>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Podstawy Bukmacherstwa

L 10

lippton554

Użytkownik
Dzięki Edi ,ale jak handicapy mają się do piłki ręcznej ??? ;)
Np.
Azoty Puławy -1.5
1.85
Powen Zabrze +1.5
1.85
To co wtedy ?? Z góry dzięki ;)
Tak jak wytłumaczyłem post wyżej.... Stawiasz Azoty Puławy(-1.5) czyli na wygraną Azotów Puław pomimo tego że odejmujesz im te 1.5 bramki od realnego wyniku.
A jak stawiasz na Powen Zabrze(+1.5) no to na wygraną Powenu Zabrze którym dodajesz te 1.5 gola do wyniku. To dość proste... Pewnie Cię zwodzi to, że kursy są takie same... Więc powinieneś się zapoznać z pojęciem HANDICAP które oznacza w prostym tłumaczeniu przy obstawianiu hmm.... po prostu &quot;danie forów&quot; ???? Z tych kursów przy zakładzie handicap wynika, że drużyna Azoty Puławy jest lepsza od Powen Zabrze.
 
A 0

aifree3

Użytkownik
handicap
Witam

Od jakiegos tygodnia gram na surebetach z pozytywnym skutkiem zarobilem juz na tym troche kasy i to z dosyc niewielkim kapitalem.

Niestety wszystko sie skomplikowalo jak usuneli mi konto z StanJames.Maja oni niezwykle wysokie stawki na ktorych mozna bardzo dobrze zarobic,w wiekszosci na tenisie.

Zeby zaczac korzystac z innych bukow musze nauczyc sie Handicapow jest to cos czego nigdy wczesniej nie probowalem,gdyz nawet nie musialem.

Czy napisze mi ktos jak to z nimi jest..Kiedy mam typ meczu zalozmy ligi koszykowki na ktorej jest napisane(-6.5) to co to oznacza w stosunku do obu zespolow? Nie zapominajmy ze typuje pewnego zwyciezce,czy w obu przypadkach bedzie to -6.5 czy w przypadku tylko jednego,a drugiego bedzie to juz +6.5..?
 
M 20,3K

musampha

Użytkownik
Oznaczenie (-6,5) odnosi się tylko do jednego zespołu. Handicap -6,5 dla jednej drużyny to to samo co +6,5 dla drugiej.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
A 0

aifree3

Użytkownik
handicap
Tak tez myslalem,ale czytajac wszystkie te informacje czy tutaj ,czy tez na internecie czlowiek naprawde sie w tym wszystkim gubi..

Zamiast prostym jezykiem wytlumaczyc na konkretnym przykladzie,to komplikuja wszystko i pisza zeczy ktore sa banalne do zrozumienia ,a zarazem malo istotne w tego typu metodzie generowania zysku,ktore tak na dobra sprawe mieszaja tylko w glowie.
 
B 0

bartoon3

Użytkownik
A ja mam inne pytanie, mianowicie :
Czy moge wydrukować kupon u buka naziemnego po rozegranych juz meczach?
np. dzisiaj obstawie , dzisiaj sa tez mecze , i jutro pojde wydrukowac.
Pozdro
 
radzio_xp 311

radzio_xp

Użytkownik
panowie jak mam rozumiec Azjana +0,5,1 ? dla Gości ?
X vs Y (+0,5, +1) - stawianie na Y.
Wygrywasz gdy: remis i wygrana Y.
Gdy przegrywają jedną bramką zwracana jest połowa stawki.
Jak przegrają dwoma i więcej to tracisz wszystko.
 
P 562

piszczek82

Użytkownik
Jeżeli stawiasz taką samą kwotę na wszystkie spotkania (np. 2 zł), musisz stosować wysokie kursy, bo inaczej szybko pozbędziesz się gotówki, gdy nie będziesz celnie obstawiać.
A jak obstawiać jak po niskich kursach trafić nie mogę? To po wysokich nie trafię tym bardziej ????
 
C 0

colchonero

Użytkownik
W przypadku zakładu &#39;corners spread&#39; +2, to żeby zakład został przegrany drużyna przeciwna musi mieć 3 rzuty rożne więcej od przeciwnika, tak?
 
K 6

kamilos93

Użytkownik
Aby nie zaśmiecać nowymi wątkami - Czy można posiadać kilka kont na innych bukmacherach ? Np. 1 konto na Bet365, 1 na ComeOn, 1 na STS itp ? Czy z tego tytulu nie ma zadnych konsekwencji ?
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
A jakie mają niby być i za co?
Jak już się udzielasz to musisz szydzić zaraz ? Też kiedyś byłeś początkujący.
Aby nie zaśmiecać nowymi wątkami - Czy można posiadać kilka kont na innych bukmacherach ? Np. 1 konto na Bet365, 1 na ComeOn, 1 na STS itp ? Czy z tego tytulu nie ma zadnych konsekwencji ?
Śmiało. Po 1 koncie możesz mieć u każdego bukmachera nie obawiając się o żadne konsekwencje. Bonusy też u każdego możesz brać. Jak nie będziesz kombinował z fałszywymi danymi czy wymuszeniami bonusów to nie będziesz miał żadnych kłopotów.
 
K 6

kamilos93

Użytkownik
Jak już się udzielasz to musisz szydzić zaraz ? Też kiedyś byłeś początkujący.

Śmiało. Po 1 koncie możesz mieć u każdego bukmachera nie obawiając się o żadne konsekwencje. Bonusy też u każdego możesz brać. Jak nie będziesz kombinował z fałszywymi danymi czy wymuszeniami bonusów to nie będziesz miał żadnych kłopotów.
Wszystko jasne, dzięki za odpowiedź i pozdrawiam serdecznie.
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Zadając pytanie , podawajcie precyzyjnie do czego Wasz problem się odnosi ( przykład zawierający nazwy drużyn , w ofercie której firmy bukmacherskiej , w jakiej dyscyplinie , z jakimi kursami , rodzaje możliwych zakładów: 1,2 czy 3-drogowe itd. itp. ) .

Bo X-PP to po prostu może być np. info o tym, że to spotkanie w ramach finałów 10. Pucharu Polski:

http://www.youtube.com/watch?v=Q4JL6ILDMDs

.............
.
 
Do góry Bottom