>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

KSW 23 08.06.2013

Status
Zamknięty.
K 326

kurekq

Użytkownik
Bardzo dobry prztyczek w nos dla wszystkich, którzy zapomnieli, że KSW to organizacja sportowa, a nie wrestlingowa i nie zawsze w niej wygrywa ten, kto &quot;ma wygrać&quot;.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
A 861

amigo007

Użytkownik
Piękne podsumowanie, Pudzian wygrywał to był lubiany. Jako przegrany, niczym już się nie broni. Gdyby Mamed przegrał, i tak byśmy go lubili. Po prostu fajny miły facet. Natomiast Pudzian to prostak. Był lubiany tylko za to, że wygrywał. Tak poza tematem to mi niestety też Pudzian spierniczył fajną taśmę. Mamed, Aslambek, Karolina, Materla i dodałem tego przeklętego Pudziana. Sam nie wiem teraz po co....
 
mazek 35

mazek

Użytkownik
Pudziana mi osobiście nie szkoda, brakowało tylko, żeby po walce dodał, że na KSW 24 &quot;tanio skóry nie sprzeda&quot; ;)
 
anapolon 88

anapolon

Użytkownik
tak sie ciesze ze pudzian przegral ze sobie nawet nie wyobrazacie, myslem ze wlaka byla z gory ustawiona pod niego a tu jednak mila niespodziana, mam tylko nadzieje ze na KSW 24 nie bedzie rewanzu bo to byloby nudne.
 
salonowiec 616

salonowiec

Użytkownik
WYNIKI

87 kg: Mamed Chalidow pok. Melvina Manhoefa przez poddanie (duszenie gilotynowe), 2:09, runda 1.

Pozostałe:

Open: Sean McCorkle pok. Mariusza Pudzianowskiego przez poddanie (kimura), 1:57, runda 1.

Pojedynek o pas KSW w wadze średniej
84 kg: Michał Materla pok. Kendalla Grove’a przez jednogłośną decyzję sędziowską, 5:00, runda 4.

77 kg: Aslambek Saidov pok. Bena Lagmana przez poddanie (balacha), 4:22, runda 2.

Finał turnieju kobiet do 55 kilogramów
55 kg: Karolina Kowalkiewicz pok. Martę Chojnoską przez poddanie (RNC), 1:11, runda 1.

70 kg: Mateusz Gamrot pok. Mateusza Zawadzkiego przez TKO (poddanie przez narożnik), 5:00, runda 2.
77 kg: Luiz Ricardo Simon pok. Mateusza Piskorza przez jednogłośną decyzję sędziowską, 5:00, runda 3.
 
S 0

swetoniusz86

Użytkownik
generalnie nie wiem dlaczego subiektywny kolokwializm po walce pudziana jest traktowany jako wulgaryzm;/
tak naprawdę trzeba przyznać, iż nigdy więcej stawiania freak walk i tylko i wyłącznie ocenianie szans z czystko sportowych aspektów...
&quot;pierwszy błąd człowiek robi z niewiedzy, drugi z głupoty&quot;
 
W 606

wanderlei

Użytkownik
tak sie ciesze ze pudzian przegral ze sobie nawet nie wyobrazacie, myslem ze wlaka byla z gory ustawiona pod niego a tu jednak mila niespodziana, mam tylko nadzieje ze na KSW 24 nie bedzie rewanzu bo to byloby nudne.
Ja też się cieszę ????
Tutaj w temacie przed każdą walką Pudziana były takie same analizy, że wygra bo ustawione bo KSW mu nie da przegrać bla bla bla.
Myślę że skończy sie takie pieprzenie w tym temacie.
Dostawał słabych gamoni to wygrywał bo z nimi połowa użytkowników tego forum by wygrała.Przyszedł kolejny doświadczony koleś i po Pudzilli , znowu napompowany balon pękł.I dobrze.
Słaby jest i się nie nadaję mówiłem to po drugiej jego walce z Kawaguchim ????
Nic się już w takim wieku nie nauczy i lepszy nie będzie choćby się miał nawet do tych stanów przeprowadzić.
Kursy na jego przeciwników nic tylko brać , ja tak wczoraj pobrałem za drobne ????
 
maro-17 789

maro-17

Użytkownik
Tutaj w temacie przed każdą walką Pudziana były takie same analizy, że wygra bo ustawione bo KSW mu nie da przegrać bla bla bla. Myślę że skończy sie takie pieprzenie w tym temacie.
Nie, że ustawione ale chodzi o to, że KSW tak dobiera rywali żeby nasi wygrywali i takie też jest sędziowanie. Ok tu nie mogli nic zrobić bo Pudzian odklepał ale widziałeś Wanderlei walkę Materli??? Gdyby było w odwrotną stronę (czyli to Grove był tak rozlany) ta walka zakończyłaby się już dawno czyli w drugiej rundzie przez niezdolność do walki Kendala. A tutaj co mamy??? dogrywkę :grin::grin::grin: A już nawet nie mówię o tym gdyby ta walka była w stanach... wtedy to (nawet po rozegraniu tych 3 rund) 100% wygrana Grove. O to się rozchodzi, przecież na tej pamiętnej gali co Thompson szalał z mikrofonem sędziowie prócz tego pojedynku wypaczyli jeszcze 3 inne czyli razem 4 a wszystkich walk było o ile dobrze pamiętam raptem 7. Nieźle :grin: Tyle w tym temacie:razz:
 
W 606

wanderlei

Użytkownik
Nie, że ustawione ale chodzi o to, że KSW tak dobiera rywali żeby nasi wygrywali i takie też jest sędziowanie. Ok tu nie mogli nic zrobić bo Pudzian odklepał ale widziałeś Wanderlei walkę Materli??? Gdyby było w odwrotną stronę (czyli to Grove był tak rozlany) ta walka zakończyłaby się już dawno czyli w drugiej rundzie przez niezdolność do walki Kendala. A tutaj co mamy??? dogrywkę :grin::grin::grin: A już nawet nie mówię o tym gdyby ta walka była w stanach... wtedy to (nawet po rozegraniu tych 3 rund) 100% wygrana Grove. O to się rozchodzi, przecież na tej pamiętnej gali co Thompson szalał z mikrofonem sędziowie prócz tego pojedynku wypaczyli jeszcze 3 inne czyli razem 4 a wszystkich walk było o ile dobrze pamiętam raptem 7. Nieźle :grin: Tyle w tym temacie:razz:
Nie wiem czy wiesz ale po tej pamiętnej gali z Thompsonem sędziowie zostali usunięci z KSW.Wydaję mi się że dogrywka była podyktowana kartką dla Grova.Gdyby nie kartka pewnie by wygrał.Co do walki w dogrywce nie ma się co czepiać bo wygrał dogrywkę Materla.
 
maro-17 789

maro-17

Użytkownik
Nie wiem czy wiesz ale po tej pamiętnej gali z Thompsonem sędziowie zostali usunięci z KSW
Zgadza się, tylko czy coś to zmieniło na kolejnych galach. Oglądałem wszystkie bardzo dokładnie i spokojnie znowu 2, 3 walki naciągane ile wlezie.
Wydaję mi się że dogrywka była podyktowana kartką dla Grova.
Ok możemy to pod to podciągnąć, ale myślę, że Ty wiesz tak jak i ja wiem jaki werdykt byłby gdzie indziej:razz:
 
jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
Nie wiem czy wiesz ale po tej pamiętnej gali z Thompsonem sędziowie zostali usunięci z KSW.Wydaję mi się że dogrywka była podyktowana kartką dla Grova.Gdyby nie kartka pewnie by wygrał.Co do walki w dogrywce nie ma się co czepiać bo wygrał dogrywkę Materla.
To nie zmienia faktu że polscy sędziowie są bardziej przychylni polskim zawodnikom .Kandal ma prawo czuć się lekko oszukany przez trzy rundy miał wg mnie przewagę i decyzja powinna być na jego korzyść sędziowie ogłosili dogrywkę w której Materla wykorzystał swoją szanse bo wiedział co ma zrobić by wygrać walkę był bardziej aktywny miał więcej sprowadzeń.
 
logicus 139

logicus

Użytkownik
Uważam, że Pudzian MOŻE wygrać, ale z pewnością nie jest faworytem tej walki. Zakładając, że bój toczyłby się na neutralnym terenie w ramach jakiejś sensownej organizacji to kursy byłyby pewnie 1,7 McCorkle 2,1 Pudzian czy coś w ten deseń. To zresztą pokazuje jaką opinię ma &quot;Kup Sobie Walkę&quot; i słusznie, ale zdarzają się sytuacje, w których ani sędzia ani organizator nie poratuje. No chyba, że jak Corkle będzie dusił Pudziana to &quot;przypadkowo&quot; dekoracja się zawali ????
Zresztą o czym my gadamy w dziale o sportach walki?
To jest bardziej wydarzenie z cyklu Sejm RP vs. gwiazdy TVN.
✅ Dziękuję, dobranoc.
Dekoracje się nie zawaliły. Porządna kimura i Pudzian myślał, że ma bark wyrwany. Nauczka dla wszystkich specjalistów od lokat. Dopóki ktoś wchodzi się bić przy piosence &quot;dawaj na ring, zaraz Cię zniszczę&quot; dopóty mamy do czynienia z koksem z wiejskiej dyskoteki, a nie ze sportowcem. Ponad 50% w sportach walki to jest głowa, dieta i ćwiczenia to reszta.
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
To nie zmienia faktu że polscy sędziowie są bardziej przychylni polskim zawodnikom
Tak chyba jest wszędzie, zdaje się że w boksie też. Niemniej ja tej całej federacji nie usprawiedliwiam, bo uważam że sprzedaje Polakom trefny towar za 40 złotych. A same walki, po części pewnie są ustawione.
 
maryo69 132

maryo69

Użytkownik
A pomyslec ze przez pare postow probowalem uswiadomic ludziom ze Pudzian nie jest pewniakiem i to przegra. Chociaz samemu wyszedlem na plus na tej walce ;)
 
F 19

footbalfan

Użytkownik
Mamed dostał ofertę z Ufc 20 tyś usd + 20 tyś usd za wygranie walki.Wiedział co go czekałoby w jego kategorii za oceanem, więc woli tutaj bić fighterów, którzy najlepsze okresy mają już za sobą.Umiejętności ma bardzo dobre, jednak stracił wiele jako sportowiec, tym że poszedł na łatwiznę.
 
bocin 3

bocin

Użytkownik
Jak tak patrzyłem na walkę Mariusza z McCorklem, przyomniała mi się walka Pudzianowskiego z Najmanem i rzec pragnę, że trzeba Mariuszowi przyznać, że jako tako poprawny dryg ringowy już ogarnął... bo z Najmanem to była dyskotekowa bijatyka.
 
jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
Mamed dostał ofertę z Ufc 20 tyś usd + 20 tyś usd za wygranie walki.Wiedział co go czekałoby w jego kategorii za oceanem
UFC jest bardziej prestiżową organizacją ,KSW im do pięt nie dorasta płacą dobrze Mamedowi ponieważ wygrywa walkę za walką robi to w efektowny i miły dla oka sposób dzięki temu zwiększa się oglądalność bo każdy chce zobaczyć za czeczen poddaje kolejnego swojego rywala a dzięki temu zwiększają się wpływy z transmisji i z reklam dla federacji .W UFC takich Mamedów mają od grona a w Polsce właściciele ksw myśleli że bóg wie jakie pieniądze dostanie za pierwszą walkę w UFC trzeba się pokazać i wygrać pierwszą walką bo to podstawa puzniej zarobki wzrastają 20&gt;35&gt;50&gt;65 i w górę im częściej będzie wygrywał tym więcej będzie zarabiał, dla Amerykanów Mamed jest nikim oni widzieli tylko walki w Polsce i jak patrzę na relacje ze stanów to ciągle powtarzają najlepszy zawodnik półciężki po za UFC co oznacza że dla nich ważniejsi są ich zawodnicy niż jakiś Mamed Chalidow z czeczeni.
 
bene 240

bene

Użytkownik
Mamed dostał ofertę z Ufc 20 tyś usd + 20 tyś usd za wygranie walki.Wiedział co go czekałoby w jego kategorii za oceanem, więc woli tutaj bić fighterów, którzy najlepsze okresy mają już za sobą.Umiejętności ma bardzo dobre, jednak stracił wiele jako sportowiec, tym że poszedł na łatwiznę.
Można prosić źródło, bo pierwszy raz słyszę takie informacje :?
 
jokeer 3

jokeer

Użytkownik
Ostateczna oferta stanęła na 25K$ +25K$.
Tyle, że jak jego zarobki za walkę + sponsorzy oscylują wokół kwoty 500 000 zł (czyt. pół dużej bańki) to tylko jego zagorzali hejterzy dalej po nim będą jeździć, że nie pojechał za ocean
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom