>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Pozostałe mecze reprezentacyjne kobiet i mężczyzn

baron1988 665

baron1988

Użytkownik
Nie przeszukiwalem buków, być może jakiś ziemniak zaspał i ma lepsze kursy. Buki mają dosyć średnie informacje na temat tego turnieju, co pokazały chociażby w kursach na mecz Indie - Iran. Może ktoś złapie coś przyjemniejszego :)
Chyba coś na rzeczy bo najdobitniej widać to było po dzisiejszym meczu o 4 nad ranem , ja osobiście celuję w jakiś zakład , że Tajwan urwie seta albo over 3,5 na live. 1716438183772.png
 
BanksyGA 201,3K

BanksyGA

Znawca - Siatkówka
I właśnie o tym mówiłem, że buki nie mają pojęcia o składach :)

Zresztą Ty też skoro dziwi Cię wygrana Hong Kongu. Nawet na lajw można było złapać 3 set (wtedy się obudziłem) po pięknym 2,5.
 
BanksyGA 201,3K

BanksyGA

Znawca - Siatkówka
Filipiny vs Iran, typ: 3:0 @1,75 - Uni 25:15, 25:13, 25:15

Niestety to już ostatni bet zapewne. Buki ogarnęły jakie kursy wystawiać i niespodzianek nie będzie. Filipinki grają u siebie i są w bardzo dobrej formie. Świetnie wygląda blok i ofensywa. Trochę zawodzi obrona, ale to tylko Filipiny, średnia drużyna z Azji. Iran opisany wyżej. Jeżeli nie zagrają jakiegoś wybitnego meczu w ataku, to nie powinny urwać seta. Martwi jedynie to, że Iran dosyć długo wchodzi w mecze, a różnice klas widać dopiero od 2 seta. Tutaj w przypadku wygrania pierwszego seta przez drużynę gości będę dokładać na 3:1. Filipinki to spotkanie wygraja. Są zbyt skoczne i zbyt różnorodnie prowadzą akcję, żeby nie wygrać. Pytanie tylko w jakim stosunku. Dzisiaj od (znowu) drugiego seta były znaczne lepsze od Indii. Kurs trochę niski, ale to jedyne co mi się rzuciło w oczy po przejrzeniu oferty. Kurs powyżej @2 bralbym w ciemno
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3116
BanksyGA 201,3K

BanksyGA

Znawca - Siatkówka
Indie vs Indonezja, typ: 3:0 @1,82 - Uni

Typ tylko ze względu na skład Indonezji, które przyjechały U20. Indie powinny wygrać 3:0, jeśli Junaidi Santi nie zagra meczu życia, a jest to najbardziej utalentowana zawodniczka w Azji. W innym wypadku w każdym elemencie prócz przyjęcie Indie mają przewagę.
 
Ostatnia edycja:
BanksyGA 201,3K

BanksyGA

Znawca - Siatkówka
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Kazachstan vs Filipiny, typ: 1 @1,61 - Uni

Powariowali z tym kursem. Filipiny mają 4-0, bo miały mega słaba grupę (chociaż trzeba przyznać, że grały tam dobrze). Kazachstan jest tutaj swoim pierwszym składem, Anarkulova w świetnej formie. Przegrały tylko z Wietnamem, ale to żaden wstyd - Wietnam jest znacznie lepszy od reszty stawki. Murowany kandydat do złota. Poza tym na Filipiny są zaniżone kursy od samego początku ze względu na to, że grają u siebie. Ja widzę zdecydowanego faworyta w postaci Kazachstanu, wystawiłbym kurs 1,30. Może Filipinki zaskoczą i okaże się, że akurat ten skład to najlepsza co mogą wydobyć? Tego nie wiem, ale uważam że Kazachstan jest znacznie większym faworytem niż wskazują na to kursy i 1,61 wezmę z pocalowaniem ręki, a jeszcze dołożę -1,5 seta po 2,25 . Nie widzi mi się tutaj występ Filipinek w finale, szczególnie że drużyna została złożona chwilę przed turniejem, a rywalki w grupie nie były totalnie wymagające.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3226
BanksyGA 201,3K

BanksyGA

Znawca - Siatkówka
AVC Challenge Cup mężczyzn

Australia vs Tajwan poniżej 125,5 pkt @1,80 - Uni / poniżej 126,5 pkt @1,85 - STS 130 pkt

Korea vs Indonezja poniżej 124,5 pkt @1,83 - Uni / poniżej 129,5 @1,65 - STS 111 pkt


Napiszę łączoną. Jak wiele razy mówiłem - na męskiej siatkówce się kompletnie nie znam. Kojarzę najbardziej znane nazwiska + kilka azjatyckich właśnie. Ale obserwuję te strony które trzeba obserwować, siedzę na tych forach na których trzeba siedzieć i czytam te artykuły zagraniczne które trzeba czytać. Indonezja oraz Tajwan przyjeżdżają do Bahrajnu składami U20, ponieważ obie przygotowują się do Mistrzostw Azji U20, dokładnie tak jak kobiety z zeszłego tygodnia. I to mi w sumie wystarczy.

Australia ma w miarę mocny skład z tego co zauważyłem. Jest Arash Dosanjh z ligi rosyjskiej (wcześniej Zawiercie, Berlin, Bielsko), jest oczywiście Luke Perry z Zawiercia, jest Neremiah Mote z Berlina, jest Beau Graham z Kladna (wcześniej Norwid Częstochowa). Zakładam że to w miarę solidny skład jak na dzieciaki z Tajwanu.

Korea nie przyjechała chyba najmocniejszym składem (ich ligę oglądałem dawno temu, z zamiłowania do azjatyckiej siatkówki jak jeszcze Gasparini tam grał), ale widzę że są chociażby Kyung Min Park czyli najlepszy przyjmujący tego sezonu w lidze koreańskiej czy Dong Hyeok Lim - najlepszy środkowy. Sklad widzę że w miarę ograny i ponownie - typ przeciwko 20 latkom z Indonezji. Nie oszukujmy się. Ani Indonezja, ani Tajwan nie są potentatami siatkarskimi i w młodzieżowych reprezentacjach zapewne brak im talentu. Pokazały to Tajwan czy Indonezja w turnieju kobiet w zeszłym tygodniu.

Korea 3:0 + Chiny 3:0 + Australia 3:0 @2,03 - STS

Chiny z Zhangiem w składzie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2600
zibi16 1,4M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Bahrajn - Filipiny 3:0 75:61

Typ oparty czysto na mojej osobistej opinii. Nie będę ukrywał, że znam obie drużyny ponieważ są to słabe drużyny w Azji i raczej mało kto interesuje się takimi ekipami.
Wczoraj Filipiny rozegrały swój pierwszy mecz z dużo mocniejszym przeciwnikiem - Chinami. Oczywiście przegrali ten mecz 0:3 jednak nie był to tak jednostronny mecz. Zdołali zdobyć w poszczególnych setach 19, 22 i 22 punktów a więc przegrali to spotkanie 12 małymi oczkami.
Dziś ich przeciwnik zdecydowanie słabszy jakim jest Bahrajn a bukmacher proponuje nam bardzo wysoką linie z czego spróbuję skorzystać. Osobiście jeszcze zagrałem na co najmniej 4 sety w tym meczu. Patrzę na mecze Bahrajnu i niczym nie zaskakują.

Filipiny +21,5 1,82 LVBet
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2593
zibi16 1,4M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Bahrajn - Chiny 0:3

Oglądałem wczoraj mecz Bahrajnu z Filipinami i tak naprawdę mimo, że handicap mi wszedł to Filipiny były bez szans, może 2gi set nie odzwierciedla tego bo było tylko 25:23 ale tak naprawdę Filipiny w tym meczu nie prowadzili więcej niż 2 punktami i to dość krótko. Bahrajn zagrał solidne spotkanie.
Chiny oczywisty faworyt w tym meczu jednak Oni również nie pokazali się jakoś ze świetnej strony w starciu z Filipinami. Ogólnie uważam, że tego meczu Chiny nie wygrają w 3 setach. Stawiam na 3:1 dla Chin jednak ja wejdę w tym meczu w dość niski over jeżeli będą 4 sety.
W poprzednim roku Bahrajn urywał sety Korei czy Kataru więc dlaczego dziś mieli by tego nie powtórzyć?

powyżej 170,5 1,80 GO+bet
 
Ostatnia edycja:
zibi16 1,4M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Filipiny - Indonezja 3:1

