>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Limity konta Bet365 ( tenis ITF )

fejsbvgftrbh 73

fejsbvgftrbh

Użytkownik
Ja nie wiem czego tutaj nie rozumiecie... Sam miałem dokładnie taką samą sytuację. Konto mogłem weryfikować w przeciwieństwie do autora problemu, ale nie chciałem się w to bawić. Miałem 200zł na koncie, z ktorego chcialem pozbyć się pieniędzy. Szukałem meczów, gdzie under over na b 365 był 1.9-1.9, zwykle na pinnacle lub marathonie wynosi wówczas 1.95-1.97. Na tamtych kontach łącznie miałem 500zł. Za 100zł zagrałem under przy 1.9 na 365, na innej stronie za 1.96 over. Wszedł ten over. Stany konta 100zł-596zł. Potem tak samo i wygrana under na b 365, stany konta 190zł-496zł. Potem za 100zł i ponownie over czyli 90zł-592zł i ponownie wszedł over na koniec, tym razem przy stawkach 90zł-90zł (bo tyle zostało na b 365) i zysk 85zł, czyli stany konta 0zł-677zł.
Suma sumarum 177zł, 23zł w plecy, ale z tym trzeba się liczyć. Być może jeszcze udałoby się mniejsze różnice w kursach wynaleźć, mi ten over/under jednak pasował najbardziej do tego.
Nikt nie mowi o sposobach w pełni bez jakiegoś ryzyka, albo bez jakiekolwiek straty, ale jak się odratuje 70-80% to i tak jest dobrze, bo przecież traktowaliśmy tę kwotę jako już straconą.
 
M 172

mikolaj03

Użytkownik
Plan jest doby lecz co gdy zanotujesz na samym poczatku serie wygranych w bet365 ? Tobie zgrac sie udalo srodki bo poczatek miales dobry jednak w momencie gdy powiedzmy z pierwszych 6 betow trafisz 4 w bet365 co wtedy ? Jak stawkujesz ? Atakujesz dajmy na to jakas progresja czy delikatnie korygujesz stawki ?
 
adam_adam 181

adam_adam

Użytkownik
Nie jest dobry, jeśli nie ma możliwości wypłacania z &quot;niechcianego buka&quot;. Kolega fejsbvgftrbh ma inna sytuację, bo miał możliwość zweryfikowania. Gdyby weszły mu kupony w bet365 to to prawdopodobnie zmusiłby się do weryfikacji.
 
bmw14.5 612

bmw14.5

Użytkownik
Przecież wiadomo, że jak ktoś obstawia cymbergaj na Sri Lance, to MUSZĄ być limity. Jeśli ktoś sądzi inaczej, to niech samemu zacznie przyjmować taki folklor, a nie robi z siebie wała!
 
N 15,9K

norbertb

Użytkownik
Przecież wiadomo, że jak ktoś obstawia cymbergaj na Sri Lance, to MUSZĄ być limity. Jeśli ktoś sądzi inaczej, to niech samemu zacznie przyjmować taki folklor, a nie robi z siebie wała!
Aha. Co to znaczy limity? Bo są dyscypliny piłki nożnej w których można wygrać przed meczem kilkaset tysięcy stawiając zakład na b365, a itf zaledwie max około 3000. I tu już są LIMITY. A co dopiero, gdy taki bukmacher limituje do... 9zł?!

Nie ma co się żalić, trzeba kombinować - b365 w gazie limitują ponoć po 4-5 kont dziennie (?!)

Nawet konto na angielskie dane wytrzymało tydzień... jak żyć?
 
rimaraf 14,6K

rimaraf

Użytkownik
Dobra. Czytam to i nie wierze. Jak wy chcecie wyciągnąć kase z zablokowanego konta grając surebety? To jest dokładnie taka sama sytuacja jakbyście po prostu stawiali te typy na koncie z którego możecie wypłacić. Chyba, że liczą się dla Was cyferki na ekranie. To wtedy możecie sobie wpisać w exelu, że jesteście 100k do przodu w tym miesiącu. Wartość tych 100k będzie dokładnie taka sama jak kasy, którą wygracie na zablokowanym koncie.
 
