>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Luźna dyskusja Hokejowy Chat

P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
Właśnie tak patrzyłem i zastanawiałem sie czy CSKA wyrówna czy jednak ten zakład Ci wejdzie, ale jednak w końcu wcisnęli. Ja tez mam nadzieje, że Ufa uratuje.
 
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
cytat z dnia 14 listopada 2019 16:49 przez rasijskijSeverstal, Kazań, Neftekhimik, Lokomotiv i Traktor. W Omsku tylko podstawowy Bobkov.
Skoro taka sytuacja to na szybko pograłem overki, wszędzie w tych spotkaniach po okolo @2,1 za over 4,5 więc może jakąś kasę uda się zgarnąć przed NHL;) W Omsku Bobkov powinien stanąć na wysokości zadania i myślę, że Czerepy jesli w ogóle coś strzelą to nie więcej niż 1.
 
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
Traktor już zmienił zdanie co do bramki. Właśnie myślałem, żeby pograc jeszcze po over 1,5 w pierwszej tercji, ale nie zdązyłem bo wszystko na ostatnią chwilę a już byłoby 3/4
 
jozzy22 563,2K

jozzy22

Użytkownik
cytat z dnia 14 listopada 2019 17:30 przez rasijskijStatystyki pokazują że chłopaki z Lokomotivu powiedzieli Wilkom "Basta!" :)
Każda passa się kiedyś konczy,a umówmy się nie są aż takimi hegemonami żeby wygrywać ze wszystkimi
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Muszę pomyśleć nad wyższymi overami do tego zdarzenia z brakiem dwóch bramek. Ostatnio ustawiłem na któryś mecz ze obie nie strzelą co najmniej dwóch + over 4,5 to kurs był prawie 30, ale nie grałem jeszcze takiego kursu.
 
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
Faktycznie 3 przegrane spotkania z rzędu. Choć dzis przeciwnik nie był łatwy. Z drugiej strony chyba pierwsza wygrana Ufy w Moskwie od wielu wielu lat. Spartak też sie dziś męczy
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Chyba wczoraj i przedwczoraj wykorzystałem limit szczęścia. W Chinach za dużo bramek. W Magnitogorsku pewnie będzie za mało (chyba że Soczi wyrówna). Czekamy na Dynamo :)
 
Do góry Bottom