>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Mega Promocja w Expekt - zakład bez ryzyka do 222zł (oferta bez obrotu)

bycek 87

bycek

Użytkownik
Promocja w Expekt
MEGA PROMOCJA: Zakład bez ryzyka 400PLN!!!

W ramach oferty powitalnej gracz może wnieść pierwszy zakład sportowy bez ryzyka. W przypadku przegranej gracz otrzymuje zwrot stawki do 222 zł.

Oto jak w łatwy i szybki sposób skorzystać z promocji:

1. Zarejestruj się w http://affiliates.beaffiliates.com/processing/clickthrgh.asp?btag=a_1409b_385Expekt.com ze specjalnego linku:
&gt;&gt;&gt;&gt;&gt; Kliknij tutaj aby zarejestrować swoje konto gracza &lt;&lt;&lt;&lt;&lt;

(Tylko rejestracja z tego linku upoważnia do otrzymania BONUSU!!!)
Wypełnij krótki formularz rejestracyjny i aktywuj konto przy pomocy linku zawartego w e-mailu wysłanym na Twoją skrzynkę pocztową.
2. Dokonaj wpłaty na konto
Aby rozpocząć grę w Expekt, musisz wpłacić na konto co najmniej 15 zł. Aby skorzystać z powitalnego cashbacku, środki musisz wpłacić przy pomocy przelewu bankowego lub karty kredytowej/debetowej. Wpłata przy pomocy e-portfela nie uprawnia do skorzystania z oferty podobnie jak przelew środków lub bonusów z innego działu Expekt.

3. Wnieś pierwszy zakład

Wnieś pierwszy kwalifikujący zakład. Jeśli nie trafisz zwrócimy Ci stawkę do 222 zł. Kwalifikujący zakład to dowolny zakład pre-live na wydarzenie z co najmniej 3 możliwymi wynikami, dowolny zakład wielokrotny lub dowolny zakład live. Zakłady systemowe są wyłączone z oferty. Cashback nie dotyczy trafionych zakładów.
Nie zwlekaj! Zarejestruj się już teraz!
Inne warunki:
  1. &lt;article class=&quot;ac-large&quot;&gt; &lt;section class=&quot;grid-11&quot;&gt;
    • Oferta jest przeznaczona wyłącznie dla nowych graczy stawiających pierwszy zakład w Expekt.
    • Oferta dotyczy tylko graczy zamieszkałych w Polsce. Jeśli jesteś rezydentem innego kraju, nie możesz z niej skorzystać. Expekt zastrzega sobie prawo do zmiany tego punktu regulaminu w dowolnym momencie i wedle własnego uznania.
    • Expekt przyznaje tylko jeden cashback na dane konto, adres IP, komputer, rodzinę, adres, numer telefonu lub kartę kredytową/debetową.
    • Expekt zastrzega sobie prawo do zablokowania próby wypłaty jeśli zaistnieje podejrzenia o nadużycie. Expekt zastrzega sobie prawo do indywidualnego rozpatrzenia każdego incydentu.
    • Expekt zastrzega sobie prawo do odebrania cashbacku i/oraz anulowania freebetów/zakładów postawionych przy jego użyciu, jeśli zauważymy, że gracz postawił zakład/serię zakładów, które zagwarantują mu profit bez względu na wyniki obstawionych wydarzeń sportowych.
    • Z cashbacku nie można skorzystać w połączeniu z innymi promocjami, jeśli nie zaznaczono inaczej.
    • Expekt zastrzega sobie prawo do jego zmiany lub całkowitego wycofania w dowolnym momencie i bez podawania przyczyny. Gracze powinni regularnie sprawdzać regulamin, by być na bieżąco z zachodzącymi w nim zmianami.
    • Expekt zastrzega sobie prawo do wykluczenia z oferty danych graczy lub rezydentów danego regionu z natychmiastowym efektem i według własnego uznania.
    • Angielska wersja regulaminu jest wersją nadrzędną.
    • Niniejszy regulamin obowiązuje w połączeniu z regulaminem ogólnym Expekt Gaming (Gibraltar) Limited, który jest dostępny na stronie www.expekt.com.

      Z cashbacku 222 zł mogą skorzystać tylko gracze, którzy zarejestrowali się w Expekt po godzinie 18:00 CET 8 listopada 2013 r.

    KLIKNIJ i zarejestruj się na www.Expekt.com
    &lt;/section&gt; &lt;/article&gt;
 
anapolon 88

anapolon

Użytkownik
Mam takie pytanie, mam konto na starsza zalozone pare lat temu, jak zaloze teraz konto na siebie to dostane ten casback jesli przegram?
 
bycek 87

bycek

Użytkownik
Mam takie pytanie, mam konto na starsza zalozone pare lat temu, jak zaloze teraz konto na siebie to dostane ten casback jesli przegram?
Expekt przyznaje tylko jeden cashback na dane konto, adres IP, komputer, rodzinę, adres, numer telefonu lub kartę kredytową/debetową.
 
anapolon 88

anapolon

Użytkownik
to wiem , czytałem regulamin, ale chodzi o to ze chciałem skorzystac pierwszy raz z bonusu cashback na tym adresie, no chyba ze sie liczy bonus z 2007 od wpłaty 100% za depozyt
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Musisz pytać support expekt, w razie kłopotów to i tak przyznanie casback-a od nich zależy. To już lepiej przed wpłatą zapytać support, niż później po przegranym zakładzie dowiedzieć się że zwrotu nie będzie. Kto wie może tak dawno założone konto nie będzie przeszkodą. Chociaż oni ciemni nie są i domyślą się, że pewnie ty to konto zakładałeś.
 
kocurro84 92

kocurro84

Użytkownik
Rozumiem, że ten cashback wynosi 100%? Bo tu napisane tylko, że do 222zł, a w regulaminie nie pisze, że np. jak postawimy 222zł to w przypadku przegranej otrzymujemy te 222żł z powrotem. Bo np może być tak, że cashback to 25% (do 222zł), że otrzymamy 22zł zwrotu jak postawimy 888zł na pierwszy kupon.
I sprawa druga. Nie pisze nic o konieczności obrotu cashbackiem przed wypłatą. Czyli tu jest jak w Betclic, że z otrzymanym zwrotem możemy od razu zrobić co tylko chcemy?
 
R 104

rafaelgum1

Użytkownik
to wiem , czytałem regulamin, ale chodzi o to ze chciałem skorzystac pierwszy raz z bonusu cashback na tym adresie, no chyba ze sie liczy bonus z 2007 od wpłaty 100% za depozyt
Zakładaj śmiało te konto i graj... Ja skorzystałem z oferty powitalnej expekt rok po tym jak z innej oferty powitalnej (też w expekt) skorzystał mój brat, nie pisz do supportu bo oni ci nic nie wyjaśnią tłumacząc że decyduje o tym jakiś tam ich dział, więc graj spokojnie ci to zwrócą....
 
R 104

rafaelgum1

Użytkownik
Panowie a jak jest z wplata, moge zrobic ja z innego konta?
Wpłatę musisz zrobić ze swojego konta bankowego bo inaczej ci nie uznają bonusu, możesz zawsze wpłacić w banku za pomocą przelewu gotówkowego ale jeśli zamierzasz coś wypłacić z tego konta w przyszłości to i tak potrzebne ci będzie swoje konto bankowe
 
K 33

kailenaa

Użytkownik
Ktos sie cos dowiedzial wiecej? Ten regulamin wlasciwie nic nie wyjasnia.
Co jesli chce postawic np. na 1 kuponie jeden zaklad 2drogowy, np. under w koszu a do tego zaklad 3 drogowy w pilce noznej, np. na wygrana realu madryt?
Co jesli wygram, dostaje freebeta, cashbacka do obrotu czy cashbacka od razu do wyplaty?
 
P 0

pietr_as

Użytkownik
Panowie pamiętajcie, że w przypadku &quot;przelwy 24&quot; cashback nie przysługuje!!
Tylko przelew tradycyjny albo z karty kredytowej.
tak powiedziano mi na czacie choc kiedy zapPanowie pamiętajcie, że w przypadku &quot;przelwy 24&quot; cashback nie przysługuje!!
Tylko przelew tradycyjny albo z karty kredytowej.
tak powiedziano mi na czacie choc kiedy zap[ytalem po chwili jeszcze raz powiedzieli mo coś innego. Niezły burdel tam mają.
 
herbatnik 28

herbatnik

Użytkownik
Potwierdzam, można skorzystać z Przelewów24. Info z chatu
brak: witam. Czy cashback przysługuję przy wpłacie poprzez Przelew24? i Czy zwrot (222zł) to 100%? tzn obstawiam kupon za 222 zł i dostanę 222 zł zwrotu? i czy można od razu wypłacic, bez obrotu?
Olga: Można skorzystać z Przelewów24
Olga: Tak, dostanie pan zwrot kwoty zakładu
Olga: maksymalnie do 222 PLN
Olga: tak, mozna od razu wypłacić
 
anapolon 88

anapolon

Użytkownik
w sprawie drugiego konta na ten sam adres domowy, powiedzieli mi tak , ze musze zalozyc konto to swoje teraz , a oni sprawdza dopiero wtedy czy bedzie mi bonus przysługiwal, hehe, jakby odrazu nie wiedzieli, i tak sie teraz zastanawiam czy zakladac czy nie;/ , jesli chodzi o wplate z innego konta to mozna niby info z czatu
 
T 15

tomek055555

Użytkownik
w sprawie drugiego konta na ten sam adres domowy, powiedzieli mi tak , ze musze zalozyc konto to swoje teraz , a oni sprawdza dopiero wtedy czy bedzie mi bonus przysługiwal, hehe, jakby odrazu nie wiedzieli, i tak sie teraz zastanawiam czy zakladac czy nie;/ , jesli chodzi o wplate z innego konta to mozna niby info z czatu
To nie wiesz czy z tego adresu rejestrował się ktoś inny? Raczej to jest po Twojej stronie wiedzieć czy rejestrował się ktoś z rodziny czy nie. Powinniśmy być wdzięczni za tego typu promocje, na których nie możemy nic stracić. Raczej też nie próbowałbym z innego konta wpłacać, pomimo tego że teoretycznie przelew24 przychodzi bgz adresata(tzn. bukmacher nie wie kto jest adresatem tego przelewu) ale tego info nie jestem w stanie w żadne sposób potwierdzić ???? ???? ????
 
A 0

armiz

Użytkownik
Panowie a jak wygląda sprawa z wypłata jeśli zakład będzie przegrany. Rozumiem, że znowu mam 222zł na koncie ale czy mogę od razu opróżnić konto?? Pozdrawiam
 
Do góry Bottom