>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Pozostałe mecze reprezentacyjne kobiet i mężczyzn

baron1988 665

baron1988

Użytkownik
Nie przeszukiwalem buków, być może jakiś ziemniak zaspał i ma lepsze kursy. Buki mają dosyć średnie informacje na temat tego turnieju, co pokazały chociażby w kursach na mecz Indie - Iran. Może ktoś złapie coś przyjemniejszego :)
Chyba coś na rzeczy bo najdobitniej widać to było po dzisiejszym meczu o 4 nad ranem , ja osobiście celuję w jakiś zakład , że Tajwan urwie seta albo over 3,5 na live. 1716438183772.png
 
BanksyGA 188,8K

BanksyGA

Znawca - Siatkówka
I właśnie o tym mówiłem, że buki nie mają pojęcia o składach :)

Zresztą Ty też skoro dziwi Cię wygrana Hong Kongu. Nawet na lajw można było złapać 3 set (wtedy się obudziłem) po pięknym 2,5.
 
BanksyGA 188,8K

BanksyGA

Znawca - Siatkówka
Filipiny vs Iran, typ: 3:0 @1,75 - Uni 25:15, 25:13, 25:15

Niestety to już ostatni bet zapewne. Buki ogarnęły jakie kursy wystawiać i niespodzianek nie będzie. Filipinki grają u siebie i są w bardzo dobrej formie. Świetnie wygląda blok i ofensywa. Trochę zawodzi obrona, ale to tylko Filipiny, średnia drużyna z Azji. Iran opisany wyżej. Jeżeli nie zagrają jakiegoś wybitnego meczu w ataku, to nie powinny urwać seta. Martwi jedynie to, że Iran dosyć długo wchodzi w mecze, a różnice klas widać dopiero od 2 seta. Tutaj w przypadku wygrania pierwszego seta przez drużynę gości będę dokładać na 3:1. Filipinki to spotkanie wygraja. Są zbyt skoczne i zbyt różnorodnie prowadzą akcję, żeby nie wygrać. Pytanie tylko w jakim stosunku. Dzisiaj od (znowu) drugiego seta były znaczne lepsze od Indii. Kurs trochę niski, ale to jedyne co mi się rzuciło w oczy po przejrzeniu oferty. Kurs powyżej @2 bralbym w ciemno
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3116
BanksyGA 188,8K

BanksyGA

Znawca - Siatkówka
Indie vs Indonezja, typ: 3:0 @1,82 - Uni

Typ tylko ze względu na skład Indonezji, które przyjechały U20. Indie powinny wygrać 3:0, jeśli Junaidi Santi nie zagra meczu życia, a jest to najbardziej utalentowana zawodniczka w Azji. W innym wypadku w każdym elemencie prócz przyjęcie Indie mają przewagę.
 
Ostatnia edycja:
BanksyGA 188,8K

BanksyGA

Znawca - Siatkówka
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Kazachstan vs Filipiny, typ: 1 @1,61 - Uni

Powariowali z tym kursem. Filipiny mają 4-0, bo miały mega słaba grupę (chociaż trzeba przyznać, że grały tam dobrze). Kazachstan jest tutaj swoim pierwszym składem, Anarkulova w świetnej formie. Przegrały tylko z Wietnamem, ale to żaden wstyd - Wietnam jest znacznie lepszy od reszty stawki. Murowany kandydat do złota. Poza tym na Filipiny są zaniżone kursy od samego początku ze względu na to, że grają u siebie. Ja widzę zdecydowanego faworyta w postaci Kazachstanu, wystawiłbym kurs 1,30. Może Filipinki zaskoczą i okaże się, że akurat ten skład to najlepsza co mogą wydobyć? Tego nie wiem, ale uważam że Kazachstan jest znacznie większym faworytem niż wskazują na to kursy i 1,61 wezmę z pocalowaniem ręki, a jeszcze dołożę -1,5 seta po 2,25 . Nie widzi mi się tutaj występ Filipinek w finale, szczególnie że drużyna została złożona chwilę przed turniejem, a rywalki w grupie nie były totalnie wymagające.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3226
BanksyGA 188,8K

BanksyGA

Znawca - Siatkówka
AVC Challenge Cup mężczyzn

Australia vs Tajwan poniżej 125,5 pkt @1,80 - Uni / poniżej 126,5 pkt @1,85 - STS 130 pkt

Korea vs Indonezja poniżej 124,5 pkt @1,83 - Uni / poniżej 129,5 @1,65 - STS 111 pkt


Napiszę łączoną. Jak wiele razy mówiłem - na męskiej siatkówce się kompletnie nie znam. Kojarzę najbardziej znane nazwiska + kilka azjatyckich właśnie. Ale obserwuję te strony które trzeba obserwować, siedzę na tych forach na których trzeba siedzieć i czytam te artykuły zagraniczne które trzeba czytać. Indonezja oraz Tajwan przyjeżdżają do Bahrajnu składami U20, ponieważ obie przygotowują się do Mistrzostw Azji U20, dokładnie tak jak kobiety z zeszłego tygodnia. I to mi w sumie wystarczy.

Australia ma w miarę mocny skład z tego co zauważyłem. Jest Arash Dosanjh z ligi rosyjskiej (wcześniej Zawiercie, Berlin, Bielsko), jest oczywiście Luke Perry z Zawiercia, jest Neremiah Mote z Berlina, jest Beau Graham z Kladna (wcześniej Norwid Częstochowa). Zakładam że to w miarę solidny skład jak na dzieciaki z Tajwanu.

Korea nie przyjechała chyba najmocniejszym składem (ich ligę oglądałem dawno temu, z zamiłowania do azjatyckiej siatkówki jak jeszcze Gasparini tam grał), ale widzę że są chociażby Kyung Min Park czyli najlepszy przyjmujący tego sezonu w lidze koreańskiej czy Dong Hyeok Lim - najlepszy środkowy. Sklad widzę że w miarę ograny i ponownie - typ przeciwko 20 latkom z Indonezji. Nie oszukujmy się. Ani Indonezja, ani Tajwan nie są potentatami siatkarskimi i w młodzieżowych reprezentacjach zapewne brak im talentu. Pokazały to Tajwan czy Indonezja w turnieju kobiet w zeszłym tygodniu.

Korea 3:0 + Chiny 3:0 + Australia 3:0 @2,03 - STS

Chiny z Zhangiem w składzie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2600
zibi16 1,2M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Bahrajn - Filipiny 3:0 75:61

Typ oparty czysto na mojej osobistej opinii. Nie będę ukrywał, że znam obie drużyny ponieważ są to słabe drużyny w Azji i raczej mało kto interesuje się takimi ekipami.
Wczoraj Filipiny rozegrały swój pierwszy mecz z dużo mocniejszym przeciwnikiem - Chinami. Oczywiście przegrali ten mecz 0:3 jednak nie był to tak jednostronny mecz. Zdołali zdobyć w poszczególnych setach 19, 22 i 22 punktów a więc przegrali to spotkanie 12 małymi oczkami.
Dziś ich przeciwnik zdecydowanie słabszy jakim jest Bahrajn a bukmacher proponuje nam bardzo wysoką linie z czego spróbuję skorzystać. Osobiście jeszcze zagrałem na co najmniej 4 sety w tym meczu. Patrzę na mecze Bahrajnu i niczym nie zaskakują.

Filipiny +21,5 1,82 LVBet
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2593
zibi16 1,2M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Bahrajn - Chiny 0:3

Oglądałem wczoraj mecz Bahrajnu z Filipinami i tak naprawdę mimo, że handicap mi wszedł to Filipiny były bez szans, może 2gi set nie odzwierciedla tego bo było tylko 25:23 ale tak naprawdę Filipiny w tym meczu nie prowadzili więcej niż 2 punktami i to dość krótko. Bahrajn zagrał solidne spotkanie.
Chiny oczywisty faworyt w tym meczu jednak Oni również nie pokazali się jakoś ze świetnej strony w starciu z Filipinami. Ogólnie uważam, że tego meczu Chiny nie wygrają w 3 setach. Stawiam na 3:1 dla Chin jednak ja wejdę w tym meczu w dość niski over jeżeli będą 4 sety.
W poprzednim roku Bahrajn urywał sety Korei czy Kataru więc dlaczego dziś mieli by tego nie powtórzyć?

powyżej 170,5 1,80 GO+bet
 
Ostatnia edycja:
zibi16 1,2M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Filipiny - Indonezja 3:1

Dziś spróbuję jeszcze na tym turnieju zagrać coś w stronę Indonezji. Co prawda spisują się Oni wręcz fatalnie, przegrane 2 spotkania bardzo gładko, są najsłabszą drużyną na tym turnieju chyba jednak dziś grają z równie słabymi Filipinami. Jeżeli Indonezja grała by tutaj swoim podstawowym składem to kursy były by zdecydowanie inne no ale grają zawodnikami U20.
Dziś idę w kierunku Indonezji a mianowicie, że zdobędą co najmniej 51 punktów. Z Koreą nie mieli żadnych szans, zdobyli zaledwie 36 punktów ale już z Katarem zagrali troszkę lepiej i tych punktów już zdobyli 49 czyli o 2 mniej niż potrzeba dziś.
Filipiny również 2 mecze przegrali 2krotnie 0:3 z Chinami i Bahrajnem. Co prawda są zdecydowanym faworytem jednak ja wierzę, że Indonezja zdobędzie te 51 punktów tzn może przegrać każdego seta nawet do 17.

Indonezja powyżej 50,5 punktów 1,75 GO+bet
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1571
psychol32 446,1K

psychol32

Użytkownik
Kadra u 20 Indonezji? Tam grają nawet 16-17 latkowie, a średnia tej kadry to 18 lat. Nie zmienia to faktu że mecz o nic i taka linia może wejść.
 
BanksyGA 188,8K

BanksyGA

Znawca - Siatkówka
Dubel @1,94 - 22bet

Portoryko vs Kuba, typ: Portoryko -1,5 seta
Meksyk vs Kostaryka, typ: poniżej 120,5 pkt


Portoryko przyjechało na Final Four zdecydowanie najmocniejszym składem. Zdziwię się jeśli podczas całego turnieju stracą więcej niż jednego seta (z Meksykiem). Wczoraj gładka wygrana z najgorszą Kostaryką. Kuba ogromne kłopoty w przyjęciu. Podejrzewam, że Portoryko sporo pogra blokiem i wyblokiem. Brak przyjęcia u Kubanek równa się problem z wyprowadzaniem składnej akcji. Z Meksykiem starczyło im pary na jednego seta, im dalej w mecz tym gorzej.

Meksyk to faworyt do drugiego miejsca. Kostaryka absolutny outsider. Wczoraj 113 punktów w meczu z Portoryko, ale też Portoryko sporo punktów oddało samo z siebie, chociażby 3 ataki w aut (z dużą pomocą sędziego, bo pokazywał co innego niż liniowi) w pierwszych akcjach 3 seta. Mimo to Kostaryka zdobyła zaledwie 38 punktów, sama z siebie punktując bardzo rzadko. Meksyk powinien się zmieścić w linii 120,5 i bardzo gładko ograć Kostarykę. Od połowy 3 seta można spodziewać się rezerw, ale myślę że under będzie już rozstrzygnięty w secie 1 i 2.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +884
psychol32 446,1K

psychol32

Użytkownik
Dlaczego w Meksyku rezerwy od połowy trzeciego seta a nie od początku? Trzy mecze w trzy dni, jutro najważniejszy mecz z Portoryko choć zapewne bez szans. Dlaczego dzisiaj mają nie porotować od początku?
 
BanksyGA 188,8K

BanksyGA

Znawca - Siatkówka
Dlaczego w Meksyku rezerwy od połowy trzeciego seta a nie od początku? Trzy mecze w trzy dni, jutro najważniejszy mecz z Portoryko choć zapewne bez szans. Dlaczego dzisiaj mają nie porotować od początku?
1) to ich dopiero drugi mecz reprezentacyjny, nie są zmęczone. Szczególnie że mają większe pole manewru niż w zeszłym sezonie kiedy to Aime Topete grała w u21, a teraz jest w seniorskiej.
2) bo mecz z Kostaryką trzeba wygrać i to jak najszybciej. Szczególnie, że grają wcześniej niż Kuba z Kostaryką.
3) czemu Kostaryka nie wyjdzie rezerwami skoro gra 3 mecze w 3 dni?
 
psychol32 446,1K

psychol32

Użytkownik
Nie wiem jak będzie ale linia wystawiona na 116,5 i kusi over bo skoro z Portoryko zrobili 114 to tutaj 117 powinno być spokojnie
 
zibi16 1,2M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Katar - Pakistan 3:0

Przed nami finał AVC Challenge Cup i o ile Katar można było się spodziewać, że zamelduje się w finale bo byli jednym z głównych faworytów o tyle Pakistan już jest małą niespodzianką jednak po ich grze w pełni zasłużenie awansowali do finału. W Półfinale pokonali po świetnym meczu Koreę 3:1. Póki co Pakistan jeszcze nie doznał porażki jako jedyna drużyna, Katar przegrał w 1 kolejce właśnie z Koreą 2:3.
Faworyt finału? Katar jednak uważam, że Pakistan zaskoczy in plus i zobaczymy długi finał i być może niespodziankę? Ja stawiam na co najmniej 4 sety w tym meczu.

powyżej 175,5 1,70 STS Forbet
 
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom