>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Europejskie Puchary w piłce ręcznej 2011/2012

Status
Zamknięty.
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP

Europuchary 2011/2012
W tym sezonie na europejskich parkietach reprezentować nas będzie aż 9 drużyn. W Challenge Cup, czyli najsłabiej obsadzonym pucharze zagrają aż 4 polskie drużyny. Płeć piękną będą reprezenntowały zawodniczki AZS Koszalin oraz KSS Kielce. Mężczyźni natomiast to 4ty i 5ty zespół poprzedniego sezonu, czyli Stal Mielec i Azoty Puławy.

Z bukmacherskiego punktu widzenia interesować nas powinny mecze Ligi Mistrzów obu płci oraz męski EHF Cup. Mecze innych Pucharów w ofertach bukmacherów są od święta, zatem nie wkleję nawet par w tych rozgrywkach.
Na pierwszy ogień męska Liga Mistrzów:

warto zwrócić uwagę na Grupę W. W niej bowiem powalczą wicemistrzowie Polski, Vive Targi Kielce. Turniej o Wild Card, czyli dziką kartę odbędzie się w Kielcach. Półfinałowym rywalem kielczan będzie Valladolid, a w ewentualnym finale zmierzą się ze zwycięzcą pary Rhein – Neckar Lowen – Dunquerque.

Spójrzmy, gdzie trafią kielczanie w razie awansu:



W grupie C, jak widać mamy kolejnego przedstawiciela ;) Jeżeli kielczanie zajęliby ostatnie miejsce w Turnieju o dziką kartę, to zmierzyliby się z norweskim Elverum.


Jeżeli natomiast pokonają co najmniej jednego z rywali, dołączą do zespołów, które są już w trzeciej rundzie i będą w niej rozstawione, a te drużyny to: Skjern (Dania)
Granollers (Hiszpania)
Saint Raphael (Francja)
Frisch Auf Goppingen
SC Magdeburg (oba Niemcy)
Sungul Snezyńsk (Rosja)
Gorenje Velenje (Słowenia)
Pfadi Winthertur (Szwajcaria)​
Kończąc wątek męskich Pucharów, dodam, iż KS Azoty w 3 rundzie rozpoczną rywalizację z chorwackim RK Bjelovar, a w tej samej rundzie na bardzo egzotyczną wycieczkę do Grecji na przełomie listopada i grudnia uda się Stal Mielec. Ich rywalem będzie Diomidis Argous. Bardzo szybko przechodzimy do płci pięknej. Tutaj sytuacja wygląda na nieco trudniejszą. Bo o ile Kielce liczą na awans z turnieju o Dziką Kartę, Płock za cel ma wyjście z grupy, a Stal i Azoty zechcą być nawet w finale Challenge Cup, to kobiece Zagłębie nie celuje w awans z turnieju kwalifikacyjnego do LM, Gdynia nie ma po prostu szans w Pucharze Zdobyców Pucharów z HC Lipsk, a Montex Lublin z zespołem CSM Bukareszt w EHF Cup musi się nastawić na ciężki bój.
Rozpoczniemy od Ligi Mistrzów:
Pierwsza Runda Kwalifikacji:

Nieco później rywalizację zaczną piłkarki Zagłębia Lubin

Nierealnym celem dla ZL jest Faza Grupowa, ale przez grzeczność wypada grupy tej fazy wkleić:
Na koniec czas na Challenge Cup. Tutaj AZS Koszalin rozpocznie rywalizację od 4 rundy, a 2 fazy wcześniej w pucharach zadebiutuje KSS Kielce. Rywal AZS-u nie jest znany, a KSS w grupie zagra z Sokolem Pisek z Czech, białoruskim HC Druts, a także zespołem z dawnej Jugosławii – drużyną z Bośni i Hercegowiny czyli ZRK Zrinski Mostar.
Zapraszam do dyskusji!
 
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
Vive – Valladolid
Półfinał turnieju o dziką kartę, zatem stawka przeorgomna. Mecz rozegrany zostanie w kieleckiej Hali Legionów.
Duża stawka jest równoznaczna ze sporymi nerwami, bo na pewno i jednym i drugim zależec będzie na grze w LM a przynajmniej w finale turnieju ze zwycięzca pary Lwów z Dunkierką, której to pary zdecydowanym faworytem są Niemcy.
Ciężko mi powiedzieć cokolwiek o Hiszpanach, bo chyba z raz widziałem ten zespół w akcji. Na pewno żal, że drużyna po awansie do bądź co bądź pucharów ( w razie porażki zagrają w EHF Cup) została osłabiona. Z zespołu odszedł lewoskrzydłowy z Norwegii, Havard Tvedten, a także doświadczony bramkarz Thomas Svensson, który to zresztą wzmocnił rywala w walce o dziką kartę – Rhein-Neckar Lowen.
Kielczanie będą na pewno bardzo dobrze umotywowani przed tym meczem, zresztą nie trudno zauważyć dobrą formę większości graczy. Znakomite wrażenie wywiera Thorir Olafsson, bardzo dużo bramek zdobywa szczególnie w ostatnich 2-3 tygodniach Denis Buntić. O koledze z sygnatury nie ma nawet co mówić, bo człowiek po kilku tygodniach jest już praktycznie pełnoprawnym liderem zespołu.
Vive jest naprawdę dobrym zespołem, zostało bardzo mądrze wzmocnione, a wydaje się także, że po zeszłorocznych doświadczeniach, pewnych błedów czy to działacze czy piłkarze, czy przede wszystkim trener nie popełnią. Kielce od początku sezonu muszą być w formie, nie mogą sobie na pewne rzeczy pozwolić. I wygląda, że forma, której tak bardzo pragną mieć kielczanie, jest. Bardzo pewne zwycięstwa nad Constantą, Vardarem Skopje i Croatią Zagrzeb na własnym parkiecie przed tygodniem dużo dały Iskrze. Drużyna zrozumiała bowiem jak wielkie drzemią w niej możliwości, a także dość zgodnie powtarzała, że są pewne mankamenty, które będzie można po przepracowaniu tygodnia wyeliminować.
Valladolid do Kielc przyjedzie bez swojego lidera Oscara Peralesa.
Wydaje mi się, że kielczanie są nieco mocniejszą drużynę od Valladolid. Dodatkowo mają atut w postaci własnej hali, i więcej indywidualności mogących rozstrzygnąć mecz w decydujących chwilach.
Typ: Kielce @ 1.45 Interwetten ✅ 21:19
I jeszcze mini sucharek. Typuję wyrganą IK Savehof w starciu z Besiktasem Stambuł, zespół ze Szwecji rozegra to spotkanie z Turkami na terenie neutralnym. Większość buków trzyma na ten mecz kursy 1.25 - 1.3. Wcześniej było spokojnie 1.4-1.45, a expekt wciąż trzyma atrakcyjne 1.5. Rozmawiając z jednym gościem na handballowym forum ze Szwecji, wyniosłem z rozmowy wniosek, iż IKS chce ten turniej wygrać, nie jedzie do Austrii osłabiony. W każdym razie, Savehof to zespół z czołowej europejskiej ligi i jak słaby by to zespół nie był, na Turków powinno wystarczyć.
Savehof @ 1.5 Expekt ✅ 34:28
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
belchior89 269

belchior89

Użytkownik
Szmal od początku fenomenalnie. Joli próbował każdym sposobem ze skrzydła ale wszystko łapał Kasa. Wreszcie odblokował się Thorir. Jeden świetny lobik, później technicznie obok bramkarza. Wypracował do tego co najmniej 2 sytuacje stuprocentowe dla Stojkovica. Rastko natomiast dzisiaj padaka. Dwóch takich meczów nie zagra z rzędu. Marnował znakomite okazje. Oko w oko przegrał z bramkarzem, poszła akcja w drugą stronę, kompletnie niepotrzebny faul, 2 minuty Serba i karny. Wtedy się zaczęło. Mogło być 20:14 a było 19:15. Zaremba po prostu podał dwa razy bramkarzowi piłkę, raz Młody spróbował, szybkie kontry i było 19:19. Na szczęście Dzidziuś jest w świetnej formie i ładuje jak chce. Zorman mu baardzo pomaga. Buntić :?: Atak i obrona rewelacja. Ogólnie wygrana defensywą, nie jest źle.
A co do Młodego to trzyma fason. Super w obronie i dobrze z przodu.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Obejrzałem dzisiejszy mecz VIVE z Valladolid. Cieszy wygrana, ale końcówka nerwowa i sporo do poprawienia według mnie.
Przede wszystkim Szmal miażdży swoimi paradami. Można się rozpływać nad jego postawą w bramce. Po prostu fenomen. Ogólnie to w defensywie też ładnie pracował cały zespół.
W ofensywie już jednak sporo mankamentów. Słaba skuteczność, sporo strat. Indywidualnie to Stojković dzisiaj nie miał swojego dnia. Miałem też wrażenie, że za dużo kielczanie zagrywają na koło do niego. Ale może taka taktyka.
No i całość jako zespół zanotowali sporo strat przy konstruowaniu ataków. Dobrze grał Jurecki, Buntić i Tkaczyk. Pozytywnie też Zorman i Tomczak.
Tak sobie myślę jakie mają szanse w starciu z Rhein Neckar Lowen. I wydaje mi się, że są takowe. Dzisiaj Lwy męczyły się z Dunkerque i dopiero po dogrywce wygrały. Ciekaw jestem jaką linie na bramki wystawią buki. Bo mając takiego Szmala w gazie i dobrze funkcjonująca defensywe, dokładając nieskutecznośc w ofensywie można coś w tym kierunku wg mnie próbować.
No i na koniec trzeba przyznać, że ładnie w tym dziale Handball, a to zasługa adqs. ;)
Więc co powiesz o jutrzejszym meczu Vive - Rhein Neckar ?
I trzeba przyznać, że dzisiaj w całym dziale same peffki się pojawiły. W temacie PGNiG Superliga mężczyzn rozbito bank rzekłbym, każda propozycja okazała się trafna????. Trzeba będzie więc śledzić uważnie i grać bo darmowa $$ ;)
 
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
Nie oglądałem wczorajszego meczu kielczan, bo byłem na meczu Azotów z Mielcem. Oglądałem natomiast mecz Lwów, i uważam, że mecz ten Kielce, podobnie jak wczorajszy muszą wygrać obroną. Lwy w ataku grały wczoraj dość słabo, ale to może było spowodowane wysoką obroną Dunkierki. Vive na pewno tak nie zagra, bo nie ma ku temu zbyt dobrych wykonawców, chyba, że Wenta zdecydowałby się na jakieś kosmiczne zestawienia w środku obrony typu Tkaczyk - Jurecki, ale raczej zagrają płaskim 6-0, co może stwarzać spore szanse grania dla np. Krzyśka, który podobnie jak Karol wyglądał wczoraj nieźle. Lund wczoraj zagrał kiepsko, Sesum również nie zachwycił. Strasznie nieskutecznie wczoraj skrzydłowi Lwów, i podobnie musi być dzisiaj, Sławek na pewno będzie miał przeczytanych ich jak książki. Kolejna sprawa to sama obrona Lwów. W niektórych fragmentach meczu beznadziejna, inna sprawa, że zarówno Stojanović i Svensson nie mieli wczoraj najlepszego dnia. Wczoraj słabo zagrał Rastko Stojković, na pewno musi się jakoś zrehabilitować. Liczę tutaj na dobre dogrania od Tkaczyka czy Jurasika do Serba i na to, że Roggisch szybko złapie jakąś karę, bo wtedy zaczną się nerwy. Uważam, że szanse w dzisiejszym meczu są dość równe, nie widząc jednak value po żadnej stronie nic nie zagram, choć oczywiście liczę, że po 11 bramkach Karola i 8 Lijewskiego, Vive pokona RNL;)
 
hopkirk 3,2K

hopkirk

Forum VIP
Kursy



Zdarzenie: Savehof - Dinamo Minsk⛔(33:32)
Typ: Dinamo Minsk
Kurs: 1,60
Stawka: 5j /10j
Bukmacher: Betclic, Unibet

Data spotkania: 04.09.2010 godz. 14:00

Mecz we Wiedniu. Wczoraj Savehof i Dinamo Minsk łatwo wygrały swoje mecze, ale większe wrażenie zrobili na mnie Białorusini. Savehof przed sezonem straciło dwóch bardzo waznych graczy: Jonathan Stenbäcken i Johan Jakobsson. W składzie wielu młodych graczy. Wczoraj bardzo dobrze pokazał się rozgrywający Berggren. Minsk wczoraj ze słabą mobilizacją pokonał Aon Fivers. Dzisiaj powinni już zagrać dużo mocniej. Minsk grał w ubiegłorocznej Lidze Mistrzów i pokazał się z bardzo dobrej strony. Skład szeroki, wielu utalentowanych graczy z Białorusi, Ukrainy, Rosji. Ogólnie duża mobilizacja na Białorusi związana z piłką ręczną: udany występ Dinamo Minsk w europejskich pucharach, dobre mecze kadry narodowej po powrocie Siarheia Rutenki. Poprzedni sezon udany w ich wykonaniu. Do klubu przyszedł doświadczony skrzydłowy Brovka. W porównaniu z poprzednim rokiem Minsk powinien być silniejszy, ponieważ po kontuzji wrócił dobry gracz Dzmitry Nikulenkov. Według mnie Dinamo Minsk powinno wygrać.


Zapraszam do pisania analiz i przemyśleń​
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Vive Targi Kielce - Rhein Neckar Loewen 32:30(13:11) (28:28)

Vive Targi Kielce:
Szmal, Cleverly- Jachlewski, Olafsson 1 , Buntić 7, Tkaczyk 4, Zorman , Przybylski, Zaremba 1, Grabarczyk, Jurasik 1, Rosiński 2, Jurecki 5 , Stojković 4(2) , Tomczak 5 (2)
Rhein-Neckar Loewen: Stojanović, Fritz, Svensson- Gensheimer 11(2), Schmid 2, Roggisch, Sesum 4, Bielecki 2, Lund, Gunnarsson 1, Russ, Muller, Lijewski 5, Groeztki 7, Dippe

Co tu dużo mówić. Piękny mecz i emocjonujący do samego końca ;)
Znowu świetni bramkarze, na początku Cleverly wyłapał kilka piłek, w końcówce Szmal. Z przodu bywało różnie, ale widać było walkę i zaangażowanie o każdą piłkę. Myślałem, że obejdzie się bez dogrywki bo przecież prowadzili dwoma bramkami na iles tam min przed końcem. Potem przy remisie mieli jeszcze 15sekund na przeprowadzenie akcji, ale jakoś za wolno się do tego zbierali i Rosiński zablokowany. A wcześniej dwie szanse zmarnowali bodaj Buntić i Olafsson w dogodnych pozycjach bramkarz ich wyczuł. No, ale w dogrywce już wyszło super. Jednak trzeba powiedzieć, że RNL też grało dobrze, w bramce świetny Stojanović i dwa piekielne skrzydła Gensheimer i Groetzki wsparci Lijewskim.
Świetna atmosfera na trybunach. Fajnie się ogląda takie spektakle. Fajnie,że będizemy mieć dwa kluby w fazie grupowej Champions League. Warto będzie więc popatrzeć na ich jesienne spotkania w telewizji ;)
 
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
Po stronie VTK dziś zdecydowanie czołową postacią był Buntić, pomylił się może w ataku z 2 razy, świetny w obronie, pomimo tego, że gdzieś kiedyś czytałem/słyszałem, że leworęczny rozgrywający prawie zawsze jest kiepskim obrońcą. Druga linia Kielc jest naprawdę niesamowita, każdy z zawodników nawet na poziomie LM może wnieść coś od siebie. Młodzieńcza fantazja 20-latka Przybylskiego także może dać kiedyś korzyść. Słaby dzisiaj mecz Rosińskiego, ale na pewno się przebudzi.
Tkaczyk też nie miał dziś specjalnego dnia, ale po tym poznaje się klasę zawodnika, że nawet w słabszym dniu pokazuje się z dobrej strony i tak się dziś Grzegorz pokazał. Wszyscy czterej bramkarze dziś znakomicie, choć to interwencje dawnych klubowych kolegów - Fritza i Szmala miały największy wpływ na przebieg spotkania.
W LM uważam, że kielczan czeka walka o 3 miejsce z Bjerringbo, Niedźwiedziami i Fuchse - te 3 ekipy oraz Vive wyglądają na bardzo wyrównane. O pierwsze miejsce walkę stoczą raczej na pewno Veszprem i Ciudad.
A w grupie Płocka liczę na awans, zresztą podobnie sprawa ma się z Kielcami. Obyśmy w lutym 2012 roku oglądali przynajmniej 3 polskie zespoły w Europie.
 
hopkirk 3,2K

hopkirk

Forum VIP
Kwalifikacje do LM kobiet 2011/2012​



W dniach 17-18.09.2011 odbędą się kwalifikacje do LM kobiet. Gospodarzami turniejów są: Viborg, Metalurg Skopje, Zagłębie Lubin, Randers. Turnieje odbywają się systemem pucharowym. Zagłębie zmierzy się w półfinale z wicemistrzem Niemiec Buxtehuder, a finale z wygranym meczu Lagos - Debreczen. Transmisji z meczów z grupy polskiej nie będzie. Oferta obecnie jest słaba, ale jutro prawdopodobnie kilkunastu bukmacherów wystawi kursy.

Grupa z Lubinem zdecydowanie najsłabsza, ale jednak szanse na awans nie są duże. Najtrudniejszy rywal to według mnie niemiecki Buxtehuder. Niemiecki klub na swojej stronie udostępnia mecze archiwalne. Ostatni warty obejrzenia to pojedynek sprzed kilku dni z mistrzem Niemiec: Thuringen. Gospodynie wygrały 22:21: http://www.bsv-live.tv/dat/archiv/thc-h.php. Zespoły spotkały w fazie przygotowawczej w turnieju w Niemczech. Wynik był remisowy 10:10 (krótsze mecze niż normalnie)

Pozostałe wyniki:
http://www.frauenhandballturnier.de/index.php?id=68



Zapraszam do pisania analiz i przemyśleń​
 
hopkirk 3,2K

hopkirk

Forum VIP
Zdarzenie: Zaglebie Lubin - Buxtehuder SV✅(26:27)
Typ: Buxtehuder SV
Kurs: 1,80
Stawka: 4j /10j
Bukmacher: Tobet, Unibet, Sportingbet

Data spotkania: 17.09.2010 godz. 17:00

Mecz w Głogowie. Zagłębie w niezmienionym składzie w porównaniu z zeszłym sezonem. Skład wydaje się mocniejszy po stronie Niemek. Na pewno goście to zespół bardziej doświadczony, z dużo mocniejszej ligi. W drużynie niezła bramkarka Krause, na lewym rozegraniu zawodniczka z dobrym rzutem Tichert, na prawym świeżo po kontuzji wraca najbardziej doświadczona leworęczna Melbeck. Liczę u Niemek na w miarę niezły mecz Melbeck, która ostatnio była oszczędzana z myślą o kwalifikacjach. Buxtehuder jeszcze w tym sezonie niepokonane, w ostatniej kolejce wygrana u siebie z osłabionym mistrzem Niemiec Thuringen. Według mnie Buxtehuder SV powinien wygrać ten mecz.
 
hopkirk 3,2K

hopkirk

Forum VIP
Dzisiaj już dużo gorzej z ofertą

Zdarzenie: Korvex Debrecen - Buxtehuder SV✅(26:30)
Typ: Buxtehuder SV
Kurs: 2,55
Stawka: 4j /10j
Bukmacher: Tobet
; Pinnacle 2,43 ; Unibet 2,30
Data spotkania: 18.09.2010 godz. 14:30

Mecz w Głogowie. Buxtehuder SV wczoraj po wyrównanym meczu pokonał Zagłębie Lubin. Według mnie to te dwa zespoły były faworytami do wygrania turnieju kwalifikacyjnego. Buxtehuder SV to zespół z bardzo solidnym składem, kilka zawodniczek z kadry niemieckej, dobra Holenderka Lamein, dobra bramkarka Krause. Debrecen ma bardzo młody skład. W poprzednim roku ten zespół wygrał kwalifikacje w Polsce i grał w LM, ale teraz skład jest dużo słabszy. Odeszła liderka, najlepsza zawodniczka Anita Bulath, nie ma też ważnych piłkarek: Bognar, Juhasz, Bogdanovic, Szabo. Skład jest zdecydowanie mniej zgrany niż w poprzednich kwalifkacjach. W drużynie dużo nowych piłkarek. Według mnie Buxtehuder SV powinien wygrać ten mecz.

Livescore na stronie wicemistrza Niemiec:
http://www.bsv-live.de/10-11/content/aktuell.php


Inne ciekawe mecze dzisiaj to:
Zajecar - Rostow nad Donem (14:30 Dania)
Zajecar z niezłymi transferami, u Rosjanek kilka reprezentantek Rosji: Suslina, Sen, Turay, Kurbanova

Metalurg Skopje - Byasen (20:00 Macedonia)
Mecz ma być dostępny do obejrzenia na poniższym kanale:
http://zulu.mk/live/kanal-5
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
hopkirk 3,2K

hopkirk

Forum VIP
Dzisiaj rozpoczyna się faza grupowa Ligi Mistrzów mężczyzn, jutro rozpoczną się rozgrywki kobiet. U mężczyzn Polska ma dwóch przedstawicieli: Wisła Płock i Vive Kielce, u kobiet zabraknie polskiej drużyny. Mecze transmituje Polsat Sport, a także strona http://www.ehftv.com/. Federacja europejska na swojej stronie internetowej przygotowała krótkie informacje o najważniejszych zmianach w poszczególnych zespołach:
http://www.eurohandball.com/ec/cl/men/2011-12/news/2/Group+Phase


Kursy​







Więcej informacji:
http://www.ehfcl.com/
http://www.eurohandball.com/ec/cl/men/2011-12/round/2/Group+Phase
http://www.eurohandball.com/ec/cl/women/2011-12/round/3/Group+Matches



Zapraszam do pisania analiz i przemyśleń
 
krzysiu 3,3K

krzysiu

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka ręczna
Spotkanie: Wisła Płock vs HCM Constanta⛔(30:29)
Typ: 2
Kurs: 4,33
Buk: Bet365
Data/godzina rozpoczęcia: 01-10-2011/15-00
Analiza:
Nowy miesiąc się zaczyna, a więc jest to czas poszukiwania nowych ciekawych, i oby trafnych typów. Dziś w obliczu tak dużej ilości spotkań piłkarskich postanowiłem wybrać coś innego. Spotkanie piłki ręcznej w ramach rozgrywek europejskich pucharów pomiędzy tamtejszą Wisłą, a zawodnikami z Rumunii. Faworytem bukmacherów są gospodarze. Płocczanie sezon zaczęli w dobrym stylu. Zanotowali kilka zwycięstw z rzędu, jednak w ostatniej kolejce dość niespodziewanie ZREMISOWALI z Azotami Puławy. Michał Kubisztal mówił, że przed meczem z Constantą należy poprawić kilka mankamentów w grze Wisły. Warto dodać, że goście to drużyna która gra bardzo często w europejskich pucharach. Jest to Liga Mistrzów, a więc doświadczenie przemawia za nimi. Zawodnicy mistrza Polski sezonu 2010/2011 wiedzą, że rywale grają agresywnie. Kontrataki są również siła podopiecznych Crasiuna. Trener Crasiuna w wywiadzie podkreślał, że muszą być jego zawodnicy skoncentrowani na grze od pierwszej do ostatniej minuty. Coach przyjezdnych liczy również na to, że trochę nerwowości może się wkraść w poczynania Wiślaków jeżeli nie będzie coś wychodziło, a kibice będą wywierali presję. Wisła wraca do europejskich pucharów po trzyletniej przerwie. Liczę na to, że Rumunii wykażą się doświadczeniem i ograją Wiślaków-powodzenia

Kadra mistrzów Rumunii na mecz z Wisłą Płock:

bramkarze: Mihai Popescu, Ionuţ Rudi Stănescu;

rozgrywający:: Alexandru Sabou, Alexandru Stamate, Alexandru Csepreghi, Aleksandar Adžić, Marius Stavrositu, Branko Angelovski, Nikolaos Riganas, Bogdan Criciotoiu;

skrzydłowi: George Buricea, Laurenţiu Toma, Valentin Ghionea, Marius Sadoveac;

kołowi: Marius Novanc, Gheorghe Irimescu.

Skład gospodarzy będzie znana przed meczem.
 
hopkirk 3,2K

hopkirk

Forum VIP
Zdarzenie: Bosna Sarajevo - Kadetten Schaffhausen✅(23:34)
Typ: Kadetten Schaffhausen
Kurs: 2,00
Stawka: 4j /10j
Bukmacher: Tobet, Expekt, Bet365, Sportingbet

Data spotkania: 01.10.2011 godz. 19:00

Bosna po sezonie zawsze traci ważnych graczy. Przed obecnym odeszli: Pucelj, Kapisoda, Marjanac, Čelica, Divković. Doszło kilku nowych, najlepszy z nich wydaje się prawy rozgrywający Gorenac. Większość zawodników dosyć młoda, atak wydaje się słaby. Kontuzjowany jest pierwszy bramkarz Uvodić, najlepszy piłkarz: rozgrywający Karacić i leworęczny Pazin. Duże zmiany w składzie, duże braki, więc według mnie ciężko będzie na początku sezonu o dobrą współpracę. Kadetten Schaffhausen straciło też bardzo ważnych graczy: najlepszy strzelec Patrail, skrzydłowy Filip i bramkarz Gustavsson, ale skład wydaje się nadal niezły. W ataku bardzo dobrzy zawodnicy: Kukucka, Stojanović, Jurca i utalentowany Dissinger, którzy powinny poradzić sobie z wysoką obroną graczy z Sarajeva. Goście są zdecydowanie bardziej doświadczeni, mają lepszy atak. Według mnie Kadetten Schaffhausen powinno wygrać ten mecz.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
B 175

basketpicksnew

Użytkownik
Własnie miałem pisać o tym meczu co Hopkirk. Opiekun gospodarzy Irfan Smajlagić jest utalentowany, ale jest trenerem, który nie potrafi panować nad dyscypliną. W poprzednim sezonie potrafił pobić się z jednym ze swoich zawodników.
Zespół ze Szwajcarii w swojej lidze gra już jakiś czas, więc powinni być bardziej zgrani od swoich dzisiejszych rywali. Jest, to zespół który co rok robi postępy.

Kadetten 5j @ 2.05 betsson


GL

✅ 23:34
✅ 5.25j
 
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
Vive - Veszprem
Ciezko naprawde mi powiedziec dlaczego Vive to taki wyrazny faworyt w tym spotkaniu. Wiadomo ze Vive znakomicie pokazalo sie w turnieju o dzika karte, chociaz tez trzeba pamietac ze Lwy w poczatkowej fazie sezonu graly slabo, oslabione brakiem Myrhola i Cupicia, a wiec dwoch czolowych graczy.
Nie wiem tez na ile Vive jestt w tym momencie w formie, bo ciezko ocenic to po meczach w superlidze. Ale podejrzewam, ze nie ma w tym wzgledzie cudow. Bardzo dobrze graja Buntic, Tkaczyk, Stojkovic. Rowno rozklada sie liczba zdobywanych bramek, co na pewno jest na plus.
Jesli chodzi o Wegrow, to na pewno ich sklad jest co najmniej porownywalny z tym jaki ma do dyspozycji Bogdan Wenta. Gro skladu bardzo mocnej reprezentacji Wegier, serbscy i chorwaccy gwiazdorzy handballu oraz pochodzacy z Chile bardzo doswiadczony Carlos Perez. Jesli mowimy o gwiazdach, to na pewno wymienie dwa nazwiska: Mirko Alilovic oraz Marko Vujin. Bramkarz, ktorego znaja polscy pilkarze jak nikt inny. Bramkarz, ktoremu &quot;zawdzieczamy&quot; fakt odpadniecia z ME i MS w latach 2010 i &#39;09. Jesli chodzi o Vujina to czlowiek, ktory gdy byl zdrowy w rozgrywkach LM zdobywal (10/11) 98 oraz (08/09) 89 bramek w 12-14 meczach. Niesamowita petarda w rece tego zawodnika moze dzis przyczynic sie do wygranej MKB. Oprocz tego sa wegierscy bracia - Tamas i Gergo Ivancsik. Rozgrywajacy i skrzydlowy kadry Wegier sa zawodnikami rotacyjnymi jesli chodzi o sklad Veszprem. Na pierwszym planie sa Czaszar, Perez, Vujin i Alilovic.
Veszprem w LM gra nieprzerwanie od paru lat, i jest bardziej zgranym i nieco lepszym personalnie od kielczan zespolem. W mojej ocenie szanse dzis sa co najmniej rowne. MKB moze liczyc na wsparcie swoich fanow, ktorych liczba dzis w Hali Legionow wyniesie ponad 100.
Typ: Veszprem @ 3 Tobet ✅(25:29)
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
A 220

andrzej78

Użytkownik
Kursy​






Füchse - Vive
2
7,75(totomix), x 14(fortuna)



Czemu tak? Spójrzmy na ostatnie pojedynki kielczan z niemieckimi klubami i widzimy że Vive potrafi z nimi grać i nawiązywać walkę nawet z tymi najlepszymi. Mówiło się o tym że Vive jedzie zebrać baty od kilonii, a było małe zdziwko i dość wyrównany mecz i ostatecznie chyba tylko 4 w plecy. W konfrontacji o 1/4 LM okazało się że można pokonać nawet Hamburg na ich terenie, co prawda hamburczycy awans kontrolowali ale wygrana z takim przeciwnikiem się liczy. Do tego w ostatnich latach mieliśmy kilka starć z Löwen i z tego co pamiętam wszystkie pojedynki miały bardzo zacięty przebieg. W tej rywalizacji Kielce osiągnęły 2remisy(1wyjazdowy) a ostatnio wyeliminowały Lwy z ligi mistrzów.
Lisy z Berlina to drużyna o podobnej klasie co reńskie lwy i kielczan na pewno stać na nawiązanie walki. A wobec takiego kursu warto za drobne spróbować niespodzianki. Wnioskując z kursu to linia handi będzie +4-5 i moim zdaniem do gry jak najbardziej w kierunku gości
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
pawel76-71927 4

pawel76-71927

Użytkownik
19:00 HCM Constanta - HSV Hamburg H(5.5 - 0)⛔(26:34)
typ: 1
kurs: 1,85

Tobet

Hamburg leci do Rumunii bez kontuzjowanych Michaela Krausa, Marcina Lijewskiego , Oscara Carlena i Igora Vori. Dodatkowo będzie to ich czwarte spotkanie w ciągu 10-ciu dni, przedwczoraj grali na wyjeździe z Bergischer HC i z tamtąd polecieli prosto do Bukaresztu , tak więc małe zmęczenie może dać znać o sobie.
Dlatego też, jakiegoś znaczącego zwycięstwa podopiecznych Carlena nie przewiduję /jeśli wogóle wygrają/.
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Pierwszy mecz to pojedynek mistrza Rumunii z Hamburgiem. Jak kolega wyżej napisał, Niemcy mają trochę problemów. Osłabienia i natłok meczów na pewno wda się we znaki, ale nie oszukujmy się różnica klas jest ogromna. Rumuni w ostatnim meczu LM dali pokaz swoich umiejętności przegrywając praktycznie wygrany mecz. Na przebiegu całego meczu byli lepszą drużyną. W końcówce jednak uszło z nich powietrze, a Wiślacy wrzucili kolejny bieg i wydarli to zwycięstwo. Na pewno argumentem przemawiającym za Constanta jest fakt, że grają u siebie. Hamburg to jednak dużo lepsza drużyna. W Europie odnoszą sukcesy, czego na pewno nie można powiedzieć o Rumunach. Wystarczy spojrzeć na to jak grali w poprzednich edycjach LM. Z lepszymi zespołami zbierają baty, a jedynie z zespołami o podobnych możliwościach są w stanie nawiązać walkę. Linia 5,5 nie jest wysoką linią i na pewno przyjezdni są w stanie ją pokryć.
HSV (-5,5) 2,03 Tobet ✅ 26:34
Drugi mecz to pojedynek Kadetten Schaffhausen z Barceloną. Katalończycy to bardzo utytułowana drużyna zarówno w lidze hiszpańskiej jak na arenie Europy. Myślę że mimo wszystko drużyna gospodarzy jest w stanie nawiązać równorzędną walkę. Na wyjeździe rozbili Sarajewo 23:34, natomiast Katalończycy wygrali trzema bramkami z Chambery. Na pewno Barcelona jest stawiana jako faworyt tego meczu, aczkolwiek dodatni handicap na Kadetten Schaffhausen jest kuszące. Rywal na pewno jest wymagający, ale takie mecze zawsze motywują. Ciągną dobrą passę zwycięstw i na pewno są w stanie powalczyć nawet z wielką Barceloną.
Schaffhausen (+5,5) 1,75 Tobet ✅ 26:30
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
hopkirk 3,2K

hopkirk

Forum VIP
Zdarzenie: Krim Mercator Ljubljana - Viborg⛔(31:25)
Typ: Viborg
Kurs: 1,95
Stawka: 4j/10j
Bukmacher: Expekt, Sportingbet

Data spotkania: 07.10.2011 godz. 18:00

Kursy na Viborg bardzo wzrosły: z poziomu 1,45 na 1,95, ale według mnie duński klub to nadal mocny faworyt. Krim przed sezonem sprzedał najważniejszą rozgrywającą Lekić, teraz kontuzjowane są ważne: Vergeljuk, Zrnec, Varlec(ciąża). Do zespołu doszło kilka niezłych piłkarek, ale według mnie ogólny poziom jest niższy niż roku temu. W poprzedniej kolejce dosyć szczęśliwa wygrana z Podravką(Podravka nie wykorzystała 6 karnych). Ten mecz był najważniejszy dla mistrza Słowenii, ponieważ praktycznie gwarantuje 3. miejsce w grupie. Viborg po bardzo słabym poprzednim roku teraz zaczął solidnie. Wygrał turniej kwalifikacyjny, w poprzedniej kolejce zdecydowanie wygrał z osłabionym Larvikiem. Skład wydaje się bardzo mocny, zawodniczki doświadczone. Kursy wzrosły, ponieważ kontuzjowana jest podstawowa rozgrywająca Gullden. Trener porównał jej brak do braku Messiego w Barcelonie, ale myślę, że pozostałe piłkarki powinny poradzić sobie z Krimem. Zespoły prezentują ofensywny styl, ale u gospodyń wiele nowych zawodniczek i atak wydaje się słabszy niż w Viborgu. Według mnie Viborg powinien wygrać ten mecz.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom