>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - Wielki Szlem: Wimbledon (28.06.2021 - 11.07.2021)

Status
Zamknięty.
dx2 222,4K

dx2

Użytkownik
Akademia JC Ferrero w Alcante i Rafy Nadala na Majorce w Manacor to zupelnie dwie inne akademie, takze chyba cos Ci sie pomieszalo w tym zdaniu otwarcia.
"Tylko trenuje".... a co sie robi w profesjonalnej akademii tenisowej dla zawodowych tenisistow objetych programami? Gra w brydza? Dlugoletnia relacja J.C.Ferrero i Alcaraza to z kolei temat na zupelnie oddzielny watek i okreslanie jej mianem jedynie "trenerskiej" na pewno nie oddaje ich relacji interpersonalej.
 
Ostatnia edycja:
dx2 222,4K

dx2

Użytkownik
Mysle, ze Juan Carlos Ferrero i Carlos Alcaraz nie musza martwic sie w swojej akademii o takie rzeczy,
Ok, rozumiem o co Ci biega teraz.
Przez ten zwrot chodzilo o akademie w ktorej trenuja, tam nie ma slowo o wspolwlascielstwie. A ze tak sobie to zinterpretowales to Twoj problem, a siejesz niepotrzebny zamet i szukac dziury w calym. Nie mysl tyle, bo za chwile zaczniesz wiazac ta akademie z lotami w kosmos NASA.

Masz racje, Ferreo i Alcaraz nie sa wspowlascielami akademii Juna Carlosa. Gdy JC Ferrero zakladal swoja akademie w 1995 to Alcaraz musial miec 8 lat, takze chyba faktycznie nie bral go za wspolnika. Dobrze, ze to wywniokowales niczym prawdziwy Sherlock Holmes, to faktycznie niezwykle.
 
Ostatnia edycja:
dx2 222,4K

dx2

Użytkownik
Nie mam pojecia. Garin w ogole nie gral przez Wimbledonem na trawie i trudno wyrokowac. Giron cos tam pokazal.
Jak bede miec jakies propozycje to na pewno pojawia sie w dziale, poki co nie mam pomyslow.
 
luken7 121

luken7

Użytkownik
Dziwi mnie duży kurs na Girona bo prawie 1,7. Obaj preferują korty twarde. Giron na trawie coś tam sobie pogrywa choć orłem nie jest a raczej średniakiem. Fin za to jeśli chodzi o grę na trawie to można powiedzieć że jest " zielony". Grał 4 mecze przed szlemem 2 wygrane i 2porazki. Ogólnie Fin w tym roku mało gra, chyba jakaś kontuzje miał ogólnie słaba forma. Kusi mnie ten kurs na Amerykanina...
 
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
Najlepiej było zagrać jak jeszcze można było Medvedeva że zagra w finale po kursie nie pamiętam już ale porządnym i sobie poczekać 2 tygodnie na grubą kasę jak grubo było zagrane oczywiście, a tak gra się mniej pewne zdarzenia...

Hmm czy tak gra finalista Wimbledonu? Może tylko się rozkręca...

Udało się. Pierwsza runda za nami z nie najgorszym 3-1 ze Struffem.
 
Ostatnia edycja:
rondani 98,6K

rondani

Użytkownik
Najlepiej było zagrać jak jeszcze można było Medvedeva że zagra w finale po kursie nie pamiętam już ale porządnym i sobie poczekać 2 tygodnie na grubą kasę jak grubo było zagrane oczywiście, a tak gra się mniej pewne zdarzenia...

Hmm czy tak gra finalista Wimbledonu? Może tylko się rozkręca...

Udało się. Pierwsza runda za nami z nie najgorszym 3-1 ze Struffem.
Bonzi go wyautuje w trzeciej rundzie. Juz zreszta raz go wywalil ze szlema

Spokojnie szykujemy cos ekstra ;|)
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Ja polecam dziś zagrać
Hurkacz H. vs Musetti L.
Musetti win 2.60 STS.
Ja gram za dużą stawkę, nwm kto ustalał te kursy ale chwała mu. Hurkacz kompletnie bez formy, wszystko co gra teraz przegrywa. Nie mam czasu by się bardziej rozpisywać ale polecam mi dziś zaufać. Pozdrawiam i życzę wysokiej wygranej :)
I co "kolego" po co tak sugerować "pewniaka"? Przez takie posty ktoś może popłynąć dużo kasy. Hurkacz rozjechał Musettiego 3:0. Nawet nie wszedł by handicap gemowy +4,5. To że jakiś czas temu Hurkacz oddał mecz Musettiemu (bo podobno miał jakąś infekcję). Nie znaczy, że jest definitywnie gorszy. Jednak ranking ATP 18 vs 63 coś znaczy. Zresztą ostatnio Hurkacz intensywnie trenował. Następnym razem nie zamieszczaj takich "pewniaczków" na szybko, bez jakiejś większej analizy. Bo to bardzo często źle się kończy.
 
dx2 222,4K

dx2

Użytkownik
Federer+S.Korda+Keys @ok.1.85

No dobra, sprobujmy cos stworzyc, by nie tracic jedynie madrosciami.
Federer mimo trudnego meczu z Mannarino powinien wygrac w mojej opinii. Mam wrazenie ,ze tym razem moze pojsc mu latwiej, bo pomoze mu rozegrany mecz, a Gasquet ma opinie gracza, ktory wiadomo jak wypada w starciu z Nadalem, Djokovicem czy Federere. Wydaje mi sie, ze RF wygra w maksymalnie 4 setach. Rozwazylbym nawet Fedex -1,5 seta , zeby podbic kurs ogolny. A pomyslec, ze kiedys to byl polfinal Wimbledonu...

Korda, jak wiadmo syn wielkiego tenissisty, ale takze syn pierwszego wielkiego aferzysty dopingowego w tenisie, wyglada dobrze w tym sezonie trawiastym. Pokonal de Minaura, w Halle w cwiercfinale byl blisko pokonania pozniejszego triumfatora Humberta. Hoang tez jest niezly silowo, umei zagrac do przodu, ogral sie w kwalifkacjach i to duze plusy, ale takie ma tez Korda. Nie sadze by Korda mial zmarnowac swoj wysilek wlozony w mecz z de Minaurem.

Keys ma argumenty silowe do gry na trawie, dobre wyniki i staly progres. Niska wzrostem, ale duza sercem Davis jest jej kompletnym przeciwienstwem. Co prawda Davis nacisnela na Wimbledonie w przeszlosci kilka topowych rywalek, ale Keys nastawia sie prawdopodobnie na bardziej wymierny wynik.

Jeszcze wypadloby cos dorzucic z tenisa, albo innej dyscypliny, ale to wydaje mi sie w miare rozsadne na zbudownie podstawy pod kupon.
 
SolarisPL 111,9K

SolarisPL

Użytkownik
Tiafoe vs. Pospisil - 1 @1.9 STS ✅

Amerykanin zmiażdżył w 1 rundzie Tsitsipasa, co było poniekąd dość sporą sensacją, ale styl w jakim to zrobił - nie oddał Grekowi nawet jednego przełamania, sprawia, że można myśleć o Tiafoe jako kandydacie do gry w dalszej fazie turnieju.


Vesely vs. Fucsovics - Over 3.5 seta @1.55 Betfan - zwrot

Typowy matchup, który śmierdzi dłuższą kampanią. Vesely zawsze świetnie czuje się na Wimbledonie, co potwierdził dominując przeciwnika przedwczoraj, a Węgier pozytywnie zaskoczył odpalając Sinnera. Według mnie zobaczymy minimum 4 sety.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +26
betowiec 12,7K

betowiec

Użytkownik
Dobry Pany,

Nie wiem jak Was, ale mnie dziwi dysproporcja kursów w meczu Fritz ( ATP 40) - Nakashima (ATP 138).

Pojedynek dwóch młodych Amerykańców, z czego Fritz już dał nie raz o sobie znać w ATP Tour na różnych poziomach, a Nakashima póki co puka do drzwi pierwszej setki rankingu. Obaj Panowie aktywnie grali w ostatnich miesiącach na mączce z raczej przeciętnym szczęściem, ale jest to najmniej przez nich lubiana nawierzchnia. Fritz z racji niegroźnego urazu nie zagrał póki co na trawie żadnego meczu, natomiast nie wiem czy to będzie dla niego duży problem bo gra na trawce w poprzednich latach leżała mu wyjątkowo dobrze, a jest to podyktowane szczególnie jego charakterystyką gry czyli atomowym serwisem i mocnym forehandem. Dzięki tym atutom w przeszłości na trawie osiągał fajne wyniki i ogrywał mocnych zawodników. Nakashima natomiast w tym roku robił 3 podejście do Wimbledonu przez eliminacje i dopiero po raz pierwszy się udało. Szczerze mówiąc zawodnik ten mógł polecieć już w pierwszej rundzie eliminacji z seniorem Viktorem Torickim, ale ostatecznie udało się wygrać z emerytem i rencistą 2-1.

Dodam, że Fritz na szybkich nawierzchniach jest poważnym rywalem, a 4 miesiące temu w AO tłukł się z Djokovicem na noże i przegrał dopiero 3-2 ( serwując 24 asy w meczu). Przez 4 miesiące Frizt raczej nie zapomniał jak się gra, tym bardziej, że nie pozostawał bez gry.

Kursy mocno przesadzone w stronę Nakashimy moim zdaniem bo wskazują jakoby miał rozjechać swojego bardziej doświadczonego rywala, natomiast ja w ogóle się zastanawiam czy to Fritz nie wyjdzie z tego pojedynku jak wygrany,

Typ; Fritz to win @ 2,9 Fortuna
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
G 19,3K

Gradaj

Użytkownik
Seppi Andreas - Kudla Denis Spore doświadczenie Włocha i Amerykanina na kortach trawiastych. Kuda, może odczuwać zmęczenie, bo gra ostatni dużo. Możliwy jest długi mecz.
powyżej 3,5 seta kurs: 1,55 Fortuna

Fognini Fabio - Djere Laslo
Forma Włocha jest niepewna. Miewa on przestoje w grze. Djere dobrze zaprezentował się w meczu z De Minaurem zdobywając seta. Uważam, że i w meczu z Fogninim stać go na to.
powyżej 3,5 seta kurs: 1,63 Fortuna

Galan Daniel Elahi - Coria Federico
dwóch tenisistów preferujących nawierzchnię ziemną. Kurs na wygraną Kolumbijczyka jest bardzo niski. Myślę, że warto tutaj pokusić się, że w meczu będą przynajmniej cztery sety.
powyżej 3,5 seta kurs: 1,81 Fortuna
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +65
S 297,4K

sztabson_93

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ATP Wimbledon
Godzina: 17:00
Spotkanie: Hoang - Korda
Typ: Hoang
Kurs: 6.30
Bukmacher: Betfan
Analiza: Jak dla mnie trochę przesada z kursami na ten mecz. Granie na Korde po kursie 1.14 to małe nieporozumienie. Sebek ostatnio sporo powygrywał i kurs na Francuza jest tak wysoki że sądzić by można było że mierzy się z top5 Rankingu ATP. Hoang kilka lat starszy z większym doświadczeniem może dostać dodatkowych sił skoro i tak jest skazywany na pożarcie. Korda to zaledwie 20 letni zawodnik ktory przy niekorzystnie układającym się meczu moze nie wytrzymać cisnienia. Hoang ostatnio złapała formę, wygrał kilka spotkan i w mojej ocenie dziś Korda moze mieć twardy orzech do zgryzienia. Spodziewałem się kursu w granicach 4 więc po takim gram dla lepszego oglądania.
 
I 24,7K

iti

Użytkownik
Dobry Pany,

Nie wiem jak Was, ale mnie dziwi dysproporcja kursów w meczu Fritz ( ATP 40) - Nakashima (ATP 138).

Pojedynek dwóch młodych Amerykańców, z czego Fritz już dał nie raz o sobie znać w ATP Tour na różnych poziomach, a Nakashima póki co puka do drzwi pierwszej setki rankingu. Obaj Panowie aktywnie grali w ostatnich miesiącach na mączce z raczej przeciętnym szczęściem, ale jest to najmniej przez nich lubiana nawierzchnia. Fritz z racji niegroźnego urazu nie zagrał póki co na trawie żadnego meczu, natomiast nie wiem czy to będzie dla niego duży problem bo gra na trawce w poprzednich latach leżała mu wyjątkowo dobrze, a jest to podyktowane szczególnie jego charakterystyką gry czyli atomowym serwisem i mocnym forehandem. Dzięki tym atutom w przeszłości na trawie osiągał fajne wyniki i ogrywał mocnych zawodników. Nakashima natomiast w tym roku robił 3 podejście do Wimbledonu przez eliminacje i dopiero po raz pierwszy się udało. Szczerze mówiąc zawodnik ten mógł polecieć już w pierwszej rundzie eliminacji z seniorem Viktorem Torickim, ale ostatecznie udało się wygrać z emerytem i rencistą 2-1.

Dodam, że Fritz na szybkich nawierzchniach jest poważnym rywalem, a 4 miesiące temu w AO tłukł się z Djokovicem na noże i przegrał dopiero 3-2 ( serwując 24 asy w meczu). Przez 4 miesiące Frizt raczej nie zapomniał jak się gra, tym bardziej, że nie pozostawał bez gry.

Kursy mocno przesadzone w stronę Nakashimy moim zdaniem bo wskazują jakoby miał rozjechać swojego bardziej doświadczonego rywala, natomiast ja w ogóle się zastanawiam czy to Fritz nie wyjdzie z tego pojedynku jak wygrany,

Typ; Fritz to win @ 2,9 Fortuna
Wcześniej ktoś wrzucał info, że Fritz 3 tygodnie temu przeszedł zabieg kolana. W moim odczuciu 3 tygodnie to za krótko żeby wrócić do zdrowia po zabiegu kolana. Podobny błąd swego czasu popełnił Janowicz, który również za szybko wrócił po zabiegu kolana i to był jego gwóźdź do trumny tenisowej.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
Isner przegrał z Nioshioką na trawie , świat się kończy normalnie.
Isner wbrew pozorom nie radzi sobie najlepiej na trawie. Podobnie jak Opelka, który też przegrał z Koepferem i tak trochę czułem, że może się tak skończyć, ale żeby z Nishioką to faktycznie słabo Isner się pokazał w tym roku.
 
M 2,5K

mejt

Użytkownik
Ja sam pograłem Novaka, Johnson to dla mnie antytenisista bez BH, z biegem czasu Johnson będzie wyrzucał, liczę po prostu na przełamanie Novaka bo źle nie gra a ma teraz idealną okazje.
 
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Heh Otte gra dobrze prowadzi 2 1 w setach, w czwartym jest 2 2, zamykaja dach I wracaja do gry.Niemiec wygrywa 2 gemy a Murray 7. Otte zaczyna grac dno bo pewnie Murray u siebie I odpuszcza, zenada.

Brytol Co chwile sie drze, straszne wrazenie in minua
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom