>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

IO Paryż 2024: Siatkówka kobiet i mężczyzn (27.07 - 11.08.2024)

pinio1111 153K

pinio1111

Użytkownik
Fornal zagra, ale mimo to kursy strasznie zaniżone na Polskę.
Patrząc przez pryzmat pierwszych meczy, to Brazka prezentowała się bdb, ale mecz przegrała. Tylko że przegrała z drużyną kompletną, a w Brazylii był Darlan a potem to już średnio było.
Co do naszych to ciężko było się zmobilizować na Egipt, a mimo to wygrana bezproblemowa. Fakt że zmiennicy zagrali w trzecim secie lepiej niż skład wyjściowy, oprócz środka oczywiście.
Mamy przewagę na środku z pewnością, ale już na opp jesteśmy daleko za przeciwnikiem.
Na oh wszystko będzie zależeć od Wilfredo i Leala, bo obaj słabi na przyjęciu.
Moim zdaniem to będzie bardzo wyrównany mecz i zagram handi w stronę brazki, bądź over pkt.
 
pinio1111 153K

pinio1111

Użytkownik
Macie może jakąś stronę z oficjalnymi klasyfikacjami indywidualnymi siatkarzy i siatkarek na IO?
Na tej stronie oficjalnej igrzysk to za przeproszeniem wielkie g.... można znaleźć
 
P 2,8K

Piroman15

Użytkownik
Macie może jakąś stronę z oficjalnymi klasyfikacjami indywidualnymi siatkarzy i siatkarek na IO?
Na tej stronie oficjalnej igrzysk to za przeproszeniem wielkie g.... można znaleźć
Wszystko jest na stronie IO.
Nawet na żywo są statystyki aktualizowane podczas meczu.

Np z meczu USA - Chiny:

Dajesz Player stats i wszystko czarno na białym jest.

Edit: A sorki, chodzi Ci o statystki ogólne no to tutaj:
 
Otrzymane punkty reputacji: +350
pinio1111 153K

pinio1111

Użytkownik
Wszystko jest na stronie IO.
Nawet na żywo są statystyki aktualizowane podczas meczu.

Np z meczu USA - Chiny:

Dajesz Player stats i wszystko czarno na białym jest.

Edit: A sorki, chodzi Ci o statystki ogólne no to tutaj:
Dzięki, te z oficjalnej to cały czas śledzę, ale nie widziałem że na volleyballworld dają ogólne klasyfikacje
 
T 17K

tadzin

Użytkownik
co do fornala to nie bral udzialu w dzisiejszym treningu, takze no polecam po prostu czekac na sklady i wtedy podjac decyzje.
 
zibi16 1,4M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Włochy - Egipt 3:0

Mecz już za kilkanaście minut.
Handicapy bardzo wysokie ale znalazłem dość fajny typ z mały kursem co prawda ale do dubla śmiało można chyba.
Włosi faworyt zdecydowany i każdy stracony set przez nich będzie sporą niespodzianką. Polacy pokonali Egipt spokojnie 3:0 do 21, 19 i 13. Włosi pokazali moc i pokonali w 4 setach Brazylię.
Dziś nie chce mi się wierzyć aby Włosi przedłużali to spotkanie bo przed nimi ważne spotkanie z Polską

poniżej 134,5 1,4 Fortuna

Słowenia - Serbia 3:0

Słowenia pokonała 3:1 Kanadę natomiast Serbia przegrała 2:3 z Francją.
Bardzo dobre spotkanie rozegrał środkowy Serbii Podrascanin, który był najlepiej punktującym zawodnikiem a to pokazuje, że jeżeli przegrali z Francją dopiero w 5 secie a najlepiej punktującym zawodnikiem jest środkowy to jest jeszcze potencjał w tej drużynie. Słaby mecz Urosa zaledwie 7 punktów. Atakujący Luburić również jestem przekonany, że może zagrać na wyższym poziomie.
Słowenia jest faworytem w tym meczu bo od kilku lat pokazują naprawdę bardzo równą i wysoką formę jednak myślę, że może to być mecz podobny do tego z Kanadą, 4 sety? I dość wyrównane te poszczególne sety.

Serbia +10,5 1,52 Fortuna
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +378
pinio1111 153K

pinio1111

Użytkownik
Francja - Kanada
Najwięcej pkt w drużynie:
S. Maar 2,00 STS

Ciekawe linie na zawodników są w tym spotkaniu, o czym pisałem wczoraj na czacie, ja jednak wybieram fajny bet na najlepiej punktującego zawodnika w drużynie.
Stephen to niekwestionowany lider drużyny Kanady. Siatkarz o nieprzeciętnych umiejętnościach, który w tym sezonie klubowym zagra w Piacenzie. Ostatnie dwa mecze, czyli w ćwierćfinale LN i pierwszy na IO mu zdecydowanie nie wyszły i stąd tak wysoki kurs na to że zdobędzie najwięcej pkt w drużynie. Wg mnie ten kurs powinien oscylować w granicach 1,50 dlatego widzę tu spore value.
Nie wierzę w to że Maar zagra kolejny tak słaby mecz jak ostatnio. Z reguły jego zdobycze pkt wahają się w granicach 15-20pkt i sądzę że dziś wejdzie już na swój normalny poziom, a wtedy raczej nikt inny z drużyny nie powinien się zbliżyć do tych wartości.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +738
M 6,6K

makalele007

Użytkownik
Francja - Kanada
Najwięcej pkt w drużynie:
S. Maar 2,00 STS

Ciekawe linie na zawodników są w tym spotkaniu, o czym pisałem wczoraj na czacie, ja jednak wybieram fajny bet na najlepiej punktującego zawodnika w drużynie.
Stephen to niekwestionowany lider drużyny Kanady. Siatkarz o nieprzeciętnych umiejętnościach, który w tym sezonie klubowym zagra w Piacenzie. Ostatnie dwa mecze, czyli w ćwierćfinale LN i pierwszy na IO mu zdecydowanie nie wyszły i stąd tak wysoki kurs na to że zdobędzie najwięcej pkt w drużynie. Wg mnie ten kurs powinien oscylować w granicach 1,50 dlatego widzę tu spore value.
Nie wierzę w to że Maar zagra kolejny tak słaby mecz jak ostatnio. Z reguły jego zdobycze pkt wahają się w granicach 15-20pkt i sądzę że dziś wejdzie już na swój normalny poziom, a wtedy raczej nikt inny z drużyny nie powinien się zbliżyć do tych wartości.
mar w pierwszym 6 pkt a w drugim wylewu dostal czy jak ?
 
krol-julian 6,2K

krol-julian

Użytkownik
Na wstępie - chce się bardzo mylić i pozytywnie jutro zaskoczyć.

Polska - Brazylia 2 2.80 Betclic

Szczerze, ten typ miałem odrazu po 1 kolejce i tak zostało do dziś. Jeżeli bez Fornala to jeszcze bardziej w to wchodzę.
Brazylia przegrała z Włochami ale tam było szybko, mocno i długimi momentami męska, twarda siatkówka. Darlan fruwa i ma moc - złapał mega formę. Bardzo możliwe, że mecz w LN gdyby nie w Polsce to już tam byłaby porażka.
Teraz o naszych sam nie wiem już co myśleć. Środek top a reszta no ... bez błysku, bez tego czegoś. Najgorszy obecnie niestety Kurek. Już w LN było słabo ale dużo winy było Janusza.
Tutaj Janusz poprostu przyzwoity mecz , Kaczmarek widać złapał trochę ikry, Śliwka też krok do przodu mimo, że jeszcze brakuje ale Kurek ...Leon to jakaś zagadka, on jest ale go nie ma.
Chcę się mylić i zobaczyć jutro walczaków, siłę i moc i zwrot akcji po medal.
Patrząc jednak typowo bukmachersko to więcej formy widzę w Brazylii.
 
Otrzymane punkty reputacji: +585
korver 128K

korver

Użytkownik
Ode mnie kolejny delikatny dubelek pod olimpijskie emocje:

Polska - Brazylia

Piękny klasyk na środowy poranek. Jedna i druga drużyna z problemami. W naszej drużynie nie wiem jak z Fornalem (zakładam, że jednak zagra), ale w I meczu bardzo nie podobał mi się Kurek i pozycję atakującego traktuję na chwilę obecną jako 'dziurę' w reprezentacji Polski. Jeżeli doszedłby jeszcze brak Fornala to już poważnie zacząłbym się martwić o wynik końcowy. Brazylia też ma swoje problemy, wypadł im Alan, śmieją się z dyspozycji Bruno, niepewny w przyjęciu Leal z Lucarellim, ale jednak mimo wszystko są to solidne nazwiska, które szykowane były bez wątpienia na ten turniej. I mecz przegrany z Włochami, ale oni wydają się być trochę wyżej z formą, przynajmniej na chwilę obecną. Szykuję się na niezłe widowisko. Nie widzę tu jednakże wygranej żadnej z drużyn 3-0. Ewentualnie można poszukać gdzieś zaniżonej linii na OVER.

Typ: POWYŻEJ 3,5 seta


Japonia - Argentyna

Dla jednych i drugich mecz bardzo istotny w kontekście awansu, obie drużyny poniosły porażkę w I spotkaniu. Argentyńczycy jednakże pokazali się z dużo gorszej strony z USA (gładkie 0-3) i dzisiejszy mecz Stanów z Niemcami mnie tylko w tym utwierdził. Rewelacja ostatnich IO w tym turnieju nie ma wg mnie czego szukać i jutro wygraną widzę po stronie oczekiwanego "czarnego konia" tych Igrzysk - JAPAN. Nie będę się rozpisywał, o drodze, jaką przeszła drużyna Japonii w ostatnich latach pod przewodnictwem francuskiej myśli szkoleniowej, bardzo lubię ich grę, ale poza moją sympatią jest w tym ogromna jakość. Obawiam się lekko Losera na bloku, ale mimo wszystko widzę więcej argumentów po stronie Azjatów + dodać do tego fakt, że w I meczu przegrali i grają już delikatnie z 'nożem na gardle'.

Typ: Japonia WIN

@2,00 UB / Pinn
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2854
5xharoldx5 1,5M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Polska - Brazylia

Typy:
Polska @1,38 Superbet
Polska (z handicapem -1,5 seta) @1,67 Fortuna
Polska wygra 3:1 @3,40 Superbet

Straszny pesymizm panuje na forum jeśli chodzi o naszych siatkarzy. Przed igrzyskami nasza gra była daleka od optymalnej, ale nasza reprezentacja osiągnęła już wszystko co było do osiągnięcia, wyjątkiem jest brak medalu na igrzyskach, więc w tym sezonie jest to właściwie jedyny cel, dlatego nie wiem czy warto przywiązywać aż taką uwagę do tego co graliśmy wcześniej. Wszystko podporządkowane było temu, żeby uzyskać optymalną formę na IO i ja wierzę, że ta forma już jest wyższa niż się niektórym wydaje. Z Egiptem wygraliśmy stosunkowo łatwo, ale nie ma co się sugerować tamtym spotkaniem, bo Egipt jest najsłabszy w całej stawce. Pierwszy poważniejszy test będzie już dzisiaj o 9:00 i według mnie wygramy dość łatwo, widzę tutaj wynik 3:1 dla Polski. Jeśli chodzi o Fornala, to uważam, że nie ma co kusić losu i dobrze się stało, że prawdopodobnie nie zagra on w tym spotkaniu. Bez niego i tak mamy większy potencjał od aktualnej Brazylii, przynajmniej taka jest moja opinia.
 
Ostatnia edycja:
pinio1111 153K

pinio1111

Użytkownik
Polska - Brazylia
B.Kurek under 15,5pkt. 1,75

Długo zastanawiałem się co zagrać w tym meczu i wyszło jednak na punkty Bartosza.
Nie potrafię zaufać naszym siatkarzom po tym co widziałem w ostatnich meczach reprezentacji.
Wyjdziemy najprawdopodobniej z Olkiem na przyjęciu i to nie jest dobry prognostyk. Nie ma w grze naszej drużyny tej pewności i luzu, do jakiego mnie przyzwyczaili w ostatnich sezonach. Uważam że dziś będzie bardzo trudny mecz i najwięcej będzie zależało od postawy Wilfredo i Kurka.
Na OPP niestety Brazylia ma dużą przewagę, bo Darlan jest w mega gazie i swobodnie powinien zdobyć około 20pkt. W meczu z Włochami zagrał niesamowicie i aż ciężko było mi uwierzyć gdy atakował nad blokiem, na zasięgu 3,50+!!! Sądzę że to będzie ponownie główny dostarczyciel pkt dla Brazylii.
Niestety Bartosz nie budzi moich zachwytów. Obym się mylił i oby dziś odpalił i poprowadził naszą reprezentację do wygranej, choć ja w to szczerze wątpię. Jego współpraca z Januszem wciąż wygląda "nie najlepiej", to jedno. Drugie to fakt że gramy urozmaiconą siatkówkę i atak rozkłada się na wiele pozycji. Patrząc na cały ten sezon reprezentacyjny, to nie pamiętam meczu gdy nasz którykolwiek atakujący, był najlepiej punktującym. Chyba nie było meczu by którykolwiek z atakujących przebił linię 15,5pkt.?
Trzeci aspekt to spora ilość rotacji w taktyce gry Grbica. Sądzę że i dzisiaj swoje szanse dostanie Łukasz i to również jest na korzyść mojego betu.
Moim zdaniem ta linia jest wystawiona prawidłowo, jak na atakującego, ale Kurek w obecnej formie jej nie przebije.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3826
T 27,4K

trynek85

Użytkownik
Polska - Brazylia
B.Kurek under 15,5pkt. 1,75

Długo zastanawiałem się co zagrać w tym meczu i wyszło jednak na punkty Bartosza.
Nie potrafię zaufać naszym siatkarzom po tym co widziałem w ostatnich meczach reprezentacji.
Wyjdziemy najprawdopodobniej z Olkiem na przyjęciu i to nie jest dobry prognostyk. Nie ma w grze naszej drużyny tej pewności i luzu, do jakiego mnie przyzwyczaili w ostatnich sezonach. Uważam że dziś będzie bardzo trudny mecz i najwięcej będzie zależało od postawy Wilfredo i Kurka.
Na OPP niestety Brazylia ma dużą przewagę, bo Darlan jest w mega gazie i swobodnie powinien zdobyć około 20pkt. W meczu z Włochami zagrał niesamowicie i aż ciężko było mi uwierzyć gdy atakował nad blokiem, na zasięgu 3,50+!!! Sądzę że to będzie ponownie główny dostarczyciel pkt dla Brazylii.
Niestety Bartosz nie budzi moich zachwytów. Obym się mylił i oby dziś odpalił i poprowadził naszą reprezentację do wygranej, choć ja w to szczerze wątpię. Jego współpraca z Januszem wciąż wygląda "nie najlepiej", to jedno. Drugie to fakt że gramy urozmaiconą siatkówkę i atak rozkłada się na wiele pozycji. Patrząc na cały ten sezon reprezentacyjny, to nie pamiętam meczu gdy nasz którykolwiek atakujący, był najlepiej punktującym. Chyba nie było meczu by którykolwiek z atakujących przebił linię 15,5pkt.?
Trzeci aspekt to spora ilość rotacji w taktyce gry Grbica. Sądzę że i dzisiaj swoje szanse dostanie Łukasz i to również jest na korzyść mojego betu.
Moim zdaniem ta linia jest wystawiona prawidłowo, jak na atakującego, ale Kurek w obecnej formie jej nie przebije.
Może lepiej zagrać na to ,że Darlan zapunktuje najlepiej w spotkaniu,w sts jest kurs 2,25 na to.
 
pinio1111 153K

pinio1111

Użytkownik
Może lepiej zagrać na to ,że Darlan zapunktuje najlepiej w spotkaniu,w sts jest kurs 2,25 na to.
Właśnie miałem o tym pisać, bo kurs bdb i mam to też pograne w singlu.
Bet bardzo kusi, jednak spodziewam się że dzisiaj nasza taktyka będzie nastawiona właśnie na zatrzymanie młodszego Souzy.
No i myślę że może wyjść na sypaczu Fernando, a on rozgrywa trochę inaczej od Bruno.
Niemniej Darlan w takim gazie powinien tu nastukać 20+ spokojnie.
Wczoraj Tomcek prawie w pojedynkę wygrał z Serbią i pokazał że zawodnika w formie jest bardzo ciężko zatrzymać.
 
kosiorx 7,1K

kosiorx

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka - Igrzyska Olimpijskie
Data i godzina: 03.08.2024r. 17:00
Spotkanie: Polska - Włochy
Typ: Włochy
Kurs: 2.10
Bukmacher: Betfan

Analiza: W wolnej chwili.

Dyscyplina: Siatkówka - Igrzyska Olimpijskie
Data i godzina: 02.08.2024r. 17:00
Spotkanie: Francja - Słowenia
Typ: Słowenia
Kurs: 2.24
Bukmacher: Betclic (bez podatku)

Analiza: W wolnej chwili.
 
Otrzymane punkty reputacji: +51
BanksyGA 197,8K

BanksyGA

Znawca - Siatkówka
Boskovic powyżej 24,5 pkt @1,83 - forbet (może gdzieś są niższe linie, można poszukać) 31 pkt

Nie mam szczęścia do overów u kobiet, ale są zawodniczki które zawsze będę grać w ważnych spotkaniach i jedna z nich jest Tijana. Bardzo ważny mecz dla Serbii, która nie jest do końca ograna w tym sezonie. W Lidze Narodów nie grały, a mecz z Francją nie należał do poważnych.

Mecz z USA jest jednym z dwóch kluczowych jeśli chodzi o rozstawienie. Żeby Tijana zdobyła minimum 25 punktów KONIECZNE są 4 sety. Ale też nie spodziewam się 3-0 w którąś stronę, chociaż jak gram over zawodniczki to pewnie tak się stanie :D

Tijana powinna być tutaj nadmiernie eksploatowana w ataku. Przy 4 serach spodziewam się minimum 60 ataków. Uzelac łatwo może się zaciac. Busa czy Milenkovic to żadna gwarancja punktów, będzie piłka głównie szła przez Boskovic, która przy długim meczu jest na spokojnie w stanie zrobić 50% w ataku.

Ostatni raz spotkały się na MS w Gliwicach w półfinale i Boskovic skończyła ten mecz z 33 punktami (32/54 w ataku), a Serbia wygrała 3:1.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3578
AndrzejKoziol 5,4K

AndrzejKoziol

Użytkownik
STS ma @1,33 na trzy sety w meczu Brazylia-Egipt, kurs absurdalnie niski ale jak ktoś szuka czegoś do ako/zbicia podatku to śmiało można dołożyć.
 
Otrzymane punkty reputacji: +51
Do góry Bottom