>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Kto wygra Ligę Mistrzów w sezonie 2016/17

Status
Zamknięty.
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Witam, zapraszam do dyskusji na temat tego, kto ma w tym sezonie największe szanse na wygraną w LM.

Real, Barcelona? Dominacja Hiszpanii, a może przedstawiciel innego kraju?
A może w tym roku będzie sensacja i wygra ktoś na kogo nikt nie stawia.


Obrońca tytułu: Real Madryt
Poniżej znajdziecie kursy na zwycięzcę LM.

 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Przeglądając kartę od razu rzucił mi się w oczy kurs.Tak kurs być może ktoś powie że po kursach się nie gra ale tu nie chodziło tylko o to ja już planowałem po zakończeniu sezonu zagrać na zwycięzcę następnej LM.Moim faworytem jest zespół z Paryża.Przychodzi Unai Emery który bierze ze sobą Krychowiaka.Od razu widać ze zespół zyskuje jaja których tak brakowało w poprzedniej kampanii.Odszedł Ibrahimović ale jak dla mnie to jest wzmocnienie zespołu w LM.Jego wielkie ego nie jeden klub z LM wyrzuciło.Czy PSG jeszcze po kogoś sięgnie? Nie ma wątpliwości przecież ambicja szejków jest jedna-LM.Fajnie by było jakby Neymar tam zawitał i wcale to nie jest niemożliwe.Albo Pogba.Jak dla mnie jest to drużyna kompletna posiadająca szeroką ławkę do tego w lidze nie muszą się męczyć oczywiście to jest mały minus bo rywalizacji jak w LM to oni w Ligue 1 nie uświadczą ale ja liczę że ta kadra zbudowana naprawdę z pomysłem pociągnie zespół już w tym roku po triumf w LM.
A po tym kursie to biorę to w ciemno.
PSG win LM
19.000
Pinnacle
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
Przeglądając kartę od razu rzucił mi się w oczy kurs.Tak kurs być może ktoś powie że po kursach się nie gra ale tu nie chodziło tylko o to ja już planowałem po zakończeniu sezonu zagrać na zwycięzcę następnej LM.Moim faworytem jest zespół z Paryża.Przychodzi Unai Emery który bierze ze sobą Krychowiaka.Od razu widać ze zespół zyskuje jaja których tak brakowało w poprzedniej kampanii.Odszedł Ibrahimović ale jak dla mnie to jest wzmocnienie zespołu w LM.Jego wielkie ego nie jeden klub z LM wyrzuciło.Czy PSG jeszcze po kogoś sięgnie? Nie ma wątpliwości przecież ambicja szejków jest jedna-LM.Fajnie by było jakby Neymar tam zawitał i wcale to nie jest niemożliwe.Albo Pogba.Jak dla mnie jest to drużyna kompletna posiadająca szeroką ławkę do tego w lidze nie muszą się męczyć oczywiście to jest mały minus bo rywalizacji jak w LM to oni w Ligue 1 nie uświadczą ale ja liczę że ta kadra zbudowana naprawdę z pomysłem pociągnie zespół już w tym roku po triumf w LM.
A po tym kursie to biorę to w ciemno.
PSG win LM
19.000
Pinnacle
Zgadzam się w 100%. Transfer Krychowiaka do PSG pokazał, że chcą wzmocnić każdą formację, która tego oczywiście wymaga i na pewno na tym nie skończą. Chociaż Ibrahimovic jest moim ulubionym zawodnikiem, wielkim człowiekiem, to jednak muszę się z Tobą zgodzić, że niekiedy jego ego było większe od niego.
Wydaje mi się, że PSG dopiero szykuje prawdziwą bombę transferową, przecież mają na to środki. Dobra polityka sprawi, że nie będą się afiszować zainteresowaniem jakimś zawodnikiem do samego końca.
Czy PSG stać na wygranie Ligi Mistrzów? Tego akurat nie wiem, bo mają przecież bardzo trudnych rywali, którzy również są zainteresowani zwycięstwem. Być może patrząc na Portugalię zobaczymy całkowicie kogoś innego jako triumfatora Ligi Mistrzów ?
 
