>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

IO Paryż 2024: Siatkówka kobiet i mężczyzn (27.07 - 11.08.2024)

C 25K

CrossType

Użytkownik
Polska - Włochy
Włochy(+1,5s) - 1.45
forBET

Mecz moim zdaniem 45/55 w stronę Włochów, aczkolwiek na pewno zdecyduje dyspozycja dnia. Jednym i drugim zależy. Włochy zwycięstwem 3-1/3-0. Mogą w ćwierćfinale trafić na Japonie. Z drugiej strony jak my wygramy 3-0 to chyba też trafiamy na Japonie. W przypadku 3-1 chyba małe punkty by decydowały czy udało by nam się to czy nie. Aczkolwiek co sobie spojrzałem to przy 3-1 bardzo małe szanse na to mamy, bo musielibyśmy te sety mocno wygrywać. Włosi podobnie jak my wygrali z Egiptem 3-0 i wygrali zamiast 3-2, 3-1 z Brazylią. Idę w stronę Włochów i ich handicapu, bo dawno pomiędzy tymi zespołami nie było 5-setów. Moim drugim typem na to spotkanie jest właśnie 5 setów. Jedni i drudzy znają się bardzo dobrze, bo na ostatnich MŚ i ME spotkali się w finałach. Pierw w MŚ lepsi byli Włosi, potem rok później Polacy odgryzli się im i wygrali finał ME.


Inne typy:
Włochy - 2,04
Powyżej 3,5s - 1,40
Powyżej 4,5s - 3,00
forBET
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2140
5xharoldx5 1,5M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Polska - Włochy

Typy:
Włochy @2,00 Superbet (z opcją SuperPrzewaga, czyli dwa sety przewagi powodują, że typ jest trafiony)
w meczu będzie powyżej 3,5 setów @1,42 Superbet
w meczu będzie powyżej 4,5 setów @3,20 Superbet
Włochy wygrają 3:2 @6,50 Superbet

Nasza reprezentacja powoli wchodzi na odpowiedni poziom, ale trzeba przyznać, że póki co to jednak Włochy prezentują się lepiej. Ich wygrana z Brazylią była pewniejsza niż miało to miejsce w naszym przypadku, z Egiptem tak samo. U nas jest trochę problemów. Forma Kurka w dwóch pierwszych meczach pozostawiała wiele do życzenia, zagadką jest też to jak będzie prezentował się Fornal, czy będzie w pełni sprawny. Z Brazylią mieliśmy ogromne problemy, gdyby nie świetne serwowanie Wilfredo Leona, to prawdopodobnie byśmy przegrali. Widzę tutaj bardzo wyrównany mecz z lekkim wskazaniem na Włochów i typuję ich zwycięstwo 3:2.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1894
K 698

kurczak4321

Użytkownik
Dla mnie mecz no bet ,chociaż kilkanaście minut temu chciałem grać Italie.Do układu tabeli mecz bardzo fajny .
Tak jak już wspomniano ,Wygrywają Włosi za pełną pulę i w ćwierćfinale mają Przegrywają i mają Francję
Ale jeśli my przegramy za pełną pulę to w 1/4 mamy .koszmar ...Słoweńców .
Jeden mecz a jest jeszcze wiele kombinacji.
No chyba na że się mylę...🤔

Tabela według siatka .org

WSPÓLNA TABELA IGRZYSK OLIMPIJSKICH – SIATKARze
w grupie Punkty Bilans
1. USA C1 8 3-0
2. SŁOWENIA A1 8 3-0
3. WŁOCHY B1 6 2-0
4. FRANCJA A2 6 2-1
5. NIEMCY C2 6 2-1
6. POLSKA B2 5 2-0
7. BRAZYLIA B3 4 1-2
8. JAPONIA C3 4 1-2
9. SERBIA A3 1 0-2
10. KANADA A4 0 0-2
11. ARGENTYNA C4 0 0-3
12. EGIPT B4 0 0-3
 
W 49,1K

Wieczorek85

Użytkownik
Ciekawe co myślą w sztabie. Porażka za trzy pkt daje nam ćwierćfinał ze Słowenia i ew półfinał ze zwycięzcą meczu USA/Brazylia. Czy to taki zły układ?

Wiadomo że wygrana 3:0 dawałaby Japonię, ale Włochów będzie mega ciężko ograć bez strat seta.

Dobrze byłoby wygrać z nimi w tb, mamy wtedy Niemców i półfinał ze Słowenia/Brazylią. Ale to już ryzyka a w razie porażki w tb mamy Francuzów już w ćwierćfinale - a później albo USA albo Włochów bo tu już ratio wejdzie do gry kto zagra z Japonią

Tak się spotkania ułożyły że faktycznie trzeba lekko przyklasnąć za zmianę regulaminu - ciężko coś zakombinować w przeciwieństwie do wielu poprzednich turniejów.

Ten mecz ciężko ruszyć w którąkolwiek ze stron - trzeba by uszegerowac kogo byśmy chcieli w ćwierćfinale - Słowenię, Brazylię czy Francuzów ( bo tb to może być ryzyko). Grajmy sportowo, chyba tak najłatwiej


Uwaga na wszelkie hc w meczu Japonia - Kenia. Jeżeli Holenderki zdobędą trzy pkt w meczu z Dominikankami to Japonia już poza turniejem praktycznie



Wiem. Już po napisaniu posta wpadłem na ten pomysł. Nasi nie będą chcieli wygrać 3:1. Wydaje mi się że ten wynik daje nam najmniej. Więc gdybyśmy prowadzili 2:1 w secie to warto i to bardzo moim zdaniem ładować w tb. Naszym opłaci się odpuścić czwarty set w razie prowadzenia - wtedy albo po tb dostaniemy Niemców albo Francuzów. Gra z pewnością warta świeczki, przy wygranej 3:1 mamy Brazylię
 
Otrzymane punkty reputacji: +1049
T 5,3K

teza

Użytkownik
a według mnie nie ma co dywagować co polska by chciała
bo według mnie mogą ugrać max 1 seta jesli wlosi im pozwola
Trzeba sie tylko cieszyc ze buki dają taki dobry kurs na Italie

Polska Włochy @ 2 @ 2.00 superbet
Wlochy handi -2.5 @ 7.00 @ fortuna
 
Ostatnia edycja:
H 91,5K

hagi84

Użytkownik
z grania pod zwykle value na dluzsza mete nie zarobisz, to nie te czasy co miales jakakolwiek przewage nad bukmacherem
Kursy w tych wszystkich populanych sportach sa dobrze oszacowane
Bardzo dobrze, ze kolega Wieczorek probuje poszukac rozne scenariusze na live - jest to jedyny sensowny pomysl by wejsc w mecz z jakimkolwiek zakladem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +424
W 49,1K

Wieczorek85

Użytkownik
Panowie teraz do pobrania Dominikanki czwarty set. Holenderkom nic już wygrana 3:2 nie da bo musiałyby liczyć na wygranego seta przez Kenijski.

A Dominikanki wyjdą z grupy jak wygrają czwartego seta
 
Otrzymane punkty reputacji: +106
Cabron 72,9K

Cabron

Użytkownik
Panowie teraz do pobrania Dominikanki czwarty set. Holenderkom nic już wygrana 3:2 nie da bo musiałyby liczyć na wygranego seta przez Kenijski.

A Dominikanki wyjdą z grupy jak wygrają czwartego seta
Z jakiej racji wyjdą z grupy ? Też muszą liczyć, że Kenia coś ugra z Japonią.
 
W 49,1K

Wieczorek85

Użytkownik
Już przed meczem było wiadomo że kto wygra za trzy punkty ten awansuje dalej. Japonkom pozostawało się modlić o piątego seta i trzeba przyznać że musi ich boleć to co się wydarzyło w czwartym secie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +307
I 30,9K

iti

Użytkownik
Ciekawe co myślą w sztabie. Porażka za trzy pkt daje nam ćwierćfinał ze Słowenia i ew półfinał ze zwycięzcą meczu USA/Brazylia. Czy to taki zły układ?

Wiadomo że wygrana 3:0 dawałaby Japonię, ale Włochów będzie mega ciężko ograć bez strat seta.

Dobrze byłoby wygrać z nimi w tb, mamy wtedy Niemców i półfinał ze Słowenia/Brazylią. Ale to już ryzyka a w razie porażki w tb mamy Francuzów już w ćwierćfinale - a później albo USA albo Włochów bo tu już ratio wejdzie do gry kto zagra z Japonią

Tak się spotkania ułożyły że faktycznie trzeba lekko przyklasnąć za zmianę regulaminu - ciężko coś zakombinować w przeciwieństwie do wielu poprzednich turniejów.

Ten mecz ciężko ruszyć w którąkolwiek ze stron - trzeba by uszegerowac kogo byśmy chcieli w ćwierćfinale - Słowenię, Brazylię czy Francuzów ( bo tb to może być ryzyko). Grajmy sportowo, chyba tak najłatwiej


Uwaga na wszelkie hc w meczu Japonia - Kenia. Jeżeli Holenderki zdobędą trzy pkt w meczu z Dominikankami to Japonia już poza turniejem praktycznie



Wiem. Już po napisaniu posta wpadłem na ten pomysł. Nasi nie będą chcieli wygrać 3:1. Wydaje mi się że ten wynik daje nam najmniej. Więc gdybyśmy prowadzili 2:1 w secie to warto i to bardzo moim zdaniem ładować w tb. Naszym opłaci się odpuścić czwarty set w razie prowadzenia - wtedy albo po tb dostaniemy Niemców albo Francuzów. Gra z pewnością warta świeczki, przy wygranej 3:1 mamy Brazylię
Czy 3-1 faktycznie daje nam Brazylie z trójki? Liczyłeś małe punkty?
 
T 17K

tadzin

Użytkownik
jak chcecie liczyc male punkty meczu ktory jeszcze nie zostal rozegrany??? to jakies nie wiem lol

pomijajac to ze ten mecz do obstawiania jest beznadziejny jak nie katastrofalny. typowy mecz do ogladania a nie grania pre
 
korver 128K

korver

Użytkownik
jak chcecie liczyc male punkty meczu ktory jeszcze nie zostal rozegrany??? to jakies nie wiem lol

pomijajac to ze ten mecz do obstawiania jest beznadziejny jak nie katastrofalny. typowy mecz do ogladania a nie grania pre
Nie chciałem już nic pisać, ale faktycznie towarzystwo powyżej odpłynęło. Mecz ITA-POL dla żadnej ze strony nie jest do kalkulacji, każdy będzie chciał wygrać, bo każdy woli zagrać w 1/4 z Japonią niż Francją, USA, czy nawet Słowenią, Brazylią.
Sens faktycznie był w meczu DOM-HOL, tam nie mogło być TB, bo zarówno HOL i DOM miały szansę tylko przy wygranej za 3pkt i fartem nie było. W tej sytuacji Japonia gra za chwilę mecz o nic, ale co biedne Kenijki mogą tam ugrać? Co najwyżej jakiś over pkt. Jest już jednakże skład na ten mecz i Japan wychodzi w FULL składzie.

Serbia z Kanadą mecz towarzyski, warto tam śledzić składy wyjściowe.
 
I 30,9K

iti

Użytkownik
jak chcecie liczyc male punkty meczu ktory jeszcze nie zostal rozegrany??? to jakies nie wiem lol

pomijajac to ze ten mecz do obstawiania jest beznadziejny jak nie katastrofalny. typowy mecz do ogladania a nie grania pre
Można założyć ze sporą dozą prawdopodobieństwa mając +40, przy +24 drużyny XXX nie spadniemy za nich przy 3-1.
LOL
LOL
LOL
 
W 49,1K

Wieczorek85

Użytkownik
Też napisałem że mecz cholernie ciężkindo grania. Jedyne na co zwróciłbym uwagę to 4 set dla Włochów o ile będziemy prowadzic. Nic tu więcej nie widzę
 
Do góry Bottom