>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Bukmacher Betsafe - opinie

jutuber 0

jutuber

Użytkownik
Ja w ich klonie (Betssonie) dostawałem bonusy nawet po 2 tys zł. Po to by je obrócić grałem zakłady przeciwstawne (gram praktycznie tylko kosza) raz na jedną raz na drugą drużynę i nigdy się do tego nie przyczepili.
Potwierdzam. Zreszta z nimi zawsze różne numery przechodziły :cool: kiedyś jeden z 3ech (obok bet365 i uni) moich ulubionych, tzw bezproblemowych buków, jeśli chodzi o wypłaty (y)
 
L 0

lechson

Użytkownik
Polecam buka nie ma problemu z wpłatami i wypłatami (używam EcoPayz). Często dostaje się zakłady bez ryzyka (promocja Top Sport, Weekendowy Szał) aby otrzymać zakład bez ryzyka do promocji trzeba się zapisać. Warunki otrzymania zakładu bez ryzyka bardzo proste.
 
G 14

grass88

Użytkownik
Taki komunikat mam: "Wystąpił bląd w trakcie zawierania zakładu. Spróbuj ponownie lub skontaktuj się z obsługą klienta, jeśli problem będzie się powtarzał. " Czy to limit?. Nie mogę jednego konkretnego meczu postawić. Kilka razy próbowałem. Kilka innych zakładów postawiłem po tym komunikacie, ale w innych ligach.
 
hubson77 3,9K

hubson77

Użytkownik
W jaki sposób można teraz wypłacać z betsafe? Pokazuje mi się tylko przelew bankowy pomimo depo mastercardem, coś im nie wierzę... Może chodzi o jakiś obrót, ale w sumie miałem tylko zakład bez ryzyka z promocji.
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Na mastercard to już od dawna dawna nie można wypłacać. Opcja którą widzisz to międzynarodowy przelew w euro. Po przewalutowaniu w swoim banku dostaniesz mniejszą kwotę niż wypłacasz z betsafe. Alternatywą są te portfele elektroniczne, które widzisz przy wpłacie. Bezpłatnego i szybkiego trustly nie ma już nigdzie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
hubson77 3,9K

hubson77

Użytkownik
A dzisiaj widac już kilka innych portfeli i wypłatę na karte VISA która pomimo ich ostrzeżeń idzie bez prowizji, tak myślałem że sam przelew to za mało :) dzięki za info o MC, o tym nie wiedziałem
 
G 14

grass88

Użytkownik
Na mastercard to już od dawna dawna nie można wypłacać. Opcja którą widzisz to międzynarodowy przelew w euro. Po przewalutowaniu w swoim banku dostaniesz mniejszą kwotę niż wypłacasz z betsafe. Alternatywą są te portfele elektroniczne, które widzisz przy wpłacie. Bezpłatnego i szybkiego trustly nie ma już nigdzie.
Ja mam konto w PLN. Wypłacałem 2 czerwca i przyszła kwota taką jaką zleciłem. Nie było przewalutowania. Czyli od tego czasu coś zmieniło się?
 
Do góry Bottom