>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Lebull

C 171

cinek773

Użytkownik
Zmienili kolejny raz warunki bonusa. Ja brałem gdy był obrót po kursie minimalnym 1,8 i teraz mi tego nie zalicza. Jutro kończy się ważność. Jak to ogarnąć? Miał ktoś taka sytuację?
 
S 31K

sobolekk

Użytkownik
Zmienili kolejny raz warunki bonusa. Ja brałem gdy był obrót po kursie minimalnym 1,8 i teraz mi tego nie zalicza. Jutro kończy się ważność. Jak to ogarnąć? Miał ktoś taka sytuację?
Może przeczytaj cały temat. Mi stanęło na 850 zł obrotu . Mam stary bonus. Obrotu mi całego nie zaliczyło nawet jak jeszcze nie było nowych zasad
 
S 31K

sobolekk

Użytkownik
Czytałem temat. Minęła Ci już ważność bonusu?
Ważność bonusu mija w piątek dopiero. Mam na koncie obecnie prawie 600 zł i wiszą mi 750 bonusu który się nie dopisal. Nic nie jest zawieszone bo nie próbowałem tego wypłacać. Próbując wypłacać anulujesz bonus , nie ma sensu tego robić bo i tak nikomu nic nie wyplacaja obecnie.
 
C 171

cinek773

Użytkownik
Ważność bonusu mija w piątek dopiero. Mam na koncie obecnie prawie 600 zł i wiszą mi 750 bonusu który się nie dopisal. Nic nie jest zawieszone bo nie próbowałem tego wypłacać. Próbując wypłacać anulujesz bonus , nie ma sensu tego robić bo i tak nikomu nic nie wyplacaja obecnie.
To mi jutro o 14 mija ważność bonusu. Z tego co policzyłem to obrót wykonany z nawiązką jednak postęp bonusa stoi na 480 zł. Rusza się wtedy jak postawie po kursie 2,5 ale dlaczego mam to robić skoro akceptowalem warunki jak był obrót po 1,8. Cóż poczekamy do jutra
 
S 31K

sobolekk

Użytkownik
To mi jutro o 14 mija ważność bonusu. Z tego co policzyłem to obrót wykonany z nawiązką jednak postęp bonusa stoi na 480 zł. Rusza się wtedy jak postawie po kursie 2,5 ale dlaczego mam to robić skoro akceptowalem warunki jak był obrót po 1,8. Cóż poczekamy do jutra
Nie masz po co tego obracać. Jeżeli masz wykonany obrót to jeżeli nie poleca w CH*** to ci go wypłaca tylko zgłoś to . A jeżeli poleca w CH** to imo tak czy inaczej nie wypłaca nic nawet jak to obrócisz po nowych warunkach
 
S 31K

sobolekk

Użytkownik
Nie masz po co tego obracać. Jeżeli masz wykonany obrót to jeżeli nie poleca w CH*** to ci go wypłaca tylko zgłoś to . A jeżeli poleca w CH** to imo tak czy inaczej nie wypłaca nic nawet jak to obrócisz po nowych warunkach
Jeżeli obrociliscie już po ogłoszeniu tego 2.5 to moim zdaniem mogą anulować wam bonus na mocy:
4.4. LEBULL zastrzega sobie prawo do zakończenia Promocji w dowolnym czasie, o czym poinformuje Uczestników w formie komunikatu umieszczonego na stronie internetowej www.lebull.pl. Zakończenie Promocji nie będzie dotyczyło Uczestników, którzy spełnili warunki uprawniające do przyznania Bonusu od depozytu lub Freebetu przed opublikowaniem komunikatu o zakończeniu Promocji.


Ciekawe co zrobią u mnie bo ja obróciłem już w sobotę rano gdzie widniał wciąż bonus z obrotem 1.8. mam obrócone 1000 zł jak byk kursy powyżej 1.8
 
S 31K

sobolekk

Użytkownik
Jak u kogokolwiek cos sie ruszy z wyplata albo jezeli ktos odwazy sie robic obrot starego bonusu na nowych warunkach to piszcie bo ciekaw jestem czy przyznają 100% czy 150% pierwszej wplaty
 
winston1978 0

winston1978

Użytkownik
Ja wczoraj zleciłem wypłatę 100 zł i doszła o 3 w nocy teraz spróbowałem 1500 i nie idzie już 😄 wg mnie oni mogą konta pojedynczo sprawdzać kto ile obrócił bo na tym koncie akurat mam obrotu na 5000 jakoś I może te 1500 mi dzisiaj też puszczą zobaczymy
 
Do góry Bottom