>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Luźna dyskusja Siatkarski chat

pinio1111 154,1K

pinio1111

Użytkownik
Niemcy potrzebują 1 seta żeby wyprzedzić Argentynę a dwóch setów żeby być pewnym ćwierćfinałów. Ratio setowe jest przed bezpośrednim pojedynkiem.
Faktycznie, teraz spojrzałem że ratio jest przed bezpośrednim pojedynkiem. Niemniej, teoretycznie jeszcze Kanada nie jest poza turniejem. Po meczu Niemców będzie wszystko jasne. Wg mnie Niemcy to wygrają i Kanada z Serbią zagra o wyższe miejsce w turnieju
 
T 17K

tadzin

Użytkownik
no dobrze mowicie za szybko przekreslilem kanade ale ten jeden set niemcow z argentyna no coz.. to jest formalnosc, nie mowiac o tym ze oni spokojnie powinni wziac caly mecz, a co dopiero seta.. no i fakt jak niemcy ugraja 2 sety to serbia tez gra o nic i to bedzie towarzysz miedzy kanada a serbami

chociaz nie, tez zle napisalem, 2 sety niemcow to serbia jeeszcze moze wygrac za 3-0 i wtedy mialaby 5/6 ratio setowe a niemcy 6/8, no ale to juz jest poruszanie sie po totalnych 'granicach' prawdopodobienstwa bo aby cos takiego w rzeczywistosci sie mialo sprawdzic to szanse bliskie zeru
 
AndrzejKoziol 5,4K

AndrzejKoziol

Użytkownik
no dobrze mowicie za szybko przekreslilem kanade ale ten jeden set niemcow z argentyna no coz.. to jest formalnosc, nie mowiac o tym ze oni spokojnie powinni wziac caly mecz, a co dopiero seta.. no i fakt jak niemcy ugraja 2 sety to serbia tez gra o nic i to bedzie towarzysz miedzy kanada a serbami

chociaz nie, tez zle napisalem, 2 sety niemcow to serbia jeeszcze moze wygrac za 3-0 i wtedy mialaby 5/6 ratio setowe a niemcy 6/8, no ale to juz jest poruszanie sie po totalnych 'granicach' prawdopodobienstwa bo aby cos takiego w rzeczywistosci sie mialo sprawdzic to szanse bliskie zeru
Przy dwóch setac Niemcy mają 7-8 ratio co jest lepszym wynikiem niż 5-6 Serbii (zakładając zwycięstwo 3-0 z Kanadą). Dwa sety Niemców w zupełności im wystarczą do awansu do ćwierćfinału :)
 
pinio1111 154,1K

pinio1111

Użytkownik
Przy dwóch setac Niemcy mają 7-8 ratio co jest lepszym wynikiem niż 5-6 Serbii (zakładając zwycięstwo 3-0 z Kanadą). Dwa sety Niemców w zupełności im wystarczą do awansu do ćwierćfinału :)
Owszem, ale ja liczę na to że Niemcy to wezmą za 3pkt, bo przy wygranej Japonii 3:2 mogą jeszcze wyjść nawet z pierwszego miejsca. Niemcy mają o co grać bo na drugie miejsce mają duże szanse.
 
B 12,2K

bunio

Użytkownik
Ja nie mialem czasu, zeby sledzic turniej Panow, ale zapytam z ciekawosci czy kurs na Słowenie z Francja jest ok czy wart ryzyka, bo nie widzialem zadnego meczu, a zapewne eksperci wszystkie :) ?
 
pinio1111 154,1K

pinio1111

Użytkownik
Mecz o pierwsze miejsce w grupie i ciężko odgadnąć w którą stronę to pójdzie.
Jeżeli Francuzi zatrzymają Tomcka, to mają duże szanse na wygraną.
 
Otrzymane punkty reputacji: +86
pinio1111 154,1K

pinio1111

Użytkownik
Gram oba mecze popołudniowe overy punktowe jakoś w 3 setach nie widzę żeby te mecze się skończyły
Też tak mi się wydaje, ale Argentyna też miała seta ugrać i lipa. Ja próbuję under Andersona i N'gapetha. Fajny jest też kurs Ishikawa najlepiej ponktujacy w drużynie - 2,10. Sądzę że z Amerykancami Nishida już tak nie poszaleje, a Ishikawa zagra tak jak w pierwszym meczu
 
T 17K

tadzin

Użytkownik
z jedenj strony fajne sa te linie na zawodnikow, z drugiej strony te punkty sa tak calkowicie zalezne od ilosci setow i tym samym sumy punktowej ze no.. no wlasnie no. losowosc. a linia na andersona no to juz niska 15,5 ja wiem ze mu idzie ogolnie fatalnie i atakuja z sila podobna do kaczmarka (chociaz ten bystzracha przechodzi juz samego siebie i czesciej "kiwa" niz atakuje) ale kurde myslalem ze ta linia wyzsza bedzie
 
pinio1111 154,1K

pinio1111

Użytkownik
Dzisiaj Christenson powinien sporo środkiem pograć bo z Japkami to podstawa.
Linia niska i owszem, ale z Niemcami mimo 5 setów jej nie przebił. Anderson to dziadzia jak Kurek u nas, choć nie jest powiedziane że dzisiaj nie zagra meczu turnieju i zdobędzie 20+pkt
 
T 17K

tadzin

Użytkownik
ogolnie to janeksy maja tez to dziwne ustawienie ze czasem (dokladnie nie wnikalem keidy dokaldnie bo mi sie nei chcialo) ale na niektorych usatwieniach anderson nie jest na jedynce tylko na szostce a na jedynce wtedy jest defalko. łysy sobie wymyslil ze lepiej zeby anderson wiecej przyjmowal. przez to tez anderson dostaje mniej pilek + dodac nalezy ze christenson przy waznych/newralgicznych pilkach zwyczajnie pomija go w ataku
 
R 53K

Rosolski91

Użytkownik
ogolnie to janeksy maja tez to dziwne ustawienie ze czasem (dokladnie nie wnikalem keidy dokaldnie bo mi sie nei chcialo) ale na niektorych usatwieniach anderson nie jest na jedynce tylko na szostce a na jedynce wtedy jest defalko. łysy sobie wymyslil ze lepiej zeby anderson wiecej przyjmowal. przez to tez anderson dostaje mniej pilek + dodac nalezy ze christenson przy waznych/newralgicznych pilkach zwyczajnie pomija go w ataku
Ustawienie po zagrywce DeFalco 😉 dla Andersona bez różnicy bo tak grywał
 
T 17K

tadzin

Użytkownik
ogolnie to nagpetowi lepiej idzie niz w jego 'debiucie' z serbami, tzn z jedenj strony iezko byloby zagrac taka patole znowu, z drugiej to gra przyzwoicie i tyle, bo w dalszym ciagu jest najslabszym skrzydlowym francji. ta linia bedzie na żyletki bo 4 sety pewne a i tb mozliwy i to na luzie

patry zdecydowanie na minus dzisiaj

w sumie w tym momencie przesadzam z tym 'najslabszy' bo teraz jako jeydny konczy, a wynik juz sie zblizyl niemal na remis
e
no i "pochwalilem" chlopa to wzial od razu przy ataku noga siatki dotknal

e2
co za kontujze ma clevenot ze nie moze grac
 
Ostatnia edycja:
R 53K

Rosolski91

Użytkownik
ogolnie to nagpetowi lepiej idzie niz w jego 'debiucie' z serbami, tzn z jedenj strony iezko byloby zagrac taka patole znowu, z drugiej to gra przyzwoicie i tyle, bo w dalszym ciagu jest najslabszym skrzydlowym francji. ta linia bedzie na żyletki bo 4 sety pewne a i tb mozliwy i to na luzie

patry zdecydowanie na minus dzisiaj

w sumie w tym momencie przesadzam z tym 'najslabszy' bo teraz jako jeydny konczy, a wynik juz sie zblizyl niemal na remis
e
no i "pochwalilem" chlopa to wzial od razu przy ataku noga siatki dotknal
Jak oni przegrali tego seta 🙈😂 nie mam pytań
 
pinio1111 154,1K

pinio1111

Użytkownik
Francuzi drugi set w plecy a najlepszy przyjmujący Clevenot na ławie🤣
Post automatycznie złączony:

O już nie
 
T 17K

tadzin

Użytkownik
Francuzi drugi set w plecy a najlepszy przyjmujący Clevenot na ławie🤣
Post automatycznie złączony:

O już nie
ja nie wierze ze on jest zdrowy mu musi cos dolegac, gdyby byl zdrowy i giani by go trzymal na lawie z powodu swojego widzimisie to chlop sie nadaje jedynie na dozywocie w wariatkowie

patry tez na lawe sie nadaje i faure in

dobra oni juz raczej utoneli
raczej cudu potrzebuja, ale oni wlasna akcje rypia non stop

ngape wrocil na swoj poziom czapa atak w siatke aut w trybuny
 
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom