>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

FAME MMA 4

Status
Zamknięty.
psotnick 825,8K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
cytat z dnia 20 maja 2019 06:23 przez gnfrb
Przypominam jak wyglądała poprzednia gala https://forum.bukmacherskie.com/temat/155760-fame-mma-3/?page=5



Temat fake mma 4 nie powinien nawet powstać na szanującym się forum.


Ciekawa opinia, jeszcze parę miesięcy temu może bym się nawet z nią zgodził, ale zmieniłem zdanie. Na Forum Bukmacherskim, jak sama nazwa wskazuje, można dyskutować na temat typów bukmacherskich a tak się składa że na to "wydarzenie" taka oferta jest u buka, więc można je typować, a tym samym dyskutować. Tym bardziej że kilka walk, zwłaszcza na ostatniej gali, spokojnie mogłoby się znaleźć na galach np FEN czy Babilonu, a nawet KSW, o którym notabene jeszcze parę lat temu pisało się to samo co o FAME MMA. Różnica jest taka, że w przypadku FAME MMA organizatorzy nie udają że są czymś więcej niż tylko rozrywką i mordobiciem dla youtuberów znanych z tego że są znani. Nie ma co zamykać oczu na sukces FAME MMA (która organizacja potrafiłaby wyprzedać Atlas Arenę na trzeciej swojej gali?), a najlepszym na niego dowodem jest że tąsamą drogą postanowił iść Polsat, który na podobnym pomyśle stworzył właśnie swoją organizację MMA dla celebrytów. Poza tym, skoro można typować Eurowizję, Tanie z gwiazdami, Big Brothera, Oskary, a nawet Brexit to dlaczego by nie można było typować FAME MMA? To wolny kraj, każdy robi co uważa.
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
poziomka_z_pizdzichowa 123
Marta "linkimaster" Linkiewicz - Aniela "lilmasti" Bogusz  TYP 2 @1.33

Faworyzowana według bukmachera jest lilmasti, i nie bez powodu . Życie Linkiewicz to jeden wielki melanż co można zaobserwować po jej socialmediach, i mimo tego że z Godlewską udało jej się wygrać, to w starciu z aktualną przeciwniczką nie daję jej żadnych szans biorąc pod uwagę aspekty czysto sportowe. Jeżeli chodzi o Lilmasti, jak sama zdradziła, W przeszłości aż 6 lat trenowała zapasy, zdobyła wicemistrzostwo Polski, jest wielokrotną medalistką. Do tego aktualnie możemy zobaczyć jej treningi, w których pokazuje się z dobrej strony. Podsumowując, jeżeli nie zajdą tu jakieś dodatkowe okoliczności, Linkiewicz jak dla mnie bez szans na zwycięstwo . 



 
 
G 0

gnfrb

Użytkownik
cytat z dnia 20 maja 2019 08:59 przez psotnick



Ciekawa opinia, jeszcze parę miesięcy temu może bym się nawet z nią zgodził, ale zmieniłem zdanie. Na Forum Bukmacherskim, jak sama nazwa wskazuje, można dyskutować na temat typów bukmacherskich a tak się składa że na to "wydarzenie" taka oferta jest u buka, więc można je typować, a tym samym dyskutować. Tym bardziej że kilka walk, zwłaszcza na ostatniej gali, spokojnie mogłoby się znaleźć na galach np FEN czy Babilonu, a nawet KSW, o którym notabene jeszcze parę lat temu pisało się to samo co o FAME MMA. Różnica jest taka, że w przypadku FAME MMA organizatorzy nie udają że są czymś więcej niż tylko rozrywką i mordobiciem dla youtuberów znanych z tego że są znani. Nie ma co zamykać oczu na sukces FAME MMA (która organizacja potrafiłaby wyprzedać Atlas Arenę na trzeciej swojej gali?), a najlepszym na niego dowodem jest że tąsamą drogą postanowił iść Polsat, który na podobnym pomyśle stworzył właśnie swoją organizację MMA dla celebrytów. Poza tym, skoro można typować Eurowizję, Tanie z gwiazdami, Big Brothera, Oskary, a nawet Brexit to dlaczego by nie można było typować FAME MMA? To wolny kraj, każdy robi co uważa.




Stawiać i pisać może oczywiście każdy co chce.

Bardziej chodzi mi o to, że po wałkach jakie odwalali ostatnio, teraz nikt poważny nie będzie tutaj podawał swoich typów. 

Parafrazując klasyka "Nieważne kto kogo pobije, ważne kto liczy głosy"... a później módl się użytkowniku by były odwołania i w ostateczności bukmacher łaskawie przyznał zwroty :D
 
michu97 78

michu97

Użytkownik
Patryk "Kizo" Woziński - Marcin "Makowski" Makowski
Co to dużo mówić Kizo miał całkiem długą przygodę z boksem, za to Makowski dopiero zaczął trenować dzięki czemu Kizo jest murowanym faworytem w tym starciu. Myślę, że to doświadczenie Patryka pozwoli mu na spokojnie zwyciężyć w tej walce i szybko zgasi światło Marcinowi.
Kizo @1.45  


Marta "linkimaster" Linkiewicz - Aniela "lilmasti" Bogusz
Jest jedna rzecz która różni obie panie, mianowicie sportowa przyszłość, Aniela trenowała zapasy 6 lat i zdobyła wicemistrzostwo Polski. Linkiewicz jedynie ćwiczyła picie alkoholu i branie męskich narządów do buzi. ????
Myślę, że więcej już nie trzeba dodawać.
lilmasti @1.3  
 
K 19,7K

kastrant

Użytkownik
Przeciez Linkiewicz duzo wiecej wazy od LiL masti 

tamta schowa twarzyczke jak Godlewska odwroci sie jak bedzie dostawala cepy

I wydaje mi sie ze bedzie tak jak z bonusem ostatnio gdzie na poczatku kursy na niego byly nizsze duzo a potem naturalnie faworytem stal sie zlotowa, dlatego uwazam ze :

1 runda wygrana Linki



Kubanczyk tez bez przygotowania wejdzie a Boxdel juz przed 1 gala cwiczyl wiec tez jako wlodarz powinna byc spokojnie jego wygrana

kurs jako taki ale do ako wpadnie



Fizycznie tez lepiej Medusa wyglada tylko kurs za maly troche

 
 
S 24,5K

sobolekk

Użytkownik
Chlopie myslisz ze latwo zostac wicemistrzynia Polski w zapasach? Myslisz ze osoba ktora trenowala zapasy 6 lat odwroci sie od jakiejs alkoholiczki i bedzie dawac sobie wsadzac cepy? Nie zartujmy... Linkiewicz jest tutaj bez jakichkolwiek szans. Przeciez ona  po 1 minucie walki nie bedzie miala sil sie ruszac.

Don kasjo tutaj ewidentny pewniak po kursie 1,7 (ja zlapalem 1,86).  Przeciwko polakowi tez smialo mozna grac. On nie prezentuje kompletnie nic  poza twarda szczeka. Poza tym kursy raczej prawidlowo wystawione

 
 
kibic-zwierze 42,1K

kibic-zwierze

Użytkownik
Moje zdanie na temat tego szitu opisałem w poprzednim poście i znowu będzie jakiś płacz etc. Ale jeśli już musicie to 1.6 na Jongmena jest ok.



I skoro walka Kasjisza z tym Ambro jest w k1 a nie MMA to 1.86 na Kasjusza to spore value. W MMA moim zdaniem nie miałby szans ale skoro będzie tylko k1 to śmiało można próbować. 
 
K 19,7K

kastrant

Użytkownik
LInki ma przewage wagi i pewnie wzrostu, lekkie ciosy masterki nic jej nie zrobia a ona jak w furie wpadnie jak ostatnio to pozamiatane i odklepane, CHyba ze masti w parkiet pojdzie i pokaze to co potrafi ale to zobaczymy...

 
 
S 24,5K

sobolekk

Użytkownik
Tyle że godlewska nawet nie probowala tego wygrać.  Ta "furia" linkiewicz to był śmiech na sali. Te ciosy wyglądały wręcz komicznie, odwróciła się bo się chyba wystraszyła tej wagi. To nawet nie było przewrócenie się po ciosie.  Mimo to raczej nie zachęcam grać 1.3 kursu bo o ile w normalnych okolicznościach wynik walki jest znany to nie można wykluczyć ustawki
 
K 25,7K

k0r0niarz

Użytkownik
cytat z dnia 21 maja 2019 14:36 przez kastrant
LInki ma przewage wagi i pewnie wzrostu, lekkie ciosy masterki nic jej nie zrobia a ona jak w furie wpadnie jak ostatnio to pozamiatane i odklepane, CHyba ze masti w parkiet pojdzie i pokaze to co potrafi ale to zobaczymy...


Linkiewicz z tego co wyczytałem jest niższa od masterki 170 do 174 cm bodajże, co do przewagi wagi to zapewne 15-20 kilo ale to nie ma żadnego znaczenia bo trzeba umieć to wykorzystać a ona tego nie umie, i jeśli wpadnie w taką samą furię jak wtedy to powinna być dyskwalifikacja bo poza ciągnięciem za włosy i ciosami w tył głowy to tam nic więcej nie było 
 
paga 22,3K

paga

Użytkownik


Zgadzam się z kibic-zwierze. Jeżeli chcecie coś grać to pobierać kurs na Jongmena. Sam się zdziwiłem że kurs jest tak wysoki. 
 
K 25,7K

k0r0niarz

Użytkownik
A czemu to Jongmen jest takim faworytem? Kasti kilka lat trenuje MMA nie chce mi się szukać ile, w bardzo fajnym stylu pokonał Lupę na 2 gali, przecież to nie jest żaden freak, że zaczyna trenować jak dowiaduje się o walce. Ja poczekam jeszcze aż kurs na niego urośnie i na pewno zagram. Na plus na pewno obycie już z klatką 
 
S 24,5K

sobolekk

Użytkownik
cytat z dnia 24 maja 2019 12:04 przez k0r0niarzA czemu to Jongmen jest takim faworytem? Kasti kilka lat trenuje MMA nie chce mi się szukać ile, w bardzo fajnym stylu pokonał Lupę na 2 gali, przecież to nie jest żaden freak, że zaczyna trenować jak dowiaduje się o walce. Ja poczekam jeszcze aż kurs na niego urośnie i na pewno zagram. Na plus na pewno obycie już z klatką 
Kurde nie wierze XDDD ty ogladales wogole walke kastiego? Jesli tak to gdzie jest ten fajny styl? Bo ja widzialem ze dostawal ostry wpierdziel a potem fartownie przewrocil Lupe ktory kompletnie nie wiedzial jak sie bronic z plecow i walka sie skonczyla
 
K 25,7K

k0r0niarz

Użytkownik
cytat z dnia 24 maja 2019 12:11 przez sobolekk

Kurde nie wierze XDDD ty ogladales wogole walke kastiego? Jesli tak to gdzie jest ten fajny styl? Bo ja widzialem ze dostawal ostry wpierdziel a potem fartownie przewrocil Lupe ktory kompletnie nie wiedzial jak sie bronic z plecow i walka sie skonczyla
W stójce był bez szans, ale odkąd poszli w parter to to była różnica kilku poziomów i w mówienie, że FARTOWNIE wyszedł z pleców też nie wierze XDD bo odkąd był na górze to skończył walkę w max 10 sekund. To może teraz mi odpowiesz czemu Jongmen jest takim pewniakiem ?
 
S 24,5K

sobolekk

Użytkownik
Jaka człowieku różnica kilku poziomów? Wcześniej byli w parterze i ciągle lupa był na górze. Nie za wiele umiał zrobić ale miał kontrolę nad walka przez dosłownie cały czas dopóki kasti go na farcie nie przewrócił. Nie neguje typu ale mówienie że kasti wygrał w fajnym stylu jest po prostu mijaniem się z prawdą. W przypadku ich ponownej walki faworytem byłby lupa chyba jeszcze większym niż przed ich pierwsza walka... lupa przegrał tylko i wyłącznie dlatego że nie umiał bronić się z pleców. 
P.s  nie mówiłem że fartownie wyszedł z pleców tylko że fartownie go przewrócił.  Gdyby nie to to oklepu byłby ciąg dalszy
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
K 25,7K

k0r0niarz

Użytkownik
cytat z dnia 24 maja 2019 18:13 przez sobolekkJaka człowieku różnica kilku poziomów? Wcześniej byli w parterze i ciągle lupa był na górze. Nie za wiele umiał zrobić ale miał kontrolę nad walka przez dosłownie cały czas dopóki kasti go na farcie nie przewrócił. Nie neguje typu ale mówienie że kasti wygrał w fajnym stylu jest po prostu mijaniem się z prawdą. W przypadku ich ponownej walki faworytem byłby lupa chyba jeszcze większym niż przed ich pierwsza walka... lupa przegrał tylko i wyłącznie dlatego że nie umiał bronić się z pleców. 
P.s  nie mówiłem że fartownie wyszedł z pleców tylko że fartownie go przewrócił.  Gdyby nie to to oklepu byłby ciąg dalszy
Nadal mi nie odpowiedziałeś czemu Jongmen jest takim wielkim faworytem 
 
paga 22,3K

paga

Użytkownik
cytat z dnia 24 maja 2019 20:44 przez k0r0niarz

Nadal mi nie odpowiedziałeś czemu Jongmen jest takim wielkim faworytem 
Działasz mi już na nerwy chłopie więc Ci odpisze. Po pierwsze warunki fizyczne co w walce freakow ma bardzo wielkie znaczenie. Po drugie Jongmen również od wielu lat trenuje sporty walki m.in. treningi z Andrzejem Fonfarą. W stójce Jongmen go zniszczy. Dla mnie 1.6 do pobrania i tyle. 
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom