>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

A-League

snajp 758,9K

snajp

Użytkownik
Tak A-League w końcu powraca! I zaczynamy z grubej rury, rewanż Wielkiego Finału! Central Coast zdobył potrójną koronę, zdobywając w zeszłym sezonie tytuły Premier League i Champions, a także wygrywając Asian AFC Cup. Nie dokonał tego żaden inny australijski zespół wcześniej. Po tak udanym sezonie pożegnali się z połową swojej wyjściowej jedenastki. Grali już w dwóch meczach AFC Champions League i przegrali oba i nie wyglądało to najlepiej. W Australian Cup odpadli w 1/16 finału z Heidelberg. Wątpię, że osiągną ten sam poziom, co w zeszłym sezonie. Melbourne Victory zatrzymało większość swoich zawodników, dokonując kilku zmian.Brakować na pewno będzie Izzo a większość ściągniętych zawodników już zna ligę. Niezasłużenie przegrali w finale Pucharu z MacArthur, mimo że byli zdecydowanie lepszą drużyną w meczu. Sprowadzili byłego trenera Melbourne City Patricka Kisnorbo, który jest bardzo szanowanym trenerem , może to on przywróci klub na szczyt po kilku słabszych sezonach. Myślę,że szanse na zwycięstwo totalnie się odwróciły w porównaniu do finału z maja tego roku.
Ja pobieram : 1.Połowa/Mecz - podwójna szansa : X/2 lub 2/2 @ 2.90 superbet
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +5476
majekx 869,5K

majekx

Znawca A-League
Cześć.. właściwwie przychodzę na gotowe. snajp snajp napisał wszystko o tym meczu jak i super przygotował i przedstawił info o składach. Polecam przeczytać Jego wcześniejsze wpisy i zostawić reputację.

Ze swojej strony na ten mecz ja symbolicznie postawię na typ:

2+Victory ov1,5 - @3,82. (0:0)


To początek sezonu, składy praktycznie nowe, dlatego zgodnie z radą qowalsky6 qowalsky6 poczekam sobie w poważniejszymi stawkami na jakąś 3-4 a może i 5 kolejkę spotkań.

/Edit/
Teraz dopiero zobaczyłem, bardzo podobny, choć bezpieczniejszy typ podał successful successful :

Jak ktoś chce mniej ryzykować to jak najbardziej godny uwagi jest ten typ.


/Edit2/
i składy na dziś


Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +5074
sunxl 2,1M

sunxl

Typer
Pozdro dla wszystkich fanów A-League, oby ten sezon przyniósł jak zawsze sporo emocji. Czas na typ i widzę, że w bramce aktualnych Mistrzów znajduje się 18-latek bez większego doświadczenia, dlatego warto iść w stronę strzelców gości. Myślę, że Bruno przywita się z nowym sezonem, do tego po wyższym kursie Machach.

Bruno Fornaroli gol @2.34🟥
Zinedine Machach gol @4.20🟥
Bez podatku Betclic
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1385
snajp 758,9K

snajp

Użytkownik
HT 0-0 szału nie ma Bruno znowu spitolił karnego i jest to czego się obawiałem, że to może być taki sam mecz jak z Bykami w finale pucharu.
Nie wiem czy się nie zabezpieczyć live un 0,5 @ 4.00
 
Otrzymane punkty reputacji: +805
P 1,2K

piotrek96

Użytkownik
Goście anulowane czerwo, spudłowany karny i ponownie czerwo- tym razem jest. Zemści się to coś czuję. Poczekam do 75’ i wchodzę delikatnie w gospo
 
Baqu 1,3M

Baqu

Forum VIP
Goście anulowane czerwo, spudłowany karny i ponownie czerwo- tym razem jest. Zemści się to coś czuję. Poczekam do 75’ i wchodzę delikatnie w gospo
skończy się 0:0 mark my words, miałem zagrać Under 0.5 ale zaspałem kurs :/



spotkanie zdecydowanie do zapomnienia
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1195
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
UP...
Ja wiem i rozumiem, że nasze forum nie jest popularne w Australii, lecz Panowie couche z Antypodow, halooo...
Może czas nas zacząć czytać 😉 Ile to już f.... razy była mowa o tym, że Bruno nie jest od strzelania karnych... No ile?
Od lat podpowiadam leniom ze sztabow szkoleniowych kangurskich teamów...
I jak groch w ścianę 😁
sie ma!
 
Otrzymane punkty reputacji: +3149
successful 2,5M

successful

ModTeam
Członek Załogi
UP...
Ja wiem i rozumiem, że nasze forum nie jest popularne w Australii, lecz Panowie couche z Antypodow, halooo...
Może czas nas zacząć czytać 😉 Ile to już f.... razy była mowa o tym, że Bruno nie jest od strzelania karnych... No ile?
Od lat podpowiadam leniom ze sztabow szkoleniowych kangurskich teamów...
I jak groch w ścianę 😁
sie ma!
Od dziś piszemy posty po angielsku - wtedy do nich dotrze 😉
 
Otrzymane punkty reputacji: +1653
snajp 758,9K

snajp

Użytkownik
HT 0-0 szału nie ma Bruno znowu spitolił karnego i jest to czego się obawiałem, że to może być taki sam mecz jak z Bykami w finale pucharu.
Nie wiem czy się nie zabezpieczyć live un 0,5 @ 4.00
Podsumowując : od maja "V" nie zmieniło nic w swojej grze ! Do notesika dodaję ' a jednak są daremni i myślę, że przez następne co najmniej 3-4 kolejki będzie to samo'. Marynarze tak jak było przewidziane czyli słabo, następny mecz na wyjeździe z Reds zobaczymy jak sobie poradzą.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1920
successful 2,5M

successful

ModTeam
Członek Załogi
📢 Dear Australian A-League Activists,

On behalf of all fans around the world, we kindly request that you definitely stop allowing Melbourne City (and formerly Perth Glory) player Bruno Fornaroli to take penalty kicks. We motivate this request by the fact that this player is not a master of efficiency in this area, which causes palpitations in the hearts of many Australian soccer fans. As we all know, mental health is very important in life, and we are convinced that if another player had come to the penalty shootout, it certainly would not have been damaged. We are confident that this post will be supported by the entire audience not only in Australia. We sincerely thank you in advance for your understanding.

Sincerely
Australian soccer enthusiasts belonging to the largest bookmaking forum in Poland.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1700
Baqu 1,3M

Baqu

Forum VIP
Australian soccer enthusiasts belonging to the largest bookmaking forum in Poland.
dobre... ale z tym forum w Polsce chyba sie zagalopowales... 🙃 raczej in Cyprus

" spółka GAMEMASTERS LIMITED z siedzibą w Larnak, Republika Cypryjska, wpisana do rejestru spółek prowadzonego przez Departament Rejestru Spółek i Syndyków, Wydział ds. Spółek Ministerstwa Handlu, Przemysłu i Turystyki Republiki Cypryjskiej pod numerem ΗΕ 267712. "

dlatego docelowo powinniśmy pisać po Angielsku albo Cypryjsku, nie mam pojęcia skąd tu tylu polaków, a ja sam musiałem sie nauczyc pisac po polsku zeby brac czynny udzial w tak nobliwym temacie :ROFLMAO:

Χαίρε και έπαινος στην ελεύθερη Κύπρο & Ο Μπρούνο Φορναρόλι είναι ο καλύτερος επιθετικός στην Αυστραλιανή Λίγκα !
 
Otrzymane punkty reputacji: +1504
snajp 758,9K

snajp

Użytkownik
Na 6:00 rano do :coffee:
Auckland win @ 2.40
Brimmer gol @ 7.00
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2002
snajp 758,9K

snajp

Użytkownik
Panowie ja się tak teraz dopiero zastanawiam na Panem bramkarzem Alexem Paulsenem.
Przecież On z Nix przeszedł do Bournemouth a teraz jest w Auckland na wypożyczeniu,
niezły wałek co? :p
Czaimy się live w drugim dzisiaj meczu .

hehe pyk Tilio i 0-1 w 2'
 
Otrzymane punkty reputacji: +581
majekx 869,5K

majekx

Znawca A-League
Czy wałek... raczej na występy w Anglii nie miał by szans. Młody jest to musi się ogrywać. Powiedział bym, że szkoda, że nie trafił do jakiejś niższej ligi w Anglii, bo teraz to tak, jak by ten jeden rok, trochę zmarnował.

Ogólnie Auckland fajnie zagrało, szybciej i to widać w wyniku. kolejny mecz grają z SFC, i po tym meczy będzie można powiedzieć cos więcej jak ten zespół wygląda na tle innych A-Ligowców.

A wracając do Newcastle - na łące dostawili krzesełka (wydaje mi się, że wcześniej ich nie było). Na boisku City ma wyraźną przewagę, powinno tutaj cos więcej wpaść.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1620
snajp 758,9K

snajp

Użytkownik
Chyba trzeba brać un 2,5 @ 2.9 bo jakoś mi to mizernie wygląda.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1620
majekx 869,5K

majekx

Znawca A-League
I ostatnie składy na dziś:



Derby Sydney. Tutaj jednak powinny wpaść gole, tylko ten kurs na ov2,5 - ~@1,58 to zdecydowanie za mało jak na ryzyko.

Dlatego delikatnie, dla zabawy w Newcastle biorę ov1,5 - 80' 0:1 - @2,2 0:1 - i w męczarniach dowieźli tą jedną bramkę
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +391
K 808

kiep230

Użytkownik
A-league to liga na poziomie podwórkowym, randomowy kopacz z naszej okręgówki prezentuje poziom porównywalny lub wyższy niż australijscy ligowcy. Żeby strzelać gole, trzeba mieć jakieś minimalne umiejętności piłkarskie, a takiego zjawiska w australii nie ma. Dlatego tutaj under.

WSW - Sydney
u 2,5 2.29 oraz u 1,5 4.5 Betclic
 
larkspur 464,6K

larkspur

Użytkownik
I już śmiecie z Australii w pierwszej kolejce mnie denerwują......
Przez 96 min meczu nie wbić drugiego gola...😡
Over 1.5 w tym meczu załatwił ako...
 
Do góry Bottom