>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

IO Paryż 2024: Siatkówka kobiet i mężczyzn (27.07 - 11.08.2024)

BanksyGA 197,8K

BanksyGA

Znawca - Siatkówka
Sylla over 12,5 pkt @1,80 - forbet

Egonu na ławce. Przy 3 setach będzie ciężko. Przy 4 setach Sylla powinna dostać około 30 piłek + wysoko skacze w bloku.

Warunki:
1) Egonu długo nie pogra
2) będą 4 sety

Czy grać to niech każdy sam sobie zdecyduje
 
Ostatnia edycja:
pinio1111 153K

pinio1111

Użytkownik
Widać że powoli zaczyna się oszczędzanie swoich gwiazd. Egonu nie wyszła dzisiaj wcale, a Stysiak wczoraj została zmieniona w trzecim secie.
Wszystko możliwe że dziś Li też dostanie trochę mniej minut na parkiecie a wtedy zrobi się ciekawie, bo kursy na pozostałe zawodniczki jako najlepiej punktujące zaczynają się od 6,00 Zhu, a kończą na 100,00-Wang. Na Gong jest 11,00.
Ja pobrałem wszystkie zawodniczki z odpowiednim stawkowaniem, w zależności od kursu.
Bet dość ryzykowny, ale jeśli Li dostanie dziś trochę wolnego to wart ryzyka.
 
AndrzejKoziol 5,4K

AndrzejKoziol

Użytkownik
W tym przypadku uważam, że prędzej Zhu dostanie wolne niz Li. W głowie obrazku z kwalfikatora do Paryża gdzie Li ledwo się ruszała a trener twardo trzymał podopieczną na parkiecie. Zhu już wystarczająco zdrowia straciła, teraz czas na młodszą koleżankę :)
 
pinio1111 153K

pinio1111

Użytkownik
Nie jest wykluczone że po dwóch wygranych setach obie zejdą z boiska. Francuzki tu nie mają co marzyć o walce nawet z rezerwami Chin.
Wczoraj można było fajny kurs na Mędrzyk złapać jako najlepiej punktującą.
Na Gong jest kurs 11
 
Otrzymane punkty reputacji: +80
pinio1111 153K

pinio1111

Użytkownik
No i zabrakło 1pkt żeby Wang po kursie 100 weszła 😱 Li -14, Wang -13.

Przy remisie rozliczają w STS na +. Ostatnio tak miałem z Maarem. Teoretycznie 3 zawodników może mieć tą samą ilość pkt i wszyscy zostaną rozliczeni jako wygrani😉
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1722
K 2,9K

kax26

Użytkownik
Na jutrzejszy dzień zagram dość odważnie, ale myślę, że są ku temu powody. Niemcy zagrają z Argentyną i widać, że Winiarski bardzo dobrze przygotował zespół na trudy turnieju. Zwycięstwo z Japonia 3-2 oraz porażka z USA 2-3 pokazuje że zespół Winiarskiego walczy o każdy punkt. Na przeciw staje Argentyna, która na tym turnieju nic nie pokazuje. Nawet słynny De Cecco swoim zagraniami nie odmieni sam meczu. Idę ryzykownie w handicap setowy -1,5 na zespół Winiarskiego. Drugim typem jest under punktowy w meczu Brazylii z Egiptem. Sytuacja dla mnie jest klarowna. Brazylia musi wysoko wygrać by liczyć się jeszcze w walce o ćwierćfinał, a ten może jej dać poprzez awans z trzeciego miejsca, o którym mogą decydować małe punkty. Under który proponuję jest realny do pokrycia. Liczę że znów Darlan będzie atakował na poziomie takim jak z Włochami. Ma do tego predyspozycje.
 

Załączniki

Otrzymane punkty reputacji: +1289
H 28,1K

harlon

Użytkownik
Forumowicze powiedzcie proszę, czy dobrze zrozumiałem sytuację w poszczególnych grupach.

GRUPA A:

Awans - Słowenia i Francja, awansować z 3 miejsca może Serbia jeśli weźmie 3 pkt z Kanadą.

GRUPA B:

Awans - Włochy i Polska, 3, Brazylia pewnie wygra jutro 3-0 i zajmie 3 miejscem z 4 punktami czyli na pewno ( ? )awansuje z klasyfikacji 3 miejsc.

GRUPA C:

Grupę może wygrać każdy oprócz Argentyny, która na pewno nie awansuje. Chyba opłaca się grać win Niemców po tym co pokazali, a USA do TOP 2 wystarczą 2 sety przeciwko Japonii. Z drugiej strony Niemcy win za 3 , Japonia win za 3 i USA spada na 3 miejsce i awansuje razem z Brazylią, czyli mecz Serbia-Kanada już o pietruszkę, także na podstawie tego rozumowania:

Niemcy - 1,5 seta 1.8 forbet
USA + 1,5 seta 1,24 forbet
 
A 34,7K

ar0nek

Użytkownik
Forumowicze powiedzcie proszę, czy dobrze zrozumiałem sytuację w poszczególnych grupach.

GRUPA A:

Awans - Słowenia i Francja, awansować z 3 miejsca może Serbia jeśli weźmie 3 pkt z Kanadą.

GRUPA B:

Awans - Włochy i Polska, 3, Brazylia pewnie wygra jutro 3-0 i zajmie 3 miejscem z 4 punktami czyli na pewno ( ? )awansuje z klasyfikacji 3 miejsc.

GRUPA C:

Grupę może wygrać każdy oprócz Argentyny, która na pewno nie awansuje. Chyba opłaca się grać win Niemców po tym co pokazali, a USA do TOP 2 wystarczą 2 sety przeciwko Japonii. Z drugiej strony Niemcy win za 3 , Japonia win za 3 i USA spada na 3 miejsce i awansuje razem z Brazylią, czyli mecz Serbia-Kanada już o pietruszkę, także na podstawie tego rozumowania:

Niemcy - 1,5 seta 1.8 forbet
USA + 1,5 seta 1,24 forbet
dlaczego Argentyna na pewno nie awansuje? jak wygraja z Niemcami bez straty seta to wyprzedzaja ich w grupie i czekaja na klasyfikacje z 3miejsca.
 
zibi16 1,4M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Jutro do roboty więc z braku czasu podam tylko suche typy:

Argentyna - Niemcy 0:3

Argentynę ratuje tylko wynik 3:0 co jest mało prawdopodobne ale już nie przesadzajmy, że Niemcy są aż takim faworytem. Okey, fakt są w dużo lepszej formie ale Argentyna to nie ogórki.
A. Loser póki co z USA 8 punktów i z Japonią 7 punktów. Teraz liczę na długie spotkanie więc powinien osiągnąć linię 10 punktów.

powyżej 180,5 1,85
A. Loser powyżej 9,5 pkt 1,75

Francja - Słowenia 2:3

Mecz o 1 miejsce w grupie. Słowenia nadal w bardzo dobrej formie ale w genialnej formie jest T. Stern. Jeżeli utrzyma taki poziom jak dotychczas to Słowenia może wygrać z gospodarzami.

Słowenia 2,60
powyżej 176,5 1,55
T. Stern powyżej 21,5 1,8
 
Ostatnia edycja:
pinio1111 153K

pinio1111

Użytkownik
Argentyna - Niemcy
A. Brehme over 10,5pkt 1,85 7pkt. no niestety dostał tylko 6 piłek z czego skonczył 5 + 2bloki. Argentyna okazała się zbyt słaba żeby ugrać choćby seta.

Jeszcze raz próbuję w stronę Brehme.
Anthon trafił idealnie z formą w te igrzyska. W pierwszych dwóch meczach zdobył po 15pkt. i miał bdb skuteczność w ataku(12/14 i 10/13). Do tego w obu meczach dołożył pkt blokiem 3 i 4. Ma również trudną zagrywkę i tu są jeszcze rezerwy w zdobyczach punktowych.
Środek to niewątpliwie kopalnia pkt dla reprezentacji Niemiec i nie sądzę by jutro coś się zmieniło w tej kwestii. Niemcy będą z pewnością grali o 3pkt, bo dzięki nim mogą zająć 2 miejsce. Teoretycznie nawet pierwsze, ale w to nie wierzę. Do tej pory grali dwie pięciosetówki i jutro też widzę minimum 4 sety, co sprzyjałoby mojemu typowi.
Linia jest wystawiona prawidłowo, ale mimo to myślę że Brehme w obecnej formie powinien ją przebić.

Polecam również under 16,5pkt 1,75 N'gapetha, bo widzę że bukmacherzy dalej cisną wysoką linię na niego, więc wypada z tego korzystać.
 
Ostatnia edycja:
5xharoldx5 1,5M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Francja - Słowenia

Typy:
Francja @1,50 etoto
Francja wygra 3:2 @4,70 etoto było 3:2, ale dla Słowenii

Francuzi są bardzo ciekawą reprezentacją. Momentami prezentują oni rewelacyjny poziom gry, potrafią wysoko wygrywać sety, ale mają też momenty słabej gry jak w meczu z Serbią, gdzie przegrali dwa sety. Słowenia póki co wygląda tutaj w Paryżu bardzo dobrze. Co prawda były pewne problemy w meczu z Kanadą, ale według mnie powodem był brak odpowiedniej koncentracji po wygraniu dwóch pierwszych setów, przez co przegrali trzeciego seta i mieli trochę problemów w czwartym, ale jednak udało im się wygrać tego seta i cały mecz 3:1. Sądzę, że aktualna forma Słowenii jest na tyle wysoka, żeby mocno powalczyć, ale grająca u siebie Francja powinna wygrać to spotkanie. Możliwe, że zobaczymy taki sam wynik jak w meczu Francji z Serbią, czyli 3:2 dla gospodarzy.

Japonia - USA

Typy:
Japonia (z handicapem +1,5 seta) @1,72 etoto
Japonia wygra 3:2 @6,00 Superbet

Amerykanie mają dwa zwycięstwa i pięć punktów. Japonia ma jedno zwycięstwo, jedną porażkę i cztery punkty. Jeśli Japonia wygra 3:2, to obie reprezentacje będą miały tyle samo punktów, tyle samo zwycięstw, a wtedy o miejscu w grupie decyduje stosunek setów, a ten lepszy będą mieli USA. W takiej sytuacji oba zespoły w sumie będą zadowolone- Amerykanie zajmą pierwsze miejsce w grupie, a Japonia zagwarantuje sobie drugie miejsce z solidnym dorobkiem sześciu punktów. Myślę, że 6,00 na dokładny wynik 3:2 jest dość ciekawy.
 
Ostatnia edycja:
devillo 1,9K

devillo

Użytkownik
No i zabrakło 1pkt żeby Wang po kursie 100 weszła 😱 Li -14, Wang -13.

Przy remisie rozliczają w STS na +. Ostatnio tak miałem z Maarem. Teoretycznie 3 zawodników może mieć tą samą ilość pkt i wszyscy zostaną rozliczeni jako wygrani😉
A nie jest tak, że przy załóżmy trzech z tym samym wynikiem to dzielą każdego kurs na 3? Przykładowo grasz kurs 100 to rozliczają Ci po 33,33?
 
T 17K

tadzin

Użytkownik
Ostatnia edycja:
Cabron 72,9K

Cabron

Użytkownik
Czy Makaroniarze będą bardzo chcieli wygrać z nami ? Jak wygląda ten system? Kto na kogo wpadnie? Są możliwe kalkulacje?
Post automatycznie złączony:

Ile Serbowie muszą wygrać żeby wyjść ? I kosztem kogo ?
 
tarki_16 244,5K

tarki_16

Moderator
Członek Załogi
Serbowie już chyba bez szans na awans, bo Japonia seta wygrała. Włosi wygrywając z nami za 3 pkt wpadają na Japonię lub Brazylię , więc mają o co grać i nie odpuszczą.
 
zibi16 1,4M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Każde zwycięstwo Włochów daje im Japonie. Porażka Włochów 2:3 daje im Francję. Porażka 1:3, 0:3 daje im chyba USA
 
Do góry Bottom