>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Temat z analizami MLB 2024 - Major League Baseball

jaroslav_ 458,7K

jaroslav_

Mistrz Typer MLB 2023
Członek Załogi
vs

Detroit Tigers vs Minnesota Twins
Detroit Tigers wygrana @ 1.96 (7:2)
Detroit Tigers wygrana (-1.5) @ 3.05 (7:2)
powyżej 5.5 punktów w meczu @ 1.66 (9)

Fortuna

1722102622554.png 1722102631367.png

Dzisiejszej nocy Detroit Tigers zmierzą się z Minnesota Twins w kolejnej rywalizacji w ramach AL Central. Minnesota, z bilansem 57W-45L, jest blisko czołówki dywizji i z pewnością będzie chciała poprawić swoje notowania. Detroit, z bilansem 51W-54L, ma za sobą sezon pełen wzlotów i upadków, co stawia ich w trudnej sytuacji przed walką o PO.

Na górkę dla Detroit Tigers wyjdzie ich as, Tarik Skubal. Skubal jest jednym z najlepszych miotaczy w lidze, co potwierdzają jego imponujące statystyki. W ciągu ostatnich pięciu startów Skubal pozwolił przeciwnikom na zdobycie jedynie siedmiu earned runs na przestrzeni 32 inningów. Jego ERA wynosi zaledwie 2.69, a WHIP 1.05, co plasuje go w czołówce miotaczy w MLB. Jego .212 expected opponent Batting Average oraz 4.5 Walk Rate pokazują, że jest wyjątkowo skuteczny w tym sezonie. Tutaj należy podkreślić również, że Skubal notuje 11W-3L w tym sezonie!

Jeśli chodzi o ofensywę Tigers, Riley Greene i Matt Vierling są kluczowymi graczami. Greene ma średnią .264 i 17 home runs, natomiast Vierling osiąga średnią .251 i 13 home runs. Chociaż reszta lineupu nie dorównuje obu panom, Tigers mają potencjał, aby wywierać presję na przeciwnikach i zdobywać kluczowe punkty.

Minnesota Twins wystawią na górkę Joe Ryana, który pomimo ogólnie solidnego sezonu, w ostatnich występach miał spore problemy. W swoich trzech ostatnich startach pozwolił na zdobycie 12 earned runs na przestrzeni 17 inningów, co podniosło jego ERA do 3.65. Chociaż jego WHIP wynosi 1.10, a 130 strikeouts w 120.2 inningach pokazują jego zdolność do eliminowania pałkarzy, ostatnie wyniki budzą pewne obawy. Podobny sezon Ryan zaliczył rok temu, gdzie po dobrym starcie ostatecznie skończył z 4.51 ERA przy 160 inningach - ciekawie czy w tym sezonie nie będziemy mieć powtórki z rozrywki. Wydaje się, że Joe nie jest jeszcze na tyle regularnym miotaczem żeby cały sezon trzymać najwyższy poziom - tutaj też szukam swojego typu.

Ofensywa Twins jest ich mocną stroną, z Bryonem Buxtonem, który osiąga średnią .278, 11 home runs oraz Willi Castro z .262 średnią. Zespół Minnesoty zdobywa średnio 4.84 runs per game, co czyni ich trudnym przeciwnikiem do powstrzymania, szczególnie dla zespołów z problemami na kopcu. Niemniej jednak, liczę, że dzisiaj Skubal okaże się ścianą dla przyjezdnych.

Mecz pomiędzy Detroit Tigers a Minnesota Twins zapowiada się na wyrównane starcie, ale istnieje kilka czynników, które przemawiają na korzyść Tigers. Kluczową rolę odegra Tarik Skubal, który jest w doskonałej formie i może skutecznie ograniczyć ofensywę Twins. Jego dominacja na górce, połączona z solidnym wsparciem ofensywy ze strony Greene'a i Vierlinga, daje Tigers realne szanse na zwycięstwo. Z drugiej strony, Joe Ryan ma za sobą trudne spotkania, co może wykorzystać Detroit.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +4393
grzesio 57,6K

grzesio

Forum VIP
jaroslav_ jaroslav_
Wczoraj rano widziałem gdzieś Detroit po 1.76, a Ty widzę 1.96.
Albo to była pomyłka, albo wzrosły kursy.
Serio był taki kurs?
Riley Greene kontuzje ma, wiec nie grał, a na dodatek Lista Kontuzjowanych.
---------
Dzisiaj przed sweepem bronią się m.in. ekipy Orioles, Rangers, Miwaukee, Cardinals, Pirates i Dodgers. E; [5/6 w obronie sweepa]
Skupimy się jednak na triplu Pittsburgh+Cardinals+Milwaukee @3.97 👍 👍 👍
Można grac po singlach, ale kursy marne.
Najpewniej dawałbym na Milwaukee, ale poniżej 1.50 w singlu.

Milwaukee i St.Louis są w walce o Dziką Kartę/dywizje, wiec takie spotkania powinni wygrywać.
Ponieważ odpowiednio Miami i Washington to drużyny, które sezon mają niejako z głowy i raczej w swojej dywizji NL EAST o nic nie walczą mając tak mocarne ekipy jak Atlanta i Philadelphia.

Pittsburgh gra za to H2H z Arizoną, wiec spotkanie ekip równoważnych. Arizona wystawia mocno niedoświadczonego miotacza Yilbera Diaza. W ekipie Pittsburgha (nie P.Skenes) Mitch Keller, który ma spotkań na swoim koncie ponad 120 jako starter w MLB.

W spotkaniu Cardinals podobna historia - doświadczony Mike Mikolas będzie grac przeciwko DJ Herzowi. Acz patrząc na dokonania obu to można by zastanowić się nad overem jakimś...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3087
jaroslav_ 458,7K

jaroslav_

Mistrz Typer MLB 2023
Członek Załogi
jaroslav_ jaroslav_
Wczoraj rano widziałem gdzieś Detroit po 1.76, a Ty widzę 1.96.
Albo to była pomyłka, albo wzrosły kursy.
Serio był taki kurs?
Riley Greene kontuzje ma, wiec nie grał, a na dodatek Lista Kontuzjowanych.
Początkowe kursy oscylowały w granicach 1.80 po ogłoszeniu starterów. Później podskoczyły do 1.96. Greene'a faktycznie przegapiłem - sprawdzałem tabelę na covers analizują statystyki na pałce i nie zweryfikowałem tego z absencjami. Chwilę przed spotkaniem tak to wyglądało:

1722157717172.png
 
jozzy22 642,1K

jozzy22

Użytkownik
A ja już rano pograłem Dodgers po 2.01 w sts-ie sądząc ,że kursy wnet polecą w dół ale widzę że jakichś większych ruchów nie ma.
Tak jak było wyżej napisane bronią się przed totalną porażką i dziś liczę na dobry występ. Pi takim kursie to aż żal nie próbować Dodgersów

e: w tej chwili 2.0

Wynik: 2:6
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3088
Baqu 1,1M

Baqu

Forum VIP
dzisiaj pierwsze spotkanie bardzo wcześnie juz za 15 minut...

⚾ Cincinnati Reds @ Tampa Bay Rays
Rays 💰
2.08
Betfair


1722179451510.png

Ostatnie spotkanie (27 lipca 2024) Cincinnati 0, Tampa Bay 4

Prawdopodobne transfery nadal wirują wokół Cincinnati Reds i Tampa Bay Rays, którzy kończą trzymeczową serię międzyligową w niedzielę w St. Petersburg na Florydzie.

Ponieważ obie drużyny walczą o utrzymanie się w walce o play-offy, wydaje się, że obie będą sprzedawcami przed wtorkowym terminem wymiany.

Tampa Bay wyrównała serię zwycięstwem 4-0 w sobotę dzięki kolejnym homerunom Alexa Jacksona i Yandy Diaza oraz mocnemu występowi Zacka Littella, który rzucił siedem bezpunktowych inningów.

Menedżer Rays Kevin Cash pozostał cierpliwy wobec Jacksona, który wszedł do gry z wynikiem .101, zanim rozpoczął piąty inning swoim trzecim homerunem w sezonie.

28-letni Jackson ma 6 z 21 (.286) z dwoma home runami i siedmioma RBI w ciągu ostatnich siedmiu gier.

Tampa Bay, która w niedzielę wchodzi cztery mecze za ostatnim miejscem w AL wild card, pozyskała w tym tygodniu kilku potencjalnych graczy w oddzielnych transakcjach z udziałem lewego obrońcy Randy'ego Arozareny i miotacza Zacha Eflina.

W czwartek drużyna wymieniła Arozarenę do Seattle Mariners, a dzień później wysłała Eflina do Baltimore Orioles.

„Będziemy nadal robić wszystko, co w naszej mocy, aby wygrywać mecze w tym roku” — powiedział prezes ds. operacji baseballowych Rays Erik Neander. „Będzie trudniej bez (Arozareny i Eflina). Ale nasze perspektywy na kolejne trzy-pięć-siedem lat są znacznie lepsze dzięki temu, co pozyskaliśmy”.

Cincinnati miało swoją trzymeczową passę zwycięstw przerwaną w sobotę i może sprzedać po tym, jak straciło pięć gier do ostatniego miejsca w National League wild card przed niedzielą.

Drugi baseman Jonathan India, jeden z kilku graczy z Cincinnati, którzy mogliby się przenieść, powiedział, że jest przygotowany na wszystko, co się wydarzy.

„Oczywiście, chciałbym tu zostać” — powiedział India. „To moja drużyna domowa. Ale hej, to wszystko jest biznesem. I muszą wykonać ruch biznesowy pod koniec dnia. Dla mojej kariery, nigdy nie wiadomo. Mogłoby być lepiej dla mnie. Mogłoby być gorzej”.

Gwiazdor praworęczny Hunter Greene (7-4, ERA 3.14) stanie na górce dla Reds. Pozwolił na jeden bieg w 20 inningach w trzech startach w tym miesiącu.

Greene, 24 lata, pozwolił na dwa hity w siedmiu bezpunktowych inningach w zwycięstwie 4-1 na wyjeździe z Atlanta Braves w poniedziałek. Rzucił 112 piłek, aby pomóc Reds przerwać serię czterech porażek.

„Hunter stanął na wysokości zadania” — powiedział menadżer Cincinnati David Bell. „Po prostu chciał tam być i zrobił wszystko, o co można było poprosić”.

Greene pozwolił na jeden bieg w dziewięciu inningach w dwóch startach w karierze przeciwko Tampa Bay.

Oczekuje się, że Tampa Bay zwróci się do leworęcznego Tylera Alexandra (3-3, 5.88) jako relievera po otwierającym Shawnie Armstrongu. Alexander został przywrócony z Triple-A Durham we wtorek i rzucił trzy bezpunktowe inningi jako reliever, zdobywając zwycięstwo w zwycięstwie 4-2 nad gospodarzami Toronto Blue Jays.

„Chapeau bas dla Tylera”, powiedział drugi baseman Rays Brandon Lowe. „Nigdy nie jest łatwo wskoczyć do samolotu i dołączyć do drużyny”.

30-letni Alexander rozpoczął sezon w Tampa Bay, ale został przeniesiony do Triple-A Durham po osiągnięciu 6.19 ERA w 56 2/3 inningach.