Dziś spróbuję jeszcze na tym turnieju zagrać coś w stronę Indonezji. Co prawda spisują się Oni wręcz fatalnie, przegrane 2 spotkania bardzo gładko, są najsłabszą drużyną na tym turnieju chyba jednak dziś grają z równie słabymi Filipinami. Jeżeli Indonezja grała by tutaj swoim podstawowym składem to kursy były by zdecydowanie inne no ale grają zawodnikami U20.
Dziś idę w kierunku Indonezji a mianowicie, że zdobędą co najmniej 51 punktów. Z Koreą nie mieli żadnych szans, zdobyli zaledwie 36 punktów ale już z Katarem zagrali troszkę lepiej i tych punktów już zdobyli 49 czyli o 2 mniej niż potrzeba dziś.
Filipiny również 2 mecze przegrali 2krotnie 0:3 z Chinami i Bahrajnem. Co prawda są zdecydowanym faworytem jednak ja wierzę, że Indonezja zdobędzie te 51 punktów tzn może przegrać każdego seta nawet do 17.

Indonezja powyżej 50,5 punktów 1,75 GO+bet
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1571
psychol32 473,9K

psychol32

Użytkownik
Kadra u 20 Indonezji? Tam grają nawet 16-17 latkowie, a średnia tej kadry to 18 lat. Nie zmienia to faktu że mecz o nic i taka linia może wejść.
 
BanksyGA 201,3K

BanksyGA

Znawca - Siatkówka
Dubel @1,94 - 22bet

Portoryko vs Kuba, typ: Portoryko -1,5 seta
Meksyk vs Kostaryka, typ: poniżej 120,5 pkt


Portoryko przyjechało na Final Four zdecydowanie najmocniejszym składem. Zdziwię się jeśli podczas całego turnieju stracą więcej niż jednego seta (z Meksykiem). Wczoraj gładka wygrana z najgorszą Kostaryką. Kuba ogromne kłopoty w przyjęciu. Podejrzewam, że Portoryko sporo pogra blokiem i wyblokiem. Brak przyjęcia u Kubanek równa się problem z wyprowadzaniem składnej akcji. Z Meksykiem starczyło im pary na jednego seta, im dalej w mecz tym gorzej.

Meksyk to faworyt do drugiego miejsca. Kostaryka absolutny outsider. Wczoraj 113 punktów w meczu z Portoryko, ale też Portoryko sporo punktów oddało samo z siebie, chociażby 3 ataki w aut (z dużą pomocą sędziego, bo pokazywał co innego niż liniowi) w pierwszych akcjach 3 seta. Mimo to Kostaryka zdobyła zaledwie 38 punktów, sama z siebie punktując bardzo rzadko. Meksyk powinien się zmieścić w linii 120,5 i bardzo gładko ograć Kostarykę. Od połowy 3 seta można spodziewać się rezerw, ale myślę że under będzie już rozstrzygnięty w secie 1 i 2.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +884
psychol32 473,9K

psychol32

Użytkownik
Dlaczego w Meksyku rezerwy od połowy trzeciego seta a nie od początku? Trzy mecze w trzy dni, jutro najważniejszy mecz z Portoryko choć zapewne bez szans. Dlaczego dzisiaj mają nie porotować od początku?
 
BanksyGA 201,3K

BanksyGA

Znawca - Siatkówka
Dlaczego w Meksyku rezerwy od połowy trzeciego seta a nie od początku? Trzy mecze w trzy dni, jutro najważniejszy mecz z Portoryko choć zapewne bez szans. Dlaczego dzisiaj mają nie porotować od początku?
1) to ich dopiero drugi mecz reprezentacyjny, nie są zmęczone. Szczególnie że mają większe pole manewru niż w zeszłym sezonie kiedy to Aime Topete grała w u21, a teraz jest w seniorskiej.
2) bo mecz z Kostaryką trzeba wygrać i to jak najszybciej. Szczególnie, że grają wcześniej niż Kuba z Kostaryką.
3) czemu Kostaryka nie wyjdzie rezerwami skoro gra 3 mecze w 3 dni?
 
psychol32 473,9K

psychol32

Użytkownik
Nie wiem jak będzie ale linia wystawiona na 116,5 i kusi over bo skoro z Portoryko zrobili 114 to tutaj 117 powinno być spokojnie
 
zibi16 1,4M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Katar - Pakistan 3:0

Przed nami finał AVC Challenge Cup i o ile Katar można było się spodziewać, że zamelduje się w finale bo byli jednym z głównych faworytów o tyle Pakistan już jest małą niespodzianką jednak po ich grze w pełni zasłużenie awansowali do finału. W Półfinale pokonali po świetnym meczu Koreę 3:1. Póki co Pakistan jeszcze nie doznał porażki jako jedyna drużyna, Katar przegrał w 1 kolejce właśnie z Koreą 2:3.
Faworyt finału? Katar jednak uważam, że Pakistan zaskoczy in plus i zobaczymy długi finał i być może niespodziankę? Ja stawiam na co najmniej 4 sety w tym meczu.

powyżej 175,5 1,70 STS Forbet
 
Ostatnia edycja:
pinio1111 154,1K

pinio1111

Użytkownik
Fajny zakład specjalny zaproponował STS na Memoriał Wagnera.

Polska zdobędzie komplet pkt(zwycięstwa 3-0, 3-1). NIE 1,75

Nie wierzę w to że nasi chłopacy będą zdolni wygrać tu wszystko dość gładko. O ile z Egiptem nie powinno być problemu, o tyle z Niemcami i Słowenią nie zdziwi mnie jakaś porażka.
Grbic wyraźnie mówi że zawodnicy w tej chwili nie są w optymalnej dyspozycji, tylko w ciężkim treningu. Do tego sądzę że będzie dużo rotował składem.
Przeciwnicy niewygodni, bo wiadomo jak się nam gra z Niemcami i Słowenią. Przed LN przegraliśmy z ekipą Winiara, która grała bez Grozera. Fakt że graliśmy wtedy w nieco innym składzie, ale nie były to absolutnie rezerwy. Nasz bilans ze Słowenią w ostatnich 10ciu latach to 8-9, więc niech to posłuży za cały komentarz.
Nie wierzę w to że na tym etapie przygotowań do IO, nasza repa wygra tu wszystko bez straty pkt.
Kurs naprawdę bardzo sympatyczny na to zdarzenie, więc go pobieram.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1078
robyert84 539

robyert84

Użytkownik
Wypowie się ktoś na temat składu Egiptu ? Over 133.5 pkt ładnie wygląda, patrząc przez pryzmat turnieju oraz tego co nas czeka w sierpniu nie będzie walki na pełen ogień. Zagrałbym nawet seta Egiptu.
 
AndrzejKoziol 5,4K

AndrzejKoziol

Użytkownik
Wypowie się ktoś na temat składu Egiptu ? Over 133.5 pkt ładnie wygląda, patrząc przez pryzmat turnieju oraz tego co nas czeka w sierpniu nie będzie walki na pełen ogień. Zagrałbym nawet seta Egiptu.
A ten set na podstawie czego chcesz grać?

To nie jest początek sezonu jak spotkania z Ukrainą czy Niemcami. Dwa tygodnie do Igrzysk, forma już powinna być wznosząca. Nie sądzę, że nasi będą chcieli sobie dokładać kolejnych problemów w postaci przegranego seta z drużyną hmm pół-amatorską? 3-0 a czy wygramy sety do 20 czy 15 to trudno ocenić. Osobiście nie przewiduję jakichkolwiek problemów naszej reprezentacji.
 
Otrzymane punkty reputacji: +171
tarki_16 244,5K

tarki_16

Moderator
Członek Załogi
Polska - Niemcy: Niemcy +1.5 seta @3.40 Fortuna

Jak widzę takie kursy na Niemców to żal nie skorzystać Nie jestem żadnym specem od siatkówki, niby Memoriał Huberta Wagnera, ale zabijanie się o dobry wynik przed IO nie powinno być. O powołaniach Grbicia nie mam zamiaru się nawet wypowiadać. Dziś i jutro nie zagra Leon, w jego miejsce będzie Semeniuk i na zmiany Śliwka, gdzie jest Bednorz, który był jednym z kluczowych zawodników w Lidze Narodów? W ataku Kurek i na zmianę Kaczmarek, który ten sezon podobnie jak Śliwka miał beznadziejny, gdzie jest Bołądź? To chyba tylko Grbic wie. Niemcy zazwyczaj byli niewygodnymi rywalami dla naszej Reprezentacji, czy to mecz o stawkę, czy mecze towarzyskie. Wczoraj ulegli Słowenii dopiero w tie breaku i zaprezentowali się z dobrej strony. Liczę na podobny mecz w dniu dzisiejszym, brak Leona przy obecnych rezerwowych może pomóc przeciwnikom ugrać coś więcej w tym spotkaniu. Ja próbuje ryzykowniej w min. 2 sety przeciwników, ale hc gemowe czy setowe w kierunku Niemców również wartę gry.

Nie zwróciłem uwagi, że grał Bołądź, za błąd przepraszam. Zdania nie zmieniam odnośnie typu.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +831
Do góry Bottom