - relacjonował jeden z rekrutów ranny w zamachu w nogi.
 
Do góry Bottom