>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Luźna dyskusja Siatkarski chat

J 429

jakxx88

Użytkownik
Ngapeth wyszedł i dzisiaj się śmieje z waszych wypocin. Okej zagrał ultra słabo z Serbia ale to znaczy że odrazu na kocyk miał go dać giani? To jeśli Leon zagra słabo to w następnym meczu ma nie grać? To tak nie działa. Fakt że giani z Serbia grał.na siłę ngapethem ale chłop dziś gra swoje
Post automatycznie złączony:

Pewne jest info że jutro bez fornala? Bo jeśli tak to kurs.na Polskę jest jakimś nieporozumieniem jak dla mnie.
 
T 17K

tadzin

Użytkownik
na blaznie juz sie nawet w turcji poznali ze do tej pory nie znalazl klubu, smiac to on sie bedzie jak wyladuje w jakies arabii czy innych katarch. taki z niego "smieszek". bo na pewno nie siatkarz.

ale juz nastukal efektywnosc +4 no chlop oszalal na 17 pkt zrobione atakiem oddal tylko 13. mistrz

dobrze ze clevenot z +15 grzeje lawe, tam jego miejsce
 
pinio1111 154,1K

pinio1111

Użytkownik
N'gapeth zagrał przyzwoicie, ale linii pkt i tak nie pokonał i to jest najważniejsze. W kolejnym meczu też będę grał konsekwentnie jego under i powinno być nadal na +
Post automatycznie złączony:

Co do Fornala to zarówno Grbic, jak i wszyscy dookoła wypowiadają się że w tej fazie turnieju nie ma sensu ryzykować i jutro ławka Tomka.
Post automatycznie złączony:

No i nie mogę zrozumieć dlaczego Giani trzyma na ławie najlepszego przyjmującego?
Jeżeli to wybieg taktyczny i Clevenot zagra w drugiej fazie turnieju, to ok.
 
T 17K

tadzin

Użytkownik
Jeżeli to wybieg taktyczny i Clevenot zagra w drugiej fazie turnieju, to ok.
ja wyznaje filozofie iz sa pytania na ktore nie ma zadnej logicznej/sensownej odpowiedzi wiec nie ma co nad nimi dywagowac tylko sie ustawiac 'jak wiatr wieje' i jak ktos sobie sam rzuca nogi pod klody to grac przeciwko niemu.

tak samo mozna pytac czemu grbic wzial sliwki i kaczmarki (no i lomacza) czemu kolakovic w pierwszym meczu wyszedl beznadzijenym uroszem a najlepszy przyjmujacy kujundzic siedzial, czemu brazylia gra z bruno na sypie, tyle pytan a racjonyalnych odpowiedzi zero, bo nikt z wymienioych sportowo sie nie obronil.
 
T 17K

tadzin

Użytkownik
pinio1111 pinio1111 ty jestes kanadyjskim fantykiem no to 2.1 sts ci dal na na nich z serbami. ja to bym tam dal odwrotne kursy, co prawda kanada prezentuje sie slabo ale na serbow i tak oni powinni byc faworytami
 
pinio1111 154,1K

pinio1111

Użytkownik
pinio1111 pinio1111 ty jestes kanadyjskim fantykiem no to 2.1 sts ci dal na na nich z serbami. ja to bym tam dal odwrotne kursy, co prawda kanada prezentuje sie slabo ale na serbow i tak oni powinni byc faworytami
Pobrane już oczywiście😉
Kanada zagrała całkiem fajnie ze Słowenią, tylko bez Maara. Wczoraj nie mieli podejścia do Francji, ale na dziadków z Serbii powinno to wystarczyć.
 
J 429

jakxx88

Użytkownik
A co taka cisza o meczu Polaków? Myślałem że jak wrócę z pracy to będę czytał to i owo że grbic zły że wziął pupilków swoich bo najlepiej zwalić na niego jakby nie szło( większość osób tak pisała) a tu cyk ćwierćfinał już jest.ciekawe z kim tylko
 
T 17K

tadzin

Użytkownik
Pobrane już oczywiście😉
Kanada zagrała całkiem fajnie ze Słowenią, tylko bez Maara. Wczoraj nie mieli podejścia do Francji, ale na dziadków z Serbii powinno to wystarczyć.
ja dalem wlasnie kanady win po 2,2 za pol plaskiej stawki.

aha ogarnalem wlasnie ze kanada juz odpadla z igrzysk i grac bedzie z serbami o nic. serbowie z kolei maja jeszcze szanse. dlatego kontruje te kanade.
 
Ostatnia edycja:
Baqu 1,1M

Baqu

Forum VIP
A co taka cisza o meczu Polaków? Myślałem że jak wrócę z pracy to będę czytał to i owo że grbic zły że wziął pupilków swoich bo najlepiej zwalić na niego jakby nie szło( większość osób tak pisała) a tu cyk ćwierćfinał już jest.ciekawe z kim tylko
polecam Ci poczytać czat - będzie to dla Ciebie zdecydowanie ciekawa lektura
 
jozzy22 650,1K

jozzy22

Użytkownik
A co taka cisza o meczu Polaków? Myślałem że jak wrócę z pracy to będę czytał to i owo że grbic zły że wziął pupilków swoich bo najlepiej zwalić na niego jakby nie szło( większość osób tak pisała) a tu cyk ćwierćfinał już jest.ciekawe z kim tylko
A z czymś się nie zgadzasz? Według Ciebie wziął wszystkich najlepszych na ten moment?
 
J 429

jakxx88

Użytkownik
A z czymś się nie zgadzasz? Według Ciebie wziął wszystkich najlepszych na ten moment?
Postawmy sprawę jasno .chodzi o zaciąg z zaksy jego ulubieńców jak to się przyjęło tutaj( nie neguje średni Kaczmarek i śliwka po kontuzji ale Olek daje dużo tej drużynie choćby mental oto ale wiadomo to nie kwestia najważniejsza). Dlaczego pojechał kurek też nie jest w dobrej formie widać gołym okiem.. przecież mógł zabrać Konarskiego i boladza zamiast kurka i Kaczmarka jeśli patrzymy na formę.
Brak popiwczaka i Bednorza jest jego wyborem i wydaje mi się że on wie więcej niż wszyscy tutaj zgromadzeni.. nie bronie nikogo ale u nas widać świeżość w Leonie bo mało grał w sezonie . Fornal Hubert i bienio koty cały sezon ale fornal nam wypada , Bieniek dziś bez szału.
Można polemizować co do wyborów trenera i tak wszyscy już go skreślili oprócz pzps bo dostał nowy kontrakt..
Jeśli zrobi medal to wszyscy się zdziwią na to wychodzi..
Post automatycznie złączony:

polecam Ci poczytać czat - będzie to dla Ciebie zdecydowanie ciekawa lektura
Widzę że urwałeś się z nikąd ale już tacy byli , w historii czatu już to było nieraz opisane. Ja widzę jaki hejt spadł na trenera za decyzje i drużyna przez to została skreślona , czy tak się robi? Nie twierdzę że będzie super i złoto ale myślę że medal w zasięgu. Dla mnie zdecydowanym faworytem są Włosi zarówno w męskiej i żeńskiej siatkówce. Ale dajmy grbicowi pracować. Kiedyś jak sobie wymyślił Janusza na rozegraniu każdy się zastanawiał czemu itp a się obronił te decyzją
 
pinio1111 154,1K

pinio1111

Użytkownik
ja dalem wlasnie kanady win po 2,2 za pol plaskiej stawki.

aha ogarnalem wlasnie ze kanada juz odpadla z igrzysk i grac bedzie z serbami o nic. serbowie z kolei maja jeszcze szanse. dlatego kontruje te kanade.
Wszystko zależy od meczu Niemców. Jeżeli dajmy na to przegrają 0:3 bądź 1:3 to spadają za Argentynę bo mają przegrany bezpośredni mecz. Wtedy otwiera się przed Kanadą szansa przy wygranej 3:0.
Jeżeli wygrają Niemcy to Serbia też może zapomnieć o walce o awans i mecz towarzyski.
 
AndrzejKoziol 5,4K

AndrzejKoziol

Użytkownik
Wszystko zależy od meczu Niemców. Jeżeli dajmy na to przegrają 0:3 bądź 1:3 to spadają za Argentynę bo mają przegrany bezpośredni mecz. Wtedy otwiera się przed Kanadą szansa przy wygranej 3:0.
Jeżeli wygrają Niemcy to Serbia też może zapomnieć o walce o awans i mecz towarzyski.
Niemcy potrzebują 1 seta żeby wyprzedzić Argentynę a dwóch setów żeby być pewnym ćwierćfinałów. Ratio setowe jest przed bezpośrednim pojedynkiem.
 
Do góry Bottom