>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Temat z analizami MLB 2024 - Major League Baseball

irtyko 255,4K

irtyko

Użytkownik
pirates cincinnati.jpg

Chwile po północy naszego czasu Piraci będą gościć u siebie Cincinnati , mecz wydaje się być dość czytelny, Piraci na górce postawią Skenesa który ma całkiem dobre osiągi jesli chodzi o wyautowanych pałkarzy , średnia z ostatnich 10 meczy to 7.1 ! więc bardziej jak dobrze no i hity na niskim poziomie cos około 4,5 na mecz , można się przyczepić do tego że w ostatnich meczach po 2 runki na mecz ale i tak średnia z 10 meczy to tylko 1,7 czyli o połowe mniej jak Lodolo
Lodolo miotacz gości słabo wypada z SO na 110 inningów tylko 113 no i hity zdeczka zawyżone a tracone runy to już mały kosmos , w 5 ostatnich meczach 23 stracone hity ! i tego będę się trzymał przy typie na ten mecz .
W tym roku obie ekipy rozegrały już 6 meczy między sobą i 4 z nich były underowe a dwa takie +10 pkt w meczu , patrząc na ostatnie mecze Cincinnati to myślę że ten wynik +10 dziś się powtórzy .Goście w ostatnich 5 meczach stracili 41 runów ! gdzie Piraci również w 5 meczach stracili tylko 16 runek , więc obstawiam że Lodolo + bullpen dadzą gospodarzom ugrać te 4-5 runek

Pirates - Cincinnati wynik 7-0 jeden punkcik za mało ;/
tyP: +7,5 pkt w meczu
kurs: 2.00 STS

Pirates - Cincinnati

tyP: Pirates +3,5 pkt w meczu
kurs: 1.80 STS



Do tego pogram AKO
Pirates- Cincinnati
typ: +6,5 pkt w meczu
Baltimore - Houston rozpędzone Houston ciężko zatrzymać ;p nawet dla Baltimore :D
typ: Baltimore
Łączne AKO 2,56 STS
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2106
irtyko 255,4K

irtyko

Użytkownik
Wczoraj zabrakło trochę szczęścia do +7,5 pkt w meczu Pirates , dziś ponawiam ten typ
pirates cinncinati 2.jpg
Skoro wczoraj opierałem typ na grze Lodolo który traci dużo runek + wyniki całej ekipy z ostatnich meczy to przy dzisiejszym zestawieniu nie można zagrać inaczej.
Wczoraj pisałem że Skenes ma średnią 1,7 straconego runa na mecz i liczyłem właśnie na ten 1 może dwa punkty a on zachował czyste konto i ERA cos około 2,6 , no ale dziś gospodarze rzucają na górkę Faltera który ma już średnią z 10 meczy 2,7 straconego runa na mecz , do tego bardzo słabe SO co da szansę gościom urwać ze 3 runy .
a po drugiej stronie Abbott czy jest lepszy od Lodolo ? hmmm traci trochę mniej runek bo jego średnia to taka jak Faltera 2,7 na mecz , ale home runny to ma obcykane do perfekcji 25 na 138 inningów to dużo więc i tu jest szansa dla Piratów załapać kilka punktów jednym wybiciem :)
kursy nie są już tak fajne jak wczoraj ale gramy

Pirates - Cincinnati wynik 6-5 ✅
typ: +8,5 pkt w meczu
kurs: 1.95 STS

AKO
-Pirates - Cincinnati
typ: Cincinnati +2,5 pkt w meczu
- NYY - Colorado

typ: Yankess -1,5 Łączne AKO 2,58 STS ✅
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3034
irtyko 255,4K

irtyko

Użytkownik
Piraci w ostatnim meczu zgodnie z oczekiwaniami ale na kolejny mecz nie mam już pomysłu więc zmieniam adres
Do Play Off co raz bliżej trochę ponad miesiąc więc można powoli przyglądać się co się dzieje w poszczególnych dywizjach .
Z pewnością na brawa zasługuje Houston które początek sezony mieli taki że można było się zastanawiać czy się jeszcze podniosą a tu proszę taka sytuacja
dywizja zachodnia.jpg
Jeszcze nie tak dawno grając jeden z meczy Houston opisywałem że warto na nich grać ponieważ walczą z Rangersami o drugie miejsce a tu proszę jest pozycja nr1 a Texas już daleko za nimi . Myślę że warto teraz grać na Houston bo będą chcieli tą pozycję utrzymać .
Ciekawie też zapowiada się walka w dywizji
dwie dywi.jpg
Dywizja Centralna NL gdzie Cardinals wyhamowali co spowodowało że Cubs siedzą im na ogonie i druga dywizja gdzie Padres stoją zaraz za plecami Diamondbacks
więc i tu rywalizacja będzie ciekawa .

I właśnie na boisko Padres dziś zaglądam gdzie gości ekipa NY Mets , po dwóch spotkaniach jest remis 1:1 , jednak wczorajszy mecz wygrany przez Padres 7-0 to majstersztyk i do tego świetna gra Musgrova który w 7 inningach nie stracił żadnego runka wyautował 9 pałkarzy i zaliczył tylko 1 hit 💪 , a Padres zaliczyli 16 wybici więc jest moc !! a dziś zagra na górce King
padres vs Mets.jpg
Przed tymi ekipami jeszcze dwa mecze w ostatnim zagra Perez więc można będzie pograć w kierunku jakiegoś overka dla Mets ale dziś widzę w tym meczu under no i wygraną gospodarzy .
Peterson to całkiem dobry miotacz na 78 inningów stracił zaledwie 28 runek co jest dobrym wynikiem , średnia z 10 meczy to 1,8 runa na mecz , ostatnio przeciwko Baltimore dał urwać sobie 3 pkt ale wcześniej dwa mecze wygrał 9-1 z Oakland i Colorado , Padres są mocniejsza ekipą od tych wymienionych ale wydaje mi się że przy prawidłowej grze Petersona nie urwą mu więcej jak 2 runy i jeśli bullpen nie zaszaleje to można iść w kierunku underka
Już sama analiza Petersona mogła by wystarczyć do typowania ale opisze jeszcze Kinga który będzie tylko potwierdzeniem typu.
King na 140 inningów ma świetny wynik hitów no i 167 SO to staty które kierują na underek , średnia run to 1,9 z 10 meczy więc mamy na boisku dwóch asów poniżej średniej 2 ,ogólnie Panowie pod względem stracych runek, hitów i innych statystyk wypadają niemal identycznie , jedynie King ma lepsze SO .
Myślę że będzie to zacięty mecz ale ja i tak stawiam na gospodarzy

Padres - Mets
typ: Padres -1,5 handicap
kurs: 2.30 STS

Padres - Mets wynik 1-7 takiego wyniku się spodziewałem ale dla Padres ehhh sromotna porażka :eek: :eek:
tyP: Mets -3,5 pkt w meczu
kurs: 1,75 STS

Padres - Mets
typ: Padres
kurs: 1,73 Totalbet

Padres - Mets
typ: Padres i poniżej 7,5 pkt
kurs: 3.20 betclick

osobiście gram AKO
1. Padres - Mets

typ: Padres
2. Miami - Cubs
typ: Cubs
Łączne AKO 2.89 totalbet
 
Ostatnia edycja:
jaroslav_ 482K

jaroslav_

Mistrz Typer MLB 2023
Członek Załogi
vs

Atlanta Braves vs Washington Nationals
Atlanta Braves wygrana @ 1.53 (1-5)
Atlanta Braves wygrana (-1.5) @ 2.00 (1-5)
Inningi 1 do 5 - zwycięstwo Atlanta Braves @ 1.70 (0-1)
Inningi 1 do 5 - Atlanta Braves powyżej 1.5 punktów @ 1.42 (1)

poniżej 9.5 punktów w meczu @ 1.53 (6)
Superbet

1724576373840.png 1724576388649.png

W niedzielnym meczu MLB, Atlanta Braves podejmą Washington Nationals w ostatnim starciu trzyczęściowej serii. Braves, z bilansem 69W-59L, zajmują drugie miejsce w NL East i nadal walczą o miejsce w play-offach, natomiast Nationals, z bilansem 58W-71L, są na czwartej pozycji w tej samej dywizji. Gospodarze wygrali pierwsze dwa spotkania serii i dzisiaj mają szanse na Sweepa w domu.

Na górce dla gospodarzy pojawi się Reynaldo Lopez, który w tym sezonie jest jednym z najskuteczniejszych miotaczy Braves. Lopez notuje imponujący bilans 7W-4L z ERA na poziomie 2.05 i WHIP 1.19 przy 104 rozegranych inningach, co czyni go jednym z lepszych miotaczy obecnego sezonu. Ponadto, warto tutaj zaznaczyć, że Lopez to doświadczony miotacz, który notuje obecnie 8 sezon w MLB. W swoim ostatnim starcie przeciwko Phillies, Lopez zdominował rywali, odnotowując 10 strikeoutów w pięciu inningach. Obrona Braves również działa skutecznie, myślę, że obecnie Atlanta posiada również najlepszy bullpenem w National League. Ofensywa Atlanty Braves w ostatnich tygodniach znacząco się poprawiła względem początku sezonu, co ma kluczowe znaczenie w kontekście walki o play-offy. W ciągu ostatnich 13 meczów Braves zdobyli 64 runy, co plasuje ich w czołówce National League pod względem zdobytych punktów. Choć ich średnia uderzeń w sezonie wynosi .239, to w ostatnich meczach zauważalny jest wzrost formy - co jest głównym motorem napędowym do walki o play-offy.

Ze strony gości na kopcu stanie DJ Herz, młody leworęczny miotacz, który zmaga się z problemami w swoim pierwszym sezonie w MLB. Herz ma bilans 2W-6L z ERA 4.15 i WHIP 1.32 przy zaledwie 60 rozegranych inningach. W ostatnim meczu przeciwko Rockies, Herz pozwolił na dwa runy w 5 inningach, ponadto w ostatnich trzech meczach pozwolił na zdobycie co najmniej dwóch punktów w każdym z nich. Tutaj też upatruję typu na 1 do 5 inningów na Superbet. Jeśli dzisiaj nie nastąpi szybkie skorzystanie z bullpenu przez przyjezdnych to wydaje się, że ofensywa Atlanty powinna zdobyć kilka runów do 5 inningu. Ofensywa Nationals, mimo że ma momenty przebłysków, nie wydaje się wystarczająco mocna, by stawić czoła Lopezowi i obronie Braves.

Biorąc pod uwagę formę Reynaldo Lopeza, przewiduję, że Atlanta Braves wygra to spotkanie na pełnym dystansie, a dodatkowo do 5 inningu zdobędzie co najmniej dwa punkty i będzie prowadzić w spotkaniu. Obie drużyny, nie należą do najbardziej ofensywnych w lidze, zatem mogą mieć problemy z osiągnięciem wysokiego wyniku, dlatego oczekuję, że liczba zdobytych punktów nie przekroczy 9,5. Braves mają wszystkie argumenty po swojej stronie, by zakończyć serię zwycięstwem i umocnić się na pozycji w walce o playoffy.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +407
grzesio 59,8K

grzesio

Forum VIP
Boston Red Sox :mad: :mad: 5-7
1.75 @ STS


Dzisiaj na szybko.
Na Fenway Park prawie playoffowa seria - Arizona w czubie dywizji NL West (zaraz za LA Dodgers) i w czubie Dzikiej Karty NL.
Boston walczy o Dziką Kartę w AL, bo niestety na dywizję już za daleko.
Na dodatek Boston broni się przed sweepem w domu.
Miotacz Bostonu - Tanner Houck ze średnią formą ostatnio, acz koledzy z bullpenu tez mu nie pomagają oddając też sporo obiegów.
Za to Starter Merrill Kelly z Arizony ostatnio był "zezłomowany" w Tampie.
 
Ostatnia edycja:
irtyko 255,4K

irtyko

Użytkownik
W nocy trzeci mecz pomiędzy Minnesotą i Atlanta , jak do tej pory Atlanta prowadzi 2-0
atlanta minnesota.jpg
Normalnie bym do tego meczu nie podchodził ale Minnesota ma problem w postaci kontuzji dwóch miotaczy Paddacka i Ryana przez co musza sięgać po dalsze rezerwy i dla tego dziś gra Fest który krótko mówiąc dupy nie urywa na 36 rozegranych inningów stracił 21 runek , jego średnia z 10 meczy to 2,6 straconego runa , do tego gra na własnym boisku co mu nie wychodzi ERA ponad 6.6 na rozegranych 16 inningów w jego przypadku to 3 i pół mecza ;p stracił 19 hitów i 12 runek oraz zaliczył 5 home runów a wiadomo jak Ozuna lubi takich miotaczy :D
Trudno przewidzieć co ten chłopak odwali , myślę że te 2 runki straci a że gra maks 5 inningów to jeszcze bullpen coś dorzuci i tak myślę że Atlanta może liczyć na minimum 4 runki a że wystawili na górkę swoją najmocniejsza armatę Chrisa Sale który będzie potężną przeszkodą dla pałkarzy gospodarzy i nie będą mieli oni zbyt wielu okazji do punktowania .

Minnesota - Atlanta wynik 1-5 ✅
typ: Atlanta -1,5 handicap
kurs: 2.30 sts

Minnesota - Atlanta ✅
typ: Atlanta +3,5 pkt w meczu
kurs: 1,75 sts



ps: kto oglądał mecz Cubs z Piratami ? gdzie Piraci w 6 inningu wygrywali 10-3 ;p a mecz się zakończył wynikiem 14-10 dla Cubs o_O :mad::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO:
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3127
irtyko 255,4K

irtyko

Użytkownik
Wczorajszy mecz zgodnie z oczekiwaniami , chociaż kolejka była bardzo interesująca np: wspomniany mecz Pirates vs Cubs ;p albo Phills z Houston , ale dziś nowy dzień nowe mecze , niektóre z nich będą kończyć serię a po północy zaczną się mecze w nowej serii , i tak jeszcze postanowiłem zaatakować coś na dziś :
padres stluis.jpg
St. Louis vs Padres to już będzie 4 spotkanie tych ekip , wynik do tej pory 2-1 dla Padres , a w ostatnim spotkaniu tak jak widać dwóch mocarzy Gray i King , są to miotacze bardzo wyrównani , Gray zaliczył ostatnio 3 przegrane mecze i ma trochę niepokojącą średnią straconych runek na mecz bo około 3,5 , jednak trzeba brać pod uwage to że jest to świetny miotacz i po 3 porażkach czas na wstanie z kolan i zagranie dobry mecz .
King po świetnej seri pięciu wygranych meczy zaliczył wtopę przeciwko Mets tracąc 5 punktów , jednak jest to zawodnik u którego jest zauważalna powtarzalność bo gdy zagra słaby mecz i traci w nich dużo runek to kolejny mecz jest perfekcyjny. Jego średnia straconych run to 2,3 jednak dziś te wyniki mnie nie interesują i gram odwrotnie czyli under , obaj mają świetne SO , hity na dobrym poziomie , jeśli żaden nie odwali manniany to będzie to mecz underowy

St. Louis - Padres wynik 4-1 💪 ✅
typ: -7,5 pkt w meczu
kurs: 1.90 STS


Wieczorem dodam coś na nową kolejkę 🤟

Edit:
W sumie to jeszcze wpadł mi w oko mecz Angeles z Detroit których już dawno nie grałem . Ogólnie będzie to 3 mecz jak do tej pory dwie wygrane gospodarzy którzy zaliczają całkiem dobry tydzień , na 10 meczy wygrali 8 a goście na 10 meczy przegrali ... 9 ;)
Bukmacherzy idą w kierunku Detroit co może okazać się kąskiem dla osób lubiących grać w kierunku przełamania , no i myślę że można ryzykować bo wystawieni miotacze po obu stronach to raczej spektakularnej gry nie zaprezentują.
W Tabeli wyżej jest Detroit ale myślę że gdyby nie mieli Skubala to też by gdzie na dnie pływali , bo porównując obie ekipy to tylko Skubal się wyróżnia , pozostali to takie kopie ;p więc wynik może być wszelaki .
angels detro.jpg
Nie będę się rozpisywał o tych gościach, napisze tylko że Montero rozegrał 64 inningi hmm w przeliczeniu na mecze to ma ich.... 10 meczy gdzie tracił średnio 2,9 punkta na mecz , do tego słabe SO i wysokie hity są przepisem na dużo straconych punktów.
Ale kolega Kochanowicz to już jest PETARDA !!!! zaledwie 26 zmian = 5 meczy i straconych 19 runek , co daje blisko 4 pkt na mecz !!:eek: dawno już nie grałem takiego wariata ale to nie wszystko , liczba wyautowanych pałkarzy też jest rewelacyjna , napisałem wyżej że Montero ma niskie SO średnia 4,2 z 10 meczy , no ale rywal jest lepszy co prawda średnia z 5 meczy bo tyle zagrał wynosi powalające 1.9 !! 💪
Jeśli Ci Panowie utrzymają mecz poniżej linii 8 pkt to będzie bardziej spektakularne jak wczorajszy mecz Cubs ;p

Detroit - LAA wynik 0-3 normalnie szczena opada ;p
typ: +9,5 pkt w meczu
kurs: 2.15 STS

Detroit - LAA
typ: Detroit +4,5 pkt w meczu

kurs : 1.80 STS


No i mecz z nowej kolejki i oczywiście Houston :D ten zespół robi na mnie kolosalne wrażenie a wczorajszy mecz przeciwko Phills pokazał że stać ich na wszystko
wynik houston.jpg
No wyniki z kosmosu :p do tego polecam skrót meczowy
działo się od pierwszej zmiany

No ale to już było dziś nowy rywal w postaci Kansas
Kansas ekipa która zaczęła mocno na początku sezonu i prowadzili w swojej dywizji po czym nastąpił rewers i gdzieś ich ta gra ucichła . Aktualnie wracają do dobrej gry z 15 ostatnich meczy wygrali 10 ! więc świetny wynik i gdyby to był początek sezonu gdzie Houston grało jak grało to bym szedł twardo w kierunku gości , ale dziś Houston są zupełnie inną ekipą.
Gospodarze świetnie finiszują przed Play Offf tylko czy wystarczy im później siły hmm się okaże ale na dzisiejszy mecz myślę że te sił są , zwłaszcza po takim meczu jak z Phills gdzie morale drużyny rośnie .
houston kansas.jpg

Na pierwszy mecz oba zespoły zaczynają powiedzmy że z 3 linii , jutro dla gości zagra Lugo więc najmocniejszy ich miotacz a w trzecim meczu zapewne Ragans . Myślę że najtrudniej będzie z Ragansem tym bardziej że zagra Kikuchi który wypada słabiej na tle Ragansa .
Najbliższy mecz wydaje się być dość wyrównany , Singer mniejsze ERA ale hity wyższe , mniejsze SO i średnia straconych runek również wyższa, jak dla mnie Brown o pół kroczku przed Singerem . Do tego Singer w wyjazdowych meczach gorzej sobie radzi, na wyjazdach ERA jest już 4+ więcej piłek na pałce a co za tym idzie więcej straconych punktów, no i ma do tego przebłyski anty talentu
singer.jpg
o ile 5 straconych punktów przeciwko Phills da się zrozumieć to już te z White Sox to hmm ciekawostka , ale zeby było sprawiedliwie to Brown stracił 5 przeciwko Piratom ;p jednak to na niego dziś stawiam .
Kansas zajmuje aktualnie drugie miejsce w dywizji zaraz za Cleveland którzy grają jutro z Piratami więc mogą im odskoczyć dla tego myślę że podejdą do meczu z Houston z wielką powagą tym bardziej że później czeka na nich właśnie w/w Cleveland, Minnesota i Yankessi więc łatwo nie będzie .

Houston - Kansas wynik 6-3 ehh szkoda bo znowu na granicy :mad:
typ: Houston i poniżej 8,5 pkt
kurs: 3.00 betclick


do AKO

Houston - Kansas
typ: -9,5 pkt w meczu
kurs: 1.50 sts

Cardinals - Padres
typ: -9,5 pkt w meczu

kurs: 1,45 sts Łączne AKO 2.18 STS ✅
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2215
irtyko 255,4K

irtyko

Użytkownik
Ja dzisiaj korzystam z ostatnich ciepłych dni i degustuje whisky z colą:p więc pozwolę sobie na minimalny opis pod AKO

Houston- Kansas wynik 3-2
Typ: -9.5 pkt w meczu
Kurs: 1.42

Cleveland- Pirates wynik 10-8
Typ: Cleveland-1,5
Kurs:2.20

Łączne AKO 3.12 STS ✅

-9.5 w meczu Houston bo mamy jeszcze lepszą parę jak wczoraj, co prawda Lugo potrafi odlecieć ale ma tą powtarzalność że po każdym słabym meczu odpala petardę i sprowadza liczbę straconych runek do minimum

O Cleveland wspominałem w poprzedniej analizie że mają szansę umocnić prowadzenie w dywizji i trudno spodziewać się że tego nie wykorzystają

Drugie AKO z tych meczy to:
Houston -4.5 pkt w meczu

Cleveland wygra

AKO z takiego ustawienia to 2.80 sts


edit:
Cleveland w pierwszej opcji to -1.5 z telefonu pisałem i coś urwało
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1291
irtyko 255,4K

irtyko

Użytkownik
Dziś kolejny wpis z telefonu :cautious:
Wrzucę krótki opis jednego meczu a będzie to kolejne spotkanie Houston
Już w analizie pierwszego meczu wspominałem o tym że najtrudniejszym spotkaniem dla gospodarz będzie te przeciwko Ragansowi
Jego rywalem będzie Kikuchi który bardziej przypomina mi grę Lugo z wczorajszego meczu , dlatego że traci więcej runek niż Valdez czy tam Brown

Ogólnie według mnie mecz będzie podobny do tego z wczoraj jednak wynik będzie na korzyść gości

Houston- Kansas
Typ : Kansas
Kurs: 2:15 STS

Houston- Kansas
Typ: Houston mniej niż 3.5 pkt w meczu
Kurs: 2.05 STS

Houston - Kansas
Typ: Kansas i mniej niz 7.5 w meczu
Kurs: 4.60 betclick
 
Do góry Bottom