>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Bukmacher BetClic - opinie

H 93,6K

hagi84

Użytkownik
Ograc STS to sztuka

o chu... nic lepszego dzis nie przeczytam. Ogarnij mi ile wlezie kont to i Ci procent bede odpalal i sobie popatrzysz jak sie ich ogrywa.
 
T 17,2K

tadzin

Użytkownik
stsowi "mistrzowie" wlasnie skopiowali kursy od pseudobukow na siatke turcja-usa, wyszli z 1.9, a bet365 da jakies moze 1.36. mozliwe ze jeszcze ludzie kursy pozabijaja i bedzie nizej. to tak daleko nie szukajac co z nich za "sztukmistrze". zreszta daleko nie szukajac wczoraj skopiowali kurs bulgarow po 4,2, wyszedl bet365 z 2.62 (ludzie jeszcze to zbili do 2.2) a stsa ludzie przez noc tlukli kurs sie osuwal z tetgo 4.2 do 2.8 o 7 rano kiedy to 365 wyszlo ze swoja oferta.

e
no i na turkow z usa wyszedl bet z 1.33 ale jeszcze zbili to na 1.22. tak wiec w praktyce pokazalem jak to dziala,,,
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +415
A 36,9K

ar0nek

Użytkownik
stsowi "mistrzowie" wlasnie skopiowali kursy od pseudobukow na siatke turcja-usa, wyszli z 1.9, a bet365 da jakies moze 1.36. mozliwe ze jeszcze ludzie kursy pozabijaja i bedzie nizej. to tak daleko nie szukajac co z nich za "sztukmistrze". zreszta daleko nie szukajac wczoraj skopiowali kurs bulgarow po 4,2, wyszedl bet365 z 2.62 (ludzie jeszcze to zbili do 2.2) a stsa ludzie przez noc tlukli kurs sie osuwal z tetgo 4.2 do 2.8 o 7 rano kiedy to 365 wyszlo ze swoja oferta.

e
no i na turkow z usa wyszedl bet z 1.33 ale jeszcze zbili to na 1.22. tak wiec w praktyce pokazalem jak to dziala,,,
no i ładnie STS ograł graczy wystawiając na Turków 1,90:D Turcy w pape, sts zarobiony bo sporo osób sie rzuciło na taki kurs:D
 
P 0

pl677

Użytkownik
Fajna jest ta gra bez podatku w Betclic. Jest to jednak wielki ale jeden plus. Poza tym zaś oferta pozostawia wiele do życzenia. Ilość zdarzeń piłkarskich jest średnio 50 % mniejsza od np. takiego Superbeta czy Bectlisa.
 
baron1988 665

baron1988

Użytkownik
jak myślicie jest szansa , żeby zwiekszyli jednak ten limit wczesniej niz 24h jakbym uderzyl na czat czy mailowo ? czy to raczej standardowy, nietykalny margines czasowy?

1721193222860.png


/ EDIT PYTANIE NIEAKTUALNE...

Panie ,uprzejmie informuję, iż w sytuacji przekroczenia limitu czasu, należy zaczekać, aż limit się odblokuje i będzie możliwe ponowne zalogowanie do konta. Przykro mi, ale niestety nie mam jak pomóc. Niestety, Dział Obsługi Klienta nie ma możliwości edytowania limitów, skrócenia czasu oczekiwania na ich zwiększenie ani sprawdzenia dokładnego czasu kiedy blokada ustąpi, bardzo mi przykro.
 
Ostatnia edycja:
Y 477

yanaz5

Użytkownik
jakiś czas temu dostałem wiadomość od nich, że dołączam do grona klientów vip z informacją o specjalnych bonusach, osobnym live czacie itp., od tamtego momentu zniknęły wszystkie promocje - piątkowe freebety, misje itd., napisałem w związku z tym do nich o co tu chodzi, okazuje się, że o freebeta teraz muszę... poprosić, tak też zrobiłem i otrzymałem zawrotne 50 zł freebetu, czyli mniej niż przed VIPem 🤣
 
K 808

kiep230

Użytkownik
Betclic stajac sie sponsorem tytularnym patologicznych polskich lig, jednoczesnie spadl na samo dno, jesli chodzi o kursy. Dla porowniania kurs na przykladowy over 2,5 w superbecie 1.6 w betclicu jest ponizej 1.5. Kurs 1.2 na over 1,5 w superbecie, na betclic jest 1.13. I tu jest petarda, kurs przy wyniku 0-0 do przerwy, gdzie na innych bukach jest 1.15+ na gola, na betclic jest 1.01 i to jest regularne. Gram tam od dawna i takiej parodii jeszcze nie widzialem. Ten brak podatku rekompensuja sobie tym, ze grajac 2 mecze masz juz kurs nizszy, gdyby bylo z podatkiem. Ten buk stal sie totalnym scamem i uwazajcie na to oszustwo z brakiem podatku i szukajcie wyzszych kursow u innych bukow.
 
Waldi1979 2M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
jedrula 37,3K

jedrula

Użytkownik
scam/ ?wiesz co nazywamy scamem?
Betclic stajac sie sponsorem tytularnym patologicznych polskich lig, jednoczesnie spadl na samo dno, jesli chodzi o kursy. Dla porowniania kurs na przykladowy over 2,5 w superbecie 1.6 w betclicu jest ponizej 1.5. Kurs 1.2 na over 1,5 w superbecie, na betclic jest 1.13. I tu jest petarda, kurs przy wyniku 0-0 do przerwy, gdzie na innych bukach jest 1.15+ na gola, na betclic jest 1.01 i to jest regularne. Gram tam od dawna i takiej parodii jeszcze nie widzialem. Ten brak podatku rekompensuja sobie tym, ze grajac 2 mecze masz juz kurs nizszy, gdyby bylo z podatkiem. Ten buk stal sie totalnym scamem i uwazajcie na to oszustwo z brakiem podatku i szukajcie wyzszych kursow u innych bukow.
Scam? Wiesz co nazywamy scamem?
 
tedddy2060 10K

tedddy2060

Użytkownik
Betclic stajac sie sponsorem tytularnym patologicznych polskich lig, jednoczesnie spadl na samo dno, jesli chodzi o kursy. Dla porowniania kurs na przykladowy over 2,5 w superbecie 1.6 w betclicu jest ponizej 1.5. Kurs 1.2 na over 1,5 w superbecie, na betclic jest 1.13. I tu jest petarda, kurs przy wyniku 0-0 do przerwy, gdzie na innych bukach jest 1.15+ na gola, na betclic jest 1.01 i to jest regularne. Gram tam od dawna i takiej parodii jeszcze nie widzialem. Ten brak podatku rekompensuja sobie tym, ze grajac 2 mecze masz juz kurs nizszy, gdyby bylo z podatkiem. Ten buk stal sie totalnym scamem i uwazajcie na to oszustwo z brakiem podatku i szukajcie wyzszych kursow u innych bukow.
Przecież pisalem już że oddkąd w Betclic mozna grac bez podatku to kursy są zaniżone ponieważ buk sobie to odlicza na grę bez podatku i nie będzie przecież płacil z własnych kieszeń,a jedynie się u nich opłaca grac single ale nie na dłuższą metę poniewaz zaraz grającego zlimitują jak wygrywa i tyle w temacie
 
D 440

Doctor0

Użytkownik
Przed chwilą obstawiłem w Betclic, że Maria Andrejczyk 1-3 po kursie 1,9. Inni bukamcherzy : fortuna 1,55 , STS 1,40. Zaniżone kursy? Gram u nich od momentu promocji bez podatku na jedno lub 2 zdarzenia. Czasem mają zaniżone kursy, ale najczęściej podobne jak u konkurencji.
 
K 808

kiep230

Użytkownik
Napisalem przyklady o jakie kursy chodzi, takie kursy na overy to zbrodnia. Jak juz pisalem, gram tam od kilku lat i tego jeszcze nie bylo, nawet jak wycofali podatek. Dopiero jak zaczeli sie reklamowac w 1 i 2 lidze, to magicznie zaczely sie dziac takie komedie. Dla mnie grajacego glownie overy, ten buk stal sie rozreklamowanym scamem.
Co do wpisu Waldiego to Twoj wpis ma sens tylko przy singlach. Grajac 3 takie typy jestes mocno do tylu.
Post automatycznie złączony:

Nie bronię Betclic, ale


1,6 x 0,88 = 1,41


1,2 x 0,88 = 1,06


1,15 x 0,88 = 1,01

Odpowiedz sobie sam
1.2x1.6x1.15x0.88 = 1.94
1.01x1.13x1.5 = 1.71
Odpowiedzialem sobie sam...
 
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom