>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Luźna dyskusja Siatkarski chat

T 18,7K

tadzin

Użytkownik
tyle rzuconych juz zrobila francja to mala bania ale juz anwet winair przstal probowac skakac do sedziego bo widzi ze to pozbawione sensu. patry lawa faure in. patry dowalil 30% potezne.

jakbym mial bawic sie w nostradamusa to bedzie tb.

poziom emocjonalny ogromny, bo siatkarski to przy freballu leci atak w trybuny
 
J 1,1K

jakxx88

Użytkownik
Niemcy drugiego wyciągnęli niesamowicie. Dziadek grozer chyba chce medal na koniec pięknej kariery, co do ngapetha skończył piłkę która kończy może kilku siatkarzy pod koniec drugiego seta a potem się zapalił i dwa razy w aut. Tylko z nim jest takie coś że jest on nieprzewidywalny i jeszcze może im ten mecz odwrócić ale oby nie..Niemcy grają najlepsza swoją siatkówkę i też nie będą tak grać całego meczu był przykład japońcow
 
T 18,7K

tadzin

Użytkownik
w sumie juz sam nie wiem o co chodzi z tym clevenotem ostatnio wygladalo jakby mial jakis maly uraz w ataku chodzil jakby "zablokowany" wczesniej nawet na lawie siedzial (gdzie to aktualnie francuski najlepszy oh w formie) dzis wyglada calkiem normalnie. no i chyba bedzie ten moj nostradamusowy tie break
 
J 1,1K

jakxx88

Użytkownik
w sumie juz sam nie wiem o co chodzi z tym clevenotem ostatnio wygladalo jakby mial jakis maly uraz w ataku chodzil jakby "zablokowany" wczesniej nawet na lawie siedzial (gdzie to aktualnie francuski najlepszy oh w formie) dzis wyglada calkiem normalnie. no i chyba bedzie ten moj nostradamusowy tie break
Na plus zmiana gianiego z atakującym. Ale tak jak pisałem ngapeth pociągnął Francuzów do półfinału.. szkoda Niemców i japońcow naprawdę ale oba mecze jak się oglądało to z wielkim zaciekawieniem ale niestety niektórzy jadą już do domu..
 
pinio1111 176,8K

pinio1111

Użytkownik
To co sędzia odpie....ł w tym meczu to jest kryminał.
Na miejscu Kricka sprzedałbym mu liścia po meczu a nie podał rękę🤬
 
T 18,7K

tadzin

Użytkownik
na pierwszy rzut oka to wyglada +14,53% przyjecia i sie zdziwilem

ale podjarki ngapetehm nie rozumiem skoro clevenot i tak powykrecalal o wiele lepsze liczby w meczu jak i calym turnieju. overall lepsze to malo powiedzane tam jest przepasc
 
Do góry Bottom