M 172

mikolaj03

Użytkownik
Kolega znajduje sie gdzies za granica niestety nie mam zadnego info gdzie a i portalu spolecznosciowego nie jest zadnym uzytkownikiem. Na koncie aktualnie mam 3900pln i przyznacie sami ze ciezko pogodzic sie ze strata takiej kwoty dlatego szukam odpowiedniego sposobu by te pieniadze w inteligentny sposob przegrac w bet365 zarazem wygrywajac w innym buku. Jedno jest pewne , w momencie gdy bet365 nalozy na mnie limit bede mogl zapomniec o tej kwocie. Poki co kombinuje jak tu te pieniadze odzyskac i szukam systemu gry ktory pozwoli mi na takie rozwiazanie
 
fejsbvgftrbh 73

fejsbvgftrbh

Użytkownik
Dobra. Czytam to i nie wierze. Jak wy chcecie wyciągnąć kase z zablokowanego konta grając surebety? To jest dokładnie taka sama sytuacja jakbyście po prostu stawiali te typy na koncie z którego możecie wypłacić. Chyba, że liczą się dla Was cyferki na ekranie. To wtedy możecie sobie wpisać w exelu, że jesteście 100k do przodu w tym miesiącu. Wartość tych 100k będzie dokładnie taka sama jak kasy, którą wygracie na zablokowanym koncie.
Yhm, to jeśli tak twierdzisz, to przeczytaj sobie moją historię czterech, AŻ czterech zakładów, które kiedyś zagrałem w podobnej sytuacji. Na zablokowanym koncie miałem 200zł, a na powiedzmy marathonbecie umownie 500zł. Po czterech zakładach, na zablokowanym koncie miałem 0zł, a na marathonbecie 677zł. Grając te same zakłady tylko na tym koncie, na którym miałem 500zł, bo jak twierdzisz tamte są wirtualne, miałbym 477zł. Czy 477zł jest równe 677zł? Myślałem, że jednak nie, albo coś źle liczę.... : )
 
A 44

ab178

Użytkownik
Yhm, to jeśli tak twierdzisz, to przeczytaj sobie moją historię czterech, AŻ czterech zakładów, które kiedyś zagrałem w podobnej sytuacji. Na zablokowanym koncie miałem 200zł, a na powiedzmy marathonbecie umownie 500zł. Po czterech zakładach, na zablokowanym koncie miałem 0zł, a na marathonbecie 677zł. Grając te same zakłady tylko na tym koncie, na którym miałem 500zł, bo jak twierdzisz tamte są wirtualne, miałbym 477zł. Czy 477zł jest równe 677zł? Myślałem, że jednak nie, albo coś źle liczę.... : )
Cudowne rozmnożenie, proste. Albo i nie, kasa z nieba prosto na konto spadła.
Straszne farmozony.
Jaki jest sens brania u buka bez możliwości wypłaty a do tego kontrowania na buku wypłacalnym?
W najgorszym przypadku traci się całą kasę. Logiczna masakra.
 
M 172

mikolaj03

Użytkownik
A może po prostu przegrać kasę do kolegi w pokerowym heads-upie?
Nigdy nie bawilem sie w pokera , zatem jest mozliwosc grania w pokera gdzie przeciwnikiem bedzie tylko jedna osoba ? Wtedy po prostu zalozyloby sie stol usiadlo z kolega i w prosty sposob przegralo z Nim te pieniadze. Jest taka mozliwosc w bet365?
 
M 172

mikolaj03

Użytkownik
Niestety w bet365 nie ma opcji grania 1 na 1 w pokera - zaczerpnalem informacji na czacie wiec niestety takie proste to nie bedzie. Panowie bardzo prosze o racjonalne madre porady a nie hejtowanie sie nawzajem. Dziekuje
 
fejsbvgftrbh 73

fejsbvgftrbh

Użytkownik
Cudowne rozmnożenie, proste. Albo i nie, kasa z nieba prosto na konto spadła.

Straszne farmozony.

Jaki jest sens brania u buka bez możliwości wypłaty a do tego kontrowania na buku wypłacalnym?

W najgorszym przypadku traci się całą kasę. Logiczna masakra.
Aaa no tak, to musiało z nieba spaść, teraz się wszystko wyjaśniło! że ja od razu o tym nie pomyślałem...

Kontrowanie jest na buku niewypłacalnym, tylko dla tegoż właśnie bezpieczeństwa.
Przecież cała bukmacherka jest ryzykiem, to oczywiste, nie ma czegoś takiego jak pewne granie, chyba że czyste surebety. Jeżeli mamy szukać sposobu bez żadnego ryzyka, to musimy zmienić forum dyskusyjne, bo to całe oparte jest na ryzyku większym lub mniejszym.
Przy dwóch założeniach-
a) że zawsze jest się na plusie grając single 1.9-2.0 kurs
b) że nawet jeśli się nie umie, bierze się typy od kogoś, kto właśnie takie typy gra i zawsze jest na plus
to grając typy, które uważamy za faworyta na wypłacalnym, a kontrując na niewypłacalnym, w końcu cała kasa pojawi się na wypłacalnym.
W ogóle o czym tu dyskutować... jakieś czarne serie, kilka spotkań w plecy? Jak ktoś naprawdę trafia, to prawdopodobnie po 5-6 zakładach już cała będzie na wypłacalnym i tyle z gdybania.
Ja już raczej nie dyskutuję o tym, bo generalnie ja potrafię zrozumieć o co komuś może chodzić i gdzie widzi złe strony, ale w drugim kierunku chyba musiałbym na czole napisać...
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
bratriposty 44

bratriposty

Użytkownik
Wpisy fejsbvgftrbh,Tadzina i Mikolaja03 powinny być z automatu nominowane nie do nagrody post miesiąca, lecz dekady.Ramzesa możesz już rozesłać im drobne upominki, bo ta trójca stanie z pewnością na podium.Szkoda tylko AKA SHAKALA i kain.a, bo zapewne od agitowania obcych osób do głosowania na swój post, starli sobie linie papilarne.
Zakłady arbitrażowe z wykorzystaniem bukmachera, który NIGDY nie wypłaci nam ani grosza.NIGDY to stosunkowo długo, nieprawdaż? Żuławy Wiślane logiki... Bukmacher „A” ma na zawsze zablokowaną mozliwość wycofania środków, zaś bukmacher „B ” jest w pełni wypłacalny.To jest ta drobna różnica.Gdyby nie było różnicy, to chleb smarowałoby się gównem.Kontrowanie wirtualnymi stawkami w niewypłacalnym bukmacherze, możecie śmiało zastąpić środkami z gry Monopoly/garściami orzechów.Kto tego nie pojmuje ma mózg wielkości jagody.
 
Otrzymane punkty reputacji: +32
A 44

ab178

Użytkownik
ak ktoś naprawdę trafia, to prawdopodobnie po 5-6 zakładach już cała będzie na wypłacalnym i tyle z gdybania.
Dobra. W takim razie po co równocześnie stawiać w niewypłacalnym?
Wytłumaczysz to logicznie to wyślę ci dobrą whisky. Obiecuję.
Kontrowanie jest na buku niewypłacalnym, tylko dla tegoż właśnie bezpieczeństwa.
Przeczytaj to jeszcze raz a jak nie dostrzeżesz kuriozum tego zdania to czytaj do skutku.
 
V 1,1K

viren

Użytkownik
bezpieczenstwo bezpieczenstwem a zlodzieje maja i tak opanowane techniki
jaka roznica miedzy kontra w buku niewyplacalnbym a zagraniem w jedna strone tego co czujemy ze wejdzie w wyplacalnym ja nie widze
 
M 172

mikolaj03

Użytkownik
Oczywiscie zgodze sie z tym ze granie u buka z ktorego nie mozna wyplacic srodkow jest niezbyt madrym posunieciem , zakladanie tam konta takze. Jednak na siebie mam juz dawno polimitowane , konto na kolege otworzylem za drobna oplata i jak wczesniej wspomnialem udalo sie co prawda nagrac to pewna sume, jednak z osoba na ktora jest konto nie ma kontaktu i mozliwosci nawet na to a pieniadze jakos trzeba wyplacic bo zal taka suma obdarowywac buka.

Dlatego przykladowo nie najglupszym rozwiazaniem jest zagranie typu polecanego przez jednego z uzytkownikow z kosza chinskiego na Zhejiang -8.5 w Pinnacle za dajmy na to 600zl , natomiast w bet365 druga strone powiedzmy za 300zł. Zakladajac ze gramy standardowo powiedzmy za stawke 300zl w przypadku wygranej wychodziny na swoje dodatkowo niechciane konto maleje natomiast w przypadku (odpukac) porazki tracimy okolo 330zł plus konto niechciane rosnie. W duzszym okresie grajac rozsadne typy konto niechciane moze dojsc do zera , problem pojawi sie gdy konto bet365 zostanie zlimitowne wtedy mozna pozegnac sie ze srodkami. Pomysl do najglupszych nie nalezy zakladajac oczywiscie ze zaklady ktore i tak bysmy grali beda trafiane w wiekszosci. Pytanie o dobor stawek oraz co konkretnie robic w przypadku gdy 2-3 typy z rzedu beda ⛔
 
A 44

ab178

Użytkownik
Mikołaju, rozważ proszę 2 poniższe przykłady.
1. Grasz tylko u buka wypłacalnego.
1a. Po jakimś czasie, grając przemyślane zakłady, udaje ci się wyjść na plus 4 tys. zł REALNYCH pieniędzy. Zlecasz wypłatę, kasę wydajesz. Wszystko gra.
1b. Równie dobrze może ci się nie udać i przegrywasz wpłacony depozyt. Trudno. Wyciągasz wnioski i idziesz dalej.
2. Dodajesz do granych w I pkt zakładów, zakłady kontrujące u buka który nigdy nie wypłaci ci ani złotówki.
2a. Udaje ci się przegrać WIRTUALNE pieniądze co jest równoznaczne z punktem 1a. Ale co zyskujesz w tej sytuacji po stronie niewypłacalnego buka? NIC. Totalnie NIC.
2b. Najciekawsza sytuacja wg mnie. Przegrywasz REALNĄ kasę u wypłacalnego buka, zyskujesz WIRTUALNĄ u niewypłacalnego. Teraz to musi boleć. Miałeś realną kasę a teraz nie masz nic. Moim zdaniem taka sytuacja jest jeszcze gorsza dla psychiki niż punkt 1b.
Moja rada to zostaw te pieniądze. Niech leżą, nie wyparują. Spróbuj odzyskać kontakt z kolegą. Zaproponuj mu jakąś kwotę w zamian za weryfikacje. Parę stówek piechotą nie chodzi. Nie sądzę żeby kolega na to nie przystał.
Pozdrawiam
 
T 11,8K

tadzin

Użytkownik
Dobra. Czytam to i nie wierze. Jak wy chcecie wyciągnąć kase z zablokowanego konta grając surebety? To jest dokładnie taka sama sytuacja jakbyście po prostu stawiali te typy na koncie z którego możecie wypłacić. Chyba, że liczą się dla Was cyferki na ekranie. To wtedy możecie sobie wpisać w exelu, że jesteście 100k do przodu w tym miesiącu. Wartość tych 100k będzie dokładnie taka sama jak kasy, którą wygracie na zablokowanym koncie.
SAMOZAORANIE LVL HARD ????
do ludzi ktorzy nie potrafia zrozumiec jaki jest sens tego wszytskiego, to niech sie ciesza ze nie mieli do czynienia z bukmahcerami OSZUSTAMI (exbinog w moim przypadku), ktorzy prze 3-4 miesiace nie chcieli wyplacic zadnych pieniedzy, nie odpowiadali na zadne majle, wiec jedynym rozwiazaniem byla proba &quot;przetransferowania&quot; kasy na innego buka, gdy zaczalem ten proceder udalo sie pare stow przetransferowac, na cale szczescie exbinog dostal w tym czasie fale zgloszen o ich oszustwach i oddal mi hajs.
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
Do góry Bottom