Alexander ma 2.00 ERA w dziewięciu inningach w trzech występach w karierze (jeden start) przeciwko Cincinnati.

Tampa jest w serii WLWLWLW i czas na kolejna wygrana aby przełamać serie.

🧢 Miami Marlins @ Milwaukee Brewers
Under 8.5
1.8
Sky Bet


Marlins maja już 6 overow z rzędu, natomiast Brewers sa w serii OOO UUU OO ? idealne spotkania na przełamanie obu drużyn.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +4071
kombajn 247,2K

kombajn

Użytkownik
St.Louis Cardinals - Texas Rangers | 1:45 AM | 30-07-2024
Andre Pallante vs. Nathan Eovaldi

Dzisiaj w nocy testuję linię totala (8.5 runa), bo wydaje mi się ona trochę za niska w tym matchupie, biorąc nawet pod uwagę regres, w jakim znajdują się obie Ekipy...
Dzisiejsi rywale powinni być zdesperowani (wild card Im się oddala) i mam nadzieję, że nie będzie żadnych kalkulacji, tylko parcie na wygraną w tym starciu z każdej strony.
Eovaldi wydaje się lepszym starterem w tym spotkaniu, ale jest to pitcher, który narzuca zauważalnie gorzej w delegacjach, dodając do tego podmęczony bullpen Rangers ('pen Texasu miał pełne ręce roboty w serii z Blue Jays'), wydaje mi się, że mamy przepis na zdobycie przez Cardinals kilku obiegów, bo nie jest to Ekipa znana z tego, że punktuje jakoś dużo runów w tym sezonie.
Chcąc dotrzymać kroku St.Louis, Texas powinien także zapunktować te kilka obiegów przeciwko Pallante - mają kim straszyć na pałce (m.in. Josh Smith, Corey Seager), nawet jak nie będą w stanie porządnie trafić Pallante (przełożyć Hitów na runy - w ostatnich 2 tygodniach pen St.Louis nie zachwyca (z ERA na poziomie 5.45)). Dla mnie tłusty OVER 8.5, no ale być może trzeba będzie poczekać do końcowej fazy tego meczu (kiedy wejdą do akcji bullpeny)...

OVER 8.5 @ 1.90 s t s
3:6 end 7th
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2480
irtyko 241,7K

irtyko

Użytkownik
Baltimore - Toronto Blue

Mecz zacznie się po 21 naszego czasu, i dojdzie do ciekawej sytuacji ponieważ w ekipie gospodarzy będzie rzucał Zach Eflin który jeszcze 25 lipca grał przeciwko Toronto ale w ekipie Tampa Bay . Oba zespoły się dogadały i Eflin został wymieniony na trzech pałkarzy Baltimore , więcej info na stronie MLB Wymiana Eflina

Myślę że dla tego miotacza jest to dobry ruch bo w tym roku Tampa bardziej rozczarowuje niż zachwyca a Eflin to świetny miotacz i zwyczajnie się tam marnował . Do tej pory Eflin wykręcił ERA co około 5,4 co jak na jego możliwości to marnie , jednak w przypadku tego miotacza można zauważyć znaczącą różnicę między graniem na wyjazdach a graniem w domu.
Eflin na boisku Tampy Bay wykręcił ERA 2.2 gdzie w 44 inningach stracił tylko 12 runek , więc jeśli przeniesie taką formę na nowe boisko to zdecydowanie skutecznie zablokuje pałkarzy Toronto .
Jego przeciwnikiem będzie Rodriguez miotacz który rozegrał do tej pory zaledwie 40 inningów i to on grał 25 lipca przeciwko Eflinowi jeszcze w barwach Tampa Bay . Ten mecz wygrał 6-3 notując całkiem dobry wynik na 5 inningów tylko 2 hity i 6 SO przy czym stracił 2 runy , to akurat nie dziwi bo średnio właśnie traci dwa runki na mecz.
Tamten mecz i jego wyniki ni jak będą się miały do dzisiejszego meczu bo Baltimore to zupełnie inna drużyna , zdecydowanie lepsza od Tampy a więc Rodriguez będzie miał trudne zadanie . Dodatkowo gorzej radzi sobie na wyjazdach a cała ekipa Toronto od czerwca nie wygrała pierwszego meczu wyjazdowego , nawet z Oakland sobie nie poradzili .
Myślę że w tym meczu to Eflin z nową ekipa będą górą , co do under over to trudno powiedzieć dla tego ja idę w handicap

Baltimore - Toronto wynik 11-5
typ: Baltimore -1,5
kurs: 2.05 STS



-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

W nocy zagra ciekawa para Phils z Yankessami , tu mocno nie będę się rozpisywał bo typ jest prosty wygrana Phills z underem . Przewiduje taki przebieg mecz z prostego powodu, na górce staną Wheeler i Gil czyli dwóch bardzo mocny miotaczy
phills yankess.jpg
panowie potrafią sprowadzić każdą drużynę do parteru , więc nie liczył by w tym spotkaniu na fajerwerki w postaci dużej ilości runek, a że Yankessi są targani licznymi kontuzjami co przekłada się na ich wyniki to obstawiam że na meczu wyjazdowym z Wheelerem sobie nie poradzą .

Phills - Yankess wynik 4-14
typ: Phills i poniżej 8,5 pkt
kurs: 3.45 betclick
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1891
Baqu 1,1M

Baqu

Forum VIP
Baltimore - Toronto Blue

Mecz zacznie się po 21 naszego czasu, i dojdzie do ciekawej sytuacji ponieważ w ekipie gospodarzy będzie rzucał Zach Eflin który jeszcze 25 lipca grał przeciwko Toronto ale w ekipie Tampa Bay . Oba zespoły się dogadały i Eflin został wymieniony na trzech pałkarzy Baltimore , więcej info na stronie MLB Wymiana Eflina
dziękuję za analizę kolego przynajmniej ja nie musze klepać w klawiaturę 🍻

Bałbym się troche tego Eflina - nowa ekipa, nowy stadion, raczej nie będzie czul sie jak u siebie w domu a H2H z Toronto ma słabe - średnio traci 4 ER na mecz.

mnie ciekawi U/O w tym meczu - obie ekipy w ostatnich 10 spotkaniach zaliczyły 9 overow ! Toronto ma ich już piec z rzędu a Baltimore sześc - jak kocham baseball za swoja przewrotność i własnie tutaj upatruje piękno tego sportu w dzisiejszym dniu i zacznę progresje na under. Jeszcze śmieszniej będzie jeżeli under padnie w wieczornym spotkaniu gdzie obie ekipy wystawiają jako SP totalnych ogórów.

Under 9 WH 1.83
 
Ostatnia edycja:
irtyko 241,7K

irtyko

Użytkownik
mnie ciekawi U/O w tym meczu - obie ekipy w ostatnich 10 spotkaniach zaliczyły 9 overow ! Toronto ma ich już piec z rzędu a Baltimore sześc - jak kocham baseball za swoja przewrotność i własnie tutaj upatruje piękno tego sportu w dzisiejszym dniu i zacznę progresje na under. Jeszcze śmieszniej będzie jeżeli under padnie w wieczornym spotkaniu gdzie obie ekipy wystawiają jako SP totalnych ogórów.
no właśnie trudno przewidzieć ten under/over tak jak wspomniałem Rodriguez średnio traci 2 runki w meczu więc jeśli bullpen nie zaszaleje a on zagra na swoim poziomie to już jest jeden powód do underka , a Eflin hmmm on jest tą zagadką bo rozegra pierwszy mecz w nowym otoczeniu, ja liczę na to że wykorzysta szansę którą dostał i zagra świetny mecz i też dołoży się do tego że mecz będzie poniżej linii 8,5 pkt
a jeszcze Baqu Ty lubisz takie staty: Eflin w tym roku po każdym meczu gdzie tracił w meczu 5 lub więcej runek to w kolejnym meczu szalał i nie tracił więcej jak jeden punkt a że w ostatnim meczu stracił właśnie 5 runek przeciwko Rangersom to wypada że dziś będzie szalał ;p

Więc całkiem możliwy jest ten under
 
jaroslav_ 458,7K

jaroslav_

Mistrz Typer MLB 2023
Członek Załogi
vs

Chicago White Sox vs Kansas City Royals
Kansas City Royals wygrana (-1.5) @ 1.85 (5:8)
Kansas City Royals powyżej 1.5 punktów (Inningi 1 do 5) @ 1.41 (2)
Kansas City Royals powyżej 4.5 punktów @ 1.65 (8)

Betclic

1722274221472.png 1722274233643.png

Jakoś dzisiaj nie mogłem odnaleźć się w nocnych spotkaniach, ale po napisaniu krótkiego newsa na temat kolejnej serii 14 porażek z rzędu jaką zafundowali nam White Sox (tutaj więcej informacji: https://forum.bukmacherskie.com/threads/rozmówki-o-mlb-transfery-ciekawostki-statystyki.73614/post-7284171), postanowiłem poszukać czegoś w tym spotkaniu.

Dzisiejszej nocy Kansas City Royals rozpoczną serię trzech meczów na wyjeździe, mierząc się z Chicago White Sox. Royals mają sezonowy bilans 57W-49L, co plasuje ich na trzecim miejscu w AL Central oraz umożliwia dalszą walkę o tegoroczne PO, podczas gdy White Sox z bilansem 27W-81L zamykają tabelę dywizji notując obecnie wspomnianą 14 meczową serię porażek. W tym sezonie Royals zdominowali White Sox, wygrywając dziewięć z dziesięciu spotkań.

Alec Marsh będzie miotaczem startowym dla Royals. W obecnym sezonie notuje on bilans 7W-7L, a także ERA na poziomie 4.75 oraz WHIP 1.241, notując 90 strikeoutów w 96 inningach. Marsh ma za sobą solidne występy przeciwko White Sox. W swojej ostatniej wizycie na Guaranteed Rate Field, pozwolił na zdobycie tylko jednego runu w 4.1 inningach.

Ofensywa Royals może nie jest topką ligi, ale wypada na tyle solidnie, że pozwala drużynie walczyć o tegoroczne PO. Ich średnia .250 plasuje ich na dziesiątym miejscu w MLB. Royals na pałce posiadają m.in. Huntera Renfroe'a, który w ostatnim meczu zdobył trzy RBI oraz uderzył dziesiąty home run w sezonie. Dodatkowo mamy Bobby Witt Jr., który ma imponujące statystyki z .283 AVG, 20 home runami oraz 69 RBI czy Salvadora Pereza, który dostarcza stabilne wyniki z 18 home runami i 56 RBI. Stabilna ofensywa Royals w zderzeniu z fatalnymi w tym sezonie White Sox powinno bez problemu zaliczyć co najmniej 5 punktów w spotkaniu oraz pokryć over na 1-5 inninga.

White Sox wystawią na górkę Chrisa Flexena, który ma fatalny sezon z bilansem 2W-10L, ERA 5.25 oraz WHIP 1.42. W ostatnich trzech startach Flexen zanotował ERA na poziomie 7.04, co pokazuje jego pogłębiający się problem na kopcu. Przeciwko Royals, jego bilans wynosi 2W-2L z ERA 4.38, jednak w ostatnich dwóch startach przeciwko nim, jego ERA to aż 8.18! Tak fatalna forma Flexa, zwłaszcza przeciwko Royals kusi do pogrania jego strat punktowych w pierwszych 5 inningach.

Ofensywa White Sox jest w głębokim kryzysie, średnio zdobywając tylko 1.7 runu na mecz w ostatnich dziesięciu spotkaniach. Brooks Baldwin i Paul DeJong to jedyni gracze, którzy pokazali się z dobrej strony w ostatnim meczu, zdobywając razem pięć hitów. Tim Anderson, który jest zwykle kluczowym pałkarzem, przeżywa ciężki sezon, notując tylko .247 AVG z zaledwie 3 home runami i 25 RBI. Problemy z pałkarzami oraz brak pomysłu na grę sprawiają, że White Sox mają trudności w zdobywaniu punktów.

Wiem, że nie powinienem tego robić, ponieważ każda seria ma swój koniec, ale mam wrażenie, że to jeszcze nie dzisiaj, a White Sox będą kontynuowali swój niechlubny rekord. Dlatego też podejmując to "ryzyko" nie gram czystego zwycięstwa Royals tylko podbijam kurs z handi.

Analizując aktualną formę obu drużyn, Kansas City Royals wydają się mieć przewagę w nadchodzącym meczu. Alec Marsh, pomimo ostatnich trudności, ma solidne występy przeciwko White Sox, a ofensywa Royals powinna być w stanie wykorzystać słabości Chrisa Flexena. White Sox są w głębokim kryzysie, co sprawia, że ich obrona jest nieszczelna, a ofensywa nieefektywna.

Dodatkowo dorzucam jeszcze bez rozpisywania się:

Chicago White Sox vs Kansas City Royals
Hunter Renfroe - powyżej 0.5 hits @ 1.47 (1)
Superbet
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2599
Baqu 1,1M

Baqu

Forum VIP
no właśnie trudno przewidzieć ten under/over tak jak wspomniałem Rodriguez średnio traci 2 runki w meczu więc jeśli bullpen nie zaszaleje a on zagra na swoim poziomie to już jest jeden powód do underka , a Eflin hmmm on jest tą zagadką bo rozegra pierwszy mecz w nowym otoczeniu, ja liczę na to że wykorzysta szansę którą dostał i zagra świetny mecz i też dołoży się do tego że mecz będzie poniżej linii 8,5 pkt
a jeszcze Baqu Ty lubisz takie staty: Eflin w tym roku po każdym meczu gdzie tracił w meczu 5 lub więcej runek to w kolejnym meczu szalał i nie tracił więcej jak jeden punkt a że w ostatnim meczu stracił właśnie 5 runek przeciwko Rangersom to wypada że dziś będzie szalał ;p

Więc całkiem możliwy jest ten under
co za niemożliwe spotkanie 🙃 Elfin na oczekiwanym poziome aczkolwiek Rodríguez zesrał się się już na początku i w pierwszych trzech pałkarzy wrzucił na baze kompletnie za darmo. Po pierwszym inningu Toronto miało więcej uderzen (2) niż Baltimore, ale przegrywało 0:4 🤯

badz co badz gratulacje za typ na Orioles irtyko irtyko ja oczywiście ide w underek w kolejnym spotkaniu U9.5 2.1 Betfair

kolejnym spotkaniem które przykuło moja uwagę dzisiaj jest

🧢 Detroit Tigers - Cleveland Guardians
Over 7.5
2.04
Betfair


1722291164132.png

Tygrysy sa obecnie w serii OO UU OO U ? Opiekunowie natomiast maja juz 5 overow z rzedu.

Bibee mimo ogólnie dobrych statsow uzyskuje fatalne wyniki przeciwko Tigers - "Bibee is 0-3 with a 5.84 ERA in five career starts against Detroit."

Ciekawostka - Deitoit oddali swojego pierwszego catchera do Texasu i dzisiaj ma zagrać powołany z rezerw Dillon Dingle, liczę na co najmniej kilka błędów :devilish:

⚾ Chicago Cubs @ Cincinnati Reds
Reds
2.02
Betfair


1722292118344.png

Reds sa w ciekawej serii LLL WWW LL ? - dzis sa dogiem ze wzgledu na delikatnie gorszego startera.

W dwóch występach w karierze (jeden w wyjściowym składzie) przeciwko Cubs Spiers nie miał wpływu na decyzję, notując wskaźnik ERA na poziomie 2,79 w 9 2/3 inningu.

Poniedziałkowe spotkanie to już 17. start Taillona w karierze przeciwko Reds. Jego bilans to 5-5 z 4.79 ERA przeciwko Cincinnati.

Dodam tylko ze Reds wygrali 5 z 7 spotkań z Cubs w tym sezonie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3288
jaroslav_ 458,7K

jaroslav_

Mistrz Typer MLB 2023
Członek Załogi
Cześć wszystkim!

Chciałbym wyrazić ogromne podziękowania dla całej naszej społeczności za niesamowitą aktywność i merytoryczne podejście w ostatnich tygodniach. Wasze analizy i typy na mecze MLB są na najwyższym poziomie i naprawdę robią wrażenie! 💪

Szczególne wyróżnienia należą się irtyko irtyko , Baqu Baqu oraz kombajn kombajn za ich wnikliwe i przemyślane wpisy, jak również wszystkim, którzy dzielą się w tym temacie swoją wiedzą i typami. Wasze analizy są nie tylko wartościowe, ale również inspirują innych do dzielenia się swoimi przemyśleniami i spostrzeżeniami. Dzięki Wam nasza społeczność rozwija się i zyskuje na wiedzy. Zerkając na wątki z poprzednich lat, to ostatni i obecny sezon swoją aktywnością i merytoryką biją na głowę.

Chciałbym również zachęcić wszystkich do dalszego dzielenia się swoimi analizami i spostrzeżeniami. Każdy typ się liczy, a różnorodność opinii i podejść sprawia, że wątek staje się naprawdę wartościowy, a forum tętni życiem! Liczę na to, że tak samo jak w zeszłym roku, tak i w tym dzięki aktywności uda się zorganizować jakiś fajny konkurs na PO.

Powodzenia i zieloności w kolejnych typach! ⚾💸
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3426
kombajn 247,2K

kombajn

Użytkownik
Arizona Diamondbacks - Washington Nationals | 3:40 AM | 31-07-2024
Ryne Nelson vs. Patrick Corbin

Nelson to kolejny narzucający, który trochę gorzej radzi sobie w splicie home/away (Jego ERA w domu jest na poziomie 6.21, więc b.przeciętnie...). Nationals stracili trochę powera tradeując Jesse Winkera do Mets, ale nawet pomimo tego mają trochę talentu w rosterze (m.in. Yepez, czy 21latek Wood oraz ostatnio pokazał się z dobrej strony także Luis Garcia Jr.). Nie jest to może Ekipa, która efektownie bombarduje (zdobywa pokaźną liczbę Home Runów (2 HR w ostatnich 5ciu meczach)), ale, powiedzmy - robią to nader efektywnie (Nationals zdobyli przy tych wybitych 2 HR .... 35 obiegów, a dodając do całości obrazu fakt, że w ostatnim ze wspomnianych 5 meczów (przed wyjazdem w trasę, z Padres) nie zdobyli nawet Hita czy obiegu, wychodzi nam, że w 4 meczach (wyjazdowych), w których punktowali zdobyli 35 obiegów (co daje 8.75 runa/mecz (nawet odliczając 4 runy z dodatkowych inningów, z meczu z Cardinals, średnia pozostaje dalej wysoka - 7.75....)). Pytacie więc stąd taka linia Team Totala w dzisiejszym meczu? No właśnie! Ja tam sprawdzam (kursiwo - marzenie) ; )

Nationals +4.5 runów @ 2.20 s t s
(Nationals - Team Total - OVER 4.5)

17:0
 
Ostatnia edycja:
irtyko 241,7K

irtyko

Użytkownik
co za niemożliwe spotkanie 🙃 Elfin na oczekiwanym poziome aczkolwiek Rodríguez zesrał się się już na początku i w pierwszych trzech pałkarzy wrzucił na baze kompletnie za darmo. Po pierwszym inningu Toronto miało więcej uderzen (2) niż Baltimore, ale przegrywało 0:4 🤯

badz co badz gratulacje za typ na Orioles @
irtyko
irtyko ja oczywiście ide w underek w kolejnym spotkaniu U9.5 2.1 Betfair
no myślę że Eflin wróci w Baltimore na dobre tory , i z pewnością wzmocni tą ekipę ale to wszystko nic ;p co się odjebało w meczu Phills z Yankessami , dwóch takich miotaczy i do tego drużyny z górnej półki a w meczu pada 7 home runków ;p z czego 3 Wheelera ,ehh ta przewrotność MLB ;)


Dziś kolejny raz wracam na boisko Baltimore , gdzie odbędzie się 3 spotkanie z Toronto a parę godzin później czwarte spotkanie . W pierwszym meczu zaufałem Eflinowi co się okazało dobrym strzałem, natomiast w drugim meczu nie popisał się Irvin który zagrał zaledwie 3 inningi co wprowadziło jak zawsze zamieszanie co skończyło się przegraną Baltimore 4-8 .
Dziś sytuacja znowu wygląda podobnie a nawet lepiej jak w pierwszym spotkaniu , ponieważ do gry wyjdą
baltimore toronto 2.jpg
Burnes to nr 1 w śród miotaczy Baltimore , do tej pory za wsparcie miał równie dobrego Rodrigueza która zagra w kolejnym meczu , bo reszta w postaci Suareza, Kremera czy też Irvina słabo sobie radzą w tym sezonie i zapewne to był jeden z powodów że ściągnęli Eflina .
Jak widać Panowie są na bardzo wysokim poziomie , Burnes z ERA 2.45 mniejsza ilością hitów wypada w tym porównaniu lepiej a jak porównamy osiągi home/away to wypada jeszcze lepiej bo na własnym boisku wykręcił ERA 2.02 w 66 inningach tylko 18 runek straconych
Bassitt ma również świetne osiągi , nawet wyjazdowe ma lepsze jak przy grze na własnym boisku , jednak w ostatnich 4 meczach się nie popisał bo stracił w nich 15 runek , 25 hitów i 3 home runy , może przeciwko słabszym ekipom nie było by to przeszkodą jednak tu grają przeciwko trzeciej ekipie MLB .
Do tego Toronto boryka się z kontuzjami Bichetty i Falefy , w ich miejsce ekipę wzmocnić miał świetnie zapowiadający się Orelvis Martinez który w niedziele na meczy wyszedł naszprycowany dopalaczami i chłopak został zawieszony , dla tego Guerrero dalej będzie bronił ekipy sam ;p
Wspomniałem o słabych występach Bassitta to należy wspomnieć też o tym że Burnes w ostatnim meczu przeciwko Miami stracił 1HR i 3 punkty a jak się przeanalizuje jego spotkania o podobnych wynikach to w kolejnych grał na najwyższym poziomie tak jak by chciał udowodnić że to tylko wypadek przy pracy.

Baltimore - Toronto wynik 6-2 ✅
typ: Baltimore -1,5 handicap
kurs: 2.00 STS

Baltimore - Toronto ✅
typ: toronto -3,5 pkt w meczu

kurs: 1,75 sts


------------------------------------------------------------------------


Wrócę też do meczu Pills gdzie mocno zaufałem Wheelerowi i jego ekipie , a tu zoonk i sromotna porażka .
Myślę że trener NYY mocno liczył na taki wynik ponieważ Gil to był najstabilniejszy miotacz do wystawienia przeciwko Phills , bo dziś już ma w zapleczu Gerrita Cole a na kolejne spotkanie wyjdzie Nestor Cortes który gra najwięcej inningów a jak do tej pory W4 L9 :eek: ale nim zajmę się jutro , wróćmy do Cole
phills yankess 2.jpg
O ile w pierwszym meczu mieliśmy walkę świetnych miotaczy to w tym przypadku mamy diametralną różnicę.
Jakie są wyniki każdy widzi, dodam że Cole na te 35 inningów stracił 21 punktów , wszystko było by zrozumiałe gdyby to był debiutant a to doświadczony zawodnik który w ubiegłym roku kręcił zajebiste wyniki
cole 2023.jpg
Dziś to cień tego zawodnika z ubiegłego roku , w ostatnim meczu stracił 6 punktów i zaliczył 3 home runy , chociaż miał przebłyski dobrych występów np: przeciwko Baltimore gdzie stracił jeden punkt i wyautował 7 pałkarzy , więc stać go na dobry mecz ale czy przeciwko najlepszej ekipie w stawce .
Myślę że w tym spotkaniu Nola będzie chciał zmazać ta plamę po Wheelerze i pozamiata a tym bardziej że Phills zaliczyli 2 porażki na własnym boisku co w ich przypadku najgorszy wynik ponieważ nigdy nie przegrali 3 meczy z rzędu u siebie a Nola nie jest zawodnikiem który by się do tego przyczynić .

Phills - NYY wynik 6-7 Cole nie zagrał nie wiem co się tam odmieniło
tyP: Phills -1,5 handicap
kurs: 2.55 STS
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1893
Baqu 1,1M

Baqu

Forum VIP
kilka ciekawych opcji dzisiaj, długo bilem się z myślami czy zaatakować Boston , Colorado Yankees.

⚾ New York Yankees @ Philadelphia Phillies
Yankees
2.32
Betfair


1722377600448.png

Skad tak wysoki kurs na NYY ? Gerrit Cole miał rozpocząć wtorkowy mecz, ale został wykreślony z powodu ogólnego zmęczenia ciała. Warren zajmie miejsce Cole'a i zadebiutuje w MLB. New York Yankees sa obecnie w serii LLL WWW ? natomiast gospodarze WLL WLL ergo wygrana gości pasuje tutal jak ulał na przełamanie obu ekip.


🧢 Toronto Blue Jays @ Baltimore Orioles
Under 8.5
1.94
Betfair


kontynuacja progresji przeciwko obu overowym ekipom. Blue Jays maja obecnie 7 overow z rzędu natomiast Orioles już 8.

zastanawiałem się jeszcze nad underem w meczu Mets lub overem w Houston

Post automatycznie złączony:
no myślę że Eflin wróci w Baltimore na dobre tory , i z pewnością wzmocni tą ekipę ale to wszystko nic ;p co się odjebało w meczu Phills z Yankessami , dwóch takich miotaczy i do tego drużyny z górnej półki a w meczu pada 7 home runków ;p z czego 3 Wheelera ,ehh ta przewrotność MLB ;)
Arizona była wczoraj niesamowita, wyszli z 0:6 zeby wygrać 9:8 https://www.covers.com/sport/baseball/mlb/boxscore/300742
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2902
jozzy22 642,1K

jozzy22

Użytkownik
Dobra "lecim na Szczecin "

Philadelphia Phillies - NY Yankees

Typ: 1 Kurs: 1.75

Próbujemy na przełamanie. Póki co 0:2 więc pasuje tym razem powalczyć o win.
Sanchez vs Cortes przewaga po stronie miotaczach Phillies więc kolejny aspekt za gra zwłaszcza że Kurs całkiem przyzwoity

e: ale początek dla Phillies

Wynik: 5:6

Chicago WS - Kansas City Royals

Typ: 1 Kurs: 2.60

STS

Tu pewnie Panowie fachowcy chwycą się za głowę, ale ja spróbuje puścić taki singielek. Ileż to już porażek 15-16 ?! No nie można przecież wiecznie przegrywać. Oba dotychczasowe mecze na styku .. no może poza jedną zmianą w 1 meczu ale liczę,że dziś może się uda.
Dziś cała drużyna musi się postarać o przełamanie tej niechlubnej passy

Wynik: 3:10
 
Ostatnia edycja:
jaroslav_ 458,7K

jaroslav_

Mistrz Typer MLB 2023
Członek Załogi
vs

Chicago White Sox vs Kansas City Royals
Kansas City Royals wygrana @ 1.50 (3:10)
Kansas City Royals wygrana (-1.5) @ 1.80 (3:10)

poniżej 10.5 punktów @ 1.50 (13) 4 punkty w ostatnim inningu pokrzyżowały plan idealny :)
Hunter Renfroe - powyżej 0.5 hits @ 1.47 (1)
Superbet

1722421397107.png 1722421406490.png


Wiem, że nie powinienem tego robić, ale ch*j :)

White Sox przeżywają jeden z najgorszych sezonów w swojej historii. W tym sezonie Royals wygrali 10 z 11 spotkań przeciwko White Sox, przyczyniając się do już 16 porażki z rzędu dzisiejszych gospodarzy. Racjonalnym byłoby iść w przełamanie, ale tak jak pisałem ostatnio - po prostu tego nie widzę. Nie wiem ile ta seria potrwa, ale White Sox mają przed sobą serię z Twins i wydaje mi się, że możemy tutaj dobić do 20 porażek z rzędu. Tutaj jeszcze należy dodać, że Royals walczą o miejsce w PO, więc z pewnością nie będzie odpuszczania z ich strony. Po prostu w to idę!

Chicago White Sox wystawią na górkę debiutującego miotacza Drew Thorpe'a, który ma bilans 3W-2L oraz ERA 4.81 oraz WHIP 1.195 w zaledwie 39 rozegranych inningach. Thorpe jest mało doświadczony na kopcu co widać w ostatnich spotkaniach, a szczególnie w meczach domowych, gdzie jego ERA wynosi 8.53. White Sox mają także problemy z bullpenem, który plasuje się na 28. miejscu pod względem ERA.

Ofensywa White Sox tak jak wcześniej wspominałem pozostaje jedną z najgorszych w lidze z zaledwie 3.07 runów na mecz.

Kansas City Royals stawiają dzisiaj na Brady'ego Singera, który notuje świetny sezon z bilansem 7W-6L, ERA 2.82 i WHIP 1.14 przy 118 inningach co plasuje go w czołówce miotaczy MLB. Singer w lipcu utrzymuje imponujące ERA 1.88. W trzech meczach przeciwko White Sox w tym sezonie pozwolił na tylko trzy runy w 18 inningach, co pokazuje jego dominację nad ekipą gospodarzy.

Ofensywa Royals prezentuje się znacznie lepiej z średnią 4.65 runów na mecz. Ponadto idę tutaj również w kierunku Huntera Renfroe'a, który złapał dobrą formę i w każdym z ostatnich 5 spotkań odbijał przynajmniej raz, z czego dwa ostatnie razy właśnie przeciwko White Sox. Liczę na to, że również dzisiaj znajdzie on sposób na mało doświadczonego miotacza White Sox.

Kansas City Royals mają wyraźną przewagę nad Chicago White Sox. Royals dominują w bezpośrednich starciach w tym sezonie, a ich miotacz Brady Singer jest w świetnej formie. Hunter Renfroe, z .240 średnią uderzeń i 10 home runami, ma dużą szansę na zdobycie uderzenia przeciwko "słabemu" miotaczowi White Sox.

Z drugiej strony, ofensywa White Sox jest jedną z najgorszych w lidze, co sprawia, że osiągnięcie przez nich wysokiego wyniku jest mało prawdopodobne. Biorąc pod uwagę te czynniki, przewiduję, że Kansas City Royals wygrają mecz, Hunter Renfroe zdobędzie co najmniej jedno uderzenie, a całkowita liczba punktów w meczu będzie poniżej 11.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1599
irtyko 241,7K

irtyko

Użytkownik
Ja dziś pogram w kierunku walki o drugie miejsce w dywizji zachodniej i centralnej gdzie mamy dwa pojedynki Houston z Piratami i Cardinals z Rangersami , ja atakuje Houston

Huston przegrało dwa pierwsze mecze i teoretycznie nic to nie zmieniło w ich sytuacji nadal zajmują drugie miejsce wyprzedzając Texas Rangers , jednak zaliczyli łącznie trzy porażki z rzędu a przy ich stanie ekipy gdzie maja liczne kontuzje może im się to szybko zemścić , na ich szczęście Rangersi grają jeszcze gorzej bo z 5 meczy wygrali tylko jeden , ale gdy już zaokrąglimy do 10 meczy to znowu Rangersi maja W6L4 a Houston W4 L 6 tak więc muszą bardzo się pilnować , trzecia porażka z Piratami może ich mocno dobić dla tego uważam że mentalnie są mocno przygotowani do tego spotkania , do tego Piraci chyba chcą im pomóc bo wystawiają kolesia który raczej woli zapomnieć o tego rocznych występach.
houston piraci.jpg
Jeśli chodzi o Valdeza to sobie świetnie radzi , nawet na poczatku sezonu kiedy Houston radziło sobie gorzej jak teraz to on wykręcał świetne wyniki , w ostatnim meczu 5-0 z Dodgersami to już coś znaczy , wcześniej 8-1 przeciwko Baltimore to również świetny wynik , myślę że wie na jakiej pozycji znajduje się jego ekipa i zrobi w tym meczu wszystko żeby zatrzymać pałkarzy Piratów.
No a jeśli chodzi o Woodforda to raczej długo nie zagra, max 3 inningi a później pałkarze Houston będą ćwiczyć na bullpenie ;p a to już może dać fajny over tak jak w ostatnim meczu gdzie grał Woodford wynik 19-2 z Cinncinati gdzie on oddał 7 pkt w 3 inningach 💪
Ja przeciwko takiemu miotaczowi to nawet na White Sox bym stawiał ;p

Houston - Pirates
typ: Houston -2,5 handicap
kurs : 2.40 STS

Houston - Pirates wynik 5-4

typ: houston +4,5 pkt w meczu
kurs: 1.80

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 

Załączniki

Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +728
Baqu 1,1M

Baqu

Forum VIP
wczoraj się lekko przyfarciło - wybrałem akurat spotkanie które "siadło"

dzisiaj kilka wcześniejszych spotkań zastanawiałem się miedzy Twins a Brewers

⚾ Minnesota Twins @ New York Mets
Twins
1.9
Betfair


1722442558581.png

Twins nie przegrali 3 meczowej serii od czasu przegranej serii z Yankees 4-6 czerwca. Wtedy trzecie spotkanie również narzucał Pablito. Uważam go za dobrego startera, delikatnie lepszego od Luisa mimo gorszej ERA. Mam nadzieje ze dobrze się zaprezentuje a pałkarze Twins wreszcie pokażą dlaczego maja siódmy najlepszy drużynowy wskaźnik on-base percentage w MLB, wynoszący .323.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1394
Do góry Bottom