>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

PDC World Championship 2024 (15.12.2023 - 3.01.2024)

Cabron 65,8K

Cabron

Użytkownik
Mam wrażenie, że to jedna wielka ustawka pod finał Littlera.
Jeszcze jest Dobey który go może ograć, ale czuję finał młodego
Post automatycznie złączony:

Ogólnie to mam pograny finał Dobey - MVG, więc odpadnięcie Garego częściowo mi na rękę, no ale lubię go więc trochę szkoda
 
P 4,1K

pablocuoco8

Użytkownik
Jeszcze jest Dobey który go może ograć, ale czuję finał młodego
Tak, tylko jestem pewien, że jak dojdzie do ich meczu to Dobey będzie walił po sektorach i przejebie.

Dobra nie ma co zaśmiecać bo to podchodzi pod foliarstwo.

RVB - Littler # over 19.5 180's # 6.30 # goplusbet # 2.5/10

Liczę na długie spotkanie, koncentrację obu, brak rowerka jak w meczu MVG. Obaj są w stanie na luzie to pokryć.

Hype na Littlera jak i na spotkanie ogromny, niech coś się w końcu podzieje poza odpadnieciami topowych zawodników.
 
W 1,3K

Whisky77

Użytkownik
Te wasze scenariusze, typy, historie... kto ile rzuci, jaka forma itd to o kant d. potłuc. Wielcy fachowcy. Już wczoraj był popis odnośnie Bauntinga, a skończyło się zjazdem do bazy i szybkim 4:0. Gruby nie był w stanie rzucić powyżej 80. A co niektórzy już mu tytuł dawali przed meczem. 1,55 na MvG to była promocja roku.

Dzisiaj Anderson miał wygrać w zasadzie rzucając tyłem do tarczy, a obsrał się w decydującym momencie.

Przestańcie pisać elaboraty i nie twórzcie rozprawek na temat przebiegu meczu bo każdy z was chuja się na tym zna i nie ma przed sobą szklanej kuli. Śmieszni jesteście z tymi scenariuszami. Czym dłuższa analiza tym wynik bardziej odwrotny od zakładanego.
 
Otrzymane punkty reputacji: +542
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
Te wasze scenariusze, typy, historie... kto ile rzuci, jaka forma itd to o kant d. potłuc. Wielcy fachowcy. Już wczoraj był popis odnośnie Bauntinga, a skończyło się zjazdem do bazy i szybkim 4:0. Gruby nie był w stanie rzucić powyżej 80. A co niektórzy już mu tytuł dawali przed meczem. 1,55 na MvG to była promocja roku.

Dzisiaj Anderson miał wygrać w zasadzie rzucając tyłem do tarczy, a obsrał się w decydującym momencie.

Przestańcie pisać elaboraty i nie twórzcie rozprawek na temat przebiegu meczu bo każdy z was chuja się na tym zna i nie ma przed sobą szklanej kuli. Śmieszni jesteście z tymi scenariuszami. Czym dłuższa analiza tym wynik bardziej odwrotny od zakładanego.
no tak.. czyli co? Mamy rzucać moneta na bet czy jak?
 
W 1,3K

Whisky77

Użytkownik
no tak.. czyli co? Mamy rzucać moneta na bet czy jak?
Pod każdy bet można zbudować historię. A te niektóre story, które możemy poczytać wyżej są co najmniej śmieszne. Mam na myśli to, że mecz meczowi nierówny i wszystko zależy od dyspozycji danej chwili. Niektórzy patrzą historycznie, piszą co było mecz, dwa mecze temu, jakie h2h itd, a później mamy taki mecz jak np. wczoraj MvG vs SB i klops. Jakie znaczenie miała dyspozycja Bauntinga we wcześniejszych meczach, jak na ten mecz wyszedł z kupą w majtkach?

Ciężko przewidzieć co się wydarzy, a niektórzy piszą analizy tak sugestywne, ewidentnie pod typ, że mam wrażenie jakby wrócili z przyszłości. Heta pewniak dnia - zesrało się i szybkie 4:1 bez podjazdu, Anderson, anderson handi itd ładowali wszyscy, a dostał w łeb i to w zasadzie od początku meczu miał pod górkę. Wczoraj Baunting. Śmieszne są analizy w których podają niektórzy precyzyjne co się wydarzy w jakim legu i ile będzie miał średniej lub jaki checkout. Już wczoraj Krcmar grając słabo czyli na swoim poziomie ogarnął 161...

Więcej powściągliwości, mniej cwaniakowania, mniej buty na nadchodzący rok.
 
Cabron 65,8K

Cabron

Użytkownik
Te wasze scenariusze, typy, historie... kto ile rzuci, jaka forma itd to o kant d. potłuc. Wielcy fachowcy. Już wczoraj był popis odnośnie Bauntinga, a skończyło się zjazdem do bazy i szybkim 4:0. Gruby nie był w stanie rzucić powyżej 80. A co niektórzy już mu tytuł dawali przed meczem. 1,55 na MvG to była promocja roku.

Dzisiaj Anderson miał wygrać w zasadzie rzucając tyłem do tarczy, a obsrał się w decydującym momencie.

Przestańcie pisać elaboraty i nie twórzcie rozprawek na temat przebiegu meczu bo każdy z was chuja się na tym zna i nie ma przed sobą szklanej kuli. Śmieszni jesteście z tymi scenariuszami. Czym dłuższa analiza tym wynik bardziej odwrotny od zakładanego.
Wylewasz swoje żale, bo pograłes typy, które akurat nie siadły ? Takie jest życie.
W ostatnich 2 dniach na 10 typów które podałem siadło bodajże 6 i dzisiaj może być 7, bo czekam na under Humphriesa.
Jeśli zagrałeś te które nie weszły, albo kleisz same taśmy na 10 zdarzeń to logiczne, że raczej się nie uda, bo w darcie jak w każdym innym sporcie są niespodzianki.
Tacy flustraci jak Ty powinni być z miejsca banowani na forum .
 
Otrzymane punkty reputacji: +270
W 1,3K

Whisky77

Użytkownik
Wylewasz swoje żale, bo pograłes typy, które akurat nie siadły ? Takie jest życie.
W ostatnich 2 dniach na 10 typów które podałem siadło bodajże 6 i dzisiaj może być 7, bo czekam na under Humphriesa.
Jeśli zagrałeś te które nie weszły, albo kleisz same taśmy na 10 zdarzeń to logiczne, że raczej się nie uda, bo w darcie jak w każdym innym sporcie są niespodzianki.
Tacy flustraci jak Ty powinni być z miejsca banowani na forum .
W ostatnim tygodniu zagrałem może 2-3 zdarzenia z proponowanych w tym dziale. To po pierwsze.

Po drugie nie pije personalnie do Ciebie, tylko sugeruję mniej pewności siebie innym przy tworzeniu analiz. Poczytaj kilka wyżej i porównaj je z przebiegami tych meczów. Tak jak wspomniałem wyżej, niektóre były takie, jakby ludzie znali już wcześniej wyniki.

Piszę ku przestrodze dla innych, bo czytając analizy szczególnie w tym dziale można pomyśleć, że pieniądz leży na ulicy, a dart jest najbardziej przewidywalnym sportem do typowania.

Decyzję w/s banów pozostaw właściwym osobom. Więcej pokory.

Ps. Ten Twój dzisiejszy humphries pewnie walnie dzisiaj średnią 105 i wtedy zobaczysz jak mają się przywołane statsy z poprzednich spotkań.
 
Otrzymane punkty reputacji: +363
pawlenty87 63,9K

pawlenty87

Użytkownik
Humphries - Cullen
Cullen najwyższy checkout 2.33 100 : 116
Betonred

Kolejny typ na underdoga na wyższy zamek. Humphries w dotychczasowych 2 meczach nie zrobił zamka przekraczającego 100pkt. Za to jego przeciwnik zamykał lega wynikami 160 i 121 więc myślę że warto po takim kursie spróbować.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +302
Cabron 65,8K

Cabron

Użytkownik
W ostatnim tygodniu zagrałem może 2-3 zdarzenia z proponowanych w tym dziale. To po pierwsze.

Po drugie nie pije personalnie do Ciebie, tylko sugeruję mniej pewności siebie innym przy tworzeniu analiz. Poczytaj kilka wyżej i porównaj je z przebiegami tych meczów. Tak jak wspomniałem wyżej, niektóre były takie, jakby ludzie znali już wcześniej wyniki.

Piszę ku przestrodze dla innych, bo czytając analizy szczególnie w tym dziale można pomyśleć, że pieniądz leży na ulicy, a dart jest najbardziej przewidywalnym sportem do typowania.

Decyzję w/s banów pozostaw właściwym osobom. Więcej pokory.

