>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Luźna dyskusja Hokejowy Chat

rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Podobnie Dynamo. Sibir nie istniał w pierwszej tercji, a komentator stwierdził, że to najłatwiejsza tercja Bocharova w sezonie. Zobaczymy czy wezmą się w garść po przerwie.
 
dawid-kupiec 0

dawid-kupiec

Użytkownik
Nokaut w Nowogrodzie w T2. Mimo wszystko najmniejszy wymiar kary póki co bo gdyby nie Koszetkow i jego interwencje w T1 to mogło by być już z 8-9.
 
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
Ładnie wyglądali w 1T i właściwie można było się spodziewac, że te bramki będą wpadać to chyba jakaś psychlogiczna blokada na tak duży kurs zadzialala
 
dawid-kupiec 0

dawid-kupiec

Użytkownik
cytat z dnia 17 listopada 2019 16:59 przez pepo1990A kusilo czlowieka pograć na Niżny jak było 0:2 to oczywiście odpuścilem...
Bardzo niesprawiedliwe było to że przegrywali 0-2. Oglądam mecz od początku i na prawdę mogło by być już kilka bramek więcej na koncie Torpedo.
 
neutralny 449,2K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Zazwyczaj nie udzielam się w hokeju, ale mam postawione na Niżny i obserwuję relację z meczu. Jak to możliwe, żeby strzelić pięć goli w sześć minut? Często się takie coś dzieje w hokeju, czy pachnie jakąś ustawkę bo przy 0-2 kursy na gospodarzy były pokaźne?
 
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
cytat z dnia 17 listopada 2019 17:06 przez neutralnyZazwyczaj nie udzielam się w hokeju, ale mam postawione na Niżny i obserwuję relację z meczu. Jak to możliwe, żeby strzelić pięć goli w sześć minut? Często się takie coś dzieje w hokeju, czy pachnie jakąś ustawkę bo przy 0-2 kursy na gospodarzy były pokaźne?
Niby w Rosji wszystko możliwe;) ale tak mówiąc na poważnie Niżny dobrze wyglądali od początku spotkania i kwestią czasu było, kiedy zacznie im tam wpadać, chyba że bramkarz miałby prawdziwy dzień konia i 60 minut by wszystko łapał.
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Torpedo gra po prostu bardzo ofensywnie i nie dziwi mnie, że strzelili tyle bramek. Co prawda bardzo szybko, ale nie wierzę w ustawkę za bardzo :)
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
@neutralny dopiero sprawdziłem i ostatnie trzy gole strzelone w 5 - minutowej przewadze. Teraz w ogóle mnie to nie dziwi. Podobna sytuacja była w poprzednich play-offach między Sharks i Vegas.
 
neutralny 449,2K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Też nie jestem fanem tego typu oskarżeń. Poza tym jeśli już takie ustawki mają miejsce to raczej nie wygląda to tak, jak w tym meczu, bo byłoby to zbyt jawne. Chodzi mi bardziej o to, czy oglądając mecz można było być pewnym, że te gole będą za chwilę padać. To jednak praktycznie bramka na minutę, jak obserwuję hokej to nie pamiętam takiej sytuacji.
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Można było podejrzewać więcej niż jedną bramkę jeśli przeciwnik dostał większą karę, bo w przeciwieństwie do kary dwuminutowej kara większą nie kasuje się po zdobyciu bramki. Więc Torpedo zdobywając gola w przewadze kontynuowali grę 5 na 4. W takich sytuacjach padają dwie lub nawet trzy bramki jak dobrze pójdzie.
 
mercik 12,5K

mercik

Użytkownik
Jak tam Panowie meczyk Trumpa z Ronniem ? Jakieś spostrzeżenia? Pograłem over 14,5 przed meczem ale nie widziałem pierwszej części spotkania.
 
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
Akurat w hokeju to nie taka rzadko spotykana sytuacja że padają w krótkim czasie dwie czy trzy bramki.tak jak tutaj właśnie kara większa czy czasami kary 2+2 i np z 1:2 robi się 3:2. To taki sport że nigdy do końca nie można być pewnym że coś wejdzie nawet jak jest przed ostatnią czescia kilka bramek przewagi
 
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
cytat z dnia 17 listopada 2019 17:52 przez mercikJak tam Panowie meczyk Trumpa z Ronniem ? Jakieś spostrzeżenia? Pograłem over 14,5 przed meczem ale nie widziałem pierwszej części spotkania.
To chyba nie ten tema. przynajmniej nie moja bajka;) trochę mało się dzieje;) 
 
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
Ktoś ogląda CSKA, są w stanie ogarnąć? Teraz 5:3 kurs @2,5 więc calkiem sensownie.

Swoją drogą Dynamo ładnie sie pokazało, aż żaluje, że za drobne nie pograłem tez -2,5. Ciekawe czy w tym sezonie sie postawią i powalcza o finał Konferencji a może coś więcej
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Muszę chyba obejrzeć powtórki albo chociaż skróty meczów CSKA. Co tam się dzieje? Nie pamiętam takiego okresu związanego z tym klubem. Tam musi coś nie grać w szatni lub w sztabie bo nie widzę innego wytłumaczenia dla takiego zjazdu.
 
Do góry Bottom