>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
  • Zapraszamy do zapoznania się i stosowania do poniższych wytycznych dotyczących rozliczania swoich analiz w działach tematycznych
    KOMUNIKAT

PlusLiga 2024/2025

zibi16 1,5M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Ślepsk Suwałki - Olsztyn 3:1

Bardzo wyrównane spotkanie patrząc na kursy bukmacherów. Kilka dni przed meczem sporym faworytem byli Olsztynianie ale im bliżej spotkania kursy na gospodarzy lecą w dół tak jak to miało miejsce w pierwszym meczu gdzie również nie byli faworytem.
Suwałki w pierwszym meczu wygrali na wyjeździe 3:1 z Częstochową. Co na plus w tamtym meczu? Na pewno atakujący Filipiak zdobywca 20 punktów grając na 46% skuteczności, przyjmujący P. Halaba, który zagrał na 55% skuteczności (15 punktów). Również środkowi zagrali dobre spotkanie, nowy nabytek mistrz olimpijski Jouffroy 70% skuteczności 11 punktów w tym 4 bloki, Stajer 78% skuteczności 10 punktów. Ogólnie wyglądało to solidnie - oczywiście nie ma co zbytnio chwalić go brali tylko z Częstochową ale widać, że ta drużyna ma potencjał. Należy również wspomnieć o przyjmującym Brazylijczyku Honorio, który może dać jeszcze więcej.
Olsztyn przegrał u siebie 1:3 z Bełchatowem. Prócz pierwszego seta dobrze zagranego to było już gorzej. Brakuje Karlitzka i jeżeli On wróci do gry to będzie to na pewno dużo mocniejsza drużyna mając Szerszenia, Hadrava i właśnie Karlitzek, póki co muszą radzić sobie bez Niego - kiedy wróci? nie mam pojęcia, nie mogłem znaleść informacji na Jego temat.
Hadrava 17 punktów zdobył na 41% skuteczności ale od Niego będzie wymagane dużo więcej - oczywiście nie jest to już atakujący pierwszej młodości ale 33latek jeszcze od siebie może dać dużo. Szerszeń zdobył 16 punktów również na 41% skuteczności.
Najwięcej problemów Olsztyn będzie miał na środku bo nie ma w klubie ani jednego środkowego na b. wysokim poziomie. bo nie można nazwać takim Cieślika czy Jakubiszaka no i właśnie zagrali na 50% i 64% skuteczności co nie jest wybitnym wynikiem.

Drużyny dość podobnym potencjałem dlatego uważam, że wejście w over meczowy wydaje się być dobrym rozwiązaniem.

powyżej 178,5 1,7 Fortunab
 
Ostatnia edycja:
pinio1111 168,7K

pinio1111

Użytkownik
Suwałki - Olsztyn
1 set over 45,5 pkt 1,77

Derbowy pojedynek zespołów z północy Polski. Teoretycznie Olsztyn powinien być faworytem, ale zależy czy Moritz dziś wystąpi.
Niemniej Ślepsk w pierwszej kolejce zaprezentował się całkiem fajnie i liczę tu na dość wyrównaną walkę, przynajmniej w dwóch pierwszych setach.
Z uwagi na podobny potencjał zespołów gram over 45,5 pkt w pierwszej partii, bo nie sądzę by którąkolwiek z drużyn uzyskała tu dużą przewagę od początku meczu.
Zgadzam się z overem Szerszenia, który już tu ktoś wcześniej wrzucił.
Jeżeli okaże się że Karlitzek dzisiaj zagra to pójdę w under Hadravy, który w pierwszym meczu grał naprawdę słabo, i przy Moritzu i Niko, pewnie dostanie mniej piłek niż z Bełchatowem.
 
Ostatnia edycja:
G 5,6K

grabson23

Użytkownik
Karlitzka dziś nie będzie, w sobotę urodziło mu się dziecko i dostał wolne na mecz z Suwałkami.
 
Otrzymane punkty reputacji: +224
pinio1111 168,7K

pinio1111

Użytkownik
Olsztyn będzie bardzo uzależniony od Karlitzka w tym sezonie.
Z nim gra Olsztyna powinna wyglądać dużo lepiej.
Hadrava to straszny niewypał.
 
T 17,2K

tadzin

Użytkownik
Olsztyn będzie bardzo uzależniony od Karlitzka w tym sezonie.
Z nim gra Olsztyna powinna wyglądać dużo lepiej.
Hadrava to straszny niewypał.
tam to na razie wiekszym problemem niz absencje/nazwiska jest brak jakiegos "team spirit"/morali, jak przestaje im isc gra to zaczynaja sie bledy, wpadaja w czarne dziury, z ktorych nikt nie jest w stanie ich wyciagnac i problemy sie tlyko poglebiaja. trener z kolei wydaje sie ze swoimi zmianami to tylko ten balagan powieksza. nie sa poukladani bz wzgledu kto na tym boisku jest to i tak nie idzie. to wyglada na o wiele powazniejsze problemy niz tylko brak karliczka ktory gdy wroci to nagle wszystko sie pouklada. bledy tervaportiego (kilka razy atakujacy po prostu przebijali plke gora na druga strone bo nie bylo z cego zaatakowac), kosmiczne bledy srodkowych (jakubiszak dzisiaj 2 pilki przechodzace dogrywa na druga strone) drugi srodkowy czy to cieslik czy majchrzak jeden i drugi ruchy rownie lub podobnie elektryczne co jakubiszak i sie to sypie wszystko
 
K 1,1K

KubaGdz

Użytkownik
Kwasowski nie zjawił się dziś na meczu, z powodu braku płatności ze strony Cuprum. Zaczynaja się problemy finansowe.
 
J 1,1K

jakxx88

Użytkownik
Witam.
Wie ktoś coś o absencjach jakiś w Nysie na dziś z GKS? Kurs leci mega w dół, a gieksa nic nie pokazała w pierwszej kolejce z bedzinem. Wiadomo jaka sytuacja powodziowa w Nysie więc nie wiem czy to przez to te kursy tak się zaczęły wahać, jeśli Nysa jedzie pełnym składem to wg mnie niszczy Katowice.
 
KapitanCipk0liz 2,2K

KapitanCipk0liz

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Chodzą mi po głowie overy Kisiluka i Usowicza, bo, póki co, to jedynie oni coś tam grają+ liczę, że mecz wyjdzie poza 3 sety. Co szanowni eksperci myślą o takich propozycjach?
 
pinio1111 168,7K

pinio1111

Użytkownik
Chodzą mi po głowie overy Kisiluka i Usowicza, bo, póki co, to jedynie oni coś tam grają+ liczę, że mecz wyjdzie poza 3 sety. Co szanowni eksperci myślą o takich propozycjach?
Co do Usowicza to pisałem już na jego temat przed meczem z Wawą.
To zdecydowana jedynka na środku i w dwóch kolejkach zdobył odpowiednio 11 i 8 pkt., a były to trzysetówki.
Jeżeli mecz wyjdzie poza 3 sety to powinien pokryć linię, ale ja dziś go odpuszczam.
Prędzej zagram under Dulskiego, bo rzadko kiedy zdobywał 20+ jeśli było mniej niż 5 setów. Jako zmiennik Remek Kapica, który nie jest faworytem Plinskiego, ale może też dostanie trochę minut do gry.

W pierwszym meczu niska linia na Damiana Schulza, który w Będzinie dużo częściej będzie grał całe spotkania niż w Lublinie, a praktycznie to cały czas, bo zmiennik taki nijaki.
 
Otrzymane punkty reputacji: +50
pinio1111 168,7K

pinio1111

Użytkownik
A. Brehme over 8,5pkt. 2,00

Mecz o superpuchar a tu taka cisza?
O Brehme już tu pisałem i nie będę się powtarzał. Według mnie zobaczymy minimum 4 sety, a możliwe że 5, więc linia jak najbardziej akceptowalna. Bienia jeszcze kilka tyg raczej nie zobaczymy, wiec środek Jastrzębia zdecydowanie mocniejszy od Aluronu.

Jak dla mnie za wysoka linia na Russella, bo dziś tak łatwo jak z Barkomem już nie będzie.
Również można spróbować under Kaczmarka, bo najwyraźniej w wysokiej dyspozycji nie jest, a Żakieta w gazie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +407
lukas88 414,2K

lukas88

Forum VIP
Jastrzębski Wegiel- Aluron CMC Warta Zawiercie
Typ: over 180,5
Kurs: 1,83

Fortuna

Przed nami mecz o superpuchar Polski, który odbędzie się w hali określanej jako Mekka Polskiej Siatkówki, czyli Katowickim Spodku gdzie kilka dni temu minęło 10 lat od zdobycia historycznego Mistrzostwa Świata w finale z Brazylią, który miałem niesamowitą przyjemność oglądać na żywo w hali wypełnionej "pod korek".
Dziś o tytuł zagrają dwie najlepsze druzyny ubiegłego sezonu, które mierzyły się zarówno w finale Plus Ligi jak i PP.
Jeśli chodzi o Jastrzebski to przeszedł on spore przemeblowanie przed sezonem bo odezszli:
Rafał Szymura, Jurij Gladyr, Jean Patry, Mustapha M'Baye, Ryan Sclater, Jarosław Macionczyk, , Marko Sedlacek.
Do klubu dołączyli: Łukasz Kaczmarek, Marcin Waliński, Mateusz Kufka, Jordan Zaleszczyk, Arkadiusz Żakieta, Timothée Carle, Luciano Vicentin, Anton Brehme, Juan Ignacio Finoli, Jakub Jurczyk;

W Zawierciu bez wielkich zmian, bo ze znaczących zawodników odeszli tylko: Rosard i Clevenot, natomiast szeregi zespołu zasilili: Kyle Ensing, Aaron Russell, Mobin Nasri, Jakub Nowosielski, Adrian Markiewicz, Wiktor Rajsner, Jurij Gladyr;

W mojej ocenie Jastrzębie straciło na jakości wymieniając Patryego na Kaczmarka który nie jest już zawodnikiem tym samym co 2-3 sezony temu, dużo zespołowi dawał też Szymura, M`Baye czy Gladyr, jak spiszą się nowi zawodnicy na dystansie sezonu to się okaże.
Zawiercie w mojej ocenie zyskało transferem Russela, który z nawiązką powinien zastapić Clevenota, nieoceniony przy kontuzji Bieńka jest transfer Gladyra który potrafi dołożyć zarówno blokiem jak i potężną zagrywką.

Spodziewam się w finale zaciętej walki i nie sądzę że którakolwiek ze stron zakończy spotkanie w 3 setach. Jeśli chodzi o zwycięstwo to uważam że Zawiercie stać na pokonanie Jastrzebia tym bardziej że w świetniej formie są Russel, Kwolek czy Butryn. JSW ma problem w ataku bo Kaczmarek jest mocno niestabilny.

Zawiercie @ 2,37 LV bet
over 185,5 @ 2,20 Betfan
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +455
Do góry Bottom