>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
Fortuna bonus

Luźna dyskusja Siatkarski chat

BanksyGA 204,3K

BanksyGA

Znawca - Siatkówka
Ja zostawiam. Jak Zhang nie zagra jakichś wybitnych zawodów to nie wygrają. A czy zagra wybitne zawody to będę widział w 1 secie, wtedy będę zapewne kontrować na Chinki (jeśli będzie taka potrzeba). Bliżej mi jednak 3:0 niż wybitnego występu Zhang
 
Otrzymane punkty reputacji: +140
S 3,5K

StaszekWawrinka

Użytkownik
moze mi ktos doradzic czy warto Włochów na dzisiaj dorzucać do kuponu ? Nie wiem skąd taki kurs, więc pewnie jakieś składy i inne kwestie wchodzą w grę. Z góry dzięki
 
pinio1111 154,1K

pinio1111

Użytkownik
moze mi ktos doradzic czy warto Włochów na dzisiaj dorzucać do kuponu ? Nie wiem skąd taki kurs, więc pewnie jakieś składy i inne kwestie wchodzą w grę. Z góry dzięki
Włosi drugim składem, ale na Bułgarów to i tak powinno starczyć. W razie przegranej straciliby mnóstwo pkt w rankingu, więc grać o co mają.
Wczoraj na tle naszej drużyny wyglądali zaskakująco dobrze i jeśli dziś zagrają podobnie to nie daję szans Bułgarom.
 
Otrzymane punkty reputacji: +50
J 429

jakxx88

Użytkownik
No i chinki niby drugi trzeci skład ale walczą i może tu być różnie, przeważają cm i też bronić potrafią.. zbyt mały kurs na japonki był żeby to grać chyba że ktoś złapał kilka dni wcześniej
 
BanksyGA 204,3K

BanksyGA

Znawca - Siatkówka
Przecież nikt Japonii po 1,20 nie grał. Przez 24h chyba wisiało 2,25 i to był piękny kurs i po takim trzeba było grać ;)

Bukmacherka polega na szukaniu value. Jak ktoś gra Japonię po 1,2 gdzie value jest wręcz ujemne, to jest sam sobie winien
 
Otrzymane punkty reputacji: +302
T 17K

tadzin

Użytkownik
brazka zmienila sobie pol skladu, a overek niski do grania, szczegolnie jak zbili kurs MO na brazke i linia zjechala. idealnie to wyglada.
 
T 17K

tadzin

Użytkownik
o zvoidowali mi japonki ajajaj ale fajna ta branza bukmacherska jest, oczywiscie czekanie jak sie mecz skonczy bo a nóz moze zaklad sie uwali i bedzie mozna rozliczyc na czerwono a tak czekamy i voidujemy po fakcie

a no jasne i mnie zlimitowali na 5 euro pewnie gratulacje
 
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom