>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

[Ćwierćfinał] Real Madryt - Bayern Monachium [18.04.2017] - rewanż

Status
Zamknięty.
mch91 261

mch91

Użytkownik
tylko, że tam nie było wymuszenia tylko śmiało sędzia mógł dać 11
wszystko przez błąd sędziego przy golu na 1-2, tak to by raczej dogrywka nie było i tylu emocji
Casemiro rzucił się w nogi Boatengowi więc nie wiem gdzie Ty tam widziałeś karnego a co do bramki na 1-2 to nie wiem o co Ci za bardzo chodzi bo Muller nie był na spalonym a Lewy wcale nie wymusił jakoś zachowania Nacho i Ramos więc nie wiem gdzie Ty tam widziałeś jakąś nieprawidłowość.
 
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
Zgodzę się z wami, że Casemiro powinien wylecieć, ale spójrzcie na to, że pierw powinien wylecieć Vidal. Nie pokazał jemu kartki, więc nie dał też Casemiro. Konsekwencja. Czy przy drugiej kartce dla Vidala nie było faulu? Piłka trafiona, owszem, ale ze sam impet można odgwizdać faul. Jak już gwiżdżemy faul to dajemy druga kartkę jak na moje. Mówię, dla mnie obraz całego tego spotkania zasłania bramka na 2-2, która jest zdobyta niesłusznie. Ale czy waszym zdaniem Real nie wcisnąłby jej mimo wszystko? Dla mnie to była kwestia czasu. Pokazali w 1 spotkaniu, że są wstanie wykorzystać przewagę liczebną i to samo zrobiliby dzisiaj.
 
mch91 261

mch91

Użytkownik
Mówię, dla mnie obraz całego tego spotkania zasłania bramka na 2-2, która jest zdobyta niesłusznie. Ale czy waszym zdaniem Real nie wcisnąłby jej mimo wszystko? Dla mnie to była kwestia czasu.
Do tej bramki na 2-2 Bayern wyglądał bardzo dobrze i sami komentatorzy dziwili się, że Bayern mimo osłabienia gra na prawdę nieźle (po jednej z kontra mieli również doskonałą okazję aby strzelić bramkę na 3-1) więc nie byłbym wcale taki pewien czy ta bramka na 2-2 dla Realu by padła, ale podsumowując oba spotkania to chyba raczej Real awansował zasłużenie ponieważ pokazali większą dojrzałość chociaż duże znaczenie miało to, że Bayern w obu meczach grał w 10 więc Bawarczycy nie mogli grać swojej gry co ewidentnie było widać.
 
P 20

pc3

Użytkownik
Jak dla mnie to Bayern w drugiej połowie zdominował totalnie Real, non stop na ich połowie i próba wciśnięcia tych bramek. Real wychodził ze sporadycznymi kontrami. Z przebiegu dwumeczu moim zdaniem ten remis był sprawiedliwy. No ale dogrywka to już zupełnie inna bajka.
Gra w 10 Bayernu, gole ze spalonych, tu już wszystko zostało powiedziane...
Co do Lewego to widać było, że ta ręka nie jest sprawna, wszystkie stykowe piłki odpuszczał, co normalnie jest u niego nie do pomyślenia...
Samo to, że zszedł przed 90 min. co jak jest na 100% nigdy mu się nie zdarza.
Naprawdę już czas na te powtórki bo to jest niesmaczne jak to się ogląda... Tamta runda Barcelona, teraz Real i tak można wyliczać rok rocznie są jakieś błędy, które wypatrują wyniki.
 
G 33

grzesiek36

Użytkownik
Vidal akurat to druga kartke nie powininen dostac, ale za caly mecz jak gral to zasluzyl juz wczesniej powienien dostac ale sedzia kilka razy sie nad nim zlitowal
 
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Naprawdę szkoda, ze tak dobry mecz kończy się bramka ze spalonego na 2-2. Jednak czytając, ze sędzia nie wyrzucił słusznie Vidala to się trochę śmieje... tego Pana nie powinno być na boisku już w 50 minucie i tak naprawdę w mojej opini ten mecz przegrał Carlo a nie zawodnicy... powinien ściągnąć Vidala w 60 minucie, gdy ten nie dawał nic drużynie a do tego miał problem w głowie po pierwszym spotkaniu przez który dostał czerwona kartkę, a do tego nie rozumiem dlaczego wszedł Kimmich. W tym dwumeczu Real był lepszy i dlatego awansował do półfinału
Mecz byl wyrownany z przewaga Bayernu. A Real byl lepszy dopiero jak gral z przewaga w obu meczach.
To jest dla Ciebie czerwona kartka??? Vidal zagral dramat i tez nie trawie go za te oba mecze no ale bez przesady !!! ????

https://youtu.be/vfKU8Fx73OU
 
gelo85 2,6K

gelo85

Użytkownik
To była żółta, a nie czerwona. Po co kopał przeciwnika po wybiciu piłki ? Trzeba było grzecznie dokończyć wślizg, a nie podnosić nogę i kierować ją w nogę piłkarza Realu.
 
kwinto 353

kwinto

Użytkownik
Z dnia na dzień można tutaj się coraz bardziej pośmiać. To forum jest lepsze jak Nenówka, Kabaret Młodych Panów i reszta. Gościu piszę, że żółta kartka należy się za sam impet. O Boże ! Skonczcie pisać takie głupoty ! Sam miałem pograny awans Realu, ale wiesz co ? Zamiast kasy na koncie po wczorajszych spotkaniach, wolałbym obejrzeć w końcu LM bez tych cholerny błędów sędziów i to już w ilościach hurtowych. Vidal trafia w piłkę i ją wybija, co widać na powtórkach. O spalonych juz nie wspominając. Gwiazdy polskiej dziennikarki na Twitterze zastanawiają się czemu nie ma tych powtórek w piłce nożnej. Albo udają debili albo serio nie wiedzą. Każdy kto ma łeb na głowie wie co się za tym kryje. Miliony.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
tentyp1 523

tentyp1

Użytkownik
Wg mnie Bayern przegrał przez Vidala ( i trenera- że go nie ściągnął widząc co on wyprawia). Ten piłkarz ma zdecydowanie coś z głową, wiedząc że mając żółtą kartkę decyduje się na początku drugiej połowy na taki faul, za który spokojnie powinien otrzymać drugą żółtą kartkę i wylecieć z boiska.
Przy wślizgu w 85&#39; - oczywiście nie powinno być żółtej.
Suma sumarum, powinien wylecieć w 50 minucie i Bayern już wtedy byłby skazany na porażkę...
 
C 92,1K

cybul100

Forum VIP
Dokladnie sędziowie znowu dali o sobie znać, niestety. Coraz częściej o tym się słyszy, a przede wszystkim na takim poziomie jak ćwierćfinał LM, a w dodatku rywalizacja jest bardzo zacięta, a sędzia mógł w kilku przypadkach zachować się inaczej (piszę jako kibic Realu). Jednak chyba czas najwyższy, aby powtórki zawitały na dobre do futbolu.
Jestem ciekaw postawy Vidala w kolejnych meczach. Jak dobrze wiadomo przed tygodniem przestrzelony karny na 2-0 tuż przed przerwą, a wczoraj czerwień.
 
Z 619,9K
Bayer odpadł przez pomyłki sędziego.Ale nierozumie czemu się krytykuje trenera że zdjął Lewandowskiego,jak widaćź było że po kontuzji niczym się niewyróżniał w tym meczu.Robben szalał i dwoił się i troił a Lewy przeciętnie.Co innego że Muller jest bez formy,a awans to przegrali w 1 pojedynku.Pewnie że mogli i tutaj awansować jakby sędzia niewypaczył wyniku.Na tym poziomie niema prawa zdarzyć się takie wielbłądy.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Przestańcie w końcu pier....ić z tym wypaczaniem wyników błędami sędziowskimi ! To jest k. forum bukmacherskie a nie forum Realu, a nie forum Bayernu i nie forum Barcy, ani nie forum dotyczące piłki nożnej czy samej LM !!! Od 2 stron pier....nie jacy to sędziowie są źli ! Tak było też po meczu Barcelony z PSG ! Sędzia podejmujący decyzję ma kilkanaście sek.. Jest też człowiekiem. Może podjąć błędną decyzję bo rodzinka zastawiła mieszkania u buka, bo był zmęczony, bo nie zauważył, bo miał zły dzień, bo mu zapłacili miliony za wydrukowanie ! My tu typujemy więc albo trzeba zmienić dyscyplinę sportu jak nam to przeszkadza, albo pomyśleć jak można wykorzystywać te wypaczenia do typowania. Prawda jest taka, ze każdy klub i każdy typer musi uwzględniać takie czynniki. Jak by Bayern był super skuteczny do momentu zejścia Vidala prowadzili by 2:0 i obronili się. Jak by PSG strzeliło w drugim meczu choć jeszcze jedną bramkę to i błędy sędziów by nie popsuły. Ja wczoraj miałem pograny bet na to, że w meczu Leicester - Atletico będzie więcej kartek w II poł. Wiecie co ? W całym meczu nie było żadnej !!! Nie oglądałem meczu więc nie wiem, ale zakładam z góry, że ktoś mógł postawić gdzieś taki rezultat w jakimś buku (oczywiście ktoś zbratany wiadomo z kim). Bo w takim meczu trudno uwierzyć, że nie było ani jednej sytuacji na kartkę. Jak się mylę i rzeczywiście był taki czyściutki to zwracam honor. Tak czy inaczej analizowanie tego czy Vidal powinien czy nie zejść z boiska, czy był spalony czy go nie było NIE MA ZNACZENIA. Mamy bety rozliczone u buka w ten lub inny sposób, a kluby grają dalej albo nie grają. No i miałem rację człowieczku mch91, że kontuzja mogła mieć wpływ na Lewego, bo to nie była jego optymalna forma.
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Przestańcie w końcu pier....ić z tym wypaczaniem wyników błędami sędziowskimi ! To jest k. forum bukmacherskie a nie forum Realu, a nie forum Bayernu i nie forum Barcy, ani nie forum dotyczące piłki nożnej czy samej LM !!! Od 2 stron pier....nie jacy to sędziowie są źli ! Tak było też po meczu Barcelony z PSG ! Sędzia podejmujący decyzję ma kilkanaście sek.. Jest też człowiekiem. Może podjąć błędną decyzję bo rodzinka zastawiła mieszkania u buka, bo był zmęczony, bo nie zauważył, bo miał zły dzień, bo mu zapłacili miliony za wydrukowanie ! My tu typujemy więc albo trzeba zmienić dyscyplinę sportu jak nam to przeszkadza, albo pomyśleć jak można wykorzystywać te wypaczenia do typowania. Prawda jest taka, ze każdy klub i każdy typer musi uwzględniać takie czynniki. Jak by Bayern był super skuteczny do momentu zejścia Vidala prowadzili by 2:0 i obronili się. Jak by PSG strzeliło w drugim meczu choć jeszcze jedną bramkę to i błędy sędziów by nie popsuły. Ja wczoraj miałem pograny bet na to, że w meczu Leicester - Atletico będzie więcej kartek w II poł. Wiecie co ? W całym meczu nie było żadnej !!! Nie oglądałem meczu więc nie wiem, ale zakładam z góry, że ktoś mógł postawić gdzieś taki rezultat w jakimś buku (oczywiście ktoś zbratany wiadomo z kim). Bo w takim meczu trudno uwierzyć, że nie było ani jednej sytuacji na kartkę. Jak się mylę i rzeczywiście był taki czyściutki to zwracam honor. Tak czy inaczej analizowanie tego czy Vidal powinien czy nie zejść z boiska, czy był spalony czy go nie było NIE MA ZNACZENIA. Mamy bety rozliczone u buka w ten lub inny sposób, a kluby grają dalej albo nie grają. No i miałem rację człowieczku mch91, że kontuzja mogła mieć wpływ na Lewego, bo to nie była jego optymalna forma.
I na tym bym zakończył dyskusję, świetny post i nic dodać nic ująć. Sędzia się mylił, myli i będzie mylił.. Fakt Real nie zagrał dobrego meczu i w całym dwu meczu nie był jakoś wybitnie lepszy, ale z drugiej strony Bayern nie był wcale dużo lepszy. Obie drużyny miały dogodne sytuacje, sam Real w 1 połowie miał 3 doskonałe kontrataki, które mógł spokojnie wykorzystać i było by już po meczu.
Fakt Vidal wyleciał nie słusznie i każdy teraz ma pretensje ale On dał argumenty sędziemu na to by wylecieć... Spalony był ewidentny w golu w dogrywce ale sami zauważcie, że nawet piłkarze Bayernu nie protestowali aż tak bardzo, że Ronaldo na spalonym jest sami byli zaskoczeni. To była 105 minuta, sędzia też lata w jedną jak u w druga stronę i ma prawo być zmęczony ale fakt nie miał prawa się pomylić w to był metrowy...
Ale czemu nikt nie powie, że w 1 meczu Bayern miał podyktowany nie słuszny karny? Bo Vidal nie strzelił? Jego sprawa, mógł trafić i było by po zawodach w 90 minutach a karny był niesłuszny. Mówi się tylko o tym co jest nam wygodniej.
Wpis Pique po meczu &quot;...&quot; to ciekawe co wpisał po meczu Barcelony-PSG? nic, bo nie widział nic dziwnego w tym meczu :d Robi szum i mu się to udaje..
Śmieszą mnie wpisy, że jakaś drużyna wygrywa ligę mistrzów dzięki sędziom.. Przypominam liga mistrzów to nie jest 1 mecz... Zrozumcie.
Messi dostał karę 5 meczów za obrażanie sędziego, Neymar dostał również 2 mecze chyba za klaskanie sędziemu po czerwonej kartce. Teraz Lewandowski, Vidal i Tiago powinni zostać zdyskwalifikowani na pare meczy za takie jazdy. Bo w co Oni się bawią? W jakiś super bohaterów ? Co mieli na celu wejście do szatni sędziów? Wstyd.
 
mch91 261

mch91

Użytkownik
No i miałem rację człowieczku mch91, że kontuzja mogła mieć wpływ na Lewego, bo to nie była jego optymalna forma.
Forma nie była optymalna? ale zrobił co miał zrobić... strzelił bramkę i między innymi dzięki niemu Bayern, wygrał mecz, była dogrywka więc wszystko co przeczuwałem.
 
mch91 261

mch91

Użytkownik
Ja wczoraj miałem pograny bet na to, że w meczu Leicester - Atletico będzie więcej kartek w II poł. Wiecie co ? W całym meczu nie było żadnej !!!
A wiesz dlaczego nie było żadnej kartki ?? Ponieważ w pierwszej połowie padła bramka dla Atletico, która rozstrzygnęła losy awansu a cały mecz stracił napięcie. Takie rzeczy również można przewidzieć no, ale Ty masz inny tok myślenia ????
 
anzelmo 136,1K

anzelmo

Użytkownik
zibi16 wstydem jest to co robi uefa czyli mafia- sędziowanie jest na poziomie żenującym co mecz o duza stawkę i oczywiście pieniądze to afera. Jesli sędzia ma prawo do pomyłki bo cos tam biega tyle czasu ułamek sekundy decyduje... to piłkarz tez ma takie prawa gra walczy czuje sie oszukany w danej chwili tez reaguje a po meczu wiadomo emocje. Wymieniasz piłkarzy i ich kary zawieszenia to ile powinien pan Węgier dostać odpoczynku za swoje zachowanie...nie daje czerwa Vidalovi w 50 minucie daje przyzwolenie na ostra grę...po czym Casamiro fauluje jest konsekwentny i tez czerwa nie daje a potem to juz Carlo moze sobie napluć w brodę trzymanie takie piłkarza w takim meczu jakim jest Vidal tak sie kończy... Faul Casamiro kolejny gdzie biegnie i chce wyciągnąć kartkę i nagle co...ktoś mu mówi ze będzie czerwona i jej nie daje...można gdybać czemu za symułki Neymara Barcy i innych gwiazdek typu Ronaldo nie ma kar..sa rzadkością powtórki sa potrzebne co pokazują inne dyscypliny sportu i i 1 mecz próbny. Uefa co na to pewnie nic ale ... jeśli Sms do Bvb decyduje o tym żeby grała mecz bo interes jest ważniejszy to...dalej będziemy grac typować a wyniki będą jakie będą wielkim klubom sie pomaga sprzyja itp
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
zibi16 wstydem jest to co robi uefa czyli mafia- sędziowanie jest na poziomie żenującym co mecz o duza stawkę i oczywiście pieniądze to afera. Jesli sędzia ma prawo do pomyłki bo cos tam biega tyle czasu ułamek sekundy decyduje... to piłkarz tez ma takie prawa gra walczy czuje sie oszukany w danej chwili tez reaguje a po meczu wiadomo emocje. Wymieniasz piłkarzy i ich kary zawieszenia to ile powinien pan Węgier dostać odpoczynku za swoje zachowanie...nie daje czerwa Vidalovi w 50 minucie daje przyzwolenie na ostra grę...po czym Casamiro fauluje jest konsekwentny i tez czerwa nie daje a potem to juz Carlo moze sobie napluć w brodę trzymanie takie piłkarza w takim meczu jakim jest Vidal tak sie kończy... Faul Casamiro kolejny gdzie biegnie i chce wyciągnąć kartkę i nagle co...ktoś mu mówi ze będzie czerwona i jej nie daje...można gdybać czemu za symułki Neymara Barcy i innych gwiazdek typu Ronaldo nie ma kar..sa rzadkością powtórki sa potrzebne co pokazują inne dyscypliny sportu i i 1 mecz próbny. Uefa co na to pewnie nic ale ... jeśli Sms do Bvb decyduje o tym żeby grała mecz bo interes jest ważniejszy to...dalej będziemy grac typować a wyniki będą jakie będą wielkim klubom sie pomaga sprzyja itp
No zgadzam się tak być nie powinno, To jest jego praca i powinien ją wykonywać najlepiej jak umie i powinien być skupiony 120 minut. Lecz z 2 strony, dobrze wspomniałeś, Dortmund też został pokrzywdzony w 1 meczu, meczu nie powinno być dla normalnego zwykłego człowieka byłby to szok i trauma na wiele dni może nawet miesięcy a Oni grali 20 h po ataku. Widać, że nikt nie traktuje piłkarzy poważnie bo liczą się pieniądze ale gadka, że Real bądz Barca kupują mecze.. jest co najmniej dziwna.
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Co jak co, ale bramki dwie ze spalonego będą wywoływały tłum i mnóstwo rozgłosu po wczorajszym meczu. Sam jestem zażenowany, bo coś takiego psuję piękno futbolu. Mimo, że byłem za Realem... Powinni zastosować na takie wielkie imprezy Ligi Mistrzów system,o którym już dawno mówili gdzie można sprawdzić czy faktycznie bramka wpadła poprawnie. Pewnie nigdy tego systemu się nie doczekamy, to po jaką cholerę.. jest sędzia obok bramkarza? który moim zdaniem jest bezużyteczny. Tak samo, po co ci linowi jak nawet takich spalonych oficjalnych nie odgwizdują. Tak samo sytuacja z Vidalem. No to już był jakiś cyrk. Jestem w tym przypadku zażenowany, bo wolę żeby wygrywało piękno futbolu, a nie sędziowie na gwizdkach. A dziś czuję że będzie podobnie w Barcelonie...
 
D 0

deseil

Użytkownik
Vidal powinien wyleciec juz w 4 minucie meczu bo po takim faulo nalezy sie czerwona. 0 mozliwosci zagrania na pilke, 100% wejscie korkami od tylu w noge isco.

Wiec co tu wiecej mowic, jakby dostal czerwona tutaj to mecz by sie skonczyl z 6-0 spokojnie. Grali w 11 80min i strzelili na bramke 3 razy? Ani jednego gola Bayern nie strzelil z akcji, karny i samoboj, samoboj ktory tez nie powinien sie liczyc bo lewandowski w tej akcji byl na spalonym i probowal grac ta pilke ale otym niemcy nic nie mowia, jakby zagwizdal spalonego to z 1-1 nie bylo by dogrywki i real by spokojnie przeszedl. Na wyjezdzie jak sedzia zagwizdal karnego dla nich ktorego ewidentnie nie bylo bo Carvajal nie zagrywal pilki reka to tak jakos niemcy nie plakali.

edit: Rozumiem, że jesteś kibicem Realu bo to widać na kilometr, ale bez żartów z tymi czerwonymi kartkami, za gorsze rzeczy nie dają czerwonych. Robson1416
Shake// Zwróć uwagę, że po takim bezsensownym wejściu w achillesa Isco mógł skończyć mecz ????
 
P 20

pc3

Użytkownik
Dobra ogólnie co by nie mówić to moim zdaniem ten dwumecz był na remis. Niezależnie jakie błędy były w Monachium, czy 90&#39; w Madrycie.
Ale według mnie największy błąd to ten decydujący tak naprawdę o całym dwumeczu, czyli bramka na 2:2..., metrowy spalony w sytuacji statycznej, bez żadnych mijanek (przykładowo sytuacja z Lewandowskim, gdzie Marcelo złamał Linie, tam piłka szła z daleka, sytuacja dynamiczna, można się machnąć), Ramos składa się długo do tego dośrodkowania, jak sędzia tego nie widział to nie mam pojęcia. Na tym poziomie wyszkolenia sędziów taki metrowy spalony to jak dla mnie 5 metrowy...
Te wszystkie karne, kartki w dwumeczu to praktycznie na dwoje babka wróżyła, ale ten spalony, no sory...
Nie jestem kibicem, ani Realu, ani Bayernu po prostu szkoda, że nie wygrał futbol, bo mecz był świetny, a został wypatrzony.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom