>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Lebull

S 31K

sobolekk

Użytkownik
Dla mnie to najlepszy buk, bonus w świetnych warunkach, zero problemów i wypłata ok. 3 tysięcy po 2 minutach na koncie. Bardzo dobre kursy mają. I dzisiaj mimo że jestem plusie dali bonus 100 procent do 400 zł z jednokrotnym obrotem. Strona działa szybciej niż stsu. Ja mam dobre wrażenie.
Ale kiedy dostałeś tą kasę? Ja na pierwszym koncie w piątek też tak miałem ale to już przeszlosc
 
A 0

adisonsos

Użytkownik
W piatek dzialalo ladnie, dzisiaj nie wyplaca nikomu wiec watpie ze mu wyplacili, bonus moze mu nabili ale na konto nie wyplaci.
 
A 38,5K

ar0nek

Użytkownik
Dla mnie to najlepszy buk, bonus w świetnych warunkach, zero problemów i wypłata ok. 3 tysięcy po 2 minutach na koncie. Bardzo dobre kursy mają. I dzisiaj mimo że jestem plusie dali bonus 100 procent do 400 zł z jednokrotnym obrotem. Strona działa szybciej niż stsu. Ja mam dobre wrażenie.
Juz Ci dali bonus 100%? Pokaż bo nie uwierzę.
 
A 0

adisonsos

Użytkownik
Ten bonus nie wazny, i tak juz nic nie ugracie jak dotychczas. Najwazniejsze czy wyplaty zaczna dzialac bo tera to nawet nie dawajcie zadnego depo bo strach.
 
S 31K

sobolekk

Użytkownik

Mi też pokazuje bonus od wpłaty, mimo że z bonusu startowego już korzystałem. Tylko nawet jego warunków nie mogę sprawdzić przed zgodą. Czat oczywiście wyłączony 🙂
Tam to są jakieś dziwne akcje. Ja na początku na pierwszym konci wpłaciłem 500 i mi się nie udało wygrac to wplacalem drugi raz żeby zrobić obrót i mi się to po raz drugi wyświetliło ( ten bonus do zaznaczenia). A wtedy jeszcze nie lecieli w kulki
 
A 38,5K

ar0nek

Użytkownik
Tam to są jakieś dziwne akcje. Ja na początku na pierwszym konci wpłaciłem 500 i mi się nie udało wygrac to wplacalem drugi raz żeby zrobić obrót i mi się to po raz drugi wyświetliło ( ten bonus do zaznaczenia). A wtedy jeszcze nie lecieli w kulki
I dostales drugi bonus tez?
 
S 31K

sobolekk

Użytkownik
Na obu kontach przy wpłacie pojawia mi sie nowy bonus 100 procent. Zarówno na koncie na którym już wypłaciłem bonus jak i na koncie gdzie licznik stanął na 850 zł obrotu. To wygląda jakby poprzedni bonus już dla nich nie istniał hahah
 
A 38,5K

ar0nek

Użytkownik
Na obu kontach przy wpłacie pojawia mi sie nowy bonus 100 procent. Zarówno na koncie na którym już wypłaciłem bonus jak i na koncie gdzie licznik stanął na 850 zł obrotu
na kazdym, u mnie też, ciekawe czy dodadzą jak wpłace, ale wole nie ryzykować bo ta nowa promka i tak słabiutka
 
A 0

adisonsos

Użytkownik
Po co wy ryzykujecie wpłacanie depozytu skoro system wypłat nikomu nie działa, wpłacicie i nawet jak nie polecą w kulki z bonusem to se nie wypłacicie na konto
 
S 31K

sobolekk

Użytkownik
Po ponagleniu odpisali mi na maila ze "nie mają jeszcze odpowiedzi z działu IT i jak tylko ja otrzymają wrócą z odpowiedzia" 😅
 
M 729

mariuszck

Użytkownik
U mnie jak wyszło, ze zalicza obrót po kursie 2.5 i próbnym depo 20 zł dziś zablokowali całkowicie możliwość depozytu. Nie mam dostępnej ani jednej metody wpłaty :D
 
Do góry Bottom