>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Śmierć Osamy bin Ladena

lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
Aby napewno znasz sytuację ekonomiczną Stanów Zjednoczonych?
NA PEWNO znam. jeśli nie, to mnie popraw.
Drogi lukascash&#39;u ;) gospodarka Amerykańska to jest wrak i każdy o tym wie, a sposoby rozwiązywania problemów finansowych przez FED w postaci dodrukowania pustego pieniądza w końcu się skończą, ileż można rabować biedne kraje.
Chińczycy mają o ile pamiętam 2,5 biliona zdeponowanych w papierach dłużnych USA, a uwierz mi gdyby Chińczycy byli bezwzględni i chcieli się zemścić, to zażądali by natychmiastowego uregulowania długu, gospodarka USA by kipnęła na 100%, Chiny straciły by największy rynek zbytu i jakoś to jest nie na rękę.
mam rodzinę w Stanach i nie potwierdziliby Twojej tezy.
Chińczycy nie mogą być bezwzględni, bo powtarzam - jadą na jednym wózku. Dlatego gdybania zostawiam Tobie.
 
Baqu 738,1K

Baqu

Forum VIP
Jak Amerykanie szczepili ben Ladena

Kilka miesięcy temu CIA ogłosiła w pakistańskim Abbottabadzie szczepienia przeciwko żółtaczce. Ale Osama ben Laden i jego rodzina nie chcieli się zaszczepić

▶ http://wyborcza.pl/1,75248,9931028,Jak_Amerykanie_szczepili_ben_Ladena.html

O tym, że naprawdę idzie już na noże, świadczy ogłoszona w ostatni weekend decyzja Obamy, żeby zawiesić 800 mln dolarów z około 2 mld dolarów pomocy wojskowej dla Pakistanu. Wcześniej władze w Islamabadzie wyrzuciły amerykańskich trenerów, którzy szkolili lokalnych żołnierzy jak walczyć z Al-Kaidą i talibami.
 
Do góry Bottom