>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Rosja - KHL / VHL / MHL / 2015 - 2016

Status
Zamknięty.
canabis 2,5K

canabis

Użytkownik
Salavat Yulaev Ufa - Barys Astana over 5,5 gola @2,00 Betsson⛔

Spodziewam się małego festiwalu bramek....
Kazachowie grają ostatnio nieźle.
Nie licząc wpadki z Ładą Togliatti, za to można ich pochwalić za zwycięstwo (3:1 z Kazaniem, 4:3 z Yaroslawiem).
To są bardzo dobre wyniki, patrząc na predyspozycje rywali!
Astana to jeden z najbardziej ofensywnych zespołów w lidze, i to jest ich główna bron.
Co prawda nie zdołali jeszcze wygrać, na wyjeździe.
Więc dziś powinni być zmotywowani, bo na pewno stać ich na niespodziankę.
Swoje powinni ukuć.
Gospodarze wracają na właściwy tor, po 2 zwycięstwach z rzędu.
Chociaż oglądałem, ich ostatni mecz i powiem szczerze że, gdyby nie błędy rywala mogło wy się to skończyć troszkę inaczej.
Nie mniej jednak zwycięstwo podbudowuje.
I na pewno grają solidniej niż w początkowych meczach sezonu.....
Trzy mecze, Ufa na własnym terenie zaliczyła wyniki ( 2:3, 4:5, 4:2 ).
Ich największym mankamentem jest gra w obronie...
Ale grając u siebie są groźni i lubią wyżyć się na rywalu.
Ufa ma średnią 6,3 gola na mecz, podczas gdy Astana ma 5.1.
Ostatni wynik pomiędzy oboma zespołami zakończył się wynikiem 5:3 dla Astany.
Dzisiaj może być podobnie.

Lada Togliatti vs Torpedo under 4,5 gola @1,85 Betsson✅

Gospodarz jest defensywną drużyną.
Grali poniżej 4,5 bramki w 4 meczach z ich 9 meczy.
Goście zagrali poniżej w 6 meczach na 9.
Zespoły mają średnią goli na mecz: 4.7 i 3,7 w tym sezonie.
Lada grał dwa mecze w domu, zakończyły się wynikami: ( 5 oraz 3 bramki ).
Zespół gości w ostatnim meczu, zagrali na 0:0 !!!
Ostatni pojedynek obu drużyn zakończył się wynikiem 0:0.
 
canabis 2,5K

canabis

Użytkownik
Neftyanik Almetyevsk vs Rubin Tyumen under 4,5 gola @1,85 Sportingbet⛔

Drużyna jak dla mnie jedna z najlepiej grających taktycznie mowa tu o gościach, którzy w zeszłym sezonie mieli średnią goli na 4,2 gola na mecz, a tylko 3,9 bramki na wyjezdzie.
Ich pierwszy mecz w tym sezonie zakończył się 4 golami , drugi 8.
Gospodarze grali poniżej 4,5 bramki w 2 z 3 meczy, jeden z ponad 4,5 bramek zakończył się zwycięstwem 6-0, w których zdobyli 4 gole w ciągu 7 minut.
Dziś mecz bd. bardziej wyważony.
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Jokerit - Dynamo Moskwa​

Hit dzisiejszego dnia. Moskwa na pewno nie jedzie do Finlandi po to by sromotnie przegrać, poza tym wydaje mi się że Dynamo po zwyciestwie nad SKA jest mocno podbudowane i podejdzie do tego spotkania na pełnej ... :razz: Mam świadomość tego że Jokerit zbyt wielu bramek u siebie nie traci, ale z drugiej strony patrząc na potencjał ofensywny Dynamo na pewno może to gwarantować sporo sytuacji strzeleckich dla nich. Już mi się nie chce wypisywać nazwisk itp. ale ma tu kto napędzać ataki. Jedno co może martwić to bardzo niestabilna forma ekipy z Moskwy jak do tej pory i w zwiazku z tym faktem, ciężko byc czegoś pewnym. Mimo to jeśli buk daje więcej niż 1.5 na marny ov 1.5 bramki dla Dynamo to trzeba wchodzic ;)
Dynamo Moskwa over 1.5 team total / 1.54 Marathonbet ⛔ :rolleyes:
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
yem-uoniaki 4,1K

yem-uoniaki

Użytkownik
Ufa - Novokuznetsk
Koltsov strzeli gola
5,80 Fortuna⛔ 2A, bez gola
Ufa pogrywa sobie w kratkę, a Kirill i tak pisze piękną historię. 32 na karku, a już w tym momencie pozostaje mu tylko śrubowanie rekordu i dzierżenie tytułu najlepiej punktującego obrońcy w historii swego kraju. Pierwszeństwo wywalczył kosztem Fetisova, więc chyba coś jest na rzeczy. Rok wcześniej wycierał każdym przeciwnikiem taflę, i choć w bieżących rozgrywkach już tak nie dominuje, to wciąż gra na świetnym poziomie. Myślę, że nawet teraz spokojnie łapałby się do top 4 D w większości drużyn NHL. Czemu zatem nie gra w NHL? Odpowiedź jest niezwykle prosta - nie miał za grosz ambicji. Zresztą, nie on pierwszy, a już na pewno nie ostatni Rosjanin który skończył w podobny sposób. Wodził Canucks za nos, z lekkością stuknął niemal 50 punktów w nieco ponad 100 spotkaniach w AHL, po czym zwiał do Rosji &quot;z powodów rodzinnych&quot;. Minął jeden sezon, w kolejnym pościemniał, że coś dzieje się z jego matką, po czym przesiedział w domu kolejny rok, pogrywając za dobre pieniądze w rodzimej lidze. O miejsce w składzie Nucks trzeba było wtedy walczyć: Jovanovski w formie, Salo - jeszcze nie nękany kontuzjami, Ohlund, Bieksa.. doborowe towarzystwo, ale gość z takim skillem spokojnie by się odnalazł. Kirill nawet nie chciał spróbować, przez co niekoniecznie szanuję go jako człowieka i zawodnika (kolejny czynnik dlaczego nie chciał grać w NHL to kasa - za oceanem &quot;na start&quot; dostałby znacznie mniej), ale nie sposób nie szanować go za umiejętności. Wprawdzie kiedy Koltsov ma focha na cały świat, to lepiej trzymać go z dala od lodu, ale kiedy gra swój hokej, to można tylko podziwiać. Pod wieloma względami podobny do Karlssona - genialnie ślizga się na łyżwach, ultraszybki, jeden z najbardziej widowiskowych obrońców na świecie, mocny i mierzony strzał z niebieskiej, wyborny dostawca krążka, puck-moving D z prawdziwego zdarzenia. Gabarytów nie ma, fizycznie zbytnio nie pogra, czasem gotuje mu się głowa pod własną bramką. Mimo braków w kilogramach, zawsze gra ostro, na pograniczu przewinienia, więc swoje odsiaduje. 5A w 9GP, wciąż bez premierowego trafienia, a tych miał przecież nie tak dawno 18. Na przestrzeni kilku ostatnich spotkań zmarnował sporo dobrych okazji, zwłaszcza w spotkaniu z Barysem, kiedy przechwycił krążek podczas gry w osłabieniu i mając breakaway w ostatniej chwilii zrezygnował z oddania strzału czując, że ma przeciwnika na plecach. Ekipa z Novokuznetska nie ma w swoich szeregach żadnej wyrazistej postaci, najczęściej grają na tyle, na ile przeciwnik pozwoli, więc na przesadny opór ze strony gości bym nie liczył. Chociaż.. nawet na początku tych rozgrywek mamy już za sobą tyle niespodzianek, że lepiej wstrzymać się z euforią. Kurs gruuubo przesadzony, próbujemy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
yem-uoniaki 4,1K

yem-uoniaki

Użytkownik
Magnitogorsk - Novokuznetsk
Filippi strzeli gola
6,70 Fortuna ✅ Brawo, młody. Dobry slapshot w PP.
Na samym wstępie zaznaczę, że w razie niepowodzenia, zalecam grać ten typ progresją, bo kurs jest wybitny, wystawiony tylko i wyłącznie na bazie &quot;suchych&quot; statystyk i już wkrótce da sporo zarobić.
Ubolewam, że czeski hokej wciąż wyczekuje na prawdziwy dynamit i jakąś przełomową postać. Niby jest Zacha, jest Zboril, Chlapik, ale.. jakoś nie do końca mnie przekonują. Jak już kilka razy podkreślałem, prospekci od naszych sąsiadów są moim oczkiem w głowie i szczególnie przeżywam ich ewentualne niepowodzenia na najwyższych szczeblach rozgrywek. Filippi musi mieć coś w sobie, skoro Magnitka zabiegała o niego już w czasie ubiegłorocznych rozgrywek. Co więcej, powiedziano mu wprost, że oczekują, aby był centrem numer 2 w drużynie, która może uchodzić za contendera. Danie mu w ciemno trzyletniego kontraktu to też cholernie odważne posunięcie. Magnitka w przeszłości dobrze służyła Czechom - epizody w tej drużynie zaliczyli m.in Sykora i Elias, a teraz z powodzeniem pogrywa sobie Kovar - nominalny center nr 1. Filippi jest demonicznie szybkim centrem, stworzonym do gry na szerokich europejskich lodowiskach. Przez 2 lata w QMJHL doszlifował i tak nieprzeciętne umiejętności kontroli gumy. Wybornie prowadzi krążek jedną ręką, nawet pod dużą presją przeciwnika. Wcześniej nie dał mi się poznać z tej strony, ale obserwując go już w barwach Metallurga, po prostu zachwyciła mnie jego spostrzegawczość, szukanie wolnych przestrzeni na lodzie i posyłanie genialnych podań, które często markuje strzałem. 3 asysty w 10 spotkaniach, ale gdyby nie indolencja partnerów, to ta liczba byłaby znacznie wyższa. W niemal każdym spotkaniu Tomas czymś się wyróżnia. Keenan ustawia go nawet w PK i w ostatnim starciu był to niemal strzał w dziesiątkę, bo #41 urwał się ze smyczy i naprawdę niewiele brakło, żeby jedną ręką, z defensorem na plecach, pokonał Salaka. Strzał ma dobrze wymierzony, ale ciągle zbyt lekki. Musiał kiedyś podglądać swojego rodaka Hemsky&#39;ego, bo niektóre sztuczki wprawiają w zachwyt, tak dobrym jest technikiem. Czasem trochę tego zaangażowania brakuje, etyka pracy do poprawki, ale sam fakt, że bez wahania podjął tak ogromne wyzwanie, wystawia mu dobre świadectwo. W tym przypadku liczby to nie wszystko, Filippi gra o wiele, wiele lepiej, niż wskazują na to cyferki. Bramki są kwestią czasu. Magnitka ma rachunki do wyrównania, ostatnie spotkanie z Novokuznetskiem przegrane, jednak poprzednie wygrywane bez większych problemów. #41 musi udokumentować swoją dobrą postawę - możliwie jak najszybciej, a najlepiej już jutro ;)
https://www.youtube.com/watch?v=RFJ-bi-rj6Y
 
Otrzymane punkty reputacji: +90
macio106 117,7K

macio106

Znawca - MMA
Khimik - Zvezda-VDV Dmitrov⛔ 3-4
Typ:1 @ 1.85 Betsafe

Jutro grają dwa totalnie słabe zespoły, ale minimalnym faworytem wydają się gospodarze. Zveda wyłapuje od każdego spore ilości goli, chociaż raz miała remis i przegrała po dogrywce, w zespole brak lidera czy kogoś kto pociągnął by zespól do przodu. Khimik też w tym sezonie nic nie wygrał, ale on mierzył się z zespołami które będą odgrywały czołowe role w tym sezonie i co lepsza strzelał im bramki, z czym goście mieli problem grając ze słabeuszami. I jeszcze staty oba zespoły mierzyły się trzy razy, Zvezda nigdy nie wygrała. Jutro moim zdaniem gospodarze czyli zespól bardziej poukładany odniesie swoje pierwsze zwycięstwo.
 
yem-uoniaki 4,1K

yem-uoniaki

Użytkownik
Ufa - Khabarovsk
Koltsov strzeli gola
6,0 Fortuna⛔
gospodarze walili głową w mur
Kurs lekko wzrósł, sposobność idealna, zatem konsekwentnie próbujemy.
Charakteryzowanie zawodnika po raz drugi w tak krótkim odstępie czasu mija się z celem, wystarczy, że zerkniecie sobie kilka postów wyżej.
#4 zgromadził 5A w ostatnich 5GP. W starciu z Novosybirskiem 2 fantastyczne okazje do trafienia, niestety - niewykorzystane. Jego dogranie do Vishnevsky&#39;ego ze spotkania z Novokuznetskiem to prawdziwe mistrzostwo świata. Kirill wyczekał obrońców, bramkarza i w najmniej spodziewanym momencie oddał krążek do kolegi, który miał przed sobą pustą bramkę. Amur siedzi mu niesamowicie, w dwóch poprzednich spotkaniach z ekipą z Khabarovska uzbierał 6 (!!!) primary assist, a jeszcze kilka spotkań wcześniej dołożył gola. Łącznie 2G+7A w całej historii jego meczów z tą ekipą. Grzech nie postawić kilku srebrników, zwłaszcza patrząc na fatalną dyspozycję gości i skok formy Ufaludków (powrót Hartikainena dał im takiego energetycznego kopa).
 
canabis 2,5K

canabis

Użytkownik
Novosibirsk vs Yaroslavl Under 4,5 @1,80 Sportingbet ✅


Myślę, że jest bardzo prawdopodobne iż, w meczu Sibir Nowosybirsk KHL vs Lokomotiw Yaroslavl wynik nie będzie przekraczał 4 bramek!!
Gospodarze grali poniżej 4,5 bramki w 6 swoich z 12 meczy, ale warto zauważyć że, wszystkie z ostatnich czterech meczów zakończyły się poniżej 4,5 bramki !!!
Z ostatnich 7 meczów, 6 z nich zakończyły się poniżej 4,5 bramki, a tylko jeden z nich zakończył się 5 golami.
Zespół gości grał poniżej 4,5 bramki w 11 swoich z 12 meczy i mają jednego z najlepszych bramkarzy w lidze.
5 bramek padło gdy spotkali się tutaj w zeszłym sezonie, ale teraz Lokomotiv jest bardziej defensywną drużyną, w tym sezonie.
Warto zauważyć że, ostatnia bramka w tym meczu w zeszłym roku, padła w ostatniej minucie, więc było blisko aby zakończyło się poniżej 4,5 bramki.

Osobiście pograłem w dublu....

12:23 Mietałłurg Nowokuźnieck - HC Sochi (under/over 4.5) (Totals)
23.09.15 14:00 Zakład kombinacyjny 1 Otwarte 3.22
Sibir Nowosybirsk - Łokomotiw Jarosław (under/over 4.5) (Totals)
23.09.15 15:30 1 Otwarte
 
vaen 1,8K

vaen

Użytkownik
HK Avangard Omsk - HC Barys Astana

Omsk -1.5 AH @2.23 Pinnacle

2:4 ⛔⛔⛔

W ramach KHL w Omsku, zmierzą się tutejszy Avangard oraz kazachski Barys Astana. Obie drużyny spotkały się 3 dni temu w stolicy Kazachstanu, wówczas dzisiejszy gospodarz wyjechał z Astany z tarczą (4:1). Dlaczego dzisiaj, czyli 3 dni pózniej mieliby tego nie powtórzyć? Jastrzębie spisują się w tym sezonie bardzo dobrze, po 13-stu spotkaniach liderują w Konferencji Wschodniej, mając 28 punktów oraz bilans bramek 40:25. Kazachowie po rownież 13-stu pojedynkach zebrali o połowę mniej punktów, czyli 14. Zajmują zaledwie 10. pozycję w tejże Konferencji, mając bilans bramkowy 24:36. Warto zaznaczyć, iż dzisiejsi goście fatalnie ostatnimi czasy spisują się w delegacji. Przegrali 5/5 ostatnich spotkań na wyjeździe, gdzie 3 razy przegrywali po rzutach karnych. Drużyna z Omska natomiast 3 ostatnie pojedynki u siebie, na Arenie Omsk wygrała zdecydowanie kolejno, 5:1 z Sochi, 3:0 z Yaroslavl oraz 3:1 z Ladą. Sądzę, że dzisiaj będzie podobnie i Jastrzębie pokażą swoją klasę oraz udowodnią, że liderem Wschodu nie są przypadkowo.
 
pf1920 2,3K

pf1920

Użytkownik
MHL
Amurskie Tigry - Loko
W meczach Tygrysów overki wykręcane są aż miło, ostatnie 5 spotkań: 7-3, 2-5, 5-5, 4-3, 4-4. Jutro podejmują finalistę z zeszłego sezonu i najlepszą drużynę sezonu zasadniczego. O bramki nie ma się co martwić bo potencjał ofensywny goście mają duży - praktycznie wszyscy najważniejsi zawodnicy z tej formacji zostali, za to odeszło kilku kluczowych obrońców i nie ma już dwójki bramkarzy Krasotkina i Sidorova, którzy świetnie się spisywali między słupkami w ubiegłym sezonie.
Tygrysy obrona tragedia co potwierdzają znowu w tym sezonie, także Loko jest w stanie im kilka bramek klepnąć, co do ataku to jak na razie świetnie spisują się Kopiyenko, Tymchenko i Cherkassky. Ten pierwszy w zeszłym sezonie miał przyjemność rozegrać ponad 30 spotkań w KHL, w tym już 7+6 także potwierdza swoją wartość.
Polecam grać over, w &#39;szczwanym&#39; 6.5 niżej bo po 1.80 ale trochę bezpieczniej bo przy 3-3 można księgować. Mecz o 11:30.
Over 6.5 @1.80 b365 ⛔ 1-2
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
J 7K

juanroman08

Forum VIP
CSKA Moskwa - Avangard Omsk
Hit w dzisiejszej kolejce KHL. Dotychczasowi liderzy swoich konferencji spotkają się w bezpośrednim pojedynku. W mojej subiektywnej ocenie faworytem tego meczu jest CSKA i nie jest to spowodowane tym, że ostatnio pokonali u siebie Jokerit tylko po prostu jest to drużyna posiadająca o wiele większy potencjał jak i liderów, którzy w odpowiedni sposób potrafią poprowadzić drużynę do zwycięstwa. Może i ekipa z Moskwy w ostatnich tygodniach nie zachwycała, nie miała tak równej formy jak Omsk, który po kolei odprawiał rywali z kwitkiem, ale jak dla mnie jest sztuką być liderem, a nie grać swojego najlepszego hokeja. Natomiast Omsk od początku sezonu wystrzelił z formą i kto wie czy te ostatnie porażki z takimi drużynami jak Barys czy Yugra nie są zapowiedzią delikatnej obniżki formy. Nie twierdzę że Omsk nagle spadnie z podium, ale jak dla mnie w tej drużynie jest zbyt mało jakości, aby równać się w chwili obecnej z CSKA. Nie wiem co się dzieje z Sobotką, a jak wiemy ten zawodnik to prawdziwy motor napędowy dla Omska, oczywiście jest w obwodzie jeszcze Perezhogin, Shirokov czy Parshin, ale tak jaku już napisałem to może byc za mało na moskiewską komandę. CSKA w meczu z Jokerit pokazało w końcu oblicze takie jakie kibice lubią czyli bardzo dobra ofensywa połączona ze skuteczną obroną, która równiez miała sporo pracy za sprawą sporej ilości kar. Na pewno cieszy forma Raulova, który na pewno od 5 spotkań punktuje w każdym spotkaniu, ostatnio co raz więcej strzela, także to na pewno jest argument, który sprawia że pomiędzy CSKA a innymi ekipami jest różnica. Jak dla mnie CSKA dziś wygrywa, nie będę pisał że na spokoju, ale myślę że różnica 2 bramek nie powinna tu nikogo zdziwić ;)

CSKA 60&#39; / 1.75 DOXXbet
✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
:hokej: CSKA - OMSK
(-1) EH CSKA @ 2,25 Unibet ✅ ✅ 2:0
Podzielam tutaj analizę Romka i tym samym faktem idę również w stronę CSKA. Ale w nieco innym charakterze. CSKA, to ekipa szerokiego formatu, zbudowana z genialnym arsenałem broni. Mający w swoim rosterze kilka perełek. Niemal w każdym zestawieniu. Tam nie ma zawodnika, który by był amatorem i nie wiedział czego chce wychodząc na lód. Mimo, że CSKA ostatni mecz wygrali z Jokerit, to i dzisiaj czeka ich ciężka przeprawa. Ale ja jednak wierzę, że tu jednak wygra doświadczenie, a także atut własnego terenu. Poza tym dzisiejsi gospodarze, mają patent na gości i wygrywali już niejednokrotnie na swoich śmieciach w regulaminowym czasie. Platt kapitalna forma. Co mecz to albo bramka w przewadze, albo z akcji. Jest nieobliczalny, dużo potencjału a co najważniejsze dla niego, żaden rywal nie jest mu straszny. 10 bramek na koncie, to już spora zaliczka i nie dziwię się dlaczego trener na niego stawia i gra bardzo dużo minut Białorusin. Radulov, jako terrorysta bo tak go nazywam też się nie co odblokował i w końcu padają bramki z jego strony. Na pewno będzie trzeba uważać na zawodnika gości jakim jest Perezhogin, ten ma 7 bramek i też na dobrej drodze jest żeby się przybliżyć do Platta. Ale to też nie będzie takie łatwe. Dlatego sądzę że dzisiaj to CSKA będzie rozdawać karty i wygra dość pewnie i przede wszystkim, bez głupich błędów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
bob94 465

bob94

Użytkownik
Dynamo Moskwa - Metallurg Magnitogorsk
Magnitogorsk OT @2.06 Marathonbet⛔
Taki gol w takim momencie :;/:
Zacznijmy od statystyk, Dynamo na własnej tafli 3 porażki na 11 meczy, co wygląda bardzo dobrze, ale przegrali z zespołami dużo słabszymi co wynikło raczej z braku koncentracji niż ich formy co często im się zdarza z takimi rywalami, a co do zwycięstw grali z SKA które gra strasznie nierówno w tym sezonie, Uralem który jest cały czas na etapie budowy i z Sibirem po cięzkim meczu dopiero po dogrywce reszta rywali to raczej planowe wygrane. W wybornej formie są Robinson i Tsvetkov a kroku dotrzymują im też Pestushko, Karpov, Karsums, Hietanen i Galimov świetnie wygląda ich gra w defensywie i skuteczne rozgrywanie przewag i przejście do kontry ale to raczej nie dziwi. A Magnitka? Super forma w tym sezonie jak na razie tylko 3 porażki w 13 meczach z tego tylko 1 na wyjeździe na 6 meczy, 27 straconych bramek co stawia ich formację obronną bardzo wysoko w aktualnym sezonie. Na wyjazdach wygrane ciężkie boje z CSKA i Omskiem co o czymś świadczy, w obronie Biryukov i Antipin świetnie się sprawują a jest też Chris Lee który zawsze coś ustrzeli w ataku nie ma nawet co pisać Mozyakin ,Kovar i Zaripv(ostatnio strzeli 200-go gola w KHL) Wolski ostatnio z Podolskiem dał niezłe show jest i wyżej opisywany Filippi. Ten mecz prawdopodobnie rozstrzygnie się w obronie i zadecydowac mogą gry w przewadze, dogrywka też możliwa, a Magnitka wie jak wygrywać takie ciężkie mecze i cenie ich sobie wyżej nić Dynamo.
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
pf1920 2,3K

pf1920

Użytkownik
Podolsk - UFA
Bardzo ciężki wyjazdowy terminarz miała dotychczas UFA: Omsk, Barys, CSKA, Kazań, Dynamo Moskwa. Z tych spotkań zwycięstwo odnieśli tylko raz w Kazaniu po karnych. U siebie w kratkę ale poza Nowokuźnieckiem,Amurem(przegrana) czy Yugrą łatwych rywali nie mieli.
Dziś nadszedł czas by przekonująco zwyciężyć.Podolsk opisywałem trochę na samym początku sezonu przy okazji meczu z Nowokuźnieckiem. Od tego czasu zanotowali kilka niezłych wyników w tym sprawili duże niespodzianki zwyciężając w Moskwie z Dynamo i w Helsinkach.
Ostatnie dwa mecze to jednak już wysokie porażki; 1-4 z Tractorem i 2-7 z Magnitką. W obu meczach zabrakło ważnego obrońcy Eronena, a w ostatnim nie grał także Berdyukov, który został zawieszony na 2 spotkania. Spora strata jeśli chodzi o formację defensywną i wydaje mi się, że goście dziś te braki wykorzystają. Ofensywa Ufy naprawdę wygląda okazale: Omark(6+6), Grigorenko(5+3), Prokhorkin(4+4), Enqvist, Hartikainen, Chernov.
W defensywie gorzej ale tak jak wspomniałem za nimi ciężkie mecze.
Rycerze niespodziankę sprawić potrafią ale myślę, że dziś zadaniu jednak nie podołają. Goście przede wszystkim będą musieli uważać na Afinogenova, który w przeszłości bardzo dobrze spisywał w NHL a teraz z powodzeniem pogrywa w zespole z Podolska(6+3). Takich graczy po stronie rywali jednak jest zdecydowanie więcej i to oni dziś powinni zgarnąć 3 punkty.
UFA @1.90 b365 ⛔ 3-0 //17-38 w strzałach, sporo sytuacji po stronie gości ale niestety nie udało się pokonać świetnie dysponowanego tego dnia Fina.
 
Gy_Gy_Craveel 248K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports
KHL: Tractor Chelyabinsk - Sp. Moscow (Dzisiaj, 05 Oct 2015, 16:00)

Tractor Chelyabinsk potrafi narzucic wlasny styl na swojej tafli przez co jest agresywny i przeprowadza sporo atakow z duza iloscia strzalow i tak mialo miejsce w ostatnim meczu wygranym po dogrywce z SKA St. Petersburg gdzie oddali 70 strzalow w tym 39 celnych ale tam SKA to musialo wystapic zmeczenie materialu ze zostali tak zepchnieci(plus kary), wczesniejsze dwa mecze usiebie tez wygrane po dogrywce z Amur rowniez przewazali nie znaczaco i zaciety mecz z Vladivostok ktory odziwo dobrze wszedl w sezon, Tractor jest dosc solidny usiebie i z takimi druzynami z dolu tabeli jak Spartak Moskwa powinnien wygrywac, tymbardziej ze Spartak zazwyczaj jest z dominowany na wyjezdzie jak naprzyklad ostatnie dwa mecz z druzynami Niznekamsk gdzie spora przewaga byla po dwoch tercjach a potem gospodarze odpuscili i Dinamo Riga bylo podobnie , a niemam watpliwosci ze Tractor jest lepsza druzyna od tych przeciwnikow jakie mial ostatnio Spartak wiec chetnie bym widzial wygrana Traktoru w reguaminowym czasie gry ale ze ostatnie 5 meczy bylo w kontakcie jednej bramki to wezne Money Line.
Tractor Chelyabinsk ML 1,70 @ Bet365 Witam kolege , Kolega moze siedzi na Forum Vipowskim , ale ja siedze 15 lat w hokeju i naprawde nie musze znac skladow , zawodnikow i nie pisze o skladach bo ponad 80% ludzi i tak ich niezna , ja widzialem raz Spartak w tym sezonie i wystarczylo mi rzucic okiem na pare ostatnich statystyk i slabo to wyglada. A Tracktor znam bardzo dobrze i wystarczy zobaczyc po dwoch tercjach jak ten fajnie Grajacy Spartak zostal zdominowany (38-21 w celnych 24-9 to przepasc) wiec tego co sie spodziewalem, w ostatniej tercji spartak otworzyl sie na gre ale w dogrywce przepadl Tracktor to lepsza druzyna i ma wiekszy potencjal. Jeszcze jakby kolega napisal ze wykazuja brak skutecznosci to bym sie zgodzil, bo z tym to maja problem. Dla tego ML
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
Sorry ale co znaczy odpuscili? wez pod uwage dwa fakty - Tractor nie jest jakims szczegolnie mocnym zespolem u siebie a Spartakowi lepiej wychodza gry na wyjazdach, hala w Czelabinsku nie jest jakims szczegolnie trudnym terenem, pkt wywozili stad takie tuzy jak Jugra czy Amur a zwyciestwo z SKA nie robi na mnie wrazenia z przekroju tego co ekipa z St. Petersburga prezentuje od poczatku sezonu. Spartak na wyjazdach gra fajnie potrafi sie rozpedzic i na luzie wbijac kolejne gole, duzo nie brakowalo do wygranej w Rydze. Moim zdaniem te dwie ekipy maja zblizony potencjal natomiast zdecydowanie lepiej wyglada Spartak jesli chodzi o kreowanie sytuacji pod bramka rywala. Dobrze wyglada gra w PP, duzo ruchu, wymiennosc pozycji, kultura podan. Nie gra dzis pierwszy goalie Francouz zagra mlody Demchenko, staty poki co niezle ale trzeba pamietac ze to opcja nr 2 i obroncy nie beda sie tak pewnie czuli. Bez dwoch zdan lepiej wyglada Engren. Tractor nie lezy Spartakowi i to na chwile obecna jedyny argument jaki znajduje przed tym spotkaniem do gry na gospodarzy. Typu nie neguje ale sam pobieram Spartaka po ML. Spartakowi przygladalem sie kilka razy w tym sezonie i ta gra jest duzo lepsza niz wyniki wiec spodziewam sie meczu na styku.

Spartak ML @ 2,30
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Niznekamsk - St. Petersburg​

To co ostatnimi czasy gra Petersburg, a w sumie to od poczatku sezonu na pewno zadziwia wielu, ale trzeba wziąć pod uwagę, że odeszło kilku bardzo kluczowych graczy, którzy potrafili czasami w pojedynkę wygrać spotkanie, a jesli zbierze się do kupy takic hgraczy jak Cervenka, Tikhonov, Panarin, Thoressen czy Martensson no to kazdy może sobie swobodnie odpowiedzieć na pytanei w czym leży problem. Oczywiście skład SKA nadal wygląda bardzo dobrze, ale to nie to samo, brak doświadczenia i można powiedzieć że w penych momentach nawet i umiejętności nie pozwala SKA być tak groźną ekipą jak miało to miejsce sezon temu. Tak naprawdę dzisiejsze SKA to przebłyski gry Burdasova, Barabanova i Dadonova. Na poczatku sezonu dobrze wyglądał Lindstrom, a na chwilę obecną wydaje się jakby został &quot;pożarty&quot; przez przeciętność. Niestety Koskiranta to nie Cervenka, a Kovalchuk czy Schipachyov są dalecy od optymalnej formy. Bez ofensywy w KHL za dużo ugrać nie można, kilka meczy świetnie bronił Koskinen i można powiedzieć że dzięki temu SKA wygrywalo spotkania, natomiast teraz gdy Petersburg zaczął tracić bramki i nie mówimy tu o jakichś kolosalnych stratach, tylko 2-3 bramki na mecz, sytuacja robi się nieciekawa. 3 porażki z rzedu i dziś spotkanie z ekipą, która przede wszystkim bazuje na świetnej defensywie. Mimo to w pojedynkach z mocniejszymi ekipami zdarza im sie tracić 2-3 bramki i np. nie zdobyć żadnej, ciekawym faktem jest to że gospodarze podobnie jak i Traktor oraz Lokomotiv od poczatku sezonu raz jedyny rozegrali spotkanie w którym padło powyżej 5.5
Dlatego też patrząc przez pryzmat obecnej formy SKA i tego jak bronić potrafi Niznekamsk myślę że under 5.0 nie powinien być tu zagrożony.
Under 5.0 / 1.90 Marathonbet ⛔
 
canabis 2,5K

canabis

Użytkownik
Dinamo Riga win @2,30 Betsson⛔
Dinamo Riga -1,5 win @3,35 Betsson
⛔

Tutaj liczę że, Riga skorzysta ze słabości rywala !!
No bo, przecież Lada jest od 9 meczy bez wygranej !!
Grają fatalnie, są na ostatnim miejscu w Konferencji Wschodniej, a w meczach u siebie o dziwo grają gorzej niż na wyjazdach, mają 5 porażek w 5 meczach a ich bilans wynosi 5:14.
Myślę że, morale tej drużyny są ładnie &quot;potargane&quot;.
Również odejście Stepanova i czterech nieobecności z powodu urazu - Belov, Magogin, Nikitenko i Semyonov - powinno mieć wpływ na gospodarkę tej drużyny.
Dinamo w tym meczu wyjazdowym po prostu musi wygrać jeśli nie chce przedwcześnie, tracić kontakt z zespołami walczącymi o play-offy.
Indrasis, Redlihs, Darzins powinni się przyczynić do szturmowania słabej obrony rywala.
Goście, widać że, się rozkręcają zanotowali już 2 zwycięstwa z rzędu (jedno po dogrywce).
Wygrana na wyjeździe z St. Petersburg i to w stosunku 4:1, może robić wrażenie, a potem win po dogrywce również nie z byle kim a Sp. Moscow, więc ich dzisiejsi rywale nie powinni być problemem.
Warto zauważyć jak Riga radzi sobie na wyjazdach, ich bilans bramkowy to 24:24, tylko drużyna z Petersburga ma lepszy współczynnik.
Jak dla mnie pewne zwycięstwo przyjezdnych.
Polecam czysty win.
A jak ktoś nie boi się ryzyka to -1,5 też wydaję być się dobrą opcją!
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
:hokej: Metallurg Magnitogorsk - Medvescak Zagreb
Sergei Mozyakin to score ✅ ✅ ✅ ????
(2,25) Betsson
Nie byłbym sobą gdybym nie pograł tutaj w tym meczu na bramkę na najlepszego zawodnika gospodarzy. Mozaykin to najlepszy i najlepiej trafiajacy gumę do sieci zawodnik Mettalurg&#39;a, który ma w sobie mnóstwo potencjału, który przenosi na lód. Jego gra przynosi owoce, a co najważniejsze jego gra na skrzydle jest jeszcze bardziej groźniejsza niż takiego Kovara, który ten nieco spuścił z tonu. Rosjanin, odnotowuje kapitalne wyniki. Jak nie asystuje, to zalicza sporo trafień i mnóstwo bramek ładuje w pierwszych sekundach meczu. Posada 10 bramek na koncie i to już jest rewelacyjny wynik. W ostatnim meczu Metallurg rozgromił rywala, ale Serei nie odnotował żadnego trafienia. Więc idę tym trendem, że jeśli w ostatnim meczu mu coś tam nie wyszło, to lepiej zagra na swoim terenie. Ma czym postraszyć, bo i sam wie kiedy niespodziewanie odpalić żeby zaskoczyć nie tylko rywala, ale golkipera gości między słupkami. Kurs nie jest jakoś specjalne wysoki, bo były na niego większe, ale z taka formą to ja ten kurs biorę. Liczy się także dogrywka, ale ja tu spodziewam się od pierwszych minut, pełnej dominacji gospodarzy i trafienie Rosjanina który jest w gazie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
bob94 465

bob94

Użytkownik
Traktor Chelyabinsk - Jokerit Helsinki
Jokerit @2.05 Uni⛔
To będzie ten mecz gdzie gracze z Chelybinska w końcu zostaną pokarani za brak skuteczności bo ilość oddawanych strzałów w szczególności w meczach u siebie w stosunku do zdobytych bramek to średnio 1.9, było by mniej ale zaszaleli w meczu z Yugrą gdzie zdobyli aż 3 gole !!! Fakt może i tracą mało bramek ale to pęknie a sytuacja idealna, Jokerit po chwilowym spadku formy wraca znowu na właściwe tory, fakt były 2 większe wpadki na wyjazdach z SKA i CSKA ale to już za nimi, a z CSKA nawet mnie to nie dziwi strasznie im nie leży drużyna z Moskwy, wygrali ciężki mecz z Sibirem a reszta co mieli wygrać to wygrali. Skład osłabiony przede wszystkim odejściem Omarka i Mosesa ale świetnie wkomponowali się Kozun i Olimb i po osłabieniach nie ma już śladu, a w trudnych chwilach nigdy nie zawodzi Jormakka. Dobra obrona, fajnie gra to Duńskie trio no i świetna bramka przede wszystkim. Ja gram bez uwzględnienia dogrywki ale jeśli Traktor strzeli pierwszy to kurs na live będzie jeszcze lepszy do gry razem z dogrywką.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom