>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
  • Zapraszamy do zapoznania się i stosowania do poniższych wytycznych dotyczących rozliczania swoich analiz w działach tematycznych
    KOMUNIKAT

Fortuna bonus

PlusLiga 2024/2025

pinio1111 168,7K

pinio1111

Użytkownik
Ja tam czekam na składy i wtedy będę coś grał.
Buk wystawił linie na Czerwińskiego i jeśli faktycznie wyjdzie w 6 to uderzę w under, choć moim zdaniem Jorna zagra dziś od początku.
Jeżeli wyjdzie Mordyl to też gram jego under pomimo niskiej linia 5,5pkt. Widziałem go w ostatnim meczu z perspektywy trybun i naprawdę kiepsko to wyglądało. 3pkt w pięciu setach to straszna bieda jak na środkowego. Fakt że dostał mało piłek bo tylko 7, a skończył 3, więc jak na tą pozycję skuteczność beznadziejna. Żadnego punku blokiem, ani zagrywką. Bardzo słabo poruszał się po boisku i ogólnie wygląda jakby miał lekką nadwagę.
W drugim secie wszedł na chwilę Pietraszko, ale szybko zjechał do bazy bo skończył jedną z czterech piłek. Niemniej uważam, że Pietraszko to zdecydowanie lepszy środkowy i nie zdziwi mnie jeśli dziś to on wyjdzie w podstawie. Ostatnie dwa sezony w Lubinie miał bardzo fajne i kręcił niezłe liczby.
No i linia na Jarosza 14,5pkt jest prawidłowa, ale 2,10 na over już trochę przesadzone.
Kuba nadal bez zmiennika bo Aleks w tym miesiącu raczej nie wróci jeszcze na parkiet. W Gorzowie zagrał świetnie w pierwszym secie, a potem było już zdecydowanie słabiej. Mimo to te 18pkt uzbierał. Fakt że w 5 setach, ale dziś myślę że te 4 też powinniśmy zobaczyć i przy ciut lepszej skuteczności swobodnie linia do złamania.
 
T 17,2K

tadzin

Użytkownik
Ja tam czekam na składy i wtedy będę coś grał.
Buk wystawił linie na Czerwińskiego i jeśli faktycznie wyjdzie w 6 to uderzę w under, choć moim zdaniem Jorna zagra dziś od początku.
przypuszczam ze wg sordyla czerwinski ma byc szostkowym i wcale mnie to nie dziwi, czerwinski jest mlody do ogrywania gra calkiem calkiem widac szanse na rozwój, jorna dziadek dokoptowany ratunkowo zeby mieli kogokolwiek na oh, jorna pol kariery gral jako libero.
 
Otrzymane punkty reputacji: +50
pinio1111 168,7K

pinio1111

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
przypuszczam ze wg sordyla czerwinski ma byc szostkowym i wcale mnie to nie dziwi, czerwinski jest mlody do ogrywania gra calkiem calkiem widac szanse na rozwój, jorna dziadek dokoptowany ratunkowo zeby mieli kogokolwiek na oh, jorna pol kariery gral jako libero.
Jorna owszem jest defensywnym przyjmującym i już w Gorzowie wchodził właśnie na przyjęcie, choć na boisku był tylko chwilę. Myślę, że dzisiaj dostanie trochę więcej minut.
Nie sądzę by Czerwiński zagrał na całym dystansie.
Jak to będzie zobaczymy o 20:30
 
M 3,8K

Mietek006

Użytkownik
Jorna owszem jest defensywnym przyjmującym i już w Gorzowie wchodził właśnie na przyjęcie, choć na boisku był tylko chwilę. Myślę, że dzisiaj dostanie trochę więcej minut.
Nie sądzę by Czerwiński zagrał na całym dystansie.
Jak to będzie zobaczymy o 20:30
W ostatnim meczu Czerwiński najlepszy zawodnik Trefla, 55% skuteczności w ataku i 50% przyjęcia pozytywnego. Wyjdzie w podstawie i jak będzie grać tak jak ostatnio to nie zejdzie z placu.
 
pinio1111 168,7K

pinio1111

Użytkownik
W ostatnim meczu Czerwiński najlepszy zawodnik Trefla, 55% skuteczności w ataku i 50% przyjęcia pozytywnego. Wyjdzie w podstawie i jak będzie grać tak jak ostatnio to nie zejdzie z placu.
Nie no jasne, możesz grać jego over jeśli tak uważasz. Ja jestem pewny że Jorna dostanie swoje minuty i na pewno nie za sprawą Piotrka Orczyka, tylko właśnie Czerwińskiego.
Jorna został dokoptowany do Gdańska jako ostatni, więc to logiczne że w Gorzowie miał tylko epizod.
 
zibi16 1,5M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Jastrzębski Węgiel - Resovia Rzeszów 3:0

Powolutku Nasza liga się rozkręca jednak z powodu tragedii jaka aktualnie jest w Polsce kilka meczów zostało przełożonych. Dziś jednak mamy prawdziwy hit w Plus Lidze.
Obie drużyny w 1 kolejce wygrały swoje spotkania 3:1 z tą samą drużyną (w pierwszym meczu bo Resovia rozegrała swój mecz z 4 kolejki) z Barkomem Lwów.
Jastrzębski Węgiel dokonał kilka zmian w składzie m. in. doszedł środkowy Brehme, Ł. Kaczmarek, atakujący przyjmujący T. Carle czy również przyjmujący L. Vicentin z kolei z klubu odeszli R. szymura, J. Patry, J. Gładyr, M. Sedlacek czy R. Sclater.
Jeżeli chodzi o Resovię to do klubu doszli B. Bednorz, G. Ropret, C. Sapiński, L. Vasina oraz zmienił się trener i przyszedł T. Sammlvuo z kolei z klubu odeszli F. Drzyzga, T. DeFalco, J. Kochanowski, Y. Louati.
Faworyt? Na pewno Jastrzębski Węgiel jednak nie wydaje mi się aby ten mecz miał zakończyć się w 3 setach, zawodnicy jeszcze nie są w swojej najlepszej formie, zdecydowanie to można powiedzieć o atakującym Ł. Kaczmarku. Drużynę ciągnie T. Fornal. Drugi przyjmujący T. Carle młody dobrze prognozujący zawodnik jednak czy On w każdym meczu będzie grał na wysokim poziomie? Zdecydowanie przewaga gospodarzy jest na środku Huber i Brehme, który jest objawieniem ostatnich sezonów.
Resovia z Boyerem, Bednorzem i Cebulji wygląda dobrze w ataku. Środek jest jednak tutaj dużym znakiem zapytania bo Kłos, Sapiński i Niemiec mogą nie utrzymać poziomu w każdym meczu.

Nie mniej jednak uważam, że w 3 setach mecz nie powinien się zakończyć.

powyżej 177,5 1,74 Fortuna
 
Ostatnia edycja:
pinio1111 168,7K

pinio1111

Użytkownik
A. Brehme over 8,5pkt. 1,80

Anton ma za sobą świetny sezon reprezentacyjny, gdzie wraz z kolegami z zespołu byli bliscy wyeliminowania Francji w IO.
W Jastrzębiu widać że szybko znalazł wspólny język z Toniuttim i już w pierwszym meczu zdobył 10pkt., kończąc 9 z 11 piłek. Jeden punkt dołożył blokiem i tu jest jeszcze rezerwa. Oprócz tego potrafi punktować zagrywką, choć z Barkomem tym elementem nie powiększył swoich zdobyczy punktowych.
Razem z Hubertem tworzą, wg mnie, najmocniejszą parę środkowych w PLS.
Jeśli mecz wyjdzie poza 3 sety to te 9+ Anton powinien swobodnie zdobyć.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +50
lukas88 414,2K

lukas88

Forum VIP
Skra Bełchatów- Cuprum Stilon Gorzów
Typ: over 175,5
Kurs: 1,85
Fortuna


W pierwszym niedzielnym spotkaniu Plusligi Skra Bełchatów podejmie nowy twór na siatkarskich boiskach, czyli Cuprum Stilon Gorzów powstały w wyniku fuzji Cuprum Lubin z zespołem Gorzowa Wielkopolskiego. Faworytem niedzielnego spotkania jest Skra Bełchatów ale nie sądzę aby ten mecz zakończył się w 3 setach. Po pierwsze z racji tego że goście dysponują ciekawym składem, który uporał się w 5 setach z solidnym Treflem, po drugie Skra to już nie jest ten zespół który przez lata dominował w krajowych rozgrywkach z szeregiem gwiazd, dziś to taki ligowy średniak, z którego przed sezonem odeszło kilku kluczowych zawodników jak Aciobanitei, Poręba, Lipiński czy Konarski. Szeregi zespołu zasilili: Esmaeilnezhad, Walczak, Dinculescu, Kujundzić, Perić, Štern, czy Rafał Buszek.
Po trzecie wczoraj mieliśmy dwa mecze zakończone wynikami 3-0 zatem liczę że dziś zobaczymy nieco więcej siatkarskich emocji w Bełchatowie.​
 
Ostatnia edycja:
M 3,8K

Mietek006

Użytkownik
Na Olsztyn 2,04 w totalbecie fajny kurs. Po trochę zaskakującej porażce u siebie z Bełchatowem, będą chcieli się za wszelką cenę pokazać że to był tylko wypadek przy pracy. Według mnie to kadrowo wyglądają lepiej, tylko nie wiem czy do gry będzie Karlitzek. Jak sądzicie?
 
K 1,1K

KubaGdz

Użytkownik
Ja zagrałem na Suwałki po kursie 2,45 gdy były od razu wystawione kursy, teraz jest 1,82. Myślę, że Suwałki ogarną u siebie Olsztyn :)
 
B 13,1K

bunio

Użytkownik
To ja napisze co zagralem, ale po kursie do zlapania, bo nie wiem co ma na celu pisanie fantasy :), ale to normalka w wiekszosci... mam dwa typy do wywrotki w tej kolejce i pierwszy dzis czyli Skra. W wolnym czasie bawie sie, bo jak mam cos sledzic polskiego ligowego na najwyzszym poziomie to wole siatke niz ta patologie z ekstraklasy kopanej po czolach.
Kurs ponad @4 na Stilon to chyba ciut za wysoko. Mam nadzieje na odezwe do szans tego typu ze strony tadzina lub pinia, bo to chyba jedyne osoby , ktore warto posluchac w temacie naszej siatki na forum.
 
C 256,4K

czary-mary

Użytkownik
Suwałki - INDYKPOL AZS OLSZTYN
Typ: INDYKPOL AZS OLSZTYN @ 1.95 Superbet

Druga kolejka zmagań w PlusLidze. Suwałki początkowo pokonały Częstochowe, natomiast Olsztyn uległ bełchatowianion. Czy z tego powodu Olsztyn nie jest faworytem,? Niesamowity błąd oddamakerow. Olsztyn w składzie z Hadravą, Kartlizkiem, Szerszeniem, Tervappottim biją na głowę gospodarzy z Suwałk. O ile Olsztyn spróbuję powalczyć o play-offy, to Suwaki muszą myśleć o uniknięcia spadku. Moim zdaniem Olsztyn zgarnie ten mecz bez problemu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +50
K 1,1K

KubaGdz

Użytkownik
Suwałki - INDYKPOL AZS OLSZTYN
Typ: INDYKPOL AZS OLSZTYN @ 1.95 Superbet

Druga kolejka zmagań w PlusLidze. Suwałki początkowo pokonały Częstochowe, natomiast Olsztyn uległ bełchatowianion. Czy z tego powodu Olsztyn nie jest faworytem,? Niesamowity błąd oddamakerow. Olsztyn w składzie z Hadravą, Kartlizkiem, Szerszeniem, Tervappottim biją na głowę gospodarzy z Suwałk. O ile Olsztyn spróbuję powalczyć o play-offy, to Suwaki muszą myśleć o uniknięcia spadku. Moim zdaniem Olsztyn zgarnie ten mecz bez problemu.
Tak tylko zagra Kartlizek? W meczu ze Skra, łatwo poszło tym drugim, właśnie bez Moritza :) Suwałki do spadku? Są więksi kandydaci, oba zespoły będą walczyć o wejściu do Play-off.
 
M 3,8K

Mietek006

Użytkownik
Suwałki - Olsztyn
Szerszeń powyżej 13,5 punktów 1,75 betfan / etoto
Nicolas Szerszeń potrafi punktować w każdym elemencie i w tym meczu powinien otrzymać więcej piłek, niż atakujący Hadrava. Z tego powodu, że gdy będzie w pierwszej lini, to na bloku będzie miał Sancheza, który ma tylko 173 cm wzrostu. Uważam że przy 3 setach będzie na styku, ale przy rozegranym jeden więcej powinien linie spokojnie pokryć.

Bełchatów - Gorzów
Peric poniżej 13,5 punktów 1,85 superbet , 1,83 betclic
Serbski przyjmujący ma niestabilne przyjęcie i może zostać ściągnięty z boiska, jak to było w ostatnim meczu przeciwko Olsztynowi. Gdzie pojawił się Stern i zagrał świetne spotkanie, zgibywajacy 14 punktów. Wystaszy słabszy okres w przyjęciu i dojdzie do zmiany.
 
M 1,9K

mandragon

Użytkownik
Tak tylko zagra Kartlizek? W meczu ze Skra, łatwo poszło tym drugim, właśnie bez Moritza :) Suwałki do spadku? Są więksi kandydaci, oba zespoły będą walczyć o wejściu do Play-off.
Dokładnie radzę poczekać czy wyjdzie w szóstce Moritz, który daje dużo jakości w przyjęciu w przeciwieństwie do Manuela. Dla mnie ten mecz to 50/50, Slepsk ostatnio z Honorato, który zdecydowanie jeszcze nie dojechał jeśli dziś zagra lepiej to ciężko będzie Olsztynowi wygrać. Hadrava swój prime ma już za sobą, grają z jednym środkowym powiedzmy sobie szczerze. Ślepsk trzon zespołu zachował i to widać, są zgrani, waleczni, solidni, mimo że tej siły brakuje na skrzydłach.
 
Otrzymane punkty reputacji: +50
T 17,2K

tadzin

Użytkownik
To ja napisze co zagralem, ale po kursie do zlapania, bo nie wiem co ma na celu pisanie fantasy :), ale to normalka w wiekszosci... mam dwa typy do wywrotki w tej kolejce i pierwszy dzis czyli Skra. W wolnym czasie bawie sie, bo jak mam cos sledzic polskiego ligowego na najwyzszym poziomie to wole siatke niz ta patologie z ekstraklasy kopanej po czolach.
Kurs ponad @4 na Stilon to chyba ciut za wysoko. Mam nadzieje na odezwe do szans tego typu ze strony tadzina lub pinia, bo to chyba jedyne osoby , ktore warto posluchac w temacie naszej siatki na forum.
ja sobie przed kolejka zawsze wystawiam "swoje kursy" i na skre z cuprum dalem 1.2-4, sportowo cuprum w pierwszym meczu wygladalo katastrofalnie za wyjatkiem kosmicznego wystepu chizoby, gosc sam zrobil 31 pkt. inna sprawa ze ten mecz powinien sie skonczyc wygrana 3-1 gdanska ktorzy 4tego seta oddali z prowadzenia 13-7 wylacznie swoimi odpałami z kosmosu, aczkolwiek przedwczorajszy ich mecz z lublinem pokazal ze taki u nich klimat bo 2nd set poszli 10-4 10-10 pozniej 23-20 23-25, nastepnie 4th set ledwo wygrany z 14-7.


w cuprum ogromna dziura na OH, slaba sypa (w koncu to todorovic) no i jeden absolutnie wyrozniajacy sie opp chizoba. na oh kwasowski desmet taht ferens, widac tutaj reke kowala w 'budowie skladu'czterech jako takich w miare rownych sredniakow, z siatkarskiego/sportowego punktu widzenia w gorzowie nic mi sie nie podobalo, z kolei skra z periciem w skaldzie calkowita degrengolada ktory im sabotowal gre, ale wejscie sterna wszystko uspokoilo i cala gra zaczela wygaldac bardzo dobrze i solidnie. ja szans dla cuprum nie widze. jeszcze ten caly komik kowal na trenerce.
dla mnie to ze cala gra zalezy od 1 gracza to nie jest sila druzyny a jej slabosc, siatkowka to kolektyw. poza tym nie da sie utrzymac takiego poziomu w dluzszym horyzoncie.

co do karliczka to on mial/(ma?) wybity kciuk/problemy z kciukiem? jak powazne nie wiem, ale gdzies to czytalem

e
zapomnialem ze skra tak naprawde nie ma libero bo maja buszka.. nieorozumienie..
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +96
B 13,1K

bunio

Użytkownik
ja sobie przed kolejka zawsze wystawiam "swoje kursy" i na skre z cuprum dalem 1.2-4, sportowo cuprum w pierwszym meczu wygladalo katastrofalnie za wyjatkiem kosmicznego wystepu chizoby, gosc sam zrobil 35 pkt. inna sprawa ze ten mecz powinien sie skonczyc wygrana 3-1 gdanska ktorzy 4tego seta oddali z prowadzenia 13-7 wylacznie swoimi odpałami z kosmosu, aczkolwiek przedwczorajszy ich mecz z lublinem pokazal ze taki u nich klimat bo 2nd set poszli 10-4 10-10 pozniej 23-20 23-25, nastepnie 4th set ledwo wygrany z 14-7.


w cuprum ogromna dziura na OH, slaba sypa (w koncu to todorovic) no i jeden absolutnie wyrozniajacy sie opp chizoba. na oh kwasowski desmet taht ferens, widac tutaj reke kowala w 'budowie skladu'czterech jako takich w miare rownych sredniakow, z siatkarskiego/sportowego punktu widzenia w gorzowie nic mi sie nie podobalo, z kolei skra z periciem w skaldzie calkowita degrengolada ktory im sabotowal gre, ale wejscie sterna wszystko uspokoilo i cala gra zaczela wygaldac bardzo dobrze i solidnie. ja szans dla cuprum nie widze. jeszcze ten caly komik kowal na trenerce.
dla mnie to ze cala gra zalezy od 1 gracza to nie jest sila druzyny a jej slabosc, siatkowka to kolektyw. poza tym nie da sie utrzymac takiego poziomu w dluzszym horyzoncie.

co do karliczka to on mial/(ma?) wybity kciuk/problemy z kciukiem? jak powazne nie wiem, ale gdzies to czytalem
Więc muszę liczyć na brak logiki 🙂w sporcie. Dzięki za odpowiedź. Ja gdzieś widziałem wynik sparingu na korzyść Stilonu, ale wiadomo...
 
pinio1111 168,7K

pinio1111

Użytkownik
C. Neves over 16,5pkt. 1,85

Ja tam idę twardo w over Chizoby. Wg mnie linia powinna być w granicach 18-19pkt.
Ogólnie nie rozumiem kursów meczowych i moim zdaniem Stilon minimum seta tu ugra. Bełchatów ma trenera z najwyższej półki i średnich zawodników. Ostatnio wygrali dzięki temu że Ziga miał dzień konia a Olsztyn był bez Moritza i do tego od połowy drugiego seta robili masę błędów. Trener miał mnóstwo cierpliwości do Hadravy i dziwne że go nie zmienił.
Stilon z Treflem nie zagrał nic wielkiego, ale mecz dzięki Chizobie wygrał. Nie dramatyzuję jednak bo patrząc przez pryzmat pierwszej kolejki to 70% zespołów zagrało po prostu słabo. Myślę że powodem tego są przemeblowania w wielu drużynach i potrzeba zgrania w warunkach meczowych. W drugiej kolejce widać już poprawę u tych samych zespołów względem premierowych występów.
Wierzę że podobnie będzie ze Stilonem, bo nie patrzę na nich przez pryzmat tylko jednego spotkania, ale również sparingów.
W finale pucharu prezydenta Gorzowa zagrali właśnie z Bełchatowem i wygrali dość gładko 3:1, deklasując ich w 1 secie do 12pkt.
I właśnie przez pryzmat sparingów i pierwszej kolejki patrzę na over Chizo. Od początku prezentuje się świetnie zarówno fizycznie, jak i technicznie. Ma ogromną łatwość zdobywania punktów przy podwójnym, a nawet potrójnym bloku. Paradoksalnie z Treflem dwie czapy dostał na pojedynczym bloku.
Ma fajną zagrywkę, którą nie zapunktował ostatnio, ale jestem pewien że jeszcze nie raz to zrobi. Był MVP całej ligi francuskiej w ubiegłym sezonie, więc to nie jest przypadkowy zawodnik.
Gra zespołu jest oparta przede wszystkim na jego skuteczności i nie inaczej będzie dzisiaj.
Te 17pkt to nie jest wysoka linia, tym bardziej że spokojnie Stilon seta powinien urwać. Na Amina przykładowo jest linia 18,5pkt, gdzie Grzesiek gra bardziej urozmaiconą siatkówkę.
Osobiście liczę na to, że wywieziemy z Bełchatowa minimum punkt, a Chizoba zdobędzie 20+pkt.
Jeszcze co do gospodarzy i linii pkt na Perica, to lepiej poczekać na składy wyjściowe, bo wg mnie to Sterna zobaczymy dziś w podstawie.
 
Ostatnia edycja:
Gy_Gy_Craveel 297K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports
ja sobie przed kolejka zawsze wystawiam "swoje kursy" i na skre z cuprum dalem 1.2-4, sportowo cuprum w pierwszym meczu wygladalo katastrofalnie za wyjatkiem kosmicznego wystepu chizoby, gosc sam zrobil 35 pkt. inna sprawa ze ten mecz powinien sie skonczyc wygrana 3-1 gdanska ktorzy 4tego seta oddali z prowadzenia 13-7 wylacznie swoimi odpałami z kosmosu, aczkolwiek przedwczorajszy ich mecz z lublinem pokazal ze taki u nich klimat bo 2nd set poszli 10-4 10-10 pozniej 23-20 23-25, nastepnie 4th set ledwo wygrany z 14-7.
Mimo ze nie znam sie na siatkowce, to mecz obejrzalem bo jestem z GW i bylo zaskoczeniem ze oni graja w plus lidze. Z tego meczu to zapamietalem tego czarnoskorego Chizobe, ktory cos tam gral , bo pierwsze 4 akcje to dwa razy zablokowany i raz w out , dopiero za czwartym razem zdobyty punkt, ale jezeli jeden gracz zdobywa tyle punktow to cos to nam mowi.

Zapamietalem rowniez tego blodynka, , belg czy to dunczyk , gral falowo, potrafil zepsuc akcje w latwy sposob a zaraz zagrac na plus, ale jego gra falowala, reszty nie zapamnietalem , nie wiele cos tam grala aby zapisac sie w pamieci. Zaskoczeniem bylo dla mnie ze wygrali mecz bo w 4 secie wylaczylem przy prowadzeniu gosci. W dzisiejszym meczu Gorzowa, gospodarzy nie widzialem ale sadze ze dzisiaj Gorzow przegra 3-1/0, dlatego ze ja nie widzialem jakiejs nawet dobrej gry ze strony Gorzowa,w pierwszej kolejce, ale moge sie mylic.
 
Do góry Bottom