>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Betsafe - opinie

kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Wystarczy wysłać wyciąg online z transakcją nie starszą niż 3 miesiące. Tam są widoczne Twoje dane etc. Nie ma szans, żeby nie przeszło.

Tyle hałasu o nic.
 
K 27

kalarepka

Użytkownik
Wyslalem im dwa potwierdzenia, jedno z PITu , drugi screen z konta bankowego z potwierdzenia przelewu z data 18.10.16. Wiec sory ale dla mnie to patologia i niepotrzebne przedłużenie i robienie pod górę.
Wysłałem im trzecie jakieś pismo moze przejedzie, a jak nie to specjalnie do UM po potwierdzenie zameldowania ????
 
W 26

wlazly107

Użytkownik
Zupełnie nie polecam tego bukmachera. W całorocznym przekroczyłem sumę depozytów na dobę więc, żeby nie czekać stwierdziłem, że zagram tutaj i udało się trochę wygrać. Załączyłem wszystkie dokumenty po ponad 40 godzinach łaskawie napisali, że rachunek przyjęty, ale przód dowodu nie, myślę dziwne, ale może była kiepska jakość. Zrobibłem więc jeszcze jedno zdjęcie tym razem tak, że widać każdy róg dowodu i odpowiednia ostrość i również po oczekiwaniu został odrzucony przy tym bez podania co tak naprawdę nie pasuje, tylko: nie przyjęto dokumentu.
Wypłatę zleciłem i dokumenty dałem do weryfikacji w niedzielę po południu, obecnie już prawie środa wieczór, a moje konto dalej nie jest zweryfikowane w dodatku dalej nie wiem dlaczego, mimo wielu kontaktów z supportem. ????
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Spróbuj pogadać z angielskim supportem i zaproponować im, że wyślesz brakujące dokumenty na ich e-maila, zamiast wgrywać ponownie w panelu. Powinno pomóc.
 
W 26

wlazly107

Użytkownik
Spróbuj pogadać z angielskim supportem i zaproponować im, że wyślesz brakujące dokumenty na ich e-maila, zamiast wgrywać ponownie w panelu. Powinno pomóc.
Zamiast w panelu to próbuję załatwić sprawę mailowo z polskim supportem. Bo przy próbie logowania od wczoraj mam konto nieaktywne, chociaż do dziś nikt mi nie odpowiedział dlaczego tylko powiedzieli, żeby dokumenty mailem wysłać.
Konto miałem założone dawno temu, ale nigdy z niego nie korzystałem, a teraz robią wszystko ,żeby utrudnić człowiekowi życie. Na razie poczekam jeszcze ostatni raz na odpowiedź supportu, w razie czego pójdę za twoją radą i rano będę pisał do angielskiej wersji.
 
W 26

wlazly107

Użytkownik
No i właśnie dostałem informacje, że moje konto zostało zablokowane bez podania przyczyny ????
Żeby chociaż wrócili to co wpłaciłem w całości, a oni potrącili mi 190zł..
Aby nakreślić sytuacje jeszcze domyślam się, że sprawa może dotyczyć daty urodzenia w profilu. Konto było założone kilka lat temu, ale go nie używałem i nie wiedzieć czemu miałem dzień i miesiąc dobry, ale zły rok w profilu. Jak teraz chciałem grać tam napisałem na czacie o zmianę daty urodzenia i wtedy poinformowano mniie,zebym poprostu przesłał dokumenty. W międzyczasie udało wygrać się pieniądze, no a dalszą sytuacje już znacie.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
No i właśnie dostałem informacje, że moje konto zostało zablokowane bez podania przyczyny ????
Żeby chociaż wrócili to co wpłaciłem w całości, a oni potrącili mi 190zł..
Aby nakreślić sytuacje jeszcze domyślam się, że sprawa może dotyczyć daty urodzenia w profilu. Konto było założone kilka lat temu, ale go nie używałem i nie wiedzieć czemu miałem dzień i miesiąc dobry, ale zły rok w profilu. Jak teraz chciałem grać tam napisałem na czacie o zmianę daty urodzenia i wtedy poinformowano mniie,zebym poprostu przesłał dokumenty. W międzyczasie udało wygrać się pieniądze, no a dalszą sytuacje już znacie.
Wyjaśnij jedną rzecz dlaczego miałęś złą datę ?. Przecież uzupełniając tę kolumnę warto sprawdzać 2 lub 3 razy, A nie miałeś przypadkiem jeszcze jednego konta ?
 
H 902

hank

Użytkownik
Hit, najpierw miesza buka z błotem, a potem wychodzi, że konto na lipne dane. Dam głowę że ta &quot;pomyłka&quot; wykazała że dodał sobie akurat tyle lat ile brakowało do 18.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Hit, najpierw miesza buka z błotem, a potem wychodzi, że konto na lipne dane. Dam głowę że ta &quot;pomyłka&quot; wykazała że dodał sobie akurat tyle lat ile brakowało do 18.
Niestety w wielu wypadkach właśnie tak jest. A potem zaczyna się płacz i mieszanie bukmachera z błotem....
 
W 26

wlazly107

Użytkownik
Wybaczcie ,ze nie odpisałem wcześniej przez brak czasu. W dodatku wiele się zmieniło i po części moje zdanie na temat betsafe.

Konto założyłem kilka lat temu, ale na założeniu się skończyło bo nigdy nie wpłaciłem tam ani złotówki. Drugiego konta też nie miałem, cały czas korzystałem tylko i wyłącznie z całorocznego. Teraz chciałem spróbować czegoś innego i stwierdziłem, że założę tu konto, ale na wszelki wypadek wpisałem w przypominani hasła swój mail i okazało się, że mam tam już konto. Po sprawdzeniu danych nie wiem już teraz dlaczego wyszło, ze jest zła data urodzenia. Napisałem więc do supportu i dostałem zielone światło na grę, miałem tylko dosłać dowód. Szczęście dopisało, wygrałem pieniądze, a gdy przesłałem dowód był odrzucany, aż w końcu zablokowano moje konto z początku nie podając przyczyny. Zacząłem pisać z supportem który najpierw chciał mi wypłacić nawet niecałą wpłaconą przeze mnie kwotę. Ostatecznie po kilku dniach pisania została wypłacona cała zarobiona przeze mnie kwota.

Nie miałbym żadnych pretensji gdybym nie dostał zielonego światła do gry od supportu. Gdybym założył nowe konto to pewnie też zablokowaliby tłumacząc, że na ten adres istnieje konto w ich bazie. Dlatego użyłem starego upewniając się wcześniej, że mogę go użyć. Zostałem wprowadzony w błąd przez osobę z livechatu, ale ostatecznie sprawa po kilku dniach zakończyła się pozytywnie.
 
W 26

wlazly107

Użytkownik
Po tym jak napisali, że pieniądze zostały wysłane byłem pewien, że tak się stało, ale przez tydzień nie otrzymałem ich napisałem wiadomość i dowiedziałem się, że jednak nie zostały wypłacone i przepraszają za tamtą wiadomość. To już jest przegięcie..
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Po tym jak napisali, że pieniądze zostały wysłane byłem pewien, że tak się stało, ale przez tydzień nie otrzymałem ich napisałem wiadomość i dowiedziałem się, że jednak nie zostały wypłacone i przepraszają za tamtą wiadomość. To już jest przegięcie..
A jaka była dokładnie treść z ich strony ? Warto tutaj ostrzec użytkowników.
 
P 0

pudzior

Użytkownik
Dla mnie bukmacher nawet w porzadku. Oferta dosc szeroka, stawki ktore przyjmuja tez przyzwoite, czeste promocje i szybkie wyplaty. Od siebie moge polecic ;)
 
georgeclooney 0

georgeclooney

Użytkownik
Muszę się zgodzić z tym co pisze Ted. Mają coś walnięte w systemie i to od paru tygodni i trzeba do nich pisać o manualne rozliczanie kuponów , w dodatku nie ma już automatycznych wypłat na Skrill dla VIP-ów , ciężko polecić teraz tego buka
 
Do góry Bottom