>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Luźna dyskusja Hokejowy Chat

rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Zastanawiałem się nad over 2,5 Kazania i ich zwycięstwem ML, ale też odpuściłem. Myślałem, że będzie ciężko, a tu niespodzianka. Za to w Nowosybirsku za spokojnie.
 
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
Trochę późno się obudzili w Nowosybirsku. Ja też chciałem Kazań RT, ale stwierdziłem, że może w ostatnim meczu wyczerpałem na nich limit szcześcia
 
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
Standardowe nudne spotkania w południe. W sumie nie wiem czy to uklon w stronę Europy czy kibiców w Stanach, ale właściwie nie wiem po co bo te spotkania to najczęściej nuda
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Też nie wiem. Chyba dla rodzin z dziećmi. Często kiedy widzę godziny tych spotkań to przypomina mi się wywiad z Alexem Owieczkinem, który twierdził, że weekendowe granie po śniadaniu jest bez sensu.
 
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
Ja chyba sobie odpuszczam ze względu na tą godzinę, przeciwko Kojotom na razie nie gram chce ich troche poobserwować bo zagrałem w ostatnim czasie chyba 2 czy 3 razy i się przejechałem. Na minus fakt, że to rewanż za spotkanie sprzed kilku dni, gdzie wygrały Kojoty.
 
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
Szkoda że wczoraj NYR nie mieli weny żeby taki powrót zrobic jak dziś... Jak człowiek nie zagra to i takie cuda potrafią się wydarzyć a jak się gra to trzecia tercja bez bramek. Chyba trzeba trochę pograć w Europie bo ostatnio więcej można złapać niz na NHL
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Ehh... Weekendy mi nie służą. Już nie mogli w Nowosybirsku tej jednej dodatkowej bramki strzelić. Jakbym postawił under 4,5 to byłoby pewnie 5:5 :)
 
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
Na razie  na Florydzie dobry wynik ale z grą mogłoby być lepiej. Ale skoro Monachium potrafi w parę minut z 3:0 zrobic 3:4 to i tutaj pewnie do ostatniej minuty będzie ciezko
 
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
Ja drobnymi pograłem Sabres/+5,5 i Sabres -1.5. W takim meczu bym nie grał w stronę underu nawet przy wysokiej linii bo jednak backup u Panter a nawet przy Bobrowskim sporo tracą a ofensywnie mają kim posttaszyc
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Sabres -1,5 też grałem za mniejszą stawkę, ale liczę na komplet. W sumie aż (lub tylko) dwie bramki. Może nie paść żadna, a może paść pięć. Cały urok podbijania kursu underami :)
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Niby tak, ale wyników gdzie pada osiem lub więcej bramek wcale tak dużo nie pada. Gdybym te typy, które grałem z underem 7,5 grał z overem np. 5,5 lub 6,5 to byłbym sporo do tyłu.
 
Do góry Bottom