>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Bukmacher Fortuna - opinie

P 0

pl677

Użytkownik
Czy u was też Strona destkopowa Fortuny ładuje się bardzo powoli. Jak się już człowiek zaloguje to nie może swobodnie postawić zakładu bo szczególnie strona live ładuje się bardzo powoli. Jak się już wejdzie na nią to postawienie zakładu graniczy z cudem . Co zrobić by ta strona chodziła tak jak np. strona Superbetu , która wchodzi bardzo szybko, Jest na to jakiś sposób. Zaznaczam , że moja prędkość internetu może nie jest bardzo szybka ale 20 mbps powinno wystarczyć na sprawne działanie.
 
Y 477

yanaz5

Użytkownik
tak, fatalna jest ta strona, skusiłem się na powrót tam przy okazji promocji 30+30, ale niewiele się zmieniło, strona zamula, rozliczanie kuponów trwa godzinami, jeszcze nie testowałem czy z wypłatami są dalej w lesie i wypuszczają raz dziennie o 12:00
 
T 271

typnet1

Użytkownik
Witam.

Pograłem sobie dziś dość mocno zakład:

Czyli w skrócie mówiąc... Japończyk over 0.5 gema. (Wynik 1:6 2:6)

Fortuna dała wszystkie zakłady na czerwono, i na infolinii mówią, że w tym zakładzie chodziło oto, iż Francuz przegra gema ale przy własnym serwisie.

No jaja w biały dzień.
Reklamacja napisana , co jeszcze mam zrobić ?

Przecież to jest kabaret, że ja niby miałbym grać, że Japończyk gdzie kurs przed każdym gemem na break z Francuzem był okolo 4-6 , grałbym sobie po 1.45-1.75 :D
Post automatycznie złączony:

Zakładałem się tak jak zresztą jest napisane:
"Czy Humbert przegra gem serwisowy" , a nie "Humbert przegra gem serwisowy przy własnym podaniu" ....
 

Załączniki

M 633

marcin2765

Użytkownik
Zlimitowali dziś również moje konto do 0 zł (stały gracz od 5 lat). Grałem tylko piłkę nożną, popularne ligi, małe i okrągłe stawki. Mam na koncie bardzo dużo pkt fkp. Czy te punkty można jeszcze wykorzystać w punkcie stacjonarnym? Ktoś ma takie doświadczenia. Podejrzewam, że te blokady w tym momencie nie są przypadkiem. Po powodzi ruszyły masowe wypłaty z kont, bo ludzie potrzebują pieniędzy na odbudowę, a nie na hazard. To się odbiło czkawką na Fortunie, która zarabia obracając pieniędzmi, które gracze trzymają na kontach.
 
jerzywalec 3,9K

jerzywalec

Użytkownik
Zlimitowali dziś również moje konto do 0 zł (stały gracz od 5 lat). Grałem tylko piłkę nożną, popularne ligi, małe i okrągłe stawki. Mam na koncie bardzo dużo pkt fkp. Czy te punkty można jeszcze wykorzystać w punkcie stacjonarnym? Ktoś ma takie doświadczenia. Podejrzewam, że te blokady w tym momencie nie są przypadkiem. Po powodzi ruszyły masowe wypłaty z kont, bo ludzie potrzebują pieniędzy na odbudowę, a nie na hazard. To się odbiło czkawką na Fortunie, która zarabia obracając pieniędzmi, które gracze trzymają na kontach.
Ta sama historia co u mnie, ja postawiłem ze 100 zakładów po 500fkp, zajęło mi to z 2 godziny 😅😂🤣
Post automatycznie złączony:

Zrobili promocje zeby potem pobanowac ludzi hahaha szczerze to akurat po fortunie sie tego nie spodziewalem. Niedlugo nie będziemy już mieli w Polsce normalnych bukow
Na to wygląda…
 
M 0

martin123154

Użytkownik
Myślałem że jestem wyjątkiem ale widze jakaś fala poszła, mnie szczodrze zlimitowali do 5zł to wczoraj męczyłem naście singli żeby obrócić te FKP które mi zostały, wypłaciłem i usunąłem apke ;)
 
M 13K

michael1910

Użytkownik
tak, fatalna jest ta strona, skusiłem się na powrót tam przy okazji promocji 30+30, ale niewiele się zmieniło, strona zamula, rozliczanie kuponów trwa godzinami, jeszcze nie testowałem czy z wypłatami są dalej w lesie i wypuszczają raz dziennie o 12:00
U mnie z wypłatami loteria.Wczoraj w nocy wypłacałem i rano już było.Jednak wypłata sprzed 3 dni wciąż nie dotarła.
 
M 633

marcin2765

Użytkownik
Myślałem że jestem wyjątkiem ale widze jakaś fala poszła, mnie szczodrze zlimitowali do 5zł to wczoraj męczyłem naście singli żeby obrócić te FKP które mi zostały, wypłaciłem i usunąłem apke ;)
Tak jak napisałem. Najpierw, w skutek powodzi, ludzie zaczęli masowo wypłacać kasę od buków, bo mogą obejść się bez rozrywki, ale domy i mieszkania muszą wyremontować natychmiast, przed zimą. Potrzebne są miliardy zł na odbudowę. To spowodowało gwałtowny odpływ kapitału z Fortuny, która jest obecnie liderem rynku. Oni pieniądze, które gracze trzymają na kontach, inwestują np. w obligacje i zarabiają na tym. Gdyby nagle 100% graczy zleciło wypłatę 100% swoich środków, ogłosiliby niewypłacalność, bo nie dysponują taką kwotą na koncie w banku. Tak więc po tej masowej fali wypłat, aby ratować się przed ryzykiem niewypłacalności, przyszła fala banów, głównie graczy nierentownych, czyli takich co więcej wypłacili niż wpłacili, lub takich którzy nie rokują, że przegrają swój kapitał. Ta sytuacja pokazała mi dobitnie, że na polskim rynku nie ma bukmachera, który w długim terminie pozwoli ci zarabiać pieniądze. Łudziłem się, że Fortuna, duży buk, pozwoli dłużej grać, a to takie samo g*wno jak cała reszta. Im się powinno wprowadzić takie regulacje jak w sklepie, że nie mają prawa odmówić obsługi kogokolwiek i do określonej kwoty każdy ma prawo obstawić co chce.
 
Otrzymane punkty reputacji: +633
Do góry Bottom