Ps. Ten Twój dzisiejszy humphries pewnie walnie dzisiaj średnią 105 i wtedy zobaczysz jak mają się przywołane statsy z poprzednich spotkań.
No to walnie 105 i tyle, natomiast statystyki i jego gra w tym turnieju pokazują, że nie do końca dobrze radzi sobie w roli jednego z głównych faworytów turnieju, więc ten kurs był jak najbardziej warty grania.
 
anzelmo 136,1K

anzelmo

Użytkownik
kurde młody jest niesamowity jakby zamknął te 170 na mecz to...ale pokazał ze myśli niesamowite bez układu nerwowego...moze byc historia...taka średnia wow
 
W 1,3K

Whisky77

Użytkownik
Tak swoją drogą, to można i tak.
Kiedyś w naziemnym punkcie fortuny widziałem typa co siedział nad oferta w wersji papierowej i machał jakimś talizmanem na sznurku i tam gdzie się zatrzymał to grał ten bet 😀
Szczerze to lepszy talizman, różdżki i inne "maszyny losujące", niż te niektóre dogłębne analizy typu, że gość rzuca dłuższymi lotkami to ma więcej miejsca w t20 🤣 miał tyle miejsca w t20, że przez cały mecz rzucił dwa maxy.

Bez spiny, naprawdę. Ale zdecydowanie więcej pokory co niektórym. Ja siedzę zbyt długo w tej zabawie żeby sugerować się analizami typu "Baunting mistrz", "Baunting wyrzuca dzisiaj MvG" itp., ale czytają to inni i biorą w ciemno takie typy.

Pozdrawiam wszystkich użytkowników i życzę samych trafionych pewniaczków w nowym roku.
 
Kaldui 221,7K

Kaldui

Znawca - Dart
Pod każdy bet można zbudować historię. A te niektóre story, które możemy poczytać wyżej są co najmniej śmieszne. Mam na myśli to, że mecz meczowi nierówny i wszystko zależy od dyspozycji danej chwili
Z ciekawości: czym Ty się kierujesz obstawiając spotkania w jakiejkolwiek dyscyplinie? Statystki i H2H: bzdura. 'Eye-test' i czutka, to wróżenie z fusów i falusów. Forma nic nie warta, bo liczy się dyspozycja dnia.
Co w takim razie według Ciebie jest przesłanką, aby obstawić dane zdarzenie?
 
W 1,3K

Whisky77

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Z ciekawości: czym Ty się kierujesz obstawiając spotkania w jakiejkolwiek dyscyplinie? Statystki i H2H: bzdura. 'Eye-test' i czutka, to wróżenie z fusów i falusów. Forma nic nie warta, bo liczy się dyspozycja dnia.
Co w takim razie według Ciebie jest przesłanką, aby obstawić dane zdarzenie?
Szczerze? To unikam (a w zasadzie nie gram) grania sportów typu dart, snooker, skoki. W tych dyscyplinach h2h, statystyki z całego turnieju lub treningów (skoki) nie mają absolutnie żadnego znaczenia w kontekście następnego meczu. Tu liczy się dyspozycja w danym momencie. Dlatego dziwię się czytając analizy w tym dziale. Równie dobrze można grać wyścigi psów na bet365.

Gram sporty zespołowe, a typy opieram na obserwacjach i formie całej drużyny. W sportach 1 vs 1 głównym czynnikiem jest głowa i mentalność, a przede wszystkim mecz meczowi nierówny. Bo każdy z tych grajków może mieć gorszy lub lepszy dzień.

Podsumowując - jeszcze raz powtarzam, zaczynając dyskusję intencją było zwrócenie uwagi na budowanie analiz pod typ. Proszę, poczytajcie wątek od początku. Większość analiz było pisane na pewniaka, choćby ta z Humprhisem, w stylu "nawet nie zbliża się do średniej takiej i takiej, promocja roku," itp. Mamy 5 set i jest cały czas ponad średnią turniejową. Może i finalnie zjedzie under 98.5, ale nie było to takie pewne jak wynikało z analizy.

Zdrówka i pomyślności wszystkim.
 
Otrzymane punkty reputacji: +384
P 8,1K

PitaRajt66

Użytkownik
Co się działo w końcówce zmarnowane chyba 15 lub więcej lotek na doublach na mecz w jednym legu.... Dzięki temu wszedł under Humpa.... Ależ emocje...
 
Cabron 65,8K

Cabron

Użytkownik
Tak na szybko to ćwierćfinały widzę tak :
Van Gerwen handi -2,5 seta
Humphries win może jak kurs zachęci to - -1,5, bo Chizzy w ważnych meczach zazwyczaj niestety pęka, a bardzo go lubię.
Dobey - Cross ze względu na to, że mam już pograny finał Dobeya i wygraną ćwiartki to to patrząc na formę Crossa grałbym tutaj over 7,5 bo nieźle płacą, ale myślę, że Dobey to weźmie to równym meczu
Littler handi -1,5 lub -2,5
Gdyby dzisiaj grał z Dolanem to by do 0 wygrał. Przecież Nawet Burney z taką grą jak dzisiaj by to wygrał 4:2 maksymalnie.
Chłopak widać nie pęka, a Dolan lepiej już nie zagra.
 
Do góry Bottom