>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Urząd Kontroli Skarbowej - Bukmacherka

edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Grasz np . w Fortunie to podatek jest ściągany z wygranej 12 % i i już jest legalnie.
Podatek 12% w polskich firmach wcale nie jest &quot;ściągany z wygranej&quot;, gdyż jest to podatek obrotowy pobierany z góry już za sam udział w grze - bez względu na jej wynik końcowy...

Przy wygranej ponad kwotę wolną od podatku, więc 2280zł - pobierany jest 10% podatek od podstawy wygranej.
 
S 112

spojler7

Użytkownik
chyba sprawa pojdzie do sadu. blad zrobilem ze sie przyznalem. ale jesli nie maja dowodu na zawarte zaklady to nie udowodnia mi ze gralem z terytorium naszego kraju. wejscie na strone to nie gra. tak samo moglem przesylac gotowke przez ta strone co tez nie jest zabronione. bede szukal kruczkow prawnych by zakwestionowac paragraf.
zobaczymy jakie dowody przedstawia. ja im nie wyslalem scanu zawartych zakladow a to chcieli. wiec nie maja dowodu na zawarte zakaldu,. bukmacher tez im nie wysle. pozatym potrzebuje znalesc luki w prawie. na to ze hazard w unii jest legalny oraz ze prawo unijne przewaza nad naszym prawem. ogolnie w odnosieniu bede pisal ze nie stac mnie na splate poniewaz nie amm stalej pracy. a kruczki dorzucimy do tego ze kwestionuje ich artykul.
 
S 112

spojler7

Użytkownik
w prawdzie przyznalem sie do gry ale nie do gry za pieniadze. jak wiadomo na bukach mozna grac &quot;rekreacyjnie&quot; za darmo nic nie wygrywajac. m. in. mozna bylo grac tak na bet-at-home. sprawa pojdzie do sadu i czekamy na dowody
 
M 115

matlaurent

Użytkownik
Jesteś w stanie podać przedział czasowy, w jakim robiłeś te przelewy (np. czy to za obecny rok, czy za lata wstecz ?), ile mniej więcej uch było, w sumie, czy duża suma z tego wyszła? Dzięki.
 
marasking 63

marasking

Użytkownik
ING to dziwny bank, ja kiedyś robiłem u nich przelew i chcieli ode mnie dowód osobisty, mimo , że wypełniłem paieorwy blankiet i chcieli sprawdzić czy moje dane zgadzają się z nadawcą przelewu. Nigdzie indziej tego nie ma, a to w praktyce oznacza, że nie mogą robić przelewów osoby trzecie
 
daavid5 671

daavid5

Użytkownik
Nie wiem czy zdajesz sobie sprawę czym jest Urząd Skarbowy. To Ty będziesz musiał wskazać kto Ci przelewał pieniądze a nie oni. To Ty będziesz musiał dowieść swojej niewinności, a nie oni twoją winę (oczywiście teoria mówi co innego).
Jeśli przegrasz to obciążą Ciebie kosztami sądowymi. Idź do dobrego prawnika i dowiedz się czy gra jest tego warta.
 
L 516

lipny

Użytkownik
Sprawa zamknięta.
Dyrektor Urzędu Kontroli skarbowej w Szczecinie, przysłał mi pismo umarząjąc w całości postępowanie.
Uzasadnieniem UKS jest to że gra na terytorium RP, musi odpowiadać przepisom UE.
Z uwagi że gra prowadzona była w kraju członkowskim UE jakim jest Malta, i bukmacher zarejestrowany w tym kraju, zobligowany jest do zapłaty podatku według przepisów tego kraju, nie można zastosować opodatkowania dla wygranych, ponownie w innym państwie należącym do tej samej wspólnoty.
Dochód osiągnięty w ramach wygranej , jest zalegalizowany na podstawie tego że bukmacher który wypłacił wygraną, jest zarejestrowany w kraju członkowskim i w tym kraju działa zupełnie legalnie.
W ramach przepisów UE niezgodne byłoby uznanie za przestępcze osiągnięcie dochodu firmy działającej legalnie na terenie UE, gdyż to godziłoby w swobodny obrót gospodarczy na terenie wspólnoty.
Nie powinno sie skonczyc podobnie? Sprobuj sie skontaktowac z plusgsm lub Vaderem jak przedstawil sprawe i idz w zaparte
 
S 112

spojler7

Użytkownik
wlasnie napisalem do plsugsm ostatnio ale zero odezwu. napisze do vadera jeszcze. tez mysle ze tak samo powinno sie skonczyc bo bardzo podobne z tym ze moje kwoty byly na pewno mniejsze. tylko roznica jest taka ze u niego byl UKS a u mnie UKC... czepili sie niby samej gry.
 
L 516

lipny

Użytkownik
chyba sprawa pojdzie do sadu. blad zrobilem ze sie przyznalem. ale jesli nie maja dowodu na zawarte zaklady to nie udowodnia mi ze gralem z terytorium naszego kraju. wejscie na strone to nie gra. tak samo moglem przesylac gotowke przez ta strone co tez nie jest zabronione. bede szukal kruczkow prawnych by zakwestionowac paragraf.
zobaczymy jakie dowody przedstawia. ja im nie wyslalem scanu zawartych zakladow a to chcieli. wiec nie maja dowodu na zawarte zakaldu,. bukmacher tez im nie wysle. pozatym potrzebuje znalesc luki w prawie. na to ze hazard w unii jest legalny oraz ze prawo unijne przewaza nad naszym prawem. ogolnie w odnosieniu bede pisal ze nie stac mnie na splate poniewaz nie amm stalej pracy. a kruczki dorzucimy do tego ze kwestionuje ich artykul.
To do czego sie przyznales?
 
S 112

spojler7

Użytkownik
ze gralem. ale nie bylo pytania czy gralem z terytorium polski czy nie. tak samo jak nie bylo pytania czy gralem za pieniadze czy nie. grac gralem ale mozna grac dla zabawy tak jak w bukach jest za wirtualne pieniadze i wirtualne wygrane czyli nic nie dajesz i nic nie wygrywasz.
 
L 516

lipny

Użytkownik
no tak tylko dlaczego Cie wezwali. Jeśli bank zawiadomił, bo kto inny, to sprostuj skąd masz wpływy.. Albo w ogóle odmów składania dalszych wyjaśnień i niech udowadniają
 
plusman 29

plusman

Użytkownik
ING to dziwny bank, ja kiedyś robiłem u nich przelew i chcieli ode mnie dowód osobisty, mimo , że wypełniłem paieorwy blankiet i chcieli sprawdzić czy moje dane zgadzają się z nadawcą przelewu. Nigdzie indziej tego nie ma, a to w praktyce oznacza, że nie mogą robić przelewów osoby trzecie
dowód chcieli bo dzięki temu nie placiles prowizji.osoby trzecie zapłacą po prostu prowizje za wpłatę.
 
H 5

hanysopp

Użytkownik
.to bukmacher jest z malty i on nie ma obowiazku odprowadzac podatku w naszym kraju.
no nie ma , ale grasz nielegalnie więć popełniasz przestępstwo skarbowe i w tym sęk.
Grasz np . w Fortunie to podatek jest ściągany z wygranej 12 % i i już jest legalnie.
Według naszego prawa, ale nie unijnego, tak? (które, jest ważniejsze)

Hmm. Trochę to pokręcone. Polskie prawo swoje, a unije swoje.

Jako uzasadnienie UKS podał, że gra na terytorium RP, musi odpowiadać przepisom UE. Z uwagi na to, że gra prowadzona była w kraju członkowskim UE jakim jest, i bukmacher zarejestrowany w tym kraju, zobligowany jest do zapłaty podatku według przepisów tego kraju, nie można zastosować opodatkowania dla wygranych, ponownie w innym państwie należącym do tej samej wspólnoty.

Ja przed założeniem konto na skrill wypłaciłem sobie 4900zł na moje konto w mBanku. Czy jednorazowy taki przelew, nie wpakuje mnie w takie same kłopoty?
 
tikanes 246

tikanes

Użytkownik
Byłem profilaktycznie u prawnika 3 lata temu. Ktoś napisał, że Ty musisz się tłumaczyć skąd jest dochód itd. - nie do końca tak jest. Muszą być prawne podstawy, że ten dochód pochodzi z nielegalnego źródła. Nawet jak masz w przelewie przykładowo na KK &quot;bet365 coś tam limited...&quot; to okazuje się, że w świetle dowodowym to nie ma znaczenia. To US musi wyjść z prośbą do bukmachera o zapytanie czy osoba o imieniu takim i siakim uczestniczyła w procederze hazardowym i proszą o udokumentowanie wypłat.
Chyba nie muszę tłumaczyć, że każda firma bukmacherska ma w dup...e takie prośby?
Pomijam, że absolutnie nic, US nie może zrobić z przelewami ze SKRILL? Uzyskać poziom VIP na skrill i robić wszystko przez nich, a najlepiej jeszcze to wyrobić sobie u nich kartę.
Oczywiście, idiotyzmem jest przyznawanie się do tego procederu.
 
G 0

gramtenis

Użytkownik
Ja przed założeniem konto na skrill wypłaciłem sobie 4900zł na moje konto w mBanku. Czy jednorazowy taki przelew, nie wpakuje mnie w takie same kłopoty?
Kiedyś wypłaciłem z jednego z kasyn internetowych zarejestrowanego bodajże na Malcie 4.000 Euro bezpośrednio z ich rachunku bankowego na mój rachunek w banku Pekao SA. Minęły dwa lata, nie było żadnej reakcji ze strony banku kiedy wyraziłem chęć wypłaty tych pieniążków.
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
Kiedyś wypłaciłem z jednego z kasyn internetowych zarejestrowanego bodajże na Malcie 4.000 Euro bezpośrednio z ich rachunku bankowego na mój rachunek w banku Pekao SA. Minęły dwa lata, nie było żadnej reakcji ze strony banku kiedy wyraziłem chęć wypłaty tych pieniążków.
hehehe i powiedz co Ci dały te dwa lata skoro min 5 lat wynosi okres przedawnienia przestępstepstwa skarbowego. Pozatym banki to nie sa instytucje charytatywne,ich zadaniem jest dbanie o dobro klienta bo dzięki nim czerpią zyski i wogóle istnieją, tak to jest jak informacje czerpie się z różnego rodzaju for gdzie każdy może napisać to co mu ślina na język przyniesie.
 
G 0

gramtenis

Użytkownik
oświeciłeś mnie. dzięki.
piszę to tym co boją się 100zł wypłacić, obawiając kontroli, i finalnie zostawiają z tej całej niewiedzy, (strachu??) tej pieniądze u bukmachera. a piszę o woim doświadczeniu od tego jest forum.
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
oświeciłeś mnie. dzięki.
piszę to tym co boją się 100zł wypłacić, obawiając kontroli, i finalnie zostawiają z tej całej niewiedzy, (strachu??) tej pieniądze u bukmachera. a piszę o woim doświadczeniu od tego jest forum.
Nigdy jakoś nie slyszałem z oficjalnego źródła żeby ktoś miał jakiekolwiek problemy z US, jezeli chodzi o ten temat to kwota dotyczy kilku milionów złotych obrotu a to nie są pieniądze osiągalne dla każdego z nas
.
Myślę że wpływy na tak niskim poziomie jak 10-12 tyś na 1-3 miesiące to nie jest powód do zmartwień. Ja miałem wpływy przez ostatnie lata na poziomie 6 mln złotych z czego większość to bukmacherka, i część wpłaty własne gdy potrzebowałem przerzucić szybko środki z rachunku na inny rachunek aby móc wpłacić do bukmachera.
W to ewentualnie można uwierzyć bo wiarygodny użytkownik forum potwierdził że otrzymał jakieś skany z całej sprawy.
ponizej 5 tys przelewy... to w sprawie bukmacherki jest... chodzi o gre w internecie choc napisane jest ze przestepstwo skarbowe. wiec jakby chodzilo o kase. bukmacher jest zarejestrowany na malcie wiec nie powinni nic zrobic bo nie musi w pl odprowadzac podatku. pozatym prawo unijne pozwala na gre wiec tez nie powinni bo prawo unijne stoi nad naszym prawem... chociaz chyba tylko w sadzie...
Osobiście w to nie wierze. Moim zdaniem ( mogę się mylić) to próba wprowadzenia jakiejś paniki, zobaczenia reakcji innych, próba zaistnienia na forum, nabicia paru postów.
 
Do góry Bottom