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
Jak dla mnie jest to drużyna kompletna posiadająca szeroką ławkę do tego w lidze nie muszą się męczyć oczywiście to jest mały minus bo rywalizacji jak w LM to oni w Ligue 1 nie uświadczą ale ja liczę że ta kadra zbudowana naprawdę z pomysłem pociągnie zespół już w tym roku po triumf w LM.
Nie zgadzam się z tym, bo PSG ma dla mnie bardzo wąską kadrę na obecną chwilę.
To, że nie jest to kompletna pokazują ostatnie sezony w LM,
ostatnio odpadli z City, które nawet nie podniosło potem rękawicy rzuconej przez Real.
Środek pola silny i to jest bardzo istotne w LM, ale atak na obecną chwilę to spokojnie z 5 ekip w LM ma lepszy.
Jak Di Maria nie ma formy to brakuje tej drużynie kreatywności i jakości w ataku.
Cavani, Di Maria, do tego na siłę doliczyć mogę Pastore, ale od tej trójki to nawet Arsenal ma lepszą ławkę haha
Z wysokich kursów próbowałbym Atletico oraz City.
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Spokojnie jeszcze dolaczy jakas gwiazda z topu jesli to będzie Neymar sytuacja obróci sie o 180 stopni a co do lawki no to jak przeciez w Paryżu na kazda pozycje jest zmiennik który nie odbiega za bardzo poziomem jedynie brakuje tego asa w ataku który na dniach sie pojawi takze nie rozumiem skąd ten pesymizm.
Odpadali oczywiście ale na tym polega rywalizacja w każdym sporcie walcząc z najlepszymi zbiera sie doświadczenie.Moim zdaniem w tym kursie jest value co do City to również ciekawie wygląda ale wiadomo jak to z ta angielska liga jest.Atletico dla mnie raczej mniejsze value aniżeli PSG.

A może Griezmann? Ale by bylo.
Jest kilku zawodników którzy sa do wyciągnięcia przez PSG a którzy zdrowi mogą wygrać dla Paryża LM.

Ps.nie zapominajmy o Lucasie ten chłopak potrafi namieszać może nie przez cale 90 minut ale z sezonu na sezon jest coraz lepszy.
Kto wie jak będzie wyglądał w tym sezonie
 
5567 719

5567

Użytkownik
Panowie i Panie. Moi mili. Chyba wszyscy zapomnieliście gdzie wylądował &quot;Carlito&quot; w lipcu. Tak, tak, nie kto inny jak słynny Carlo Ancelotti - specjalista od wygrywania Champions League - pojawił się w Monachium. Co to oznacza? Ano nic innego jak to, iż poprowadzi on w nadchodzącym sezonie wielki Bayern. Duma Bawarii wzmocniona w obronie Hummelsem, który stworzy genialny duet środkowych obrońców z Boatengiem, a także młodym i przebojowym Renato Sanchesem. Ancelotti zgodził się zawitać nad rzekę Izarę, jednak wcześniej postawił władzom Bayernu warunek: Lewandowski musi zostać! Nie mam wątpliwości, że stworzony przez Kloppa potwór, oszlifowany przez Guardiolę, będzie zbierał największe plony pod ręką Ancelottiego, który już dobrze wie jak wykorzystać taką bestię. Wczoraj odbyła się pierwsza konferencja prasowa Carlo w Bayernie. Włoch od razu zapowiedział, że celem numer jeden w zbliżającym się sezonie będzie triumf w Champions League (dla porówniania Pep twierdził, że najważniejsze jest mistrzostwo Niemiec i powtarzał to w kółko). Od razu daje się zauważyć pewną zmianę w podejściu i wyznaczaniu hierarchii zadań. Osobiście mam nadzieję, że Bayern zacznie przypominać maszynę, która sprawnie działała za Heynckesa, a nudna tiki-taka Pepa odejdzie do lamusa. (oczywiscie w Bayernie, bo niech tam sobie Pepek niszczy City u drwali hehe) Mia San Mia!
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Też mi w oko wpadło PSG. Kupili już Krychowiaka, Ben Arfę i Meuniera a to przecież dopiero początek okienka. Odszedł Ibra i to jest na pewno duża strata, którą myślę, że jeszcze zdążą załatać do września.
Czy mogą wygrać LM? Mają niezłą obronę, bardzo ciekawą pomoc ale bardziej do gry w defensywie. Atak mnie w ogóle nie przekonuje po odejściu Zlatana ale mają jeszcze czas na zakupy.
Z roku na rok idzie im coraz lepiej w Lidze Mistrzów i zachodzą coraz dalej. Pieniądze sukcesu nie dają od razu (vide właśnie PSG czy Manchester City). Abramowicz czekał kilka lat, zanim Chelsea sięgnęła po puchar. Paryżanie już chyba nabrali wystarczająco doświadczenia, by powalczyć o finał.
 
