>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

MuchBetter - opinie

kriksus 6,2K

kriksus

Użytkownik
Cześć,
Ten Muchbetter dalej funkcjonuje?
Długo już czekam na odpowiedz supportu
Funkcjonuje, przynajmniej wpłaty

Ja mam inne pytanie. Trochę minęło od zamówienia fizycznej karty MB i chciałem wykonać transakcję bezgotówkową w sklepie i autoryzacja odrzucona, karta włożona do terminala podany prawidłowy PIN autoryzacja odrzucona. Teraz założyłem virtuala i zamówię coś na allegro i zobaczymy czy przejdzie, ale miał tak ktoś może ? Bo w apce niby pokazane, że jest wszystko ok (karta aktywna limity spore)
 
ranczo0123 512,9K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Funkcjonuje, przynajmniej wpłaty

Ja mam inne pytanie. Trochę minęło od zamówienia fizycznej karty MB i chciałem wykonać transakcję bezgotówkową w sklepie i autoryzacja odrzucona, karta włożona do terminala podany prawidłowy PIN autoryzacja odrzucona. Teraz założyłem virtuala i zamówię coś na allegro i zobaczymy czy przejdzie, ale miał tak ktoś może ? Bo w apce niby pokazane, że jest wszystko ok (karta aktywna limity spore)
Przed chwila placilem fizyczna i wszystko normalnie poszlo. Wirtualna u mnie nigdy nie dzialala.
 
kriksus 6,2K

kriksus

Użytkownik
Karta nie działa tragedia. Pomimo potwierdzenia przez aplikację płatności autoryzacja jest odrzucana... Trzeba napisać do supportu.
 
D 2,9K

damian09

Użytkownik
kriksus kriksus ale jakie znaczenie ma kolor ? Te szybkie linki są na szaro, ikonka wiadomości oraz wejście do ustawień konta. Jedyny problem jaki miałem to z logowaniem danymi biometrycznymi i ponowna instalacja apki załatwiła problem.
Teraz z ciekawości spróbowałem zrobić płatność wirtualną kartą i też działa. Więc obie karty działają.
 
Ostatnia edycja:
J 0

jack_33

Użytkownik
Nie polecam, odrzucane przelewy do buka jak i nawet na drugiego uzytkownika z muchbetter... ciagle problemy - omijac szerokim lukiem, szkoda nerwow
 
K 5,2K

kajo88

Użytkownik
Witam. Ile czasu trzeba czekać na kartę? Pamiętam że kilka lat temu na pierwszą czekałem koło miesiąca.
może zbiorczo podpowiem tym którzy nie chcą płacić ponad 5 dych za wysyłkę fizycznej karty (a virtual działa prawie wcale), że bez prowizji tymże virtualem doładujecie portfel ZEN
 
M 0

monciak

Użytkownik
może zbiorczo podpowiem tym którzy nie chcą płacić ponad 5 dych za wysyłkę fizycznej karty (a virtual działa prawie wcale), że bez prowizji tymże virtualem doładujecie portfel ZEN
Bez prowizji nawet na standardowym planie? W ZEN raczej jest prowizja od doładowania kartą, ale jeśli przechodzi to generalnie miłe zaskoczenie. Z tego co pamiętam revoluta się tą wirtualką MB nie dało doładować chyba, że też się coś zmieniło, próbowałeś może?
 
K 5,2K

kajo88

Użytkownik
ja mam ten pierwszy płatny plan na Zenie (nie chce skłamać ale jakieś pare PLN miesięcznie) i przechodzi za free, znajomemu też przeszło (on chyba ma nawet darmowego zena, ale musiałbym dopytać)
 
Do góry Bottom