>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Pozostałe mecze reprezentacyjne kobiet i mężczyzn

pinio1111 154,1K

pinio1111

Użytkownik
Polska - Niemcy: Niemcy +1.5 seta @3.40 Fortuna

Jak widzę takie kursy na Niemców to żal nie skorzystać Nie jestem żadnym specem od siatkówki, niby Memoriał Huberta Wagnera, ale zabijanie się o dobry wynik przed IO nie powinno być. O powołaniach Grbicia nie mam zamiaru się nawet wypowiadać. Dziś i jutro nie zagra Leon, w jego miejsce będzie Semeniuk i na zmiany Śliwka, gdzie jest Bednorz, który był jednym z kluczowych zawodników w Lidze Narodów? W ataku Kurek i na zmianę Kaczmarek, który ten sezon podobnie jak Śliwka miał beznadziejny, gdzie jest Bołądź? To chyba tylko Grbic wie.Niemcy zazwyczaj byli niewygodnymi rywalami dla naszej Reprezentacji, czy to mecz o stawkę, czy mecze towarzyskie. Wczoraj ulegli Słowenii dopiero w tie breaku i zaprezentowali się z dobrej strony. Liczę na podobny mecz w dniu dzisiejszym, brak Leona przy obecnych rezerwowych może pomóc przeciwnikom ugrać coś więcej w tym spotkaniu. Ja próbuje ryzykowniej w min. 2 sety przeciwników, ale hc gemowe czy setowe w kierunku Niemców również wartę gry.
Całkowicie popieram typ choć ja gram ostrożniej i liczę na seta dla Niemców. Kursy są wystawione totalnie z kosmosu, szczególnie biorąc pod uwagę że to mecz towarzyski. Do tego współpraca między Januszem a Kurkiem nadal pozostawia wiele do życzenia. Pewnie będzie kilka zmian w wyjściowej szóstce(Kuba, Olek)?
Myślę że min set jest spokojnie w zasięgu naszych dzisiejszych przeciwników. Nie gram jednak typowo na seta, bo kursy na pkt są ciekawszą opcją.

over 172,5pkt. 1,96

Próbuję też zagrać w stronę Egiptu. Wczoraj grali drugim składem i mimo to jakiegoś pogromu nie było. Dziś spodziewam się że wyjdą podstawą, natomiast wiadomo że Słowenia zagra dziś rezerwą. Handicapy są bardzo wysokie i warto to wykorzystać.

Egipt +18,5pkt. 1,72
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1507
J 429

jakxx88

Użytkownik
Całkowicie popieram typ choć ja gram ostrożniej i liczę na seta dla Niemców. Kursy są wystawione totalnie z kosmosu, szczególnie biorąc pod uwagę że to mecz towarzyski. Do tego współpraca między Januszem a Kurkiem nadal pozostawia wiele do życzenia. Pewnie będzie kilka zmian w wyjściowej szóstce(Kuba, Olek)?
Myślę że min set jest spokojnie w zasięgu naszych dzisiejszych przeciwników. Nie gram jednak typowo na seta, bo kursy na pkt są ciekawszą opcją.

over 172,5pkt. 1,96

Próbuję też zagrać w stronę Egiptu. Wczoraj grali drugim składem i mimo to jakiegoś pogromu nie było. Dziś spodziewam się że wyjdą podstawą, natomiast wiadomo że Słowenia zagra dziś rezerwą. Handicapy są bardzo wysokie i warto to wykorzystać.



Skąd masz info że Słowenia dziś wyjdzie rezerwą? Co do meczu Polska Niemcy też uważam że kursy są zdecydowanie za niskie na naszych siatkarzy, mamy trzech przyjmujących ( Leon nie zagra ani dziś ani jutro)
 
pinio1111 154,1K

pinio1111

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Wczoraj po meczu Słowenia-Niemcy, komentatorzy mówili że mają potwierdzone info ze sztabu Słowenii, iż dziś zagrają rezerwą.

Mimo to Słowenia i tak faworytem, ale set dla Egiptu nie wykluczony.
 
J 429

jakxx88

Użytkownik
Wczoraj po meczu Słowenia-Niemcy, komentatorzy mówili że mają potwierdzone info ze sztabu Słowenii, iż dziś zagrają rezerwą.

Mimo to Słowenia i tak faworytem, ale set dla Egiptu nie wykluczony.
Ok, dzięki za info. Normalnym składem jadą Egipt 3-0 tak też chciałem grać, ale jak rotację to nie ruszam tego. Dziś z siatki nic nie ruszam w takim razie.
 
korver 128,1K

korver

Użytkownik
Polacy dzisiaj:

Janusz - Kurek
Huber/Kochan
Semen/Śliwka
Popiwczak

Niemcy:

Kampa - Grozer
Krick/Brehme
Brand/Reichert
Zenger

Ponadto komentatorzy potwierdzili wczorajsze plotki, że dzisiaj wjechała 'mocna siłownia' u naszych zawodników.
 
Ostatnia edycja:
J 429

jakxx88

Użytkownik
Polacy dzisiaj:

Janusz - Kurek
Huber/Kochan
Semen/Śliwka
Popiwczak

Niemcy:

Kampa - Grozer
Krick/Brehme
Brand/Reichert
Zenger

Ponadto komentatorzy potwierdzili wczorajsze plotki, że dzisiaj wjechała 'mocna siłownia' u naszych zawodników.
Widać to gołym okiem po naszych zawodnikach ,który by nie wszedł na boisku widać że grają na tzw. hamulcu albo mega zmęczeniu. Już pal licho że uciekło fajne typy na Niemcy choćby set czy dwa a bardzo możliwe że to wygrają i nawet 3_0 co jest mimo u nas siłowni to nie wypada u siebie..
Igrzyska za dwa tygodnie więc ufam sztabowi że wiedzą co robią i jak przygotować naszych orłów żeby była i forma i świeżość na play-off w igrzyskach 😏
 
J 429

jakxx88

Użytkownik
Całkowite rezerwy , tylko libero podstawowy który wczoraj był nieobecny z powodów rodzinnych
 
Otrzymane punkty reputacji: +214
tarki_16 244,5K

tarki_16

Moderator
Członek Załogi
Polska - Słowenia

Słowenia wygra @3.30 Betclic


Ja nadal pozostanę przy swoim. Wczoraj Naszym po fatalnej grze udało się wyciągnąć przegrany mecz z Niemcami, rywale nagle przestali grać, co udało nam się wykorzystać. Grbic wczoraj próbował mieszać, ciut lepiej zaprezentował się Kaczmarek, jednak daleko jest od optymalnej formy. Z przyjmujących Fornal na plus, ale Śliwka i Semeniuk całkowicie w cieniu. Na Niemców to wystarczyło, ale czy na Słowenię? Śmiem wątpić, oni wczoraj późnym wieczorem grali z Egiptem, ale trzeba zaznaczyć, że podstawowi zawodnicy dostali wolne, grała rezerwa , więc na dziś będą w pełni przygotowani. Jak chłopaki nie poprawią gry względem wczorajszego spotkania, to ciemno to widzę, zwłaszcza, że znowu zabraknie Leona i sam Fornal tego nie pociągnie. Nie tak dawno wygraliśmy 3:0 w meczu o brąz ze Słowenią, ale oni praktycznie całą LN grali tym samym składem i zabrakło paliwa. Rok temu ulegliśmy w Memoriale Huberta Wagnera Słoweńcom i boję się, że dziś może być podobnie.
 
Ostatnia edycja:
pinio1111 154,1K

pinio1111

Użytkownik
Niemcy - Egipt
Niemcy under 77,5pkt. 1,92 fortuna

Dzisiaj podopieczni Winiara wystąpią z pewnością w lekko rezerwowym składzie, ale to będzie wciąż bardzo mocna drużyna. Nie sądzę by Grozer wyszedł na parkiet, więc w jego miejsce zagra Karlitzek, który jest w świetnej formie i na tej pozycji nie będzie to osłabienie. Być może zobaczymy w końcu Fromma, który każdego z Egipcjan zjada jakością i doświadczeniem. Nie sądzę by zagrał Brandt, więc zagra ktoś z pary Schott, Reichert. Na środku kto by nie zagrał to będzie mega przewaga nad Egiptem. Możliwe że Winiar da szansę na rozegraniu Zimmermannowi, choć wolałbym Tille. Niemniej w jakimkolwiek zestawianiu, drużyna Niemiec to dwie klasy lepszy zespół od Egiptu.
Nie chce mi się wierzyć, by Egipt nawiązał wyrównaną walkę i ugrał tu cokolwiek. Wczoraj ugrali seta z rezerwową Słowenią, jednak nie dzięki swojej dobrej grze, tylko dzięki dziwnej postawie Słoweńców w tej partii(nie żebym szukał teorii spiskowych😉).
Jedyne za co mógłbym pochwalić Egipt we wczorajszym meczu to była zagrywka, gdyż często potrafili dzięki temu elementowi odrzucić przeciwnika od siatki.
Dzisiaj w zderzeniu z wysokimi środkowymi Niemiec, będą mieli duży problem w ataku ze skrzydeł.
Nie widzę tu innego scenariusza jak tylko szybka wygrana podopiecznych Winiarskiego.
Gram under 77,5pkt Niemiec, gdyż kurs jest atrakcyjniejszy niż na wygraną 3:0.

Słowenia +10,5pkt. 1,84

Nie będę się zbytnio rozpisywał, gdyż zgadzam się z tarki_16.
Przed turniejem pisałem o tym, że nie spodziewam się tu łatwych zwycięstw naszej reprezentacji. Wrzuciłem z resztą bet z tym związany, który już jest na plus.
Dzisiaj nie sądzę by była mega poprawa w grze naszych chłopaków. Wczoraj ich statystyki były fatalne, prócz kilku zmienników. Martwi mnie najbardziej słaba postawa Janusza i oby to było efektem ciężkiego treningu. Jego współpraca z Kurkiem jest wręcz fatalna. Bartosz wczoraj w ataku 5/15 i niestety te liczby się powtarzają, gdy gra z Januszem.
Wczoraj ojcem opatrzności okazał się Grzesiu Łomacz, bo to właśnie po jego wejściu coś w tej drużynie ruszyło. Kończyliśmy mecz z pięcioma zmianami w stosunku do wyjściowej szóstki. Z jednej strony świadczy to o głębi składu, ale z drugiej o tym jak forma naszych chłopaków jest w tej chwili niestabilna i jaką rosyjską ruletką jest ustalanie pierwszej szóstki przez Grbica.
"Pierwsza" Słowenia wczoraj odpoczywała i tu mają handicap. Nie zdziwi mnie dziś wygrana podopiecznych Cretu, bo jeśli dobrze wejdą w mecz, to raczej tego nie wypuszczą, jak wczoraj Niemcy.
Ja jednak gram asekuracyjnie i wybieram handicap pkt., w stronę Słoweńców.
 
Ostatnia edycja:
krol-julian 6,2K

krol-julian

Użytkownik
Ponawiam typ na Słowenię w Betclic po 3,30.

Oczywiście w takim turnieju może stać się wszystko ale jak na moje to wszystko tu przemawia za Słoweńcami. Oni bardzo lubią z nami grać i stawiać się mocno.
Pierwszy aspekt fizyczny - nasi wczoraj siłownia mocna + zajechanie się troche w 5 setowym meczu. Słowenia zakładamy, że dziś wychodzi w swoim top składzie to wszyscy wczoraj wolne.
Drugi aspekt - rewanż po LN + pokazanie mocy polakom przed IO. Wydaje mi się, że Słoweńcy mocno ambicjonalnie podchodzą akurat do naszej drużyny.
Trzeci aspekt czysto sportowy - może i Słowenia była zajechana na LN ale oni tam mieli już dobrą formę i wygląda na to, że jeszcze jej trochę zostało lub ją odbudowują i jest ok. Nasi szukają.

Ale oczywiście , mecz u nas , full hala i nasi po powrocie z 0-2. Mogą dziś kompletnie zagrać inny mecz i zaskoczyć. Wszystko tu możliwe i wygrana Polski szokiem nie będzie. Może to dziś zaświeci słońce i pokażą moc, ruszą mocno i wygrają .
Jednak, już dawno na kurs 3.30 nie było tylu racjonalnych powodów żeby to zagrać z realnymi podstawami do wygranej.
 
B 11,8K

bunio

Użytkownik
janusz kurek kochan huber sliwka semen i zator..., ale ja tego nie sledze ;) gdybania zawsze o tej siatce calu dzien, a wiedze to ma tylko pinio i tadzin, przepraszam jak kogos pominalem nie wliczajac korvera :)
 
T 17K

tadzin

Użytkownik
no pupilki wychodza, no to mozna dac teraz tylko na slowenie i jak wyjda jakims dziwnym skladem to sie zamknie i tyle. a jak normalnym to tylko ogladac jak zaksowe pupilki pieknie graja



janusz kurek kochan huber sliwka semen i zator..., ale ja tego nie sledze ;) gdybania zawsze o tej siatce calu dzien, a wiedze to ma tylko pinio i tadzin, przepraszam jak kogos pominalem nie wliczajac korvera :)
zapomniales o najwiekszym znawcy dawidzie barsie.
e
slowenia maxem, no to ja nie wiem co autor tych spadkow na polske mial na mysli. ale to juz nie moj problem.
 
Ostatnia edycja:
zibi16 1,4M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Leon na tym turnieju nie zagra. Sam Grbić powiedział, że Leon poczuł lekki ból i nie będą ryzykować Jego zdrowiem na tym turnieju.
 
AndrzejKoziol 5,4K

AndrzejKoziol

Użytkownik
Słowenia +3,5pkt 1set 1,86 u większości 'internetowych' - typ główny ⛔
Słowenia 1set 3,1 ⛔

O meczu chyba już zostało napisane wszystko. Nie jesteśmy w najlepszej formie i takie są fakty. Dzisiaj wychodzimy bez Leona (który w tym turnieju nie zagra) i Fornala czyli podstawowych przyjmujących docelowo na IO i dodatkowo chyba jedynych będących w bardzo dobrej formie. Dodatkowo Bartosz Kurek + Marcin Janusz nie będący w dobrej dyspozycji i prawdę powiedziawszy cięzko szukać kogoś z wysoką formą w naszej szóstce. Czyli skład identyczny jak wczoraj z Niemcami gdzie w takim zestawieniu przegraliśmy dwa pierwsze sety. Słowenia wczoraj odpoczywała, zagrali rezerwowi, zawsze ciężko nam się z nimi gra więc nie spodziewam się korzystnego rezultatu w tej pierwszej partii. Bardzo kuszący handicap, ja oceniam szansę 50/50 w tym pierwszym secie więc kurs wydaję się sporym value.
 
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom