>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Najlepszy bukmacher internetowy

Status
Zamknięty.
lucas 363

lucas

Administrator
Członek Załogi
Najlepszy Bukmacher
Ankieta, ktora moze pomoc w wyborze firmy bukmacherskiej poczatkujacym typerom.
Betgun
Betsson
Betway
Betfair
Bet-at-home
Bwin
Expekt
Gamebookers
Sportingbet
Unibet
Bet365
PinnacleSports
 
lucek 250

lucek

Użytkownik
co takiego ma ten BAH ze na niego wszyscy glosuja? ???? poprosze o trzy lepsze rzeczy od innych bukow ktore sa w BAH... bo ja nawet jednej bym nie znalazl:p
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Ja na BAH gram od b. dawna grałem tez na wielu innych bukach ale od kilkunastu dni gram w BETGUN i jestem zachwycony tym bukiem! Gorąco go polecam....GB mi sie strasznie nie podoba maja strasznie male kursy chyba, ze sie cos zmieniło :roll:
 
kwiatekptl 0

kwiatekptl

Użytkownik
Zartujesz sobie chyba z tymi najwyzszymi kursami w betgunie, sa niezle ale nie najlepsze, ja bardzo lubie za to expekt-a bo tam wlasnie sa wysokie kursy, nie ma problemow przy wplatach/wyplatach no i co jakis czas przesylaja comeback bonusy ????
 
gunman 0

gunman

Użytkownik
Ja zamierzam zacząć grać na Bwin......znajomy gra spoor wygrywa i przy wyplatach nie ma problemu...................ponadto bogata oferta jest..i ogolnie podoba mi się stronka :]
 
filip_r2 769

filip_r2

Użytkownik
BAH jest bardzo dobrym bukiem maja bardzo dobre kursy Nie mają limitów na kupon to jest najwazniejsze bo to jeden z niewielu w necie. Betgun jest dobry pod wzgledem NHL maja najlepsza oferte i równierz bardzo bardzo dobre kursy i wg mnie te dwa są w tej chwlili najlepszymi bukami w necie. Moze jeszcze GB bo są darmowe wyniki na SMS i oferty Under i Over na prawie wszystkie ligi ale kursy mają słabe
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Ja grałem już w wielu bukach, ale zdecydowanie BAH i GB ;) W BAHu jest bardzo prosta obsługa, całkiem niezłe kursy, a w GB mają ca łkiem niezłą oferte (prócz NHL :;/: ).
 
rangiz9 0

rangiz9

Forum VIP
ja nie wiem gdzie wy widzicie te wspaniałe kursy. Może i na faworytów mają porównywalne z konkurencją. Ale na underdogi już nie.
 
namber31 0

namber31

Użytkownik
Ja zagłosowałem na expekt , z moich rozeznań wychodzi że właśnie tam są najwyższe kursy. Weźmy np. NBA prowizja w expekt na dzisiejsze mecze wynosi: ok 3.5% natomiast w BAH: ok 6,5%.
Kursy na mecze z handicapem: expekt - 1.92 BAH 1.85, jest różnica :]
 
gusto 695

gusto

Forum VIP
Betgun rulezzz!!! Najszybsze wpłaty i wypłaty, bardzo wysokie kursy, często najwyższe, czasem prawie najwyższe i tutaj prawie nie robi wielkiej różnicy, super live chat, nie mylą się zgodzinami odnośnie tenisa, tak jak to często robią przereklamowane firmy: bah, bwin i GB, dobra oferta ze sportów amerykańskich: nba, nhl, nhl, mlb, bardzo przyjemny interfejs, gorąco polecam!!!!
 
damian77 34

damian77

Forum VIP
Ja bym proponowal BAH ;) , daja czesto bony...a dla poczatkujacych graczy to jest dobra szansa..zeby sobie zagrac chociaz za ten bon...Oferte maja jaką mają ;) Ale da sie przezyć ???? :mrgreen:
 
R 0

.robert

Użytkownik
Do dnia dzisiejszego korzystam z BAH i betgun :]

Bah- brak minimalnej wpłaty.... można przesłac dowód wpłaty i tym sposobem pieniądze są za 10 minut na twoim koncie... :]
Wypłaty rownież szybkie 2-3 dni i kasa jest :]
Zadnych dowodów osobistych itp. ???? Polecam buka zero problemow kursy przyzwoite ???? ???? ???? no i strona biedna ale za to latwa i szybka w obsludze ???? ostatnioo kombinowali cos z zakladami live ale cos imchyba nie wyszlo ????
BUK NA ✅

BetGun ???? wysokie kursy, wiele sposobow na wplate.. kasa w 15 minut na koncie...
Przy wyplacie żadnych problemów. Pieniadze na koncie w mbanku znalazly sie tego samego dnia co zlecilem wyplate ????
Najwieszy minus za strone ???? jest paskudna ????
Oczywiscie minimalna wplata 16 zł wyplata bez minimum chyba :p
Super obsluga ???? ✅ ✅ ✅
BUK na ✅ za strone ⛔ :p:p

Gamebookers- nie gralem, ale promocje calkiem ciekawe ???? no i strona bardzo pzejrzysta ???? Ostatnio zlikwidowali bank w polsce... ⛔


Betsson - :| co do czasu rozliczenia zakładow wcale dlugo nie trzeba czekac... ale dlugo trzeba czekac na zaklady ???? dopiero pojawiaja sie 2 dni przed spotkaniem... Z wplata bylo bez problemu ???? z wyplata byly problemy ???? bo wszystko przegralem ???? ????


Sportingbet - bardzo trudno zrobic zaklad ???? moze nie trudno ale strasznie utrudnione :p tu kliknac tam kliknac ???? w innych bukach klikam raz i mam cala rozpiske dodatkowych ofert np. x1 x2 handi itd... :p:p:p
brak minimalnejj wplaty...


Expekt - jeszcze u nich nie gralem...wlasnie wplacam kase. Oferta wydaje mi sie byc dobra jak i kursy. Wyniki droga SMS, bank w polsce jak i przejrysta strona www ???? ✅ ✅

BWIN - nie lubie ich (strona i oferta chyba dobra, ale obslugi nie nawidze ???? dekle i tyle )
 
podcinaczpl 0

podcinaczpl

Użytkownik
Ja tam gram w Sportingbecie . Mają dobre kursy i niezłą ofertę z piłki nożnej i co najważniejsze - są uczciwi . A pieniądze mniej więcej 2 dni i są na koncie . Najgorsze jest to , że mają bardzo ubogą ofertę Hokeja i Tenisa . Ale ogólnie polecam ✅
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
Dla tych którzy zaczynają przygodę z bukmacherami przez neta
mini przewodnik
Gamebookers - moim zdaniem najlepszy buk, wysokie kursy, przemiły support, brak blokad konta :jupi: niesamowita ilość promocji (zwrot za 1 zakład, program referencyjny, darmowe wyniki sms, bonus na urodziny, podwojenie depozytu, czasem nawet 4x deposit i masa innych). Bardzo szeroka oferta jeżeli chodzi o dodatkowe opcje typowania meczu (prawie na każdą ligę jest under /over (oprócz cypryjskiej bo tę ligę wycofali) a tak Holenderska 2 gdzie padają same overy jest :!: w Bwin bardzo rzadko, to samo z Francuską II, tam z kolei same undery i w GB są zawsze do obstawienia ????
Wszystko było idealnie do czasu.... kiedy zlikwidowali konto do wpłat w Polsce, teraz polecam wpłacać tam przez Moneybookers lub Kartą VISA (debetowa lub kredytowa) bo przelew jest straszna drożyzna, Buk dla graczy. Często mają dobre pomyłki z korzyścią dla graczy (mecz do obstawiania live kończy się np. o 16-00 a oni o godzinie 16-10 wciąż dają ten mecz do typowania LIVE :!: :!: :!: i potem nie robią zaje**** (czytaj kradzieży) kasy z konta. Sam ich tak 3x na tenisie objechałem dawali kto wygra seta i na GB widniał wynik 4-4 a już dawno było 5-4 dla serwującej i stan 40-15 czyli.... prawie kropka nad I a kurs.... hmm 1,2 za 100zł to też pieniądz) i co najlepsze nie skosili mi kasy przez to z konta :!: Ich błąd oni płacą :!:
The best bookie

BAH - szybka wpłata, bardzo niskie kursy, dobre live. Nie wiem jak jest z wypłatami. Ogólnie ok ale na dłuższą metę to bardzo nisko go cenię (Bah i Bwin mają niskie kursy jak cholera :! ????
Unibet - dobry buk, miły i przejrzysty układ storny, nieco trzeba czekać z wpłatami, kursy... teraz takie średnie,
 
grzesio 42,9K

grzesio

Forum VIP
BAH ma może niskie kusy , ale do baseballu i inych słabo znanych gier w Polsce , co do footballu to kursy są dobre , a niekiedy sei zdarza że sa najwyższe
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom