>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Śmierć Osamy bin Ladena

vdv 66

vdv

Użytkownik
Ja chętnie bym poczekał na proces, bo ciągle niepodważalnych dowodów na Osame chociażby za WTC nie widziałem.
:? Sam się przyznał, że to jego ludzie dokonali zamachu a on sam go zorganizował :?
 
trackbank 1,8K

trackbank

Użytkownik
:? Sam się przyznał, że to jego ludzie dokonali zamachu a on sam go zorganizował :?
Oj trochę jesteście zapatrzeni na to całe USA i ich manipulacje.
Dla mnie to nic pewnego nie jest ,ile było nie wiadomych każdy chyba pamięta.
 
vdv 66

vdv

Użytkownik
Oj trochę jesteście zapatrzeni na to całe USA i ich manipulacje.
Dla mnie to nic pewnego nie jest ,ile było nie wiadomych każdy chyba pamięta.
Dlaczego tak twierdzisz cytując mój post? ;)
Wydaje mi się, że jak sam się do tego przyznał o jest to fakt nie podważalny.
Ja tam po przeczytaniu &quot;Zwodniczego punktu&quot; Amerykańcom już nie wierzę za bardzo ;)
 
trackbank 1,8K

trackbank

Użytkownik
Dlaczego tak twierdzisz cytując mój post? ;)
Wydaje mi się, że jak sam się do tego przyznał o jest to fakt nie podważalny.
Ja tam po przeczytaniu &quot;Zwodniczego punktu&quot; Amerykańcom już nie wierzę za bardzo ;)
trochę źle sprecyzowałem ,chodzi o to że Osama się przyznał to nie znaczy że USA w tym paluchów nie maczało;)

wp bo wp ...
http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Niedawno-sondaze-lecialy-na-leb-na-szyje-Teraz-Ameryka-kocha-Obame,wid,13379835,wiadomosc.html
 
K 10

kgmarcin

Użytkownik
Obejrzyjcie sobie to :
http://www.youtube.com/watch?v=uCq3dq7a-ss
Polecam też film, który wyszedł już jakiś czas temu &quot;Gdzie jest Osama Bin Laden?&quot;
http://www.youtube.com/watch?v=Lb3qdiBgBzk
Pokazane są w nim wypowiedzi wielu osób, świadczące o brudnej polityce zagranicznej USA. Dziwi mnie, że nie mówi się o tym w mediach, tylko wciąż wałkuje jeden temat. Ale na tym to chyba polega, w Polsce też przyjęła się taka tendencja, że jeden baran narzuci swoje poglądy, są one przekazywane szerokiemu gronu odbiorców, jednak nie zawsze jest to zgodne z prawdą (przykład Michnika, naczelnego GW który kilkakrotnie nazywany był przez różne osoby doskonałym manipulantem i kłamcą- zresztą sam się do tego przyznał w jednym z wywiadów u Kuby W.) Ale na temat. Nie rozumiem, dlaczego USA wpierda**** się wciąż tam gdzie nie powinni i myślą, że to oni właśnie wszystkim kręcą. Po co wchodzili do Iraku i narzucili rządy demokratyczne ludności, dla której tak naprawdę było to obce. Skoro mieli pokojowe zamiary to dlaczego wjechali tam czołgami a nie karetkami ? Może mieli w tym interesy związane ze sporymi zasobami ropy na tych terenach ? A w Afganistanie związane z handlem opium, które produkuje się z maku (główny surowiec produkowany przez rdzenną ludność) Wku**** mnie też, że ludzi wyznających Islam wrzuca się do jednego worka. A moim zdaniem należy podzielić ich na radykałów gotowych poświęcić swoje życie w walce z wyznawcami innych religii oraz zwykłych, szarych ludzi żyjących w skrajnym ubóstwie i bez perspektyw na lepsze jutro, walczących o wolność. Media w USA przedstawiają muzułmanów jako pasożyta, którego trzeba wytępić. Niepotrzebne są też ataki na ich religię, na które sobie nie pozwolą. Nie mówi się kompletnie nic o kobietach które niejednokrotnie były gwałcone a dzieci zabijane przez żołnierzy amerykańskich. A co do samego Osamy nawet nie wiadomo czy faktycznie zginął akurat teraz. Po za tym nawet jeśli by tak było to jakim prawem Stany ustalają sobie prawo i strzelają człowiekowi w głowę, a później potwierdzają jego DNA. A co jakby okazało się, że to nie on ? Machnęli by ręką i szukali go dalej. Może wypadało by najpierw zgodnie z konstytucją schwytać i postawić zgodnie z konstytucją przed Trybunałem (tym bardziej, że wg doniesień został on złapany i dopiero później go zabito) Tak, tak wiem zaraz się rzucą krytycy, że miał on na sumieniu setki niewinnych ludzi w zamachu na WTC, ale popatrzcie na to też z innej strony. A nawet jeżeli Bin Laden nie żyje, ma to symboliczne znaczenie i nic się nie zmieni. Tak samo jak zginął Zarkawi - też nic się nie stało. Co innego jeżeli media w dalszym ciągu będą podsycać atmosferę i prowokować tak wielką siatkę przestępczą jaką jest Al-kaida.
Moim zdaniem jest to temat rzeka. Można w nieskończoność podawać argumenty za i przeciw, jednak prawdy nie dowiemy się nigdy. Momentami tylko przypomina to wszystko jeden wielki teatr, gdzie zwykli ludzie są marionetkami sterowanymi przez ludzi z &quot;wyższych sfer&quot; i ugrupowań politycznych. Nie wiem dokąd to wszystko zmierza ale czasami przypomina sceny z Matrixa.
P.S Moja wypowiedź może i jest chaotyczna, bo pisałem na szybko z głowy, ale chciałem, aby niektórzy otworzyli oczy i zaczęli samodzielnie myśleć a nie tylko przyswajali do swojej informacji wszystko to co media podają im na tacy. Chodziło mi też o pokazanie całej sytuacji od innej strony.
 
fabik10 106

fabik10

Użytkownik
Dlaczego tak twierdzisz cytując mój post? ;)
Wydaje mi się, że jak sam się do tego przyznał o jest to fakt nie podważalny.
Ja tam po przeczytaniu &quot;Zwodniczego punktu&quot; Amerykańcom już nie wierzę za bardzo ;)
Przyznanie się to nie jest niepodważalny dowód, przecież jak pójde na psy i powiem, że kogoś zabiłem, to mnie nie skażą bez dowodów :?
A w przyznaniu się Al Kaida mogła mieć wiele celów.
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
Trochę się dziwię słowom o nierozumieniu postępowaniu USA. Wszystko jest proste, odrobina znajomości historii, polityki i ekonomii. Apropo przyznawania sobie praw to prawo w polityce jest odzwierciedleniem prawa masońskiego, a może bardziej zamkniętych reguł. Jasno uzasadniają postępowanie nie tylko USA ale i cały obecny geopolityczny obraz. Jeszcze nie takich rzeczy będziecie świadkami

Cd samego Bin Ladena to jest tyle różnych teorii... ja jestem głęboko przekonany o nieczystości tych oficjalnie podawanych
 
K 10

kgmarcin

Użytkownik
Stany Zjednoczone od zawsze kłamały, kłamią i kłamać będą.

Oto przykład chociażby z wojny w Iraku :
http://news.money.pl/artykul/usa;klamstwa;na;temat;iraku;w;internecie,167,0,315559.html
Niemal pięć lat po amerykańskiej inwazji na Irak wyczerpujące badania archiwów wykazały, że deklaracje te były częścią zorganizowanej kampanii, która sprowokowała opinię publiczną i w efekcie doprowadziła kraj do wojny wywołanej przez fałszywe preteksty&quot; - napisano w Internecie.
Według Centrum, Bush i jego współpracownicy &quot;metodycznie propagowali błędne informacje w ciągu dwóch lat, poczynając od dnia zamachów z 11 września 2001 roku&quot;. Komentarze pochodzą z różnych źródeł, m.in. artykułów prasowych, rządowych raportów i przemówień.
Raport sporządzony przez grupę inspektorów rozbrojeniowych USA, kierowanych przez Charlesa Duelfera, już w 2004 roku stwierdzał, że w przededniu amerykańskiej inwazji Irak nie miał żadnych zapasów broni biologicznej i chemicznej zdatnych do użycia w walce, a jego program nuklearny nie działał od wojny 1991 roku.
(całość http://news.money.pl/artykul/usa;klamstwa;na;temat;iraku;w;internecie,167,0,315559.html )
I jeszcze tutaj dosyć ciekawy artykuł :
http://www.eioba.pl/a/32tu/usa-wojna-zbrodnia-i-klamstwo

Co jest najśmieszniejsze, Osama ibn Laden, podobno wróg nr.1 USA i bezpośredni powód afgańskiej wojny, został wyszkolony przez samych Amerykanów. W latach 80-tych był im potrzebny bo walczył z &quot;imperium zła&quot; czyli ZSRR. A wiadomo - toczyła się zimna wojna. Saddama też USA finansowało kiedy walczył z Iranem i gazował niewinną ludność kurdyjską. Amerykańscy kłamcy stali się ofiarami swej własnej hipokryzji i zmieniajacej się koniunktury pionków na globalnej szachownicy.
 
adirave 58

adirave

Użytkownik
Niebezpodstawnie stwierdziłem wcześniej, że Osama to najlepszy agent CIA. Media to dzisiaj największe działa. One przygotowują grunt pod kolejne wojenki. One relacjonują zniekształconą rzeczywistość i one zmywają krew z rąk barbarzyńskich agresorów.

Zamieszczam ciekawy filmik. Facet kandydował na urząd prezydenta USA, więc nie należy uznawać go przedwcześnie za świra ;)

http://www.youtube.com/watch?v=FNQiL-TPobM&amp;amp;feature=player_embedded
 
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
jak czytam niektóre komentarze to mam wrażenie, że niektórzy dopiero niedawno odstawili pieluchy.

Do gościa, który napisał, że Stany kłamały i będą kłamać - Stany Zjednoczone odpowiadają za wszystkie nieszczęścia świata..to już wszyscy wiemy ???? ...zrozum, że manipulacja to bardzo zręczne narzędzie wpływania na rzeczywistość i osiągania celów. Przedstawiłeś tylko jedną stronę medalu..Przypadkowo czy sam próbujesz manipulować? Trochę śmieszne, bo Tobie się pewnie wydaje, że nie jesteś manipulowany ???? .

Polityka to brudna gra, ale zdaje się, że niektórzy dopiero się o tym przekonują.

Dlatego Pana Marcina proszę o zamieszczenie manipulacji Terrorystów, a Adiego o zamieszenie celów choćby Al-Kaidy lub innej organizacji terrorystycznej.
 
adirave 58

adirave

Użytkownik
Do gościa, który napisał, że Stany kłamały i będą kłamać - Stany Zjednoczone odpowiadają za wszystkie nieszczęścia świata..to już wszyscy wiemy
Zapewniam pana wielce oświeconego, że nie wszyscy są tak wspaniale uświadomieni jak pan, a niektórzy za &quot;wszystkie nieszczęścia świata&quot; obwiniają Saddama i Osamę, więc polecam ubogacenie wątku jakimś ciekawym materiałem, a nie powtarzaniem frazesów.

Adiego o zamieszenie celów choćby Al-Kaidy lub innej organizacji terrorystycznej.
Dlaczego o to mnie akurat prosisz? Skąd ja mam to wiedzieć? Oni mają jakiś jawny statut? Bo nie rozumiem o co Ci chodzi? Ja twierdze, że terroryzm jest w dużej mierze wymyślony i nadmuchiwany, pochłania ogromne pieniądze Amerykanom z portfeli, którzy się jeszcze z tego cieszą.
 
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
Zapewniam pana wielce oświeconego, że nie wszyscy są tak wspaniale uświadomieni jak pan, a niektórzy za &quot;wszystkie nieszczęścia świata&quot; obwiniają Saddama i Osamę, więc polecam ubogacenie wątku jakimś ciekawym materiałem, a nie powtarzaniem frazesów.

Dlaczego o to mnie akurat prosisz? Skąd ja mam to wiedzieć? Oni mają jakiś jawny statut? Bo nie rozumiem o co Ci chodzi? Ja twierdze, że terroryzm jest w dużej mierze wymyślony i nadmuchiwany, pochłania ogromne pieniądze Amerykanom z portfeli, którzy się jeszcze z tego cieszą.
Swojego wątku nie ubogaciłeś retoryką żadnego mahometa, więc ja także czuję się z tego obowiązku zwolniony.

każda organizacja ma swoje cele - jeśli w dobie internetu masz problem, ze znalezieniem takich rzeczy...grunt, że nie miałeś problemu z wstawieniem wystąpienia Wesleya Clarke.
 
adirave 58

adirave

Użytkownik
A ja chcę gwiazdkę z nieba. Przyniesiesz? To nie jest koncert życzeń.
Jeśli interesują Cie cele al-Kaidy to sobie po prostu poszukaj.
Wchodzisz tu z buciorami w roli oświeconego, sam nic nowego do dyskusji nie wnosisz, a jeszcze kogoś prosisz o wstawianie jakiś informacji. Kiedy byłeś proszony w innym temacie o znalezienie czegoś w internecie to powiedziałeś że nie masz zamiaru szukać, żeby komuś podać na tacy. Wybacz, jeśli Ty nie odpowiadasz na takie prośby, to dlaczego ja mam odpowiadać.
 
dobosz 0

dobosz

Użytkownik
Chłopaki, ogarnijcie.
Wasza dyskusja polega na tym, że jeden nie napisze, bo drugi nie napisał.
Popierajcie swoje argumenty a nie dążycie do tego, żeby pozornie zyskać
przewagę na nieróbstwie.
http://www.youtube.com/watch?v=tfOrz0S5Q1k
Czy nie dziwi Cię, że murzyn został prezydentem?

Czekam tylko, aż natura spłata figla Chinom i USA ruszy im pomóc,
przekazując dużo pieniędzy i mówiąc, jakim to są zajebistym narodem.
I nadal będzie się ukrywać ich wyjechany dług.
 
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
A ja chcę gwiazdkę z nieba. Przyniesiesz? To nie jest koncert życzeń.
Jeśli interesują Cie cele al-Kaidy to sobie po prostu poszukaj.
Wchodzisz tu z buciorami w roli oświeconego, sam nic nowego do dyskusji nie wnosisz, a jeszcze kogoś prosisz o wstawianie jakiś informacji. Kiedy byłeś proszony w innym temacie o znalezienie czegoś w internecie to powiedziałeś że nie masz zamiaru szukać, żeby komuś podać na tacy. Wybacz, jeśli Ty nie odpowiadasz na takie prośby, to dlaczego ja mam odpowiadać.
Gwiazdka z nieba jest tak samo nierealna, jak to, że wreszcie ruszysz głową.
Ale już zrozumiałem, że wklejając ten filmik chciałeś być tendencyjny. Brawo - udało się;)

Co do tematu czyli śmierci Bin Laden.

Dostał kulę w łeb, bo na to zasłużył. Skoro Amerykanie wykreowali tego clowna, Amerykanie mogli go strącić, czy to się komuś podoba czy nie. Podobnie było z Saddamem. Obaj o to zabiegali, więc dostali to, na co zasłużyli. Teraz w miejsce Osamy pojawi się kolejny clown bez rzeczywistej władz. Zabawa w kotka i myszkę.

Część z Was rozstrząsa temat, traktując zmiany rządów czy egzekucje debili jako wielką sensację. Taki przywilej mocarstwa, czy to wam się podoba czy nie. Przed Saddamem był Noriega, przed Noriega byli inni. To nie jest nowy mechanizm.
Ale jak widać debil Osama i jego towarzysze mieli sporo sympatyków także wśród polskiej dzieciarni.



Nie rozumiem, dlaczego USA wpierda**** się wciąż tam gdzie nie powinni i myślą, że to oni właśnie wszystkim kręcą.
akurat tak się składa, że kręcą ????

Skoro mieli pokojowe zamiary to dlaczego wjechali tam czołgami a nie karetkami ?
ehhhh

Nie mówi się kompletnie nic o kobietach które niejednokrotnie były gwałcone a dzieci zabijane przez żołnierzy amerykańskich
sporo mówi się o kobietach okaleczonych, gwałconych, kamienowanych przez swoich muzułmańskich mężów w imię tej pięknej religii lub szeroko rozumianej tradycji.

Może wypadało by najpierw zgodnie z konstytucją schwytać i postawić zgodnie z konstytucją przed Trybunałem (tym bardziej, że wg doniesień został on złapany i dopiero później go zabito)
jaka konstytucja i który artykuł?
 
jacekk 208

jacekk

Użytkownik
Amerykanie jakby chcieli to bin Ladena mieliby i już dziesięć lat temu. Ale wojna w Afganistanie, czy chociażby takim Iraku jest im przecież na rękę mimo, że kładą grubą kasę i śmierć ponosi wielu żołnierzy.
 
fabik10 106

fabik10

Użytkownik
jaka konstytucja i który artykuł?
Nie wiesz, ze jest takie prawo (w krajach demokratycznych, USA narzuca tą demokracje w innych państwach więc sama chyba też takim jest ?), ze osoby które popełniają przestępstwa zostaja postawione przed sądem ? Czy głupiego udajesz ?
 
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
Nie wiesz, ze jest takie prawo (w krajach demokratycznych, USA narzuca tą demokracje w innych państwach więc sama chyba też takim jest ?), ze osoby które popełniają przestępstwa zostaja postawione przed sądem ? Czy głupiego udajesz ?
na szczęście w przeciwieństwie do Ciebie ja tylko udaję;)

Akcja miała miejsce na terytorium Pakistanu..prawo amerykańskie na terytorium Pakistanu? Wymiotłeś :grin:

Oczywiście pomijam fakt, że prawo wewnątrzkrajowe ma tutaj znaczenie drugorzędne:]

zanim zaczniesz szczekać, poczytaj sobie Międzynarodowe Prawo Humanitarne zwane także prawem konfliktów zbrojnych. Żeby było Ci łatwiej, chodzi o prawo haskie i dopiero po lekturze wypowiadaj się na tematy, o których w tym momencie nie masz bladego pojęcia.

Wszystko było legalne (łącznie z kulą w łeb debilowi), a jedyne wątpliwości budzi przeprowadzenie akcji na terytorium suwerennego państwa jakim jest Pakistan.

Ale Fabik nie martw się - lubię Cię m.in. za to, że zawsze sam się skompromitujesz :grin:
 
Do góry Bottom