>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Rosja - KHL / VHL / MHL / 2015 - 2016

Status
Zamknięty.
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
:hokej: CSKA Moskva - Dinamo Minsk
Geoff Platt to score ⛔ Marny mecz. ;)
(2,60) Betsson
CSKA, ostatnie mecze to dwie porażki z rzędu. Trzeba będzie nieco się obudzić żeby zagrać w końcu przyzwoite zawody. Trochę spadli z tabeli, z fota lidera na trzecie miejsce. Dzisiaj rywal nie z górnej półki ale też momentami nieobliczalny. Choć CSKA dzisiaj z niedosytem podejdzie do tego spotkania, bo ostatnie mecze im kompletnie nie wychodziły. Mój cel w tym meczu to Białorusin, który ma 12 bramek na koncie i ostatnio wcale nie mógł się wstrzelić, choć okazji miał kilka. Jest najlepiej strzelającym zawodnikiem gospodarzy i na pewno dzisiaj podejdzie do tego spotkania bardzo skoncentrowany aby móc zaliczyć gumę w sieci. Po za tym, jego gra w power play jest bardzo groźna dla rywali, potrafi szybko wykończyć a za razem trochę pomęczyć rywala. Dzisiaj liczę że nie tylko CSKA się przebudzi, ale i Platt wróci na mecze z bramkami, które potrafi strzelać seriami.
 
canabis 2,5K

canabis

Użytkownik
Sp. Moscow vs Yaroslavl Over 4,5 @2,25 Unibet, Over 5,5 @3,45 Unibet, Over 6,5 @6,50 Unibet

Lokomotiv Jarosław i Spartak Moskwa, w spotkaniach tych 2 ekip aż 6 krotnie w ostatnich 10 ost. meczach padło over 6,5 gola we wszystkich rozgrywkach.
Odnotowano ponad 6,5 bramek zdobytych w trzech z pięciu ostatnich wizyt Lokomotiv Jarosław w Sp . Moskwa.
Sp. Moskwa odzyskali trochę pewności siebie po ich wygranej w Soczi w domu wynikiem 4-3 oraz 2-6 na wyjeździe.
Gospodarze wygrali sześć z ostatnich dziesięciu meczów w lidze w czterech z tych zwycięstw jest ponad 6,5 gola.
Dziś też widzę obie ekipy powinny wykręcić duży over.

Polecam jeszcze:
Dinamo Riga vs Magnitogorsk 1x @1,80 bet365
St. Petersburg vs Sochi over 4,5 @1,70 Betsson
 
dark1976 22,3K

dark1976

Użytkownik
hokej KHL
Jokerit - Magnitogorsk
Godzina 18.00
Typ over 6,5 ⛔ wynik 4-2 ????
Kurs 4,3
unibet

Jokerit po wizycie Ufa dwa dni temu i porażce 1:5 , podejmuje Magnitogorsk który gra drugie spotkanie wyjazdowe i z Rygi gdzie wygrali 1-2 przenoszą się do Finlandii.
Gospodarze w ostatnich 5 meczach jedno spotkanie na 0 z tyłu z Niznekamskiem. Goście 5 spotkań ostatnich tracili średnio 2 bramki na mecz - nie mają jakieś super szczelnej defensywy i Finowie powinni coś ustrzelić - tym bardziej że chcą się pokazać u siebie po słabym meczu i bardzo niskiej skuteczności z Ufą. A goście średnio obecnie trafiają blisko 3 bramki na mecz i wobec bardzo zmiennej dyspozycji obrony Jokerit spodziewam się ładnego bramkowego spotkania. Fakt linia wysoka i ryzykowna , ale poprzedni rok 2 spotkania tych drużyn skończyły się 3-4 i 1-4 , a obecne wyniki raczej skłaniają na overowe spotkania. Z wybijających się zawodników należy wspomnieć Mozyakin w Magnitogorsk i Kozun u gospodarzy, warto ich brać pod uwagę jako strzelców...
mecz fajny dużo bramek niestety 1 tercja 0:0 i brakło 1 bramki ech....
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Spartak Moskwa - SKA
Buki widzą tu faworyta w ekipie SKA, ale patrząc na obecną dyspozycję obu ekip, ja bym tak mocno nie faworyzował gości. Po pierwsze SKA nadal w ofensywie wygląda bardzo marnie, oprócz pojedynku w Niznekamsku i 3 strzelonych bramek w reg time, to naprawdę nie widać aby w tej ekipie grały jakieś gwiazdy, które właśnie w ofensywie potrafiłyby zrobić różnicę. Niestety póki co SKA gra bardzo mizernie, a porażki z Sochi czy też z Traktorem dobrego świadectwa tej drużynie nie wystawiają, pomijam 0:3 z Loko bo póki co Yarosław daleko odjechał innym jeśli chodzi o formę ;)
Spartak, bardzo ambitnie, ale przy tym strasznie nierówno. Na pewno nie można zarzucić tej drużynie że jej mecze są nudne i bez wyrazu, bo praktycznie w większości spotkań padało sporo bramek. Porażka z Loko 0:2 tak jak już pisałem wstydu nie robi, bo Loko to na chwilę obecną najlepsza ekipa KHL, ale dwie wygrane z rzędu z ekipą Sochi robią wrażenie, a przede wszystkim fakt, ze Spartak zdobył w 2 grach aż 10 bramek. Myślę że w ekipie Spartak nie ma co wyróżniać poszczególnych jednostek, bo grają przede wszystkim kolektywem, a zdobycze punktowe rozdzielają się pomiędzy wszystkich graczy. Chciałbym wierzyć w to że Spartak dziś pokona SKA, ale mimo wszystko nie będę ryzykował i wybieram opcję ov 1.5 bramki dla gospodarzy ponieważ to jest minimum na ten mecz jakie muszą wykonać przeciwko tak słabo grającemu SKA.
Spartak Moskwa over 1.5 / 1.53 Marathonbet ⛔ :-?
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
dark1976 22,3K

dark1976

Użytkownik
hokej KHL
M. Nowokuźnieck - CSKA Moskwa
Godzina 14.00
Typ 1 (remis - zwrot) wynik 0-1⛔ było ciekawie ale nie dali rady...
Kurs 4,23
bet-at-home

jak dla mnie CSKA na obecnym etapie za taki kurs nie do gry , jak ktoś chce mniejszy kurs można 1X , ja biorę zwycięstwo bez remisu lepszy kurs. Na pewno kurs na gości nie do gry , jak ktoś bierze go do kuponu to chyba więcej ryzykuje niż ja ;) .
Goście oczywiście zupełnie odstają od obecnego rywala pod każdym względem, tylko dość niestabilna forma i tak wygrana u siebie z Mińskiem 2-1 tylko - po pierwsze żadnej przewagi jakoś w tym meczu nie widać - raczej wydarte zwycięstwo w 3 tercji nic specjalnego nie przekonuje mnie. Następnie porażki z Novogrodem i Czerepovcem (jedną z obecnie najsłabszych drużyn ). Nie przekonują mnie jako dzisiejsi faworyci zupełnie , dlatego skłaniam się na ryzyko ich kolejnej przegranej z dużo słabszą drużyną jaką są gospodarze po fajnym kursie.
Oprócz tego że Novokuznetsk odstaje od gości , potrafią zaskoczyć i trafi się fajny mecz z ich udziałem jak np ostatni z Omskiem wygrany na wyjeździe 1-4 . Nic dwa razy się nie zdarza podobno, ale zaryzykuje choćby że pokazał się Stoa jeden z za &quot;oceanerów&quot; w składzie gospodarzy. Fakt ich dorobek jest marny u siebie 5 spotkań wygrana z Ładą nie jest wyczynem plus dwa remisy.
To wszystko widać z historii tej drużyny , jednak spodziewam się bardzo ciężkiej przeprawy gości i może niespodzianki ?? Gospodarze lubią zaskakiwać jak cała KHL ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
dark1976 22,3K

dark1976

Użytkownik
hokej KHL
Dynamo M. - Omsk
Godzina 16.00
Typ 1
Kurs 2,1
unibet
Goście stracili swój rytm i mają lekką zadyszkę, ostatnie mecze to męczarnie u siebie z Amurem i Władywłostokiem wygrane po regularnym czasie.. gdzie te dwie drużyny na wyjazdach orłami nie są. Plus 10 bramek straconych na 5 spotkań nie daje jakiś pozytywów że z kimś z mocniejszych drużyn, jakimi są dzisiejsi gospodarze będzie inaczej.
Gospodarze nie są w jakiejś super formie bo wygrana z Yugrą czy Ładą nie są wyczynem ale robią swoje i ciułają punkty. Dziś powinny być kolejne , do tego ciekawe opcje over 4,5 i over 5,5 , w ostatnich spotkaniach tych drużyn h2h było 3-7,4-4,6-4 a wobec dyzpozycji obronnej gości biorę też te dwie opcje....
 
hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
Krótko bo czasu mało upatrzyłem sobie bet na Białorusinów dziś. Dinamo na wyjazdach grać potrafi, ograli Jokerit, Kazań, Spartak, urwali pkt Sibirowi, minimalne porażki z SKA czy CSKA no te wyniki są nawet całkiem biorąc pod uwagę że to nie jest jakiś wybitny zespół. Największy oklep od Lokomitvu 0:4 no ale oni są w tej chwili chyba poza zasięgiem wszystkich. Ostatnie dwa spotkania to dwa zwycięstwa najpierw na trudnym terenie właśnie z Sibirem po dogrywce gdzie bardzo mocno i z dużym animuszem zaczęli spotkanie, później Nowokuznieck i karne. W obu tych spotkaniach zabrakło chyba zimnej głowy w końcówce bo mogli zebrać kpt punktów w obu przypadkach. Solidna obsada bramki Glass, Lalande który moim zdaniem powinien być wyborem nr 1 a grywa sporadycznie a zamiast tego gra Milchakov co jest dla mnie zaskoczeniem. Nie mniej można wybierać. Martwi lista kontuzjowanych - Ellison, Vesce, Cheechoo, Linglet, ogromne straty spokojnie można dwie formacje tym rozdzielić a połowa jak nie więcej jakości zespołu leczy kontuzje. Ale i bez nich radzą sobie całkiem ok. Amur swoją grą nigdy nie przekonywał, chłopcy do bicia, czasem potrafią zaskoczyć. Oklepów nie notują ale głupio gubią pkt u siebie jak z Admirałem na początku. Ostatnio zaskoczyli z CSKA ale oni też przy kilku kontuzjach tracą na jakości. Kilka kontuzji i tutaj Litovchenko, Sokolov, Tyulyapkin. Dużo w bramce ratuje Metsola, naprawdę 1,64 GAA przy tej obronie robi wrażenie. Dla mnie ten mecz to 50/50 ale idę w stronę gości, którzy ostatnio prezentują się solidniej.
Dinamo Mińsk OT 1,87 ⛔ 4:2 ...zapomnieli chyba ze gra sie od 1 minuty a nie 56... ;]
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
Ja to może i się nie znam ale parę groszy mogę zainwestować w Torpedo. Może się nawet i uczepiłem za bardzo Amura ale ja wprost nie mogę patrzeć na ich grę, przecież ten zespół ciągnie grę z przypadku, co tercja to mam wrażenie że wychodzą z innym pomysłem, nie ważne czy przegrywają czy wygrywają, kompletnie brak tutaj jakieś konsekwencji czy sam już nie wiem czego, ale dla mnie to co oni prezentują to dramat. Są drużyny słabe które coś starają się grać jak Cherepovets, Mińsk czy Zagrzeb no i są takie wynalazki jak Amur. Nie dość że prowincja na wygwizdowie to jeszcze nie wiadomo jak przeciwko nim grać bo sami nie wiedzą jak zagrają. Nie ważne. Nie będę się nad nimi pastwił ale dla mnie miejsce lepsze niż gra bo w ataku to oni kreuję grę jak UE obraz biednych uchodźców, no dramat bo innego słowa nie znajduję. Zabierzcie im Metsole i oklep murowany od każdego. Dobra, dziś tu gra Torpedo, ostatnio zaliczyli trening strzelecki z Admirałem, wpakowali 8 mogli więcej. Na wyjazdach grają konkretnie, ukłuli CSKA dość wysoko, wcześniej zdusili Lokomotiv który mimo wygranej szału nie robił i był momentami bezradny w ataku. Gdyby trochę poprawili grę a obronie to te wyjazdy mogły by dać trochę więcej pkt. Ale ogólna gra w miarę dobra nawet do oglądania, choć przed sezonem myślałem, że ciężko im będzie włączyć się do walki o PO. Kontuzjowany Galuzin i to chyba największe osłabienie ale ten gość jak jest zdrowy to i tak dużo czasu spędza na ławce, może już nie w korytarzu w kolejce do lekarza z skierowaniem w spoconej ręce ale na ławce kar to i owszem. No i dwie dziury w obronie w postaci absencji Pepelyayeva i Piganovicha. Torpedo grać na wyjazdach grać potrafi, Admirał który moim zdaniem ma więcej do powiedzenia kadrowo od Amura dostał lanie, 40 strzałów w meczu wygląda zacnie, ostatni wypad Torpedo do Amura to też lanie i 7 goli ustrzelonych... i no efektowna bójka na koniec meczu. Konsekwentnie idę przeciwko Amurowi, tym bardziej że Torpedo pod bramką potrafi poklepać bardzo szybko.

Torpedo @ 2,20
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Amur - Torpedo​

No i ja się podpisuje pod tym typem, chociaż Amur mimo swej beznadziejności i braku stylu, radzi sobie nad wyraz dobrze. W sumie kilku graczy ogranych na poziomie KHL to oni mają i nie można powiedzieć ze to goście typu &quot;no name&quot; bo Tolpeko, Wandell, Kolar czy bracia Ushenin na pewno są znani wszystkim ludziom siędzącym w tej lidze. W każdym szaleństwie jest jakaś metoda i wydaje się że Amur stawia przede wszystkim na zminimalizowanie start w każdym ze spotkań, a jak widać sami bramkę zawsze jakąś ukują. Torpedo nie należy do ekip, które lubią spotkania typu defensywa ponad wszystko, oni dobrze się czują w wymianie ognia ponieważ wtedy tak naprawdę może dobrze zafunkcjonować ich największa broń jaką jest skuteczny atak. Największym problemem dziś może okazać się Metsola, bo to że Torpedo będzie miało wiele okazji do strzelenia bramki to ja jestem pewny. W meczu z Admirałem ofens hulał aż miło, mam nadzieję że dziś zobaczymy otwarte spotkanie ze strony jednych jak i drugich i te nudne &quot;widowiska&quot; z udziałem Amura odejdą w zapomnienie, aczkolwiek wyżej cenie potencjał gości.
Torpedo ML / 1.85 bet365 ✅
over 4.5 (60&#39;) / 2.21 Pinnacle ⛔
Amur over 1.5 team total / 1.57 Marathonbet ⛔
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Traktor - Lokomotiv
Loko jest wielkie w tym sezonie i nawet jeśli nie wygrają Gagarina, bo wiadomo jak to bywa z ekipami, które rządziły w RS, to na pewno każdy zapamięta to co ta drużyna obecnie wyprawia w KHL. 13 zwycięstw z rzędu i niepodważalne prowadzenie w lidze. Wszystkie zwycięstwa poparte świetną grą, jak nie defensywa to nadrabiali ofensywą. Miałem obawy przed spotkaniem z Dynamo Moskwa, co prawda Loko przegrywało, ale to nie stanowiło problemu by wygrali spotkanie 2:4. No i teraz tak, jest Enlund, Kontiola, Averin, Lokotionov itp. itd. ale jest też jeden człowiek, który ostatnimi czasy jest niepodważalnie topowym graczem Loko, mowa o Danilu Apalkovie, który ma obecnie streak 9 spotkań ze zdobytym punktem. Skrzydłowy pierwszej linii Loko prawdopodobnie ma przed sobą, a w sumie jest w trakcie najlepszego sezonu w życiu, w 26 spotkaniach zdobył 23 punkty, gdzie dla porównania w swoim najlepszym sezonie w barwach Yaroslawia Apalkov zdobył 29 pkt w 54 spotkaniach. Przebojowy z niezły strzałem, ale przede wszystkim świetne ostatnie podanie, które wielokrotnie już w tym sezonie otwierało kolegom z drużyny drogę do zdobycia bramki. Jutro Loko gra z Traktorem i szczerze powiedziawszy chyba inny scenariusz jak 14 zwycięstwo z rzędu dla gości będzie zaskoczeniem. Mój typ to Apalkov over 0.5 pkt w tym spotkaniu, to jest jego czas i póki Loko będzie wygrywało to sądzę że Daniil będzie punktował ;)

Daniil Apalkov over 0.5 pkt / 1.60 Marathonbet ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +40
bob94 465

bob94

Użytkownik
Cherepovets - Dynamo Moskwa
Dynamo @2.15 pinnacle
⛔

Cherepovets to druzyna przynajmniej klase gorsza od Dynama, graja slabo w tym sezonie, dziurawa obrona, czesto brak pomyslu i umiejetnosci w ataku, choc trzeba im przyznac ze u siebie to zawsze grozna ekipa o czym przekonalo sie na poczatku miesiaca CSKA przegrywajac 2:1(SOG 15:46), ktore 4 dni temu pokazalo miejsce w szeregu tej druzynie wygrywajac 7:1 i rewanzujac sie za tamta porazke. A Dynamo ostatnie 4 mecze to porazki z tym ze porazki z Sochi i Astana to juz chyba klasyk tej ekipy gdzie czesto zle podchodza do takich spotkan, a z Loko ktore jest w mega gazie i Cska na ich terenie to nie wstyd, wrecz przeciwnie fajne powalczyli ostatnio w Moskwie goniac z 2:0 na 2:2 i grali dobry mecz, braklo szczescia, no i z tak nakreconym Cska jest ciezko, dzis na pewno bedzie mobilizacja i chec przelamania tej zlej passy, tego sie trzeba trzymac, wedlug mnie wygraja ten mecz defensywa, i bramkami z kontry i w pp ;)

Dynamo Minsk - Ufa
Over 5 @1.85 pinnacle
✅

Fajna linia i kurs jak na to zdarzenie. Pewne jest to ze obie ekipy nie slyna z mocnej obrony a wrecz przeciwnie Minsk u siebie potrafi strzelac i to duzo co ostatnio pokazali z Magnita pieknie goniac wynik tutaj raczej az tak nie postrzelaja ale mysle ze te 2-3 bramki sa spokojnie strzelic, zwlaszcza ze Ufa nadal mocno kuleje w defensywie, za to w ofensywie sobie nie zaluja prawie kazdy ich mecz to duza ilosc bramek szczegolnie na wyjazdach gdzie oprocz kilku bramek strzelonych maja tez kilka straconych, tutaj spokojnie powinno sie zakrecic kolo tych 5 bramek i zwrot mimimum na ten mecz.

Novosibirsk - Amur
Sibir @1.64 pinnacle
✅

No Amur wyniki jak na razie chyba ponad stan, kiepsko wyglada ich gra, sa grozni ale na wlasnej tafli gdzie zawsze jakos udaje im sie osiagac dobre wyniki ale wyjazdy to juz inna bajka wiecej w ich grze walki niz umiejetnosci. Sibir to ciezki teren tutaj na wygrana trzeba sobie zasluzyc a graj w tym sezonie super, co juz pokazali we wlasnej hali kilka razy, jak Sibir nie poczuje sie zwyciezca przed rozpoczeciem to skonczy sie jak w poprzednim sezonie wygrana kilkoma bramkami a moze nawet na 0 z tylu co potrafia robic.
 
Otrzymane punkty reputacji: +38
bob94 465

bob94

Użytkownik
Lokomotiv Yaroslav - Severstal Cherepovets
Loko @1.6 B365
⛔

Po tej przerwie na reprezentacje, logiczne bylo by odpuscic granie ale w tym przypadku nie ma co kombinowac i trzeba to grac. Co do Cherepovetsa juz pisalem wyzej ze to slaba ekipa a jak maja powaznej ekipie zagrozic to jedynie u siebie co pokazali przykladowo z CSKA, wygrana u siebie a w Moskwie baty 7:1. Tutaj tak zapewne nie dostana ale pewne jest to ze Loko to aktualnie jedna z najmocniejszych jak nie najmocniejsza ekipa w KHL. Loko ostatnio 2 porazki na wyjazdach ale w koncu musieli cos przegrac nie da sie caly czas wygrywac. Lokomotiv to nie jest ekipa nastawiona na szturmowanie bramki przeciwnika, ale oni wygrywaja mecze defensywa to co pokazuja aktualnie w defensywie pokazuje po prostu ich klase. Bilans we wlasnej hali mowi sam za siebie 12 meczy 12 wygranych tylko raz po dogrywce z Dynamo Moskwa a bilans bramek 37:9 tylko 2 razy stracili wiecej niz 1 bramke, sami tylko raz nie strzelili 3 bramek z Lada w pierwszym meczu gdzie skonczylo sie 2:0.
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Amur - Metallurg​

Spotkanie najbliższych sąsiadów zarówno w tabeli jak i lokalizacyjnie. Faworytem z pewnością gospodarze, którzy w tym sezonie dzięki niezłej grze w defensywie potrafią zaskakiwać i wygrywać choćby w Novosibirsku. Amur u siebie to drużyna zdyscyplinowana i dążąca do celu, wygrywali tutaj w tym sezonei naprawdę nieliczni i co ciekawe nie były to w większości przypadków drużyny z dolnych rejnów tabeli. Rywalizacja Amur vs Novokuznetsk jest dość wyrównana i raczej ciężko doszukiwać się tu jakiegoś trendu. Na dzisiejszy mecz przygotowałem over punktowy Toma Wandella, szwedzki center Tygrysów jest najskuteczniejszym graczem tej drużyny i mimo tego że ostatnio opuściłi 4 spotkania to nikt go pod tym względem nie przegonił. 4 bramki i 8 asyst to obecny dorobek Szweda. Wandell dobrze funkcjonuje w grze 5 on 5 jaki PP, jest to typ bardziej gracza, który kreuje niż wykańcza, ale i strzelnia bramek nie jest mu obce. Nie spodziewam się tu wielu bramek ze strony gospodarzy, ale 2-3 powinny wpaść, a myślę że przy takim scenariuszu asysta Toma to minimum.
Tom Wandell over 0.5 pkt / 2.53 Marathonbet (kurs mocno przesadzony) ⛔
+
Admirał over 2.0 / 1.63 Marathonbet ✅
Jonathon Blum ov 0.5 pkt / 2.59 Marathonbet ⛔
Sibir w lekkim kryzysie, porażki z Amurem i Novokuznetskiem to nie kwestia przypadku, bardzo słaba gra w defensywie, a ponadto zero ofensywy ze strony Sibira. Dziś bardzo niewygodny rywal zwłaszcza na własnym lodzie. Admirał gra jak mu się pozwala, ale zazwyczaj jest to mocna gra do przodu ze spora ilością strzałów, a jak widać w chwili obecnej może to być najlepsze rozwiązanie na słabo spisującą się ekipę gości.
e: szkoda graczy, bo bramek było sporo w obu spotkaniach ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
J 7K

juanroman08

Forum VIP
SKA - Omsk​

Dobrze że Bob przypomniał mi o tym meczu bo widzę tutaj ładne kursy na gospodarzy. Oczywiście dobrze by było wiedzieć w jakim zestawieniu SKA dziś wyjdzie, bo jak wiemy w tej drużynie różnie bywało z lajnapami, ale tak czy siak rywal SKA to Omsk, a ta drużyna ostatnimi czasy bardzo mocno nie przypada mi do gustu, ale nie dlatego że mam do nich jakieś osobiste wąty, ale za to jak grają, a w sumie to jak wystepują w niektórych spotkaniach. Gospodarze może i miejscem w konferencji nie zachwycają, ale najważniejsze jest to że w końcu zaczęli wygrywać ważne spotkania, takie jak choćby u siebie z Dynamem czy z Omskiem na wyjeździe. SKA wygrało w Omsku 1:4 i można powiedzieć że w pełni na to zasłużyli. Ostatnie wyniki SKA i ich zdobycze bramkowe, nie biorą się z przypadku. Otóż do zespołu dołączył 23 letni Nikita Gusev wystepujący do niedawna w Yugra i tak oto młody skrzydłoy w 3 spotkaniach zdobył 3 bramki oraz odnotował 4 asysty. Jest to z pewnością powiew świeżości, której jak do tej pory brakowało ofensywie SKA. Póki co Gusev okazuje się lekiem na całe zło, mam nadzieję że zostanie to potwierdzone w dzisiejszym spotkaniu ponieważ defensywa Omska z pewnością nie należy do topowych KHL, co więcej goalie Avangarda, Furch to człowiek po którym spodziewać się można wszystkiego, ale na pewno zbyt wielkim zaufaniem obdarzyc go nie można. Inna sprawa, że Omsk to &quot;królowie niewykorzystanych szans&quot; mimo wielkiego potencjału ofensywnego ta drużyna w ataku to dramat. Na chwilę obecną SKA jest daleko przedo Omskiem pod względem formy i dyspozycji poszczególnych graczy, mam nadzieję że dziś zostanie to potwierdzone w Petersburgu.
SKA over 2.5 / 1.75 Marathonbet ⛔
SKA win 60&#39; / 2.00 Marathonbet
⛔
Nikita Gusev to score / 3.70 DOXXbet ⛔
ale klapa... heh
 
hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
Amur - Metallurg​

e: szkoda graczy, bo bramek było sporo w obu spotkaniach ????
Oglądałem spotkanie Amura w całości i Admirała urywkami przełączając transmisję. Sam skusiłem się na kurs jaki zaproponowano na Amur ale po tym co widziałem w tym meczu... właściwie nie wiem po co go oglądałem do końca fundując sobie jakiś sadomasochistyczny seans. W Nowokuźniecku o włos od wygranej w RT głupia brama minutę przed końcem, w Nowosybirsku robią co chcą masakrując solidnych gospodarzy a u siebie patologia której nawet nasza kadra nie grała ostatnio w Janowie. Już nie chodzi o głupio tracone bramki, ale w trzeciej tercji od stanu 1:3 łapią wiatr w żagle w ciągu bodaj 4 minut tworzą sobie tyle sytuacji że spokojnie byli by w stanie ukłuć minimum te 4 razy wpadają tylko 2 i kiedy wszyscy myślą że gospodarze pójdą za ciosem dostają 4-tego gola. Dobra tam gol ale co się dzieję później? w nieco ponad minutę odgwizdana zbyt duża ilość graczy na lodzie (łącznie aż 4 takie błędy w mecze!), idiotyczne faule Ushenina, wcześniej Atyushova. Metsola o Wendell niech jak najszybciej uciekają z tego miejsca bo reszta kolegów nadaje się co najwyżej do tarcia chrzanu kijami a nie do odbijania krążka. MN nie zagrał wybitnego meczu, ba nie zagrał nawet solidnego meczu a mimo to wystarczyło do kpl punktów. Kompletny brak stylu, taktyki, jakiegoś pomysłu na grę czegokolwiek. Shepelev chyba nie skumał że postsowieckie ustawki już nie mają prawa bytu (oh really?!)i zespół trzeba jakoś przygotować by wygrać a nie mieć legitymację partii która wygrywa mecze, ale gość mentalnie w rozwoju zatrzymał się chyba na dobre w czasach świetności Spartaka w związku radzieckim. Miałem się więcej nie znęcać nad tym zespołem ale nie mogę. Dziś zagra tu Sibir, generalnie ma świetną okazję do pkt (w końcu bo ileż można grać taki piach z taką paką) ale oni trzeci kolejny mecz dostają regularną wjębkę od mocarzy ligi aż strach pomyśleć co mogą dziś zagrać na tym wygwizdowie. Zdaje się że w Władywostoku zapomnieli wyjechać na 2gą tercję, mecz wcześniej też przespali ten fragment gry, gra w osłabieniu no tragedia jakaś i ten bilans... 20 straconych goli w ostatnich 7 spotkaniach z zespołami z absolutnego dołu tabeli. Żenada. Omijam ten mecz szerokim łukiem mimo że Sibir faworytem, nie chcę sobie fundować kolejnego żenującego teatru z samego rana. Tyle jeśli chodzi o moje przemyślenia co do ostatnich wydarzeń.
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
M 172

mikolaj03

Użytkownik
Amur Khabarovsk - Sibir Novosibirsk over 4 1,709 Pinnacle 0:3 ⛔⛔

Typ typowo pod staty

- ostatnie 15 meczy pomiedzy tymi zespolami to 9 overow , 3 zwroty oraz 3 undery wzgledem tej linii
- gospodarze ostatnie 10 meczow to 5 overow , 2 zwroty oraz 3 undery wzgledem tej linii
- goscie ostatnie 10 meczow to 4 overy , 2 zwroty oraz 4 undery wzgledem tej linii
- z tego co czytalem to Sibir potencjal ofensywny dosc duzy
- uwazam ze tak niskie linie po prostu warto probowac
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
CSKA - Slovan​

Kursy na zwycięstwo CSKA są wręcz &quot;kosmiczne&quot; dlatego nie polecam wchodzić w taki interes ;) chyba że ktoś lubi niepotrzebne nerwy. Ja skupiam się na ekipie Slovana, która 5 dni temu ograła u siebie CSKA co prawda dopiero po karnych, ale zwyciezców się nie osądza. Istotnym faktem z pewnością był brak w tym meczu Radulova po stronie CSKA, ale to nie zmienia faktu, że CSKA nawet i bez Radu powinno prezentować dobry poziom, a tego w ostatnich spotkaniach brakuje, brak bramki w meczu z Medvescakiem, tylko dwie w Bratysławie i ogólnie można powiedzieć że CSKA w tym sezonie ma spore wahania formy.
Slovan na wyjazdach może i nie zachwyca, ale starają się jak mogą by ciułać punkty. Slovan aktualnie poza top 8 ale dzieli ich naprawde niewiele i myślę że każdy punkt przywieziony z wyjazdu jest bardzo ceniony w Bratysławie. Dziś jest okazja na choćby 1 bo tak jak pokazał Slovan w ostatnim spotkaniu przeciwko CSKA, diabeł nie taki straszny, owszem w Moskwie gospodarze w teorii są dwa razy silniejsi, ale dobra do tyłka im się można i myślę że 2 bramki dla gości to plan do zrealizowania. W bardzo dobrej dyspozycji znajdują się Ticar i Visnovky i to właśnie po tych dwóch zawodnikach spodziewałbym się najwięcej w tym spotkaniu po stronie Slovana.
Slovan Bratysława ov 1.5 / 1.95 Marathonbet ✅
Rok Ticar ov 0.5 pkt / 2.43 Marathonbet ⛔

Rok Ticar to score / 8.00 Betway (kurs kosmiczny :!: polecam dla fun&#39;u nawet, dla przykładu w Doxxbet kurs 4.30 ;)) ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
bob94 465

bob94

Użytkownik
Traktor Chelyabinsk - Niznekamsk
Traktor OT @1.82 Marathonbet
✅

Gracze z Chelyabinska ekipa własnej hali, dość dobrze radzą sobie u siebie (bilans 11-6), mimo często kiepskiej skutecznosci w ataku bardzo wiele nadrabiają zgraną defensywa gdzie bramki pilnuje Francouz i duet obronców Quint - Borodkin, w tej hali żadna ekipa nie ma łatwo i na wygrana musi sobie mocno zapracowac albo liczyc na słabszy dzien gospodarzy, tym bardziej nie wydaje mi sie aby forma wyjazdowa graczy z Niznekamsu mogła tu coś zdziałać, bilans 6-9 z czego 3 w pierwszych 4 meczach wyjazdowych a potem porażki przeplatane pojedynczymi wygranymi, nie graja jakoś źle ale mimo wszystko przegrywaja. Dodatkowego smaczku dodaje fakt ze będzie to rewanż za mecz z poprzedniego miesiąca gdzie Traktor uległ z Niznekamsem u siebie 1:3 i na pewno nie zapomnieli o tamtym spotkaniu dostali bramke na 1:2 po błędzie przy wyprowadzaniu krażka a potem wpadło do pustej a tak mecz byłby otwarty.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
bob94 465

bob94

Użytkownik
Lokomotiv - Yugra
Loko -1,5 @1.85✅
Loko over 2,5 @1.57✅
Yugra under 1,5 @1.77✅
Marathonbet

Linia do wyrobienia na wielkim luzie. Gdy weźmiemy pod uwage forme Loko u siebie i Yugre na wyjeździe to jest to przepaść, Loko zdaje sie już mieć za sobą chwilowy kryzys formy, czego dowodem jest świetna forma w meczach z Ufą i Ekaterinburgiem, szczególnie w tym ostatnim gdzie odrobili z 0:3 na 7:4 , Loko będzie nakręcone na strzelanie a takiej defensywie nie powinno stanowić wiekszęgo problemu, Yugra away bilans 4-12 i bramki 25-62 mówi chyba samo za siebie, ostatnie ich 5 spotkań wyjazdowych to strata minimum 5 goli, sami strzelili po max 1 ewenementem mecz w Zagrzebiu gdzie ustrzelili 7 ale to byl specyficzny mecz, a Yaroslav to nie jest dobry teren do strzelania bramek.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Lada - Spartak Moskwa​

Sam mecz w sobie mnie mało interesuje ponieważ skupiam się tylko i wyłącznie na jednym zawodniku drużyny gospdoarzy, a mianowicie jest to Szwed Tobia Viklund. Obrońca Lady to jeden z najskuteczniejszych defensorów ligi, przed nimi jedynie Matt Robinson z Dynamo Moskwa. Siła Viklunda tkwi bez wątpienia w PP ponieważ to właśnie podczas tego fargmentu gry Szwed, strzela i punktuje najwięcej. Lada dziś zagra u siebie ze Spartakiem i wydaje mi się że będą mieli na pewno 3-4 szanse podczas PP. Spartak w ostatnich spotkanaich średnio łapał po 3-4 kary na mecz. Viklund w szczególności charakteryzuje się dobrym strzałem z niebieskiej, tak więc liczę na to że plan minimum dla niego na dziś to asysta.
Tobias Viklund ov 0.5 pkt. / 2.40 Marathonbet ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom