>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

[Ćwierćfinał] Borussia Dortmund - AS Monaco [11.04.2017]

Status
Zamknięty.
sumada90 19,8K

sumada90

Forum VIP
Większość z Was dziś widzi dużo goli w Dortmundzie - ja mam wątpliwości. Liga Mistrzów co roku przyzwyczaja, że im wyższa faza rozgrywek tym ekipy bardziej skupiają się nad tym by nie tracić goli. Mimo, iż na co dzień obie drużyny przedkładają atak nad obronę ja spodziewam się szachowania i przede wszystkim gry na zero z tyłu. Przyznał to trener gości przed meczem co zostało już tu opisane. Nikt nie będzie chciał stracić realnej szansy już po pierwszym meczu, a porównywanie tego spotkania do pierwszego meczu Monaco z MC, gdzie nie było z obu stron wcale obrony, czy rewanżu Dortmundczyków, gdzie musieli pierw gonić niekorzystny wynik w rezultacie dobijając rywala nie ma wcale sensu. Pierwszy mecz to zawsze badanie się wzajemne i wątpię by któraś z drużyn rozpoczęła mocno w ofensywie otwierając się na kontrę. Zawsze przecież pozostaje rewanż.
poniżej 3,5 1,88 Unibet ⛔
 
areck 213

areck

Użytkownik
Dzisiaj sędziuje Włoch Orsato, 5,6 kartki / mecz. Będzie dużo walki, żadna z drużyn nie będzie chciała stracić szansy awansu po pierwszym meczu, na tym poziomie nikt nogi nie odłoży. Dlatego linia dwóch kartek dla BVB powinna siąść miękko, w szczególności uwzględniając szybkość, dynamikę, wyszkolenie techniczne, polot graczy Monaco (Bernardo Silva, Lemar, Mbappe). W dodatku BVB często wychodzi mocno pressingiem, a przy takim stylu gry każdy przegrany pojedynek grozi spóźnieniem i żółtą kartką. Dla mnie bardzo ciekawa opcja, szkoda tylko, że spadło przed chwilą z 1,68, a na bwinie godzinę temu wisiało po 1,75.
BVB ov1,5 kartki
1,63

unibet
izzi, 40 min
 
szwedzik 36,5K

szwedzik

Użytkownik
Nie rozumiem dlaczego takie niskie kursy na Borussię,przecież Monaco to nie byle kto,a Borussia to nie potrga.
Drużyna gości wygra a obie druzyny zdobędą gola
kurs 6.50
Łaaaatwooooo ✅ ✅ ✅ ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Lemar kartka TAK
10.00
Unibet
To pomocnik, wiadomo,że walka będzie. Owszem Lemar wielu kartek nie łapie ale w tym sezonie złapał w LM przeciwko City w meczu wyjazdowym. Zagrożony pauzą nie jest więc kto wie... zdecydowanie kurs wart ryzyka. Zwłaszcza przy Orsato ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
B 1,5K

baltazar_gabka

Użytkownik
Borussia Dortmund - Monaco
A ja bardzo dobrze rozumiem te kursy. Nie zwracalbym uwagi na to, że w weekend Borussia poległa w Monachium. Akurat przegrać z Bayernem i to na wyjeździe to żaden wstyd. Liga niemiecka stawia wyższe wymagania niż francuska i to bez dwóch zdań. Gdy niemiecka ekipa zagrała u siebie z Benficą, tak naprawdę nie dała im żadnych szans . Narzucili im własny styl gry przez pełne 80 minut. Wynik tego meczu każdy dobrze zna. Janusz Biznesu świetnie opisał to spotkanie...Podpisuje się pod tym...
Dortmund kurs 1,7 STS
Jeżeli analiza się przydała kliknij &quot;dzięki &quot;
 
kamil18afc 55

kamil18afc

Użytkownik
Ważna informacja podana przez niemiecki Bild - przed autokarem piłkarzy BVB doszło do wybuchu. Autobus ma powybijane szyby, a jedna osoba trafiła do szpitala. Wspomniane źródło podaje, że to Marc Bartra! Mecz może zostać przełożony!
 
majkycash 1,3K

majkycash

Użytkownik
Czy ktoś wie jak wygląda sytuacja z przyjętymi zakładami?
Wiem, że w B365 było tak, że jeśli mecz był przełożony o mniej niż 24h to zakład był aktualny.
Edit: w Pinnacle zakład anulowany
 
varley 21

varley

Użytkownik
Wie ktoś może dlaczego kurs na to, że Monaco strzeli over 1.5 gola wzrósł z 2.7 do 3.2 ?

edit: Pewnie ma to związek z przesunięciem spotkania - Robson1416
 
J 316

jarekrk

Użytkownik
W ogóle kursy na bramki Monaco, za dwójkę, lub x2 urosły mam wrażenie po tej sytuacji.
A zastanawiam się czemu, czy coś takiego może rozbić Monaco?
Nie wiem jak psychicznie do tego podejdą oba zespoły, oby nagle szachów nie zagrali bo też mam pare overów pograne na ten mecz.
Mam nadzieje, że jednak w głowach będzie, nie boimy się, nie damy się, gramy dla ludzi, pokażemy jaki piękny może być futbol i 4-5 bramek wpadnie w meczu.
 
pablo_89 1,4K

pablo_89

Użytkownik
Wie ktoś może dlaczego kurs na to, że Monaco strzeli over 1.5 gola wzrósł z 2.7 do 3.2 ?

edit: Pewnie ma to związek z przesunięciem spotkania - Robson1416
Też to zauważyłem i tylko się cieszyć że kurs wzrósł o 0,50. Moim zdaniem dzisiejsze wydarzenie wpłynie na psychikę piłkarzy Borussi. Zamach terrorystczny wymierzony w piłkarzy to musi zrobić wrażenie negatywne na zawodnikach z Dormundu.
Monaco over 1,5 gola @3,20
Jeszcze tak trochę na pałę spróbuję Bayern over 3,5 gola @6,00 + Monaco over 2,5 gola @8,50

Właśnie wyczytałem że Piszczek nie mógł spać w nocy, gdyby nie pancerne szyby w autokarze to byłoby krucho z piłkarzami Dortmundu, jakiś psycholog pisał że to wydarzenie odlozy się na psychikę piłkarzy BVB więc dziś można ryzykować mocno w stronę Monaco, kursy na bramki over 1,5 i 2,5 mocno kuszące i wysokie
 
varley 21

varley

Użytkownik
Na pewno ma to związek z przesunięciem meczu, tylko że to raczej psychika piłkarzy BVB ucierpiał, a nie Monaco, także jak dla mnie to spore value - nic tylko grać !
 
zibi16 1,4M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga mistrzów
Spotkanie: Dortmund - Monaco
Typ: 1/obie strzelą
Kurs: 2,35
Bukmacher: SekaBET
Analiza:
Przed nami ćwierćfinały Ligi Mistrzów i znowu wielkie emocje związane z tymi meczami, Dortmund - Monaco, wydaje się mniej ciekawa... Nic bardziej mylnego, ten dwu mecz może okazać się najbardziej interesującym dwu meczem ze wszystkich ćwierćfinałów.
Nie wiem jak innych ale mnie Monaco się bardzo podoba czy to w lidze czy to w lidze mistrzów, ograli Manchester City przegrywając w pierwszym meczu 3:5 i mieli naprawdę małe szanse a Oni ograli ich u siebie 3:1 i są dalej w grze. Oczywiście w ekipie Monaco gra nasz Kamil Glik, który jest ostoją w obronie i pewniakiem na swojej pozycji.
Jeśli chodzi o Dortmund to, tutaj jest różnie, na wyjeździe grają nie równo ale już u siebie grają fenomenalnie, dlatego jeśli chcą półfinału muszą wygrać pierwszy mecz u siebie.
W tym meczu liczę może na powtórkę meczu z City-Monaco? 5:3 dla Dortmundu ? Kto wie są szanse, obie ekipy
potrafią strzelać bramki... Monaco jest jedną z drużyn która strzela tych bramek najwięcej w Europie.
Przed nami kapitalne widowisko, stawiam mimo wszystko na doświadczonych Niemców ale Monaco także liczę, że coś strzelą.
Powodzenia.
 
matimacosz 399

matimacosz

Użytkownik
Zgadzam się ze stwierdzeniem że, zamach bardziej negatywnie wpłynie na zawodników borussi niż monaco. A stwierdzenie &quot; nie boimy się, nie damy się, gramy dla ludzi, pokażemy jaki piękny może być futbol i 4-5 bramek wpadnie w meczu.&quot; jest raczej bez sensu. Przecież koło nich jebn**a bomba że aż szyby wyleciały... takie coś nie uleci z głowy w niecałe 24h. Poszła masówka na borussie i na overy i ludzie zaczynają się obawiać o swoje inwestycje. Też bym się bał. Ale i under 2.5 jest nadal nie pewny więc popieram typ sumada90 under 3.5. Dla Monaco remis albo nawet skromna porażka 1:0 to dobry prognostyk na rewanż ???? Kurs już teraz wzrósł do 1.96 Uni.
 
bodzys 22

bodzys

Użytkownik
Po wczorajszych wydarzeniach skusiłem się zagrać poniżej 2,5 kartki@4,4 forbet. Nie wydaje mi się żeby piłkarze zarówno jedni jak i drudzy grali na 100%. Za drobne brak kartki @24 forbet
⛔⛔przekombinowałem
 
majkycash 1,3K

majkycash

Użytkownik
W ogóle kursy na bramki Monaco, za dwójkę, lub x2 urosły mam wrażenie po tej sytuacji.
A zastanawiam się czemu, czy coś takiego może rozbić Monaco?
Nie wiem jak psychicznie do tego podejdą oba zespoły, oby nagle szachów nie zagrali bo też mam pare overów pograne na ten mecz.
Mam nadzieje, że jednak w głowach będzie, nie boimy się, nie damy się, gramy dla ludzi, pokażemy jaki piękny może być futbol i 4-5 bramek wpadnie w meczu.
Kursy na Borussie spadły jeszcze przed zamachem. W pewnym momencie kurs na handicap -1.0 wynosił już 1.76. A na czysty wim poniżej 1.50.
Ja zagrałem dzień wcześniej handicap -1.0 po 2.12. Teraz zakład został anulowany i mogę postawić to samo po kursie 1.82. Więc przez zamach tracę 0,3xStawka ze swojej wygranej. Bo to, że Niemcy wygrają jest oczywiste (spadki kursów tylko to potwierdzają). Dzięki araby! Na szczęście istnieje 1xbet, gdzie Borussia -1.0 jest po kursie 1.98.
 
mareq_7 354

mareq_7

Użytkownik


Kursy na Borussie spadły jeszcze przed zamachem. W pewnym momencie kurs na handicap -1.0 wynosił już 1.76. A na czysty wim poniżej 1.50.

Ja zagrałem dzień wcześniej handicap -1.0 po 2.12. Teraz zakład został anulowany i mogę postawić to samo po kursie 1.82. Więc przez zamach tracę 0,3xStawka ze swojej wygranej. Bo to, że Niemcy wygrają jest oczywiste (spadki kursów tylko to potwierdzają). Dzięki araby! Na szczęście istnieje 1xbet, gdzie Borussia -1.0 jest po kursie 1.98.
W jakim buku miales zwrot?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom