PlusLiga 2024/2025

K 1,1K

KubaGdz

Warszawa vs Katowice DW 3:0 kurs 1,51 forBET. WAWKA TOP

Wysoko stoi kurs na 3:0 Wawki. Udało mi się oglądać mecze obu drużyn, tak jak Projektowi udało się pocisnąć 3:0 to Katowice na prawdę tu nie będą mieli argumentów, aby wygrać seta. Nie udało im się nawet ze słabym Będzinem, więc nie wierzę że uda się w Warszawie. Ewentualnie under 139,5 po 1,76. Wychodzi 22,21,21. Również daje dużą szanse na ten under.

Dziś również jak wyżej chłopacy kieruje sie ku Suwalek, więcej nazwisk lepszych. Chyba jeszcze buki nie ogarniają sezonu skoro na Katowice wystawili 1,25 w ostatnim meczu z Będzinem.

Ślepsk Suwałki @2,65 forBETpo za pierwszym setem i chwila załamania w trzecim, byli po prostu lepszym zespołem

Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +904
M 3,5K

Mendieta1992

Warszawa vs Katowice DW 3:0 kurs 1,51 forBET

Ślepsk Suwałki @2,65 forBET

A gdzie tu chłopcy wyżej kierują się ku Suwałek bo nie widze.

Otrzymane punkty reputacji: +149
K 1,1K

KubaGdz

Tak Zibi pisał, uważam że Suwałki ,gdy zagrają w pełnym składzie to powinni pokonać Częstochowę, a kurs warty ryzyka. Na Olsztyn też widziałem value, ale niestety nie zagrali w pełnym składzie. Warto może poczekać na składy.
Pozdro!

S 3,4K

sudo

Ja tylko informacyjnie,że buki doskonale ogarniają insajderskie info i Suwałki nie wygrają dzisiaj,pozdrawiam

J 1,1K

jakxx88

Widzę że pierwsza kolejka naszej ligi i emocje na czacie podobne haha ( do ludzi co piszą tu głupoty albo coś wyssane z palca że ktoś ma jakieś info lepsze czy gorsze , nie piszcie lepiej nic)
Po 1. PROJEKT gra swój mecz jutro nie dzIsiaj ale popieram typ na 3-0 lub minus punktowy.
Po 2 sudo zastanów się milion razy zanim coś napiszesz bo twój post nic nie wniósł do tej dyskusji.
Po 3 zastanawiałem się sam dzis w pracy nad meczem Częstochowa - Suwałki. Wydaje mi się zawyżony kurs na slepsk. Został trzon zespołu a drużyna gospodarzy praktycznie cała wymieniona. Over 3.5 wydaje się spoko opcją..
Co do innych meczy z tej kolejki to bogdanka treflem myślę że spokojnie na handicapie wygra

Otrzymane punkty reputacji: +657
pinio1111 168,7K

pinio1111

J. Gallego under 8,5pkt 1,75 zwrot

Dość wysoka linia na argentyńczyka. Joaquin do wybitnych środkowych z pewnością nie należy. Przede wszystkim ma słabą zagrywkę i tu punktów raczej nie dołoży. W bloku jest już dużo lepiej i to jego spory atut. Jednak to typowy średniak, niczym się nie wyróżniający.
Dałbym tu linie 7,5pkt, a i tej pewnie nie przebije?
Dlaczego? .....dlatego, że sprowadzono Jouffroy, którego uważam za znacznie lepszego środkowego. Nie sądzę by miał siedzieć na ławce i myślę, że będzie wchodził właśnie za Gallego.
We dwójkę raczej jednocześnie nie zagrają ze względu na limity obcokrajowców.
Sądzę, że Honorato w przyjęciu i Sanchez na sypie to pewniacy na dłuższe granie w przeciągu meczu, więc jeśli trener będzie chciał dać pograć Quentinowi, to będzie musiał to zrobić kosztem Gallego.
Najlepiej jednak poczekać do ogłoszenia składów, bo może się okazać że to Jouffroy wyjdzie w szóstce i wtedy bet idzie do śmietnika.

Co do meczu to sądzę że zobaczymy minimum 4 sety, a zwyciężą finalnie gospodarze.
Moim zdaniem transfery Isaacsona i Indry to świetny ruch i dadzą więcej zespołowi niż Keturakis i Dulski.
Lipiński coś tam też pograć powinien, o ile głowa się nie zagotuje.Amin trochę emeryt siatkarski, ale w Częstochowie swoje punkty zrobi. Środek trochę słabo bo do Adamczyka ktoś drugi do tanga by się przydał.
Niemniej, uważam że tym składem Częstochowa powinna ograć Suwałki.

No to jedziemy z druga kolejką PLS.
Faworyt dzisiejszego spotkania może być tylko jeden i jest nim oczywiście stołeczna drużyna.
Nie mam wątpliwości że Projekt zgarnie 3pkt., bo Katowice w tym roku jeśli się nie wzmocnią to będzie raczej spadek. Wrzucenie na atak Domagały z Gomółką to był strzał w kolano co było widać w pierwszym meczu ligowym. W przyjęciu Vasina potrafił w ubiegłym roku wygrywać mecze prawie w pojedynkę. W tym sezonie na przyjęciu bieda i Berger z Bouguerrą będą mieli trudne zadanie.
No i co do betu, to linia bardzo niska jak na ofensywnego przyjmującego. Rozumiem taką linię na zawodnika typu Franchi Martineza, który więcej broni i przyjmuje, ale Tunezyjczyk ma tu być od zdobywania punktów.
Owszem Aymen nie jest wybitnym graczem, ale swoje potrafi i te 8pkt mimo wszystko powinien zdobyć. Z Będzinem jego licznik zatrzymał się właśnie na 8pkt, a zagrał tam z bardzo słabą skutecznością 30%.
Dostał najwięcej piłek od Tuanigi, więc widać, że chce kreować go na jednego z liderów zespołu. Sądzę że z meczu na mecz ich współpraca będzie wyglądała coraz lepiej i Bouguerra będzie zdobywał pokaźną ilość punktów dla Katowic.

Jeszcze z tego meczu fajnie wygląda Usowicz over 6,5pkt. 1,80.
Łukasz to zdecydowany nr1 na środku Katowic i raczej nie będzie zmieniany. W pierwszym meczu 10pkt i dziś mimo trudniejszego przeciwnika te 7 powinien ugrać.

Otrzymane punkty reputacji: +681
R 53,2K

Rosolski91

A. Bouguerra over 7,5pkt. 1,85

Tego 1typu nie widzę, gość będzie ostrzelany na zagrywce i może szybko przywitać się z bazą albo z blokiem Warszawy, prędzej ten Usowicz

T 17,2K

tadzin

Tylko ławka Katowic to taka bieda że niekoniecznie zjedzie do bazy😉
masz kisliuka ktory w 1st meczu wszedl z lawki i jako jedyny zagral na oh jak normalny czlowiek, w przeciwienstwie do tych 2 cyrkowcow. berger to uz w ogole bez koemntarza gosc to sie osmieszal juz w zeszlym sezonie, byl tak slaby ze cuprum wolalo grac ferensem i kwasowskim

ogolnie w tym sezonie w pls mamy duzo "ciekawych" transferow na oh, desmet jorna honorato peric w/w 2ojka z kato (patowic) ebadipour tez zaprezentowal sie w 1st meczu jak typowy szkodnik glownie zainteresowany machaniem lapami do sedziego. pewnie kogos pominalem ale ci mi najbardziej utkwili w pamieci.

o taht to jest juz w ogole takie XD ze nie wiem

Ja tam gram under Boladzia, uważam że Firlej da pograć każdemu w ataku i się to rozłoży punktowo
chcialem napisac "no to musi sie mecz w 3 setach skonczyc" i wszedlem zobaczyc ile on nastukal przeciwko zaksie w 3 setach. no i mnie zatkało. 20...

pinio1111

No niestety Japańce trochę zabrały tych zawodników na +, zwiększając limity obcokrajowców.
Desment w moim Stilonie niestety i aż żal było patrzeć na jego grę z Treflem.
Mam nadzieję, że Täht szybko zajmie jego miejsce bo w sparingach wyglądał całkiem fajnie.
Post automatycznie złączony:

O tym też myślałem, bo przy dużej przewadze Linus może dostać trochę minut do gry.

pinio1111

V. Shchurov over 5,5pkt. 1,75

Po odejściu Mousse Gueye i sprowadzeniu średniego Fastelanda, Vladyslav powinien mieć dość pewne miejsce w składzie.
W pierwszym meczu grał całkiem przyzwoicie, skończył 3 z 4 piłek które dostał, do tego dwa razy zapunktował blokiem i naprawdę zdziwiło mnie że został zmieniony w trzecim secie na Rohozhyna. W sumie te 5pkt zgromadził w przeciągu 2,5 seta. Rohozhyn zaprezentował się znacznie słabiej od Shchurova i dlatego sądzę, że dzisiaj może uda mu się zagrać cały mecz?
Linia dość niska i uważam że jest spora szansa by została złamana.

Do tego ciekawie wygląda Klemen under 11,5pkt 1,80. Myślę że Vasina dostanie trochę czasu na grę i jeśli się nie mylę to będzie to kosztem Słoweńca.

Otrzymane punkty reputacji: +721
M 3,8K

Mietek006

Gdy w przypadku dobrej gdy dwóch podstawowych przyjmujących, to dlaczego Vasina ma dostać okazję do gry? Widziałem go w meczu z Bogdanką w turnieju towarzyskim i jakoś nie zachwycał grą.

pinio1111

Vasina z pewnością nie jest gorszym zawodnikiem od Klemena, który potrafi być strasznie himeryczny. Czech w ubiegłym roku ciągnął grę Katowic i był tam zdecydowanym liderem.

M 3,8K

Mietek006

Jest gorszym zawodnikem, bez dwóch zdań. Gdyby był lepszy to byłby w wyjściowym składzie. Jeden grał w drużynie która walczy o medale, a drugi w ekipie walczącej o byt w lidze.

pinio1111

Nie no masz prawo myśleć i pisać co tam sobie chcesz. Dzisiaj Ropret grał dużo Cebuli bo to kumple z reprezentacji.
To że Vasina grał w Katowicach nie oznacza wcale że jest gorszym zawodnikiem. Właśnie dlatego, że gra dobrze zakontraktował go Rzeszów na ten sezon.
Droga dedukcji że zawodnik jest słabszy bo gra w słabszym klubie to nie jest dobry kierunek.

M 3,8K

Mietek006

LUK Lublin - Trefl Gdańsk

Tuinstra poniżej 12,5 punktów 1,85 superbet
Jak Leon wyjdzie od początku, to drugi przyjmujący będzie musiałbyć o charakterze defensywnym, czyli z dobrym przyjęciem. Tuinstra najlepiej radzi sobie z przyjmujących w przyjęciu, gdzie w ostatnim spotkaniu przeciwko Zawierciu, miał ponad 60% pozytywnego przyjęcia i rozegrał całe spotkanie. W pierwszej kolejce zdobył 16 punktów, gdzie 13 było z ataku, a 3 dorzucił blokiem. Na przestrzeni 5 setowego meczu, atakował 30 razy z czego skończył 13. Po pierwsze w przypadku gry Leona, sporo piłek powędruje do niego, a drugą opcją w ataku będzie Sasak. Do tego pojedynek z Gdańskiem nie powinien trwać więcej niż 4 sety i przypuszczam że Tuinstra otrzyma 4/5 piłek do ataku na seta. Czyli przy 4 setach będzie miał jakoś z 18 piłek do ataku, przy skuteczności 50% wyjdzie 9 punktów w ataku, plus 2 bloki to suma 11 punktów. I uważam że nie powinien przekroczyć tych 11 punktów w meczu.