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
Spokojnie jeszcze dolaczy jakas gwiazda z topu jesli to będzie Neymar sytuacja obróci sie o 180 stopni a co do lawki no to jak przeciez w Paryżu na kazda pozycje jest zmiennik który nie odbiega za bardzo poziomem jedynie brakuje tego asa w ataku który na dniach sie pojawi takze nie rozumiem skąd ten pesymizm.
Odpadali oczywiście ale na tym polega rywalizacja w każdym sporcie walcząc z najlepszymi zbiera sie doświadczenie.Moim zdaniem w tym kursie jest value co do City to również ciekawie wygląda ale wiadomo jak to z ta angielska liga jest.Atletico dla mnie raczej mniejsze value aniżeli PSG.
A może Griezmann? Ale by bylo.
Jest kilku zawodników którzy sa do wyciągnięcia przez PSG a którzy zdrowi mogą wygrać dla Paryża LM.

Ps.nie zapominajmy o Lucasie ten chłopak potrafi namieszać może nie przez cale 90 minut ale z sezonu na sezon jest coraz lepszy.
Kto wie jak będzie wyglądał w tym sezonie
Sorry, ale nie wiem o czym Ty piszesz.
Zmiennik na każdą pozycję to jest nawet w Cracovii czy Arce Gdynia.
Ławka PSG jest słabsza nawet od Napoli czy Arsenalu, nie mówiąc już o tym ile brakuje do trójki z Hiszpanii, Juventusu, Bayernu.
Cavani to dla mnie zawodnik pokroju Giroud, jeżeli go masz w składzie to nic nie wygrasz w Europie, bo po prostu jego poziom jest dobry, a z takimi zawodnikami nie zagrasz o najwyższe cele.
Pastore to kolejny średniak, jedynym graczem z topu w przodzie jest Di Maria.
Cavani rok temu w LM strzelił ledwo dwa gole.
PSG odpadało w ostatnich latach z City, Barceloną oraz Chelsea, za każdym razem przez przegrane do zera na wyjazdach.
W tym tkwi problem tej drużyny, obrona nie jest taka jak np. w Atletico, a strat nie ma kto w niej odrabiać.
Jak ktoś przyjdzie do PSG to moim zdaniem będzie to James.
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
Sorry, ale nie wiem o czym Ty piszesz.
Zmiennik na każdą pozycję to jest nawet w Cracovii czy Arce Gdynia.
Ławka PSG jest słabsza nawet od Napoli czy Arsenalu, nie mówiąc już o tym ile brakuje do trójki z Hiszpanii, Juventusu, Bayernu.

Cavani to dla mnie zawodnik pokroju Giroud, jeżeli go masz w składzie to nic nie wygrasz w Europie, bo po prostu jego poziom jest dobry, a z takimi zawodnikami nie zagrasz o najwyższe cele.
Pastore to kolejny średniak, jedynym graczem z topu w przodzie jest Di Maria.

Cavani rok temu w LM strzelił ledwo dwa gole.
PSG odpadało w ostatnich latach z City, Barceloną oraz Chelsea, za każdym razem przez przegrane do zera na wyjazdach.
W tym tkwi problem tej drużyny, obrona nie jest taka jak np. w Atletico, a strat nie ma kto w niej odrabiać.

Jak ktoś przyjdzie do PSG to moim zdaniem będzie to James.
Mało tego, coraz głośniej mówi się o tym, że PSG jeszcze osłabiło defensywę. Jeśli informacja się potwierdzi to Lucas Digne wyląduje w Barcelonie.

W ostatnich dniach sporo mówiło się o tym, że Lucas Digne znalazł się na celowniku Barcelony. Dotychczas głównym kierunkiem dla Francuza miała być Roma, w której spędził ostatni sezon w ramach wypożyczenia.

Włosi jednak chcieli ponownie jedynie wypożyczyć zawodnika z obowiązkową opcją wykupu defensora za rok. To rozwiązanie szczególnie nie przypadło do gustu włodarzom Paris Saint-Germain, którzy zdecydowali się na poszukiwanie innego kontrahenta.

Po tym jak transfer ogłosiło katalońskie &quot;TV3&quot;, doniesienia te potwierdziło francuskie &quot;RMC&quot;. Digne ma przejść w najbliższych godzinach testy medyczne, po których zwiąże się z &quot;Blaugraną&quot; 5-letnim kontraktem. Nie jest znana dokładna kwota transferu, jednak mówi się, że może ona wynieść do 20 milionów euro.
Na ten moment skład PSG nie robi piorunującego wrażenia i muszą coś zmienić, bo faktycznie na razie nie mają szans na zawojowanie Ligi Mistrzów.
Wystarczy popatrzyć na transfery, większy ruch w sprzedaży zawodników, a szkoda:

 
el_flaco 18

el_flaco

Użytkownik
Jak dla mnie faworytem jest Barcelona, ciekawie uzupełniła skład i będzie miała teraz silną ławkę. Tacy zawodnicy jak Gomes, Umtiti, Digne, D. Suarez to moim zdaniem nie dość że odmłodzenie składu to jeszcze będą tworzyć mocną ławkę rezerwową co spowoduje na pewno większe staranie się zawodników pierwszej 11 by nie wygryzł ich jeden z młodych wilczków.
 
M 0

mocny1010

Użytkownik
Witam. A ja uważam że nie można stawiać W przegranej pozycji ikony włoskiego futbolu ???? ???? czyli mocne Juve. Ciekawe transfery przeprowadzone do tej pory W tym 3 najdroższy zawodnik W historii piłki nożnej daje wiele do myślenia. Jeszcze jeśli zostanie Paul Pogba to mają także wiele do pokazania. Minimum W tej chwili dla Juventusu to półfinał. Pozdrawiam
 
magda-rzeszow 8

magda-rzeszow

Użytkownik
Myślę, że co roku faworytem jest Barcelona ale w tym sezonie jest kilka zespołów, które są w stanie zagrozić drużynom w Hiszpanii. Bardzo ciekawie sytuacja wygląda w zespole z Paryża do którego całkiem niedawno dołączył Grzegorz Krychowiak. Nie ma już Zlatana ale w składzie jest dużo innych uzdolnionych piłkarzy. Inną siłą jest na pewno drużyna Bayernu Monachium, która praktycznie się nie osłabiła a Robert Lewandowski nie został sprzedany do Realu Madryt. Jednak najbardziej zastanawia mnie postawa mistrza Anglii - Leicester City, który wbrew pierwotnym przewidywaniom nie osłabił swojego składu. Osobiście przyznam się, że bardzo kibicuję tej ekipie.
 
P 7

ptasiorex

Użytkownik
Leicester juz raz zaskoczyl nas, ale wątpie by w tego typu rozgywkach duzo zawojowali. Moim faworytem jest Juventus Turyn. To oni uniosą puchar w tym sezonie ????
 
P 40

pontifexmaxime

Użytkownik
Leicester juz raz zaskoczyl nas, ale wątpie by w tego typu rozgywkach duzo zawojowali. Moim faworytem jest Juventus Turyn. To oni uniosą puchar w tym sezonie ????
Tylko czy ten Higuain to będzie prawdziwe wzmocnienie. Dla mnie to będzie absolutny niewypał, a Napoli zrobiło interes życia (spójrzcie za jakie pieniądze go nabyło).
Moim zdaniem Barcelona wróci do łask i spokojnie zwycięży.
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Sorry, ale nie wiem o czym Ty piszesz.
Zmiennik na każdą pozycję to jest nawet w Cracovii czy Arce Gdynia.
Ławka PSG jest słabsza nawet od Napoli czy Arsenalu, nie mówiąc już o tym ile brakuje do trójki z Hiszpanii, Juventusu, Bayernu.

Cavani to dla mnie zawodnik pokroju Giroud, jeżeli go masz w składzie to nic nie wygrasz w Europie, bo po prostu jego poziom jest dobry, a z takimi zawodnikami nie zagrasz o najwyższe cele.
Pastore to kolejny średniak, jedynym graczem z topu w przodzie jest Di Maria.

Cavani rok temu w LM strzelił ledwo dwa gole.
PSG odpadało w ostatnich latach z City, Barceloną oraz Chelsea, za każdym razem przez przegrane do zera na wyjazdach.
W tym tkwi problem tej drużyny, obrona nie jest taka jak np. w Atletico, a strat nie ma kto w niej odrabiać.

Jak ktoś przyjdzie do PSG to moim zdaniem będzie to James.
Kurde nie widziałem tego postu no ale musze odpisać ????

Cavani to taki Giroud tak?Tylko chyba zapomniales jaka role pelnil Urus w PSG za Ibry?On tam gral na skrzydle!!!Przywolywanie jego dorobku bramkowego jest troche niesmaczne.Cavani to świetny zawodnik lata świetlne przed Francuskim drewnem.
Pastore to średniak.Moim zdaniem gdyby gral np.w Barcelonie to Rakitic nie miałby pierwszego składu bo Argentyńczyk to zawodnik który ma przeblyski geniuszu.Może być tak że on wskoczy do topu na swojej pozycji ale na pewno nie jest średniakiem!Nie oglądasz meczy PSG po prostu to widac jak na dłoni...
Przywoływanie porażek co ma na celu?Po to są porażki żeby sie uczyć i wyciągać wnioski!
PSG jest gotowe moim zdaniem w tym sezonie na wiele.
Cavani będzie ładował bramy aż będzie się dymiło factorem rozwoju PSG odejście Ibry gwiazdora.
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Widziałem Pastore w superpucharze gdzie zniszczył Lyon.Niech tylko ominą go kontuzje a chłopak pokaże że jest w czołówce na swojej pozycji.
Oglądałem także skróty z poprzedniego sezonu PSG(droga do mistrzostwa).
Jedno mi się rzuciło w oczy.
Cavani nigdy z Ibrą nie cieszyli się razem przy golach.Widać jak na dłoni że tam chemii nie było.
Odejście Ibry to klucz do sukcesu PSG teraz nie ma w Paryżu gwiazdy która będzie ustawiać drużynę.
Emery pasuje jak ulał niech prowadzi ich do sukcesu w LM.
 
mat77 158

mat77

Użytkownik
Kurs na PSG całkiem spoko, można próbować za jakieś drobne wg mnie ale jeśli do końca okienka nie wyskoczą z jakąś &#39;&#39;bombą&#39;&#39; i do Paryża nie trafi jakiś klasowy napadzior to daje im małe szanse na końcowy sukces w LM.Okej Ibra ma ego jak Chiny ale w Paryżu kręcił bardzo dobre liczby i nawet jak nie strzelał to była gwarancja, że odciągnie uwagę 2-3 rywali i da większe pole do popisu innym.Teraz w ataku jest w sumie tylko Cavani który ma przebłyski świetnego grajka ale nie czarujmy się na tle największych w Europie różnicy regularnie raczej nie będzie potrafił zrobić.Przyszedł Jese ale czy będzie on już w pierwszym sezonie pierwszoplanową postacią? Raczej wątpię, może okazać się dobrym jokerem ale żeby był on gwarancją na gole w decydujących spotkaniach LM, no wątpię by ten 23latek pociągnął tak zespół.Brakuje ewidentnie klasowego napastnika no i między słupkami też bywa, że czasem tylko &#39;&#39;ręcznik wisi&#39;&#39; a bez klasowego bramkarza i napastnika Ligi Mistrzów się nie wygrywa.Najlepsza formacja w ekipie z Paryża to zdecydowanie pomoc: Krychowiak, Ben Arfa, Matuidi, Pastore, Di Maria, Motta, Lucas, Verratti.Uff no pomoc naprawdę jedna z lepszych na świecie jak i nie najlepsza ale czy będzie miał kto wykańczać akcje wyżej wymienionych? Ja największe szanse daje Barcelonie lub Bayernowi, obie drużyny zrobiły jak dla mnie najlepsze transfery w Europie do tej pory, nie odszedł nikt kluczowy dla tych drużyn.Barcelona będzie znów &#39;&#39;głodna&#39;&#39; sukcesu w Europie, Bayern ciśnienie na LM ma bardzo duże.Przyjście do Monachium Hummelsa, Renato Sanchesa i przede wszystkim trenera Ancelottiego który jest jednym z lepszych w swoim fachu i ma patent na wygrywanie Ligi Mistrzów (jako trener wygrywał ją już 3krotnie) na pewno da Bayernowi dużo dobrego.Barcelona i Bayern wg mnie na ten moment mają najlepsze zespoły.Real nie wygra bo wiadomo historia i koniec kropka.Zresztą oprócz powrotu Moraty jakoś bez znaczących zmian w ekipie &#39;&#39;Królewskich&#39;&#39; więc wątpię by ta sama ekipa praktycznie miała aż takie parcie na wygraną.Może brakować świeżości.No i ławka też nie robi wrażenia jakoś.Wiadomo historyczna obrona, pierwszy raz itd ale myślę, że w tym sezonie swoją uwagę skupią głównie na La Lidze.Kto więc może pokrzyżować plany Barcelonie i Bayernowi? Atletico, ich nikt specjalnie motywować nie musi.Byli dwa razy tak blisko końcowego tryumfu ale musieli uznać wyższośc swojego największego rywala.. Ekipa praktycznie ta sama, zero strat za to przyszedł Gameiro który może być sporym wzmocnieniem i może dać Atletico ważne gole.Żelazna defensywa + wzmocniony atak.Udział w wielkim finale realny.Juventus? Tutaj zagadka jak dla mnie, o Juve bardzo głośno w tym okienku transferowym.Zrobili rekordowe transfery w obie strony.Wg mnie wyjdzie im to na minus.Pogba może imponującyh liczb nie wykręca, Euro bardzo przeciętne ale to jest gościu który trzymał by w ryzach drugą linie Juventusu na lata.Za to przyszedł grubas Higuain który wg mnie pewnego poziomu już nie doskoczy a takim są niuanse które decydują czy grasz w półfinale LM a póżniej finale np.Argentyńczyk może spłaci się w jakiejś części w Serie A strzelają 20-30 goli ale nie wierze by pomógł Juventusowi w wygraniu Ligi Mistrzów o której tak marzą od wielu lat..City? Jedyny angielski klub któremu można dawać jakiś % szans na końcowy sukces.Na papierze wyglądają jeszcze lepiej niż w zeszłym sezonie.Sane, Stones i Gundogan, każdy z tych piłkarzy może odpalić i okazać się strzałem w 10 no i Pep na ławce..
 
A 13

artur10a

Użytkownik
W tym sezonie LM myślę, że w końcu odpali Bayer, Ancelotti pouklada grę i wniesie swoje rzemiosło. Bayer przerwie w koncu swoja złą passę odpadania przed finałem.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom