>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

[Ćwierćfinał] Borussia Dortmund - AS Monaco [11.04.2017]

Status
Zamknięty.
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Początkowo temat dotyczył motywacji i koncentracji w dzisiejszym meczu, co ma bardzo duży wpływ na mecz, dopiero później zszedł na jakiś bzdurny tor. Ja nadal twierdzę, że Borussia dziś może nie być tak dobra jak zwykle i sam poszukam jakiegoś overu lub celnych strzałów. Mogą być problemy z koncentracją w obronie.
To ja rozumiem, to jest część spotkania, psychologia jest ważna, chodzi mi bardziej o sprawy związane z wybuchem i przejazdem itd.

pzdr
 
J 560

januszbiznesu

Użytkownik
Myślę, że z początku Borussia może być lekko nieobecna, ale litości...grają u siebie - publika ich porwie i zapewne pomoże. Nie stawiam tu czynnika mentalnego tak wysoko jak niektórzy. A wrozenie reakcji 11 gości a nawet 22 (Monako sobie wczoraj grało rozgrzewkę i tu tez na dwoje babka wrożyła co oni sobie myśleli kopiac te piłkę i w tle słysząc doniesienia ) to już przesada. Nikt tego nie przewidzi. Każdy reaguje inaczej.
 
hohoho44 165

hohoho44

Użytkownik
Monaco over 1,5 gola
@2,55

I drugi typ ryzykowny za drobne ale value jest kosmiczne:
Wincast zdobędzie bramkę w dowolnym momencie - Aubameyang / wygrana Monaco
kurs @20

Auba na bank coś trafi, a Monaco lubi robić niespodzianki.
Z drugiej strony jak się zacznie gra na 0 z tyłu to może być dupsko.
 
U 0

Usunięty użytkownik 46969

Gość
Jak dla mnie faworyt jest tylko jeden i jest nim drużyna z Dortmundu.Nie sądzę aby wczorajsze zajścia zmieniły coś na boisku.Ci piłkarze to profesjonaliści a nad nimi czuwa cały sztab, w tych czasach takie wybuchy jak widać to chleb powszedni dzięki &quot;kolegom&quot; z islamu.Kibice niemieckiej drużyny dziś poniosą swoje orły do zwycięstwa na przekór tym bandytom.A ekipa z Francji? No cóż fajna historia, ale jak się gra z sześć ważnych spotkań w lidze w sezonie to niestety przepaść będzie widoczna.Polecam grać zwycięstwo gospodarzy w dzisiejszym spotkaniu.
Borussia Dortmund - Monaco 1 @1.50
 
areck 213

areck

Użytkownik
Pisanie, że wczorajsze wydarzenia nie wpłyną na piłkarzy ponieważ to profesjonaliści jest drwiną ze zdrowego rozsądku. &quot;wybuchy to chleb powszedni&quot; - @Chudy_71 grubo poleciałeś. Gdyby tak było, to wczorajsze wydarzenie nie podniosłoby się takim echem w całej Europie. A nawet jeśli dochodziło do wybuchów, to żaden z piłkarzy wcześniej nie odczuł tego bezpośrednio. Mamy relacje piłkarzy, mamy z Twittera Smokowskiego smsy od Piszczka, że nie mógł spać w nocy. Zapewne nie on jeden. Wczorajsze wydarzenia muszą odbić się na dzisiejszej formie graczy BVB. Nieskuteczność zamachu nie zmienia faktu, że był to terrorystyczny zamach w pełnym tego słowa znaczeniu. Który w dodatku dotknął tylko jedną z drużyn - na Monaco też lekko się może to odbić, lecz dla nich to w zasadzie tylko mecz przesunięty o jeden dzień. Idę w stronę Monaco opierając się też o oba mecze z City, ci piłkarze mają niesamowicie dużo jakości, w szczególności w ofensywie.
W świetle tych wydarzeń nie rozumiem spadków kursów na BVB - w normalnych okolicznościach jest niski, a co dopiero po wczoraj? Może ludzie grają BVB... ze współczucia? Albo, że co nie zabije to wzmocni? Ciężko mi znaleźć inne wyjaśnienie.
Pobieram Monaco +1.0 azjan
2,1 uni

mięciutko
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Borussia Dortmund vs AS Monaco 2:3
Aubameyang GOL @ 1.77 ⛔
Glik Kartka @ 2.70 ⛔
Unibet

Ciężko jest mi przewidzieć wynik tego spotkania, dlatego wybrałem na dzisiaj strzelca i &quot;kartkowicza&quot;.
Aubameyang:
Jego statystyki:
Bundesliga -&gt; 26 spotkań - 25 bramek
LM -&gt; 7 spotkań - 7 bramek
A więc jest dość regularny, dużo daje zespołowi i w każdym spotkaniu ma okazje, do formy dobił też Dembele i razem stanowią mocną siłę z przodu.
Co do kartkowicza - Kamil Glik, ostatnio pauzował w rewanżu z City, a więc konto wyczyszczone, nie trzeba się o nic przejmować ;). Oczywiście tak pół żartem pół serio to piszę.
Dortmund u siebie na pewno będzie atakował i Kamil będzie miał dużo pracy, pozostaje pewna niewiadoma jeśli chodzi o jego uraz podobno nic groźnego, no ale te słynne detale decydują i przy szybkich graczach gospodarzy będzie może trzeba sfaulować coś taktycznie lub po prostu zagrać ostro, a sędzie może nie być pobłażliwy zwłaszcza Daniele Orsato, który w lidze potrafi pokazać nawet 8 kartek, a w LM 4-5 w spotkaniu.

edit: No szkoda, jednak Glik dzisiaj twardo , ale pewnie, a Auba miał sytuację na początku, a potem tło.
 
pietras7 572

pietras7

Użytkownik
Witam Typerów! Zaraz meczyk w Dortmundzie i na szybko zarzucę dwa typy. Zacznę jednak od tego, że wczorajsze wydarzenia pokazują, że trzeba powiedzieć stanowcze VETO panującej polityce miłosierdzia i poprawności politycznej jeśli ci posrani terroryści porywają się już nie tylko na bezbronnych ludzi ale również na wydawałoby się nietykalnych, czyli zawodowych graczy, którzy przyciągają dziesiątki tysięcy na stadiony i miliony przed TV.
Ale do meritum. Pograłem kartki w tym meczu. Popieram typ Robsona1416 na kartkę Glika. Od siebie dokładam może bardziej ryzykownie, ale opłacalnie według mnie kartki Weigla i Moutinho. Patrząc na zestawienie BVB, Weigl będzie miał sporo pracy w środku pola z szybkimi kontratakami Monaco(zakładam, że tak to będzie wyglądać) i popełni jakiś taktyczny faul i dostanie kartkę. Podobny tok myślenia kieruję w stronę Portugalczyka. Borussia na pewno nie raz będzie kreować sytuacje środkiem i liczę, że pomocnik z Księstwa wpadnie w oko Daniele Orsato, a Włoch podaruje mu kartkę. Być może trochę to życzeniowe obstawianie, ale według mnie te typy mają szansę powodzenia ;)
Weigl kartka TAK --&gt; 4.50 Unibet
J.Moutinho kartka TAK --&gt; 4.50 Unibet
 
J 316

jarekrk

Użytkownik
No i panowie piękny meczyk, masa goli, Monaco też na plus.
Osobiście już nie mogę się rewanżu doczekać, oba zespoły w sobotę nie mogą odpuścić bo Monaco walczy o tytuł a gra z zespołem broniącym sie przed spadkiem, Borussia walczy o to aby za rok nie bić się w eliminacjach do L.M. a gra z zespołem walczącym jeszcze o puchary, czyli nikt nie odpuści.
Ale się będzie działa we Francji za tydzień!
 
A 8,5K

alex.bp

Użytkownik
Wszystko zgodnie z przewidywaniami. Koncentracja w obronie Dortmundu na poziomie naszej okręgówki, masa błędów. Sędzia również swoje dołożył. W ataku dziś tez mało dokładności. Wczorajsze wydarzenia musiały mieć na to wpływ. Teraz tylko czekać na świetny mecz w rewanżu, ale tak dobre Monaco raczej nie powinno już dać sobie wyrwać awansu.
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
Wszystko zgodnie z przewidywaniami. Koncentracja w obronie Dortmundu na poziomie naszej okręgówki, masa błędów. Sędzia również swoje dołożył. W ataku dziś tez mało dokładności. Wczorajsze wydarzenia musiały mieć na to wpływ. Teraz tylko czekać na świetny mecz w rewanżu, ale tak dobre Monaco raczej nie powinno już dać sobie wyrwać awansu.
Dokładnie, błędy w obronie wołały o pomstę do nieba. Nie omieszkam tutaj oczywiście nie powiedzieć nic o błędzie naszego rodaka, gdzie jego błąd przyczynił się do straty bramki.

Jak dla mnie faworyt jest tylko jeden i jest nim drużyna z Dortmundu.Nie sądzę aby wczorajsze zajścia zmieniły coś na boisku.Ci piłkarze to profesjonaliści a nad nimi czuwa cały sztab, w tych czasach takie wybuchy jak widać to chleb powszedni dzięki &quot;kolegom&quot; z islamu.

Borussia Dortmund - Monaco 1 @1.50
Pisanie takich bredni to jedno, a wydarzenia, które miały miejsce przed spotkaniem to drugie. Jak można napisać, że &quot;wczorajsze zajścia nie zmienią nic na boisku&quot;. Po błędach w obronie było dokładnie widać, że każdy przeżył to wydarzenie na swój indywidualny sposób. Nie &quot;gnoję&quot; Cię za wypowiedź, ale po prostu sprowadzam na ziemię. Fakt, na świecie dzieje się wiele złego i zamachy w niektórych krajach można uznać za chleb powszedni jak to napisałeś. Jednak co innego jest słyszeć o tych zamachach, nawet w nieodległej miejscowości, a co innego jest być uczestnikiem takiego zamachu. Tym bardziej musiało to wejść na psychikę zawodników, gdzie widzieli przed oczyma poszkodowanego Bartrę.

Wiedziałem, że będzie wiele wypowiedzi typu &quot;futbol zwycięży ze złem&quot; - tak jednak kolorowo nie jest. Na pewno każdy z nas byłby roztrzęsiony, na pewno nie byłby w 100% skoncentrowany na spotkaniu tylko mimo wszystko trochę oglądałby się za siebie. Owszem, piłkarze są profesjonalistami bez względu na wszystko, ale strach o własne życie i pamięć o tragicznych wydarzeniach są na pewno silniejsze, co pokazali zawodnicy Dortmundu.

Druga sprawa to wypowiedź samego trenera BVB. Jak tu mu nie przyznać racji ? Zawodników potraktowano dokładnie tak jak powiedział - jakby ktoś rzucił puszkę piwa w autobus i nic się nie stało. Co to za decyzja, aby dać zawodnikom niecałe 24 godziny na dojście do siebie ? UEFA pogrążyła się totalnie, powinna przede wszystkim dołożyć starań, aby podobne zajście się nie zdarzyło, dać zawodnikom przynajmniej 72 godziny (no niech będzie 48 godzin) na odpoczynek, a przede wszystkim na samo podjęcie decyzji co robią dalej. Żal bierze, skoro UEFA nawet nie zapytała nikogo ze sztabu Dortmundu o całe zajście tylko jasno postawiła warunek - mecz zostanie rozegrany dnia następnego. Wstyd.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
kubaks 12

kubaks

Użytkownik
Brawo Monaco! Teraz tylko utrzymać, spokojnie można grać na Monaco u siebie, to co grali w pierwszej połowie z City to poezja, w dodatku wróci Bakayoko i dwóch bocznych obrońców​, czyste value ciekawe jak zachowają się